Team Results Management

All MeetsOnly Meets With Results

Add a meet to your team calendar:

March
Saturday, March 1
Southern Wells Records PonetoSW HS
Tuesday, March 18
North White vs Frontier/South Newton MononNorth White
Thursday, March 20
Eastern Hancock vs. Knightstown CharlottesvilleEastern Hancock
Tuesday, March 25
Guerin Indianapolis Chatard
Wednesday, March 26
Sheridan/frankton/hamilton hts SheridanSheridan HS
Thursday, March 27
Lapel Vs. Elwood LapelLapel
New Prairie Blue/Gold (Scrimmage) New CarlisleNew Prairie HS
Friday, March 28
Twilight Invitational RennsalaerSt. Joseph's College
Monday, March 31
Northridge/Jimtown/Westview TopekaWestview
Taylor Vs Western Russiaville, INWestern HS
April
Tuesday, April 1
Bloomington North/Edgewood Bloomington NorthBloomington North
Concord/Westview TopekaWestview
Franklin Community/Zionsville ZionsvilleZionsville
Hanover/Highland Cedar LakeHanover Central
Kokomo/ Anderson/ Western Kokomo, INKokomo HS
St Joe/Chesterton South BendSouth Bend
Saturday, April 5
Burris Invitational MuncieBall State University Tra...
Jim Johnston Invite HobartHobart HS
Tuesday, April 8
Bloomington North/Bedford NL/Brown Count BloomingtonBloomington North
Bowman/Gavit/Roosevelt/Lowell LowellLowell HS
Clinton Prairie vs Frankfort FrankfortClinton Prairie
Gibson Southern VincennesVincennes Lincoln
GSSC Quad Hanover/Calumet/North Newton Cedar Lake, INHanover Central HS
Jay County vs. Blackford/Muncie South PortlandJay County HS
Mooresville Dual IndianapolisHCS
North vs. Bosse EvansvilleNorth HS
Portage vs. Munster INPortage
Randolph Southern/Cowan/Daleville DalevilleDaleville
Rushville vs. Morristown RushvilleRushville Consolidated HS
South Dearborn/Rising Sun Dual Rising SunRising Sun
South Ripley/Lawrenceburg/JCD/Oldenburg LawrenceburgLawrenceburg
Wes-Del vs. Monroe Central Parker CityMonroe Central HS
Wednesday, April 9
Brebeuf/Zionsville ZionsvilleZionsville
Carroll vs Rossville Flora Carroll HS
Pendleton heigh Indianapolis Chatard
Valparaiso/Lake Central ValparaisoValparaiso
Thursday, April 10
Boone Grove/Wheeler/Portage PortagePortage HS
BRV/Tri/Union Mt. Summit,Blue River Valley
Chesterton vs Highland ChestertonChesterton HS
Clinton Prairie vs. Clinton Central MichigantownClinton Central
Columbia City @ Huntington North HuntingtonHuntington North
Daleville/Wapahani/Burris DalevilleDaleville HS
Delta vs. Monroe Central Parker CityMonroe Central HS
EH/North Decatur/Anderson Prep CharlottesvilleEastern Hanock
Jay County vs. Adams Central/Bellmont Portland Jay County HS
John Glenn @ Rochester Rochester Rochester
McCutcheon vs. Lafayette Jeff LafayetteLafayette Jeff
Randolph S./ Union Co./ Wes-Del Lynn, INRandolph Southern
Rising Sun/Switz. County/Jac-Cen-Del VevaySwitzerland County
Rossville VS Lewis Cass RossvilleRossville HS
Rushville vs. Morristown RushvilleRushville, Indiana
South Ripley/Madison/Southwestern(Hanove MadisonMadison
Waldron vs Southwestern (Shelby) ShelbyvilleSouthwestern HS
West Side/Morton/Lowell LowellLowell HS
Saturday, April 12
Archdiocesan Meet Indianapolis Roncalli
Caston INvite LogansportCaston
CGA Relays IndianaCulver
Columbus North Invitational ColumbusColumbus North HS
Jeffersonville Inferno JeffersonvilleJeffersonville HS
Monday, April 14
Alexandria, Wes-Del, Daleville AlexandriaAlexandria
Boonville/Tell City (May 8 Reschedule) BoonvilleBoonville
North vs. Reitz/Harrison EvansvilleNorth HS
Randolph So. and Wapahani LynnRandolph So.
Tuesday, April 15
Crown Point/Lake Central/Portage Crown PointCrown Point HS
Griffith HighlandHighland HS
Guerin Catholic vs. Heritage Christian/Herron NoblesvilleGuerin Catholic
Hobart @ Lowell LowellLowell HS
Jay County vs. Richmond Portland Jay County HS
LaPorte @ Merrillville Merrillville, INMerrillville HS
McCutcheon vs. WL Harrison LafayetteMcCutcheon HS
Randolph Southern with Muncie Southside MuncieBall State University
Rochester/Manchester/Wabash ManchesterManchester
Sheridan/Tricentral SheridanSheridan HS
South Ripley/Milan/Lawrenceburg MilanMilan
Wednesday, April 16
CGA Triton Dual CulverCGA
CGA Triton Dual CulverCulver
Lake Station/BNI/Wheeler ValparaisoWheeler HS
Lapel, Elwood, Wes-Del (Reschedule) Lapel Lapel HS
South Dearborn, Greensburg, Jennings Co Aurora, INSouth Dearborn
Southport/Tech/Zionsville ZionsvilleZionsville
TH North/Northview Terre HauteTerre Haute North
Westview/Central Noble TopekaWestview
Winchester HagerstownHome
Thursday, April 17
Blue River Valley vs. Cowan Mt. SummitBlue River Valley
Chesterton/Valpo/Mich City ValpoValpo
Eastern Hancock vs. Triton Central CharlottesvilleEastern Hancock
Jay County vs. Delta/Yorktown Yorktown Yorktown HS
LaPorte vs New Prairie New CarlisleNPHS
Monroe Cent./Randolph So. @ Northeastern Fountain CityNortheastern HS
Noblesville vs. Zionsville Noblesville, INNoblesville
North Knox VincennesVincennes Lincoln
North vs. Princeton EvansvilleNorth HS
Rossville/Sheridan RossvilleRossville
Rushville vs. New Palestine New PalestineNew Palestine
South Ripley/Rising Sun/Oldenburg/Shawe Rising SunRising Sun
Wes-Del/Union/Daleville Gaston, INWes-Del
Western/Tipton RussiavilleWestern HS
Westview/Bethany/Lakeland Chr./Howe TopekaWestview
Whitko @ Rochester RochesterRochester
Winchester with Anderson Prep WinchesterWinchester HS
Friday, April 18
Charger Invitational GreensburgNorth Decatur HS
Flashes Showcase IndianapolisFranklin Central
Joe Schott Twilight Invitational IndianapolisDecatur Central
Warren Central Throwers Showcase IndianapolisWarren Central HS
Saturday, April 19
Bearcat Invitational WheelerWheeler HS
Ben Davis Relays IndianapolisBen Davis
Big Orange Invitational ArcadiaHamilton Heights
Carmon Cripe Relays MiddleburyNorthridge HS
Chesterton Relays ChestertonChesterton HS
FW Northside Relays Fort WayneFW Northside HS
Hall of Fame Invitational Terre HauteTH North
Hobart HS "Little 5" HobartHobart HS
Indiana-Kentucky Challenge EvansvilleHarrison HS
Marion Relays MarionIndiana Wesleyan
Midwest Prep Meet Indianapolis Lawrence Central
North Knox Invitational BicknellNorth Knox
Northridge Relays MiddleburyNorthridge HS
Park Tudor Small School Showcase Indianapolis Park Tudor HS
Royal Relays FishersHamilton Southeastern
Small School Invitational LynnRandolph Southern HS
Monday, April 21
Blue River Valley/Northeastern Fountain CityNortheastern
Frankfort/Tipton TiptonTipton HS
Jay County vs. Mississinewa Portland Jay County HS
Quad vs Hauser, New Palestine, triton Ce HopeHauser HS
Rochester @ Peru PeruPeru
Union City/Winchester/Rand. So LynnRandolph Southern
Union County LibertyUnion County
WesDel/Seton Catholic/Cowan CowanCowan
Tuesday, April 22
Alexandria Madison-Grant AlexandriaAlexandria-Monroe HS
Andrean/Highland/Hobart HobartHobart HS
Avon/Fishers FishersFishers HS
Blue River/Rand So/Anderson Prep Randolph Southern
Brebeuf/Park Tudor Indianapolis Chatard
Brownstown/Scottsburg Scottsburg, INScottsburg HS
Chesterton/Merrillville/Portage MerrillvilleMerrillville HS
Guerin Catholic Relays NoblesvilleGuerin Catholic
Hamilton SE/North Central/Zionsville ZionsvilleZionsville
HSE/Zionsville FishersHamilton SE
Johnson County FranklinFranklin Community HS
LaPorte/Valpo/Crown Point INLaPorte
Lowell/Griffith/Munster MunsterMunster HS
McCutcheon vs. Twin Lakes vs. Southmont LafayetteMcCutcheon HS
Pike/Lawrence North/North Central PikePike
Rushville vs. Shelbyville RushvilleRushville
Shenandoah/Daleville/Lapel MiddletownShenandoah HS
Tiger Relays LawrenceburgLawrenceburg
Westview/Fairfield GoshenFairfield HS
Wednesday, April 23
Marion @ Huntington North HuntingtonHuntington North
New Prairie vs Knox vs LaVille New CarlisleNPHS
Noblesville Invite (Girls Only) NoblesvilleNoblesville HS
North vs. North Posey PoseyvilleNorth Posey HS
TF South Invite (Girls) Lansing, ILTF South HS
Union/Union City at Monroe Central Parker City Monroe Central HS
Western/ Eastern/Lewis Cass Walton, INLewis Cass HS
Thursday, April 24
Blue River/Rand So/Anderson Prep LynnRandolph Southern HS
Jasper/Washington WashingtonWashington
Jay County vs. Celina (Ohio) Portland Jay Count HS
Monroe Central/Cowan at Wapahani SelmaWapahani HS
NVHS Invite North VermillionNorth Vermillion HS
Pendleton Heights Invitational PendletonPendleton Heights
Rochester/Caston/Culver RochesterRochester
Shenandoah Alexandria Union MiddletownShenandoah HS
South Dearborn Invititional Aurora, INSouth Dearborn
Tri HagerstownHome
Waldron vs Hauser, Rushville WaldronWaldron HS
Wes Del with Knightstown MuncieBall State University
Westview/Lakeland TopekaWestview
Friday, April 25
Bill Self Franklin Franklin HS
Guerin Catholic Invitational NoblesvilleGuerin Catholic
Lanesville/Switz/Scott Scottsburg, INScottsburg HS
Lightning Bolt Relays IndianapolisFranklin Central
Saturday, April 26
55th Annual Charlie Riley Track Invite IndianapolisNorth Central HS
Dean Stoltz Invitational EatonEaton
Eastern Relays GreentownEastern Senior High
Goshen Relays (Boys) Goshen Goshen HS
Lady Kingsman Invite MishawakaPenn HS
Muncie Relays MuncieMuncie Central HS
Southport Relays IndianapolisSouthport HS
Sullivan Relays SullivanSullivan
Talon Relays NashvilleBrown County
TF South Invite (Boys) Lansing, ILTF South HS
Tingley Invitational HoweHowe Military
Turtle Town Classic ChurubuscoChurubusco
West Lafayette Relays West LafayetteWest Lafayette
Monday, April 28
Hobart/Griffith/Kankakee Valley WheatfieldKankakee Valley
Monroe Central/Blue River at Burris MuncieBall State University Tra...
Princeton Cancelled PrincetonPrinceton
Rushville vs. Pendleton Heights/Mt Verno FortvilleMt Vernon
Western/ Peru Peru, INPeru HS
Zionsville/ Laff Jeff ZionsvilleZionsville HS
Tuesday, April 29
Andrean @ Lowell LowellLowellHS
Beech Grove/Ritter/Guerin Catholic IndianapolisBeech Grove
Blue River/Wes Del/Shenandoah GastonWes Del HS
Caston Dual FultonComets Field
Chesterton/CrownPt CrownPtCrown Pt
Daleville/APA/Liberty Christian DalevilleDaleville HS
EH/Waldron/Morristown WaldronWaldron HS
Frankton Elwood Alexandria FranktonFrankton HS
Hendricks County PlainfieldPlainfield
Lake Central/Merrillville/Valparaiso Schererville, INClark Middle School
Lapel vs sheridan LapelLapel
LaPorte/Michigan City/Portage Michigan CityMichigan City HS
Lutheran Invitational IndianapolisLutheran HS
McCutcheon vs. Benton Central LafayetteMcCutcheon HS
Miller Invitational NoblesvilleNoblesville
Munster/Highland HighlandHighland HS
New Prairie vs Bremen BremenBremen HS
Northwestern Relays KokomoNorthwestern HS
Rochester @ Pioneer PioneerPioneer
Rushville vs. Pendleton Heights/Mt Verno RushvilleMt. Vernon
South Dearborn, L'burg, Switz Co Aurora, INSouth Dearborn
South Ripley/Milan/Rising Sun VersaillesSouth Ripley
Wayne County Relays Fountain CityNortheastern
Western/West Lafayette/ Harrison West LafayetteHarrison HS
Westview/West Noble LigonierWest Noble
Wednesday, April 30
Clinton central relays MichigantownClinton Central hs
Cowan with Union MuncieBall State University
Highland Invite HighlandHighland HS
Princeton Invitational PrincetonPrinceton
Tri Central Invite KokomoTri Central
May
Thursday, May 1
All-Catholic Championship Noblesville Guerin Catholic
Blue River Valley/Wapahani/Union SelmaWapahani
East Central Invitational St. Leon, INEast Central
Eastern Hancock vs. Wes Del CharlottesvilleEastern Hancock
Huntington North @ Bellmont DeacturBellmont
North vs. Central EvansvilleCentral HS
Pendleton Heights Invite PendletonPendleton Heights HS
South Bend City Championships South BendSt. Joe
Southwood @ Rochester RochesterRochester
Union City HagerstownHome
Vevay Newspapers (Swtiz Co) Invitational VevaySwitzerland County
Friday, May 2
Ed Woodrick Invite MunsterMunster HS
Max Truex Invite WarsawWarsaw HS
MIC IndianapolisNorth Central
New Castle Invitational New Castle New Castle HS
Northeastern Knight Invite Fountain CityNortheastern HS
Park Tudor Invitational IndianapolisPark Tudor School
Princess Relays (Girls) MishawakaMishawaka HS
Rensselaer JV Invitational Rensselaer Rensselaer HS
Tipton Invitational TiptonTipton HS
Zionsville Invitational ZionsvilleZionsville
Saturday, May 3
Delphi Relays DelphiDelphi
Greensburg Invitational GreensburgGreensburg
Kokomo Relays Kokomo, INKokomo HS
Lime City Relays HuntingtonHuntington North HS
Muncie Southside Invite MuncieMuncie Southside HS
Monday, May 5
Bishop Chatard Dual Indianapolis HC
Cinco de Mayo JV Meet ZionsvilleZionsville
Cowan at Yorktown YorktownYorktown
Hamilton hts/Sheridan/Clinton prairie ArcadiaHamilton hts
Rushville vs. Franklin County RushvilleRushville
South Knox VincennesVincennes Lincoln
Tri-Central/Tipton SharpsvilleTri-Central HS
Winchester/NE/Union WinchesterWinchester
Tuesday, May 6
Alexandria Oak Hill Mississinewa AlexandriaAlexandria-Monroe HS
Batesville/Franklin County BrookvilleFranklin County
Calumet Invite GaryCalumet New Tech HS
Chesterton/Laporte/Lake Central ChestertonChesterton
Connersville HagerstownHome
Crown Point/Merrillville/Michigan City Crown Point, INCrown Point HS
Freshman SIAC ParadiseCastle HS
Guerin Catholic/Lapel/APA LapelLapel HS
Henry County Meet KnightstownKnightstown HS
Hobart/Munster MunsterMunster HS
Lafayette City-County Meet LafayetteLafayette Jeff HS
Lowell Relays LowellLowell HS
Mid-State Conference PlainfieldPlainfield
Monroe Central/Seton at Daleville DalevilleDaleville HS
Rising Sun/Milan/Lawrenceburg Tri MilanMilan
Rochester/Tippy Valley/Triton Tippy ValleyTippy Valley
Shelby County Meet FairlandTriton Central HS
Sheridan/Frankfort/Lebanon SheridanSheridan HS
South Ripley/Switz. Co/JCD/Shawe VevaySwitzerland County
Tech Meet IndianapolisTech
Valparaiso/Portage ValparaisoValparaiso HS
Wes Del, Burris, Wapahani Gaston Wes Del HS
Westview/Angola AngolaAngola
Wednesday, May 7
Glenn vs New Prairie vs Jimtown WalkertonJohn Glenn HS
Hancock County Meet New PalestineNew Palestine
Howard County Meet Russiaville, inWestern HS
JV City-County Meet LafayetteMcCutcheon HS
Thursday, May 8
City Prelims EvansvilleCentral HS
HSE JV Invite FishersHSE HS
KV/Highland/Lowell LowellLowell HS
La Lumiere @ Oregon Davis HamletOregon Davis HS
Randolph County Meet WinchesterWinchester HS
Ripley County BatesvilleBatesville HS
Rising Sun Invitational Rising SunRising Sun HS
Waldron vs N Decatur, Edinburgh GreensburgN. Decatur HS
Warren Relays Indianapolis Warren Central
Friday, May 9
Andrean Invitational Merrillville, INAndrean HS
Argyll Relays FairmontMadison Grant HS
City Finals EvansvilleCentral HS
Concord Kelley Relays (Boys) Elkhart Concord HS
Cougar Chase Relays GreenfieldGreenfield-Central
Delaware County Meet MuncieDelta HS
Hamilton County Meet CarmelCarmel HS
ICC Conference Meet SpeedwaySpeedway HS
North Central Conference Meet MarionIndiana Wesleyan Universi...
Oak Hill Relays ConverseOak Hill
Pike Invitational IndianapolisPike HS
Tech Invitational (Boys Only) IndianapolisArsenal tech
Tiger Booster Invitational HagerstownHagerstown HS
Westview Invitational TopekaWestview
Saturday, May 10
Goshen Relays (Girls) GoshenGoshen HS
HNHS Intrasquad 1600m HuntingtonKriegbaum Field
Monday, May 12
Girls City Indianapolis Tech HS
Guerin Catholic vs University NoblesvilleGuerin Catholic
Warren Central Underclass Relays IndianapolisWarren Central HS
Tuesday, May 13
Duneland Conference ChestertonChesterton HS
Girls Marion County IndianapolisNorth Central
GSSC Championships (Girls) Morocco, INNorth Newton HS
Hoosier Crossroads Girl Championship LafayetteLafayette Jeff HS
Hoosier Heritage Conference meet CarrollCarroll HS
Jay County vs. Muncie Central/Marion MuncieMuncie Central HS
Mid Eastern Conference Meet MuncieCowan HS
Mid-Hoosier Conference Meet WaldronWaldron
Mid-Indiana Conference Meet Marion, INIndiana Wesleyan Univ
NCC Conference Meet MunsterMunster HS
North-East Corner Conference Trials GoshenFairfield HS
Wednesday, May 14
Boys City Indianapolis Tech HS
Boys Marion County IndianapolisNorth Central
Duneland Conference (Boys) Crown PointCrown Point HS
Indianapolis Boys City T&F Championships IndianapolisTech HS
Northern State Conference Meet WalkertonJohn Glenn HS
Thursday, May 15
Big 8 Conference PrincetonPrinceton
Blue River Valley/Lapel Mt. SummitBlue River Valley
Eastern Indiana Athletic Conf Championship RushvilleRushville HS
GSSC Championships (Boys) Wheeler, INWheeler HS
Huntington North Intrasquad HuntingtonHuntington North HS
Ohio River Valley Conf Championhship OsgoodJac-Cen-Del
SIAC Finals EvansvilleCentral HS
South Newton Boys meet KentlandSouth Newton HS
Three Rivers Conference Tippy ValleyTippy Valley
Tri-Eastern Conference Union CityUnion City HS
Friday, May 16
Hoosier Crossroads Conference FishersFishers
North-East Corner Conference Finals GoshenFarifield
Ohio River Valley Conf Junior High Championship (HS, MS) MadisonMadison
Saturday, May 17
DAC JV Crown PointCrown Point HS
Freshman City Indianapolis HC
Huntington North 9/10 Invitational HuntingtonHuntington North HS
Monday, May 19
JV City EvansvilleCentral HS
Tuesday, May 20
Girls IHSAA Sectional PendletonPendleton HS
Girls Sectionals Indianpolis Lawrence Central
IHSAA Girls Sectional Brookville, INFranklin County
IHSAA Girls Sectional ChestertonChesterton HS
IHSAA Girls Sectional Fairmount, INMadison-Grant HS
IHSAA Girls Sectional HighlandHighland HS
IHSAA Girls Sectional Jeffersonville, INJeffersonville HS
IHSAA Girls Sectional kendallvilleEast Noble
IHSAA Girls Sectional LowellLowell HS
IHSAA Girls Sectional Mt. VernonMount Vernon HS
IHSAA Girls Sectional MuncieDelta HS
IHSAA Girls Sectional NoblesvilleGuerin Catholic
IHSAA Girls Sectional RochesterRochester HS
IHSAA Girls Sectional West LafayetteWL Harrison HS
IHSAA Sectional (Ben Davis) IndianapolisBen Davis
IHSAA Sectional (Benton Central) OxfordBenton Central
IHSAA Sectional (Plainfield) PlainfieldPlainfield
Thursday, May 22
Boys IHSAA Sectional FortvilleMt. Vernon
Boys Sectional Indianapolis North Central
IHSAA Boys Sectional CarmelCarmel
IHSAA Boys Sectional ColumbusColumbus North HS
IHSAA Boys Sectional Fort WayneWayne HS
IHSAA Boys Sectional HighlandHighland HS
IHSAA Boys Sectional LafayetteLafayette Jeff HS
IHSAA Boys Sectional MuncieMuncie Central HS
IHSAA Boys Sectional Portage, INPortage HS
IHSAA Boys Sectional PrincetonPrinceton
IHSAA Boys Sectional Russiaville, INWestern HS
IHSAA Boys Sectional St. LeonEast Central
IHSAA Boys Sectional (Plymouth) Plymouth Plymouth HS
IHSAA Sectional Crown PointCrown Point HS
IHSAA Sectional (Benton Central) OxfordBenton Central
IHSAA Sectional (Bloomington North) BloomingtonBloomington North
IHSAA Sectional (Connersville) ConnersvilleConnersville
IHSAA Sectional (Marion) MarionIndiana Wesleyan
IHSAA Sectional (Penn) MishawakaPenn HS
IHSAA Sectional (Plainfield) PlainfieldPlainfield
IHSAA Sectional (Southport) IndianapolisSouthport
IHSAA Sectional (Terre Haute North) Terre HauteTerre Haute NOrth
IHSAA Sectional (Warren Central) IndianapolisWarren Central
Tuesday, May 27
Girls IHSAA Regional IndianapolisNorth Central HS
IHSAA Girls Regional ChestertonChesterton HS
IHSAA Girls Regional EvansvilleCentral HS
IHSAA Girls Regional Fort WayneFort Wayne Northrop HS
IHSAA Girls Regional IndianapolisNorth Central HS
IHSAA Girls Regional West LafayetteWest Lafayette HS Track C...
IHSAA Girls Regional (Warsaw) WarsawWarsaw HS
Thursday, May 29
Boys IHSAA Regional IndianapolisBen Davis HS
IHSAA Boys Regional ConnersvilleConnersville HS
IHSAA Boys Regional EvansvilleEvansville Central
IHSAA Boys Regional IndianapolisBen Davis HS
IHSAA Boys Regional MarionIndiana Wesleyan Universi...
IHSAA Boys Regional South BendSt. Joseph
IHSAA Boys Regional ValparaisoValparaiso HS
IHSAA Boys Regional (Kokomo) Kokomo Kokomo HS
IHSAA Regional (Bloomington North) BloomingtonBloomington North
IHSAA Regional (Lafayette Jeff) LafayetteLafayette Jeff
June
Friday, June 6
IHSAA Girls State Championships BloomingtonIndiana University
Saturday, June 7
IHSAA Boys State Championships BloomingtonIndiana University
Saturday, June 28
USA Youth National Championships BloomingtonHoosier Track

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results