View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

February
Friday, February 28
Defiance HS Open (HS) DefianceDefiance College
March
Tuesday, March 11
Avon Meet (MS) LakewoodLakewood HS
Friday, March 14
North Ridgeville Meet (MS) North RidgevilleNorth Ridgeville MS
Friday, March 21
Intersquad Meet (HS) ColumbusHamilton Township HS
Friday, March 28
Coventry Time Trials (HS) AkronCocentry
Saturday, March 29
Black Bear Relays (HS) WarsawRiver View HS
Boardman vs Beaumont, YCS (HS) BoardmanBoardman
Brunswick Elite Meet (HS) BrunswickBrunswick HS
Dogtown Relays (HS) South Point, OHSouth Point HS
Hammond Relays (HS) Pickerington Pickerington
Icebreaker Invitational (HS) PataskalaWatkins Memorial HS
La Salle Legends Track & Field Classic (HS) CincinnatiLa Salle HS
Michael Beaven Invitational (HS) AkronArchbishop Hoban HS
Newark Catholic Invitational (HS) NewarkNewark Catholic
Seneca East Tiger Relays (HS) AtticaSeneca East HS
St. Clairsville Dual (HS) Saint ClairsvilleSt. Clairsville HS
Steubenville Early Bird (HS) SteubenvilleSteubenville HS
Troy Up and Running Invitational (HS) TroyTroy Memorial Stadium
Monday, March 31
Mike Armstrong Invite (HS) Cardington Cardington HS
Spencerville Triangular (MS) SpencervilleSpencerville MS
Wayne Tri Meet (HS) Huber HeightsHeidkamp Stadium
April
Tuesday, April 1
Archbold, Bryan, Defiance (HS) ArchboldArchbold HS
Austintown Fitch Quad #1 (HS) YoungstownAustintown Fitch HS
Bath, Minster, St Marys (HS) BathBath HS
Boardman vs Canton McKinley (HS) BoardmanBoardman
Booster Invitational (HS) Columbus, OhioHamilton Township HS
C. Crossing / H. Darby / P. North (HS) HilliardHilliard Darby
Chalker Quad-Bristol, Windham, Chalk, GV (HS) SouthingtonChalker HS
Champion Quad (HS) ChampionChampion HS
Coldwater Quad (HS) ColdwaterColdwater HS
Columbus Academy (HS) GahannaColumbus Academy
Columbus Grove Quad (HS) Columbus GroveColumbus Grove HS
Coventry vs Mogadore (HS) MogadoreMHS Stadium
Crestwood vs. James A. Garfield (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Fort Frye Warmup (HS) Fort FryeFort Frye HS
Greenville Tri Meet (HS) GreenvilleGreenville HS
Grove City Tri vs TV, WL (HS) Grove CityGrove City HS
Kings Tri Meet (HS) Kings MillsKings Stadium
Lakeview Quad (HS) CortlandLakeview HS
Lancaster/Canal Winchester (HS) Canal WinchesterCanal Winchester HS
Logan Elm Quad vs BC, FU, WF (HS) CirclevilleLogan Elm HS
Maplewood NAC meet (HS) CORTLANDMaplewood HS
Margaretta Tri Meet (HS) CastaliaMargaretta HS
Martins Ferry Quad (HS) Martins FerryMartins Ferry HS
Mt. Gilead, Pleasant, North Union (HS) Mt. GileadMt. Gilead HS
North vs. Lake Catholic/Holy Name (HS) MentorLake Catholic
Northeastern Quad (HS) SpringfieldNorthwestern HS
OG @ Elida (HS) ElidaElida HS
Parkway Quad (HS) RockfordParkway HS
Patrick Henry Quad (HS) HamlerPatrick Henry HS
Point Pleasant All - Comers (HS) Point Pleasant, WVPoint Pleasant HS
Quad Meet (HS) SouthingtonSouthington Chalker
Rootstown @ St. Thomas (HS) LoisvilleSt. Thomas Aquinas HS
Shawnee HS Tri Meet (HS) SpringfieldSpringfield Shawnee HS
Sidney Joe Ward Invitational (HS) SidneySidney HS
Spencerville Tri Meet (HS) SpencervilleSpencerville HS
St. Clairsville HS/MS Dual (HS, MS) St. ClairsvilleSt. Clairsville HS
St. John's and Lima Shawnee (HS) DelphosDelphos
Talawanda Tri Meet (HS) OxfordTalawanda HS
Vinton Quad (HS) VintonWilliam Byrd HS
Wapakoneta vs St Henry (HS) WapakonetaWapakoneta HS
Washington CH Quad +2 (HS) WashintonCourt HouseWashinton Court House HS
Wickliffe Quad (HS) WickliffeWickliffe HS
Wednesday, April 2
Badger Tri w/Lordstown & Mathews (HS) KinsmanBHS
Mt. Gilead, Cardington, J Alder (MS) MorralRidgedale HS
Willoughby South & Chardon (HS) ChardonChardon HS
Thursday, April 3
Badger Bristol Maplewood (MS) KinsmanBHS
Cancelled: Napoleon vs Van Wert (HS) Van WertVan Wert HS
Champion Relays (HS) WarrenChampion HS
Dick Houston Relays (HS) NewarkLicking Valley
Mogadore vs Manchester (HS) AkronManchester
Saunders Insurance Relays (HS) GallipolisGalia Academy
Teays Valley East, Westfall, McDowell (MS) CirclevilleLogan Elm
Friday, April 4
Dover Relays (HS) DoverDover
F.E. Cope Girls Invitational (HS) SalemEast Palestine HS
Knight Warm-Up (HS) ToledoSt. Francis HS
Middletown Showdown (HS) MiddletownMiddletown HS
Twinsburg Invitational (HS) TwinsburgTwinsburg HS
Saturday, April 5
18th Avon Lake Invitational (HS) Avon LakeAvon Lake HS
33rd Spartans Invitational (HS) BlufftonBluffton University
3rd Bill Dodd Invitational (HS) ParmaPadua HS
5th Annual Maralyn H. West Invitational (HS) ClevelandCollinwood HS
Bellaire Earlybird Invitational (HS) BellaireNelson Field
Bucyrus 156 Invitational (HS) BusyrusBucyrus HS
Celina Invitational (HS) CelinaCelina HS
Coaches Classic DII/DIII (HS) LocklandLockland HS
David Schorr Invitational (HS) Morral?Ridgedale HS
Doan Ford - McDonalds Invitational (HS) BelmontUnion Local HS
Don Faix Invitational (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Eastmoor Invitational (HS) ColumbusEastmoor Academy HS
Eaton Eagle Classic (HS) EatonEaton HS
Fairless Tri-County (HS) NavarreFairless HS
Falcon Invitational (HS) LancasterFairfield Union HS
Golden Eagle Relays (HS) CantonGlenOak HS
Jaguar Invitational (HS) Fairview ParkFairview Park HS
Joe Kasper Memorial Invitational (HS) ByesvilleMeadowbrook HS
Joe Lane Invitational(Mineral Ridge) (HS) WeathersfieldMineral Ridge HS
Margaretta Polar Bear Relays (HS) CastaliaMargaretta HS
Newark Invitational (HS) NewarkNewark HS
Northmont Invitational (HS) ClaytonNorthmont HS
Pirate Invitational (HS) PerkinsPerkins HS
Red Raider Relay (HS) PainesvilleJack Britt Field
Rocky Brand Invitational (HS) NelsonvilleNelsonville-York HS
Tiger Invitational (HS) Newton FallsNewton Falls Stadium
Tippecanoe Invitational (HS) Tipp CityTippecanoe HS
Versailles Boys Invitational (HS) VersaillesVersailles HS
Wildcat Premier (HS) HilliardHilliard Davidson
William E. Ward Invitational (HS) East PalestineEast Palestine HS
Sunday, April 6
Dioc of Cleveland Meet #1-Hoban (MS) AkronHoban HS
Dioc of Cleveland Meet #2-U of Akron (MS) AkronUniversity of Akron
Dioc of Cleveland Meet #3-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland Meet #4-Elyria Cath (MS) ElyriaElyria Catholic HS
Dioc of Cleveland Meet #5-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #6-Wickliffe (MS) WickliffeWickliffe HS
Dioc of Cleveland Meet #7-NDCL (MS) ChardonNotre Dame Cathedral Lati...
Dioc of Cleveland Meet #8-Canceled (MS) WestlakeWestlake HS
Dioc of Cleveland Meet #9-Hawken (MS) ChesterandHawken Upper School
New Richmond Invite (MS) New RichmondNew Richmond HS
Monday, April 7
Grove City Christian, Amanda, McDowell (MS) CirclevilleLogan Elm
Tuesday, April 8
Adena Quad (HS) FrankfortAdena HS
Anna Quad (HS) AnnaAnna HS
Austintown Fitch Tri Meet (HS) YoungstownAustintown Fitch HS
Berne Union (HS) SugargroveBerne union
Boardman vs Canton GlenOak (HS) BoardmanBoardman
Buckeye Trail Track Meet (HS) Old WashingtonBuckeye Trail HS
C. Crossing/H. Davidson/Teays Valley (HS) HilliardHilliard Davidson
Cambridge Tri Meet (HS) CambridgeCambridge HS
Canal Winchester/Gahanna/Northland (HS) Canal WinchesterCanal Winchester HS
Crestview Tri Meet (HS) ConvoyCrestview Convoy HS
Crestwood vs. Rootstown (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Elida vs Coldwater, Parkway (HS) ElidaElida HS
Fort Recovery Tri Meet (HS) Fort RecoveryFort Recovery HS
Gilead Christian Quad (HS) LucasLucas HS
GV Tri-Mathews, Bloomfield, GV (HS) OrwellGrand Valley HS
Hilliard Bradley vs. Westerville Central (HS) HilliardHilliard Bradley
LaBrae Tri Meet (HS) LeavittsburgLaBrae HS
Lebanon Invitational (MS) Lebanon, ohioLebanon HS
Liberty Center Quad (HS) Liberty CenterLiberty Center HS
Liberty-Benton Tri Meet (HS) FindlayLiberty-Benton HS
Licking Heights Tri (HS) PataskalaLicking Heights HS
Maplewood NAC meey (HS) CORTLANDMaplewood HS
Meadowbrook vs St Clairsville (HS) ByesvilleMeadowbrook HS
Mt. Gilead, Colonel Crawford, Galion (HS) North RobinsonColonel Crawford HS
New Albany @ Harding (HS) Marion, OhioMarion Harding
Olentangy Liberty vs. Worthing Kilbourne (HS) WorthingtonKilbourne
Ottawa Glandorf vs Napoleon (HS) OttawaOttawa-Glandorf HS
Perkins Tri Meet (HS) SanduskyPerkins HS
Piqua Dual (HS) PiquaPiqua HS
Port Clinton Tri Meet (HS) Port ClintonPort Clinton HS
Quad: HT-CA-FU-GH (HS) Columbus, OhioHamilton Township HS
Raider Quad (HS) Bidwell, OHRiver Valley HS
Ranger Youth Track Meet 1 (Club) Columbus, OhioHamilton Township HS
Ravenna vs. Streetsboro/Waterloo (HS) Ravenna, OhioRavenna Stadium
Riesbeck's Martins Ferry Relays (HS) Martins FerryMartins Ferry HS
Sandusky vs Ontario (HS) SanduskyStrobel Field
Spencerville Tri Meet (HS) SpencervilleSpencerville HS
St. Henry Tri Meet (HS) St. HenrySt. Henry HS
Stebbins Quad (HS) RiversideStebbins HS
Upper Arlington @ Thomas Worthington (HS) OHWorthington
Washington CH vs Chillicothe (HS) Washington CHWashington Court House HS
Willoughby, Ridge, Wickliffe Tri (MS) MentorMentor HS
Woodmore-Genoa-Lakota (HS) ElmoreWoodmore HS
Worthington Christian (HS) Westerville, OhioWorthington Christian
Wednesday, April 9
Coaches Classic Prelims (HS) FairfieldFairfield HS
Coaches Classic Prelims (HS) HamiltonRoss HS
Coaches Classic Prelims (HS) MasonMason HS
Coaches Classic Prelims (HS) Winton WoodsWinton Woods HS
Garfield and Rootstown (MS) MogadoreMogadore
Hyatts Vs. Big Walnut (MS) OhioPowell
Jr High Meet - Work Pts (HS) MogadoreMhs
Liberty vs. Olentangy Berkshire (MS) PowellLiberty MS
Madeira Invitational (HS) CincinnatiMadeira HS
Maplewood NAC meet (MS) CORTLANDMaplewood HS
Mount Vernon Jr High Tri (MS) Mount VernonMount Vernon HS
North vs. Chardon (HS) ChardonChardon
Northwestern vs Indian Lake (HS) --
PV Tri- Lordstown, GV, PV (MS) AndoverPymatuning Valley HS
South-Hawken-University-HB (HS) WilloughbyWilloughby South
Westfall Relay (MS) WilliamsportWestfall
Wickliffe Quad (HS) WickliffeWickliffe HS
Thursday, April 10
Bexley Relays (MS) BexleyBexley Middle and HS
Blanchester Invitational (HS) BlanchesterBlanchester HS
Champion Invitational (HS) ChampionChampion HS
David M. Seitz Memorial (HS) SpringfieldShawnee-Springfield HS
Greenville vs Versailles Dual (HS) GreenvilleGreenville HS
LE vs. GCC, TVE (MS) CirclevilleLogan Elm HS
Middle School Booster Invitational (MS) Columbus, OhioHamilton Township HS
Mifflin Invitational (HS) ColubusMifflin HS
Minster vs Anna vs New Bremen (HS) MinsterMinster HS
Mogadore vs Copley, John Adams (HS) CopleyCopley HS
Ottoville Quad Meet (HS) OttovilleOttoville HS
Port Clinton Tri Meet (HS) Port ClintonPort Clinton HS
RL Davisson Invitational (HS) ChillicotheSoutheastern HS
Whitmer Freshman Invitational (HS) ToledoWhitmer HS
Willoughby, Lakeside, University (MS) AshtabulaLakeside HS
Friday, April 11
Centerville Elk Relays (HS) OHCenterville
Chesapeake Lions Club Invite (HS) Chesapeake, OHChesapeake HS
Coaches Classic Finals (HS) CincinnatiWinton Woods HS
GV Twilight Invitational (HS) OrwellGrand Valley HS
Indian Relays (HS) Mt. GileadMt. Gilead HS
Kenston Relays (HS) Chagrin FallsKenston
Kent Roughrider Invitational (HS) KentKent Roosevelt HS
Lakeview Relays (HS) CortlandLakeview
Panther Invitational (HS) HilliardHilliard Darby
Watkins Relays (MS) PataskalaWatkins HS
Westfall Tri (HS) Williamsportwestfall hs
Whitmer Golden W Invitational (HS) ToledoWhitmer HS
Saturday, April 12
37th Red Edwards Golden Eagle Relays (HS) Sunbury, OhioBig Walnut HS
AC Thad Davis Invitational (HS) AmandaAmanda Clearcreek
Achilles Hilltopper Invitational (HS) ChardonChardon HS
Bedford Relays (HS) BedfordBedford
Dioc of Cleveland Meet #18-Fairview (MS) Fairview ParkFairview HS
Lew Speece Invitational (HS) Berlin CenterBerlin Center Western Res...
Medina Relays (HS) MedinaMedina HS
Nordonia Knight Relays (HS) NorthfieldNordonia HS
Paul Wood Memorial Invitational (HS) Point Pleasant, WVPPHS
Shelby Invite (HS) ShelbyShelby HS
Stingel Invitational (HS) PickeringtonPickerington North HS
University of Toledo Invitational (HS) Toledo, OHUniversity of Toledo
Sunday, April 13
Dioc of Cleveland Meet #10-Hoban (MS) AkronHoban HS
Dioc of Cleveland Meet #11-Tallmadge (Club) TallmadgeTallmadge HS
Dioc of Cleveland Meet #11a-Tallmadge (MS) TallmadgeTallmadge HS
Dioc of Cleveland Meet #12-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland Meet #13-Elyria Cath (MS) ElyriaElyria Catholic HS
Dioc of Cleveland Meet #14-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #15-Hawken (MS) ChesterlandHawken Upper School
Dioc of Cleveland Meet #16-Cle Cent Cath (MS) ClevelandCleveland Central Catholi...
Dioc of Cleveland Meet #17-NDCL (MS) ChardonNotre Dame Cathedral Lati...
Dioc of Cleveland Meet #17a-NDCL (MS) ChardonNDCL
Monday, April 14
Fredericktown Jr High Meet (MS) FredericktownFredericktown HS
Hardin Northern Quad (HS) DolaHardin Northern
Hilliard Memorial v. Worthington McCord (MS) HilliardHilliard Bradley HS
MSL Tri @ Teays East (MS) Ashville, OhioTeays Valley East
Teays Valley West, Circleville, McDowell (MS) AshvilleTeays Valley West
Tuesday, April 15
Berne Union 4/15/14 (MS) sugargroveBerne Union
Chalker Quad (HS) SouthingtonSouthington Athletic Comp...
Coffman v. Scioto Dual (HS) OhioDublin
Coventry @ Kent Roosevelt (HS) KentKent Roosevelt
Crestwood vs. Akron Springfield (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Edison (HS) Edison Edison
Gallia All-County Meet (HS) MercervilleSGHS
GV Tri-Badger, Lordstown, GV (HS) OrwellGrand Valley HS
Mogadore vs Garfield, Rootstown (HS) MogadoreMHS Stadium
North vs. University School (HS) EastlakeNorth HS
Olentangy Liberty vs. Dublin Jerome (HS) DublinDublin Jerome
Ranger Youth Track Meet 2 (Club) Columbus, OhioHamilton Township HS
Wednesday, April 16
Avon Lake vs Brecksville-Broadview Hts. (HS) Avon Lake, OhioAvon Lake HS
Dublin Jerome (HS) DublinDublin Jerome
GV Quad- Badger, Bloomfield, Ledge., GV (MS) OrwellGrand Valley HS
Hyatts Vs. Berkshire (MS) Lewis CenterBerkshire
Jr High Meet - Wrk Pts (HS) MogadoreMogadore Stadium
Liberty at Mount Vernon (MS) Mount VernonMount Vernon
Maplewood NAC meet (MS) CORTLANDMaplewood HS
Morrow County MS Meet (MS) TBACardington HS
Mt. Healthy Middle School Classic (MS) Mt. Healthy OhioMt. Healthy HS
Tri: HTHS, Bloom Carroll, Bishop Ready (HS) Columbus, OhioHamilton Township HS
Westfall Classic (MS) WiliamsportWestfall
Whetstone Tri (HS) ColumbusWhetstone HS
WS TRI (HS) CBUsWS
Thursday, April 17
Andy Haines Inv (HS) Bainbridge, OH Paint Valley HS
Aurora Invitational (HS) Aurora, OhioAurora
Best of the Southwest (HS) Grove CityCentral Crossing
Bloom Carroll Invitational (MS) Carroll, OhioBloom Carroll HS
Buckeye Valley Invitational (MS) Buckeye ValleyBuckeye Valley HS
Chieftain Relays (HS) OHBellefontaine
Columbus Academy (MS) GahannaColumbus Academy
Coventry @ Barberton (HS) BarbertonBarberton
GV Tri- Badger, Lordstown, GV (HS) OrwellGrand Valley HS
Ontario Relays (HS) OntarioOntario HS
South Invitational (HS) EastlakeEastlake North HS
South Invitational (HS) EastlakeNorth HS
Southeast and Waterloo (MS) MogadoreMogadore
Springfield Invitational (HS) HollandSpringfield HS
Friday, April 18
Ashville Kiwanis Invitational (HS) Ashville, OhioTeays Valley HS
Jesse Owens Classic (Collegiate) ColumbusThe Ohio State University
Virg Rankin Relays (HS) RichwoodsNorth Union HS
Woodward Bulldog Invitational (MS) Cincinnati, OHWoodward Career Technical...
Saturday, April 19
Big Ox Invitational (HS) LouisevilleSt. Thomas Aquinas
Dublin Classic (HS) Dublin, OhioDublin Coffman HS
East Palestine Bulldog Invitational (HS) East PalestineEast Palestine HS
Edison Invite (HS) EdisonEdison
Hank Smith Track and Field Invitational (HS) HeathHeath HS
Jesse Owens Classic (Collegiate) ColumbusThe Ohio State University
Lakeview Invitational (MS) CortlandLakeview HS
Mahoning County Meet (HS) AustintownAustintown
Mansfield Mehock Relays (HS) MansfieldMehock Field, Malabar Mid...
Perry Relays (HS) Perry Perry HS
Valkyrie Invitational (HS) RavennaRavenna HS
Monday, April 21
Columbus Academy (MS) GahannaColumbus Academy
Crestline Tri (MS) CrestlineCrestline HS
Elgin vs MG, JA, NU (MS) MarionElgin HS
Liberty Union Quad (MS) BaltimoreLiberty Union
MSL Tri Meet @ Home (BC & TVW) (MS) Columbus, OhioHamilton Township HS
Tuesday, April 22
Adena 5 team meet (HS) FrankfortAdena HS
Buckeye Central Quad (HS) new WashingtonBuckeye Central HS
Central Crossing/UA/Wor Kilbourne (HS) Upper ArlingtonUpper Arlington
Chalker Quad (HS) SouthingtonSouthington Athletic Comp...
Columbus Academy (HS) GahannaColumbus Academy
Crestwood vs. Field (HS) BrimfieldField Falcon Stadium
CSG (MS) ColumbusColumbus School Girls Kir...
Darby at Westerville Central (HS) WestervilleWesterville Central
Dual Meet @ Cardinal (HS) MiddlefieldCardinal HS
Dual Meet: @ Watkins Memorial (HS) Pataskala, OhioWatkins Memorial HS
Harding @ Bellefountaine (HS) BellefountaineBellefountaine HS
Hilliard Bradley vs. Dublin Scioto (HS) HilliardHilliard Bradley
Maplewood NAC meet (HS) CORTLANDMaplewood HS
Massillon Jackson (HS) Massillon7600 Fulton Rd, NW
Mogadore vs Streetsboro (HS) MogadoreMHS Stadium
Norton @ Coventry (HS) AkronCoventry
Olentangy Liberty vs. Big Walnut (HS) PowellOlentangy Liberty
Peake Meet (HS) Chesapeake, OHChesapeake HS
Pick Cent/Reynoldsburg/CW (HS) Canal WinchesterCanal Winchester HS
Pickaway County Meet (HS) CirclevilleLogan Elm HS
Ravenna vs. Kent/Springfield (HS) KentKent Roosevelt
River Valley vs Mt. Gilead (HS) Mt. GileadMt. Gilead HS
Vermillion Meet (MS) VermillionVermillion MS
Westland (HS) ColumbusWestland
Willoughby, Shore, Willowick, Ridge (MS) EastlakeNorth HS
Woodridge vs Rootstown (HS) PeninsulaWoodridge HS
Wednesday, April 23
Dioc of Cleveland Meet #8-I,Y,C (MS) ClevelandCleveland Cental Catholic
Gahanna Relays (HS) GahannaGahanna Lincoln
GV Tri- Bristol, Mathews, GV (MS) OrwellGrand Valley HS
JR HIGH MEET - WRk PTS (HS) MogadoreMogadore Stadium
Liberty at Big Walnut (MS) SunburyBig Walnut MS
Maplewood NAC meet (MS) CORTLANDMaplewood HS
North vs. South (HS) EastlakeNorth HS
Norton and Springfield (MS) MogadoreMogadore
Teays Valley East, Liberty Un., McDowell (MS) CirclevillLogan Elm
Thursday, April 24
Cavalier Club Inv (HS) Chillicothe, OH Chillicothe HS
CMAC Championship (MS) Cincinnati, OHTaft HS
County Meet (MS) WilliamsportWestfall
Dioc of Cleveland Meet #8-D,E,M (MS) ClevelandCleveland Central Catholi...
Granville vs. Canal Winchester (HS) GranvilleGranville HS
Highland 3-4-5 (MS) SpartaHighland HS
Hyatts Vs. Hilliard Memorial (MS) OhioPowell
Ravenna vs. Field/Norton (HS) Ravenna, OhioRavenna Stadium
Friday, April 25
Bobcat Booster Invitational (HS) Grandview HeightsGrandview Heights Track
East Palestine Relays (HS) East PalestineEast Palestine HS
Elgin Relays (HS) MarionElgin HS
Ernie Moore Invitational (HS) DoylestownChippewa
Falcon Invitational (MS) JeffersonJefferson HS
Freedom Relays (HS) PowellOlentangy Liberty
Fulton Relays (HS) OHLancaster
Logan Elm Invitational (HS) CirclevilleLogan Elm HS
Meigs Meet (HS) PomeroyMeigs HS
Trinity Track Invitational (HS) BedfordBedford HS
Saturday, April 26
22nd Elmo Kallner Invitational (HS) Columbus, OhioHamilton Township HS
Amherst Comet Relays (HS) AmherstAmherst HS
Big Walnut Invitational (MS) SunburyBig Walnut HS
Bill Krause Invitational (HS) TiffinTiffin Columbian HS
Bloom Carroll Invitational (HS) CarrollBloom Carroll HS
Dioc of Cleveland Meet #26-Fairview (MS) Fairview ParkFairview HS
Girls Invitational (HS) ColumbusColumbus School for Girls
Laker Invitational (HS) AndoverPymatuning Valley HS
Mt. Gilead MS Invitational (MS) Mt. GileadMt. Gilead HS
Poland Invitational (HS) PolandPoland Stadium
Ranger Relays (HS) EastlakeEastlake North HS
Ranger Relays (HS) EastlakeNorth HS
Yellow Jacket Relays (HS) Mt. VernonMt. Vernon
Sunday, April 27
Blackjack Track Elementary State Champio (Club) ColumbusEastmoor Academy
Dioc of Cleveland Meet #19-Hoban (MS) AkronHoban HS
Dioc of Cleveland Meet #20-U of Akron (MS) AkronUniversity of Akron
Dioc of Cleveland Meet #21-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland Meet #22-Elyria Cath (MS) ElyriaElyria Catholic HS
Dioc of Cleveland Meet #23-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #24-Spire (MS) GenevaSpire Institute
Dioc of Cleveland Meet #25-NDCL (MS) ChardonNotre Dame Cathedral Lati...
Monday, April 28
Hyatts Vs Shanahan (MS) Lewis CenterShanahan Middle School
Liberty at Delaware Dempsey (MS) PowellLiberty MS
Madison Plains Tri (MS) LondonMadison Plains HS
Mike Marsh Invitational (MS) GahannaColumbus Academy
MSL Tri Meet (MS) Lancaster, OhioFairfield Union
Tri Meet: Circleville & Logan Elm (HS) Columbus, OhioHamilton Township HS
TW Tri (HS) WTW
Tuesday, April 29
Cchs (HS) GCGC
Ce Cross/Cols South/G Cty Chris/Mar Hard (HS) Grove CityCentral Crossing
Coventry Ravenna (HS) RavennaRavenna
Coventry vs Crestwood (HS) RavennaRavenna
Darby at Scioto (HS) DublinDublin Scioto
Downtown Go Around (MS) Cincinnati, OHTaft HS
Gene Cole 9th and 10th grade invitationa (HS) LancasterLancaster HS
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty (HS) HilliardHilliard Bradley
Hoover (HS) BoardmanBoardman
Huntington INv (HS) Chillicothe, OH Huntington HS
Licking Heights vs. Reynoldsburg (HS) PataskalaLicking Heights HS
Mogadore vs Waterloo (HS) MogadoreMHS Stadium
Southeast vs Streetsboro, Rootstown (HS) MogadoreField HS
Upper Arlington @ Hilliard Davidson (HS) OHHilliard
Wednesday, April 30
All-Olentangy Championship (MS) PowellLiberty HS
Downtown Go Around (MS) Cincinnati, OHTaft HS
Intramural Meet (MS) Westlake OhWestlake HS
Jr High Meet - Wrk Pts (HS) MogadoreMogadore Stadium
MG vs. Northmor, Pleasant, Centerburg (MS) Mt. GileadMt. Gilead HS
MSL Quad (MS) CarrollBloom Carroll HS
South v Geneva (HS) WilloughbyWilloughby South
Southeast and Streetsboro (MS) MogadoreMogadore
St. Francis Freshman Invite (HS) ToledoSt. Francis HS
May
Thursday, May 1
Dehard Hubbart Invite (MS) Cincinnati, OHWalnut Hills HS
GV Meet- Newb., Conn., Wind.,Math., GV (HS) OrwellGrand Valley HS
Lake (HS) UniontownLake HS
Milt Will Relays (HS) Canal WinchesterCanal Winchester HS
Zane Trace Invitational (MS) ChillicotheZane Trace
Friday, May 2
3rd Central Ohio All-Star Invitational (HS) Columbus, OhioHamilton Township HS
65th Marion Night Relays (HS) MarionMarion Harding HS
Arcanum Booster Invitational (HS) ArcanumArcanum HS
Arthur Lydiard Classic (HS) South PointSouth Point HS
Dick Beeler Booster Invitational (HS) PainesvilleHarvey HS
Knight Relays (HS) ToledoSt. Francis HS
McClain Inv (HS) Greenfield, OH McClain HS
Millersport Laker Invitational (HS) Millersport, OHMillersport HS
Olentangy Invitational (HS) Lewis CenterOlentangy
Shelby Middle School Relays (MS) OhioShelby
Westerville Relays (MS) WestervilleWesterville HS
Wildcat Invitational (HS) MogadoreMHS Stadium
Saturday, May 3
"***canceled ***" (MS) PerryPerry Hs
3rd Central Ohio All-Star Invitational (HS) ColumbusHamilton Township HS
Anthony Wilson Invitational (HS) ColumbusFranklinn Heights
Ashtabula County Meet (MS) AndoverPymatuning Valley HS
COAL Championships (MS) CardingtonCardington HS
Comet Pole Vault Challenge (HS) Grove CityCentral Crossing HS
Dayton Invitational (HS) Dayton, OhioWelcome Staduim
Dioc of Cleveland Meet #36-Hawken (MS) Gates MillsHawken Upper School
Gary Smith Invitational (HS) OHWorthington
Harrison Jr. High Invitational (MS) Harrison, OHHarrison HS
Lady Bruin T & F Inv (2ND TEAMS) (MS) ParmaPadua HS
Lady Bruin T & F Invitational (MS) ParmaPadua HS
Lakeview Invitational (HS) CortlandLakeview HS
Liberty-Benton Invitational (HS) FindlayLiberty-Benton HS
Marietta Noon Lions Invitational (HS) MariettaMarietta College
Mentor Relays (HS) MentorMentor HS
Mt. Gilead Invitational (HS) Mt. GileadMt. Gilead HS
Newark Catholic Invitational (HS) NewarkNewark Catholic
Phil Peloquin Relays (HS) CirclevilleLogan Elm HS
Race at the Lake (MS) MillersportMillersport HS
Sunday, May 4
Dioc of Cleveland Meet #28-Hoban (MS) AkronHoban HS
Dioc of Cleveland Meet #29-Tallmadge (MS) TallmadgeTallmadge HS
Dioc of Cleveland Meet #30-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland Meet #31-Canceled (MS) ElyriaElyria Catholic HS
Dioc of Cleveland Meet #32-Canceled (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #33-Canceled (MS) North RoyaltonNorth Royalton HS
Dioc of Cleveland Meet #35-VASJ (MS) ClevelandVilla Angela-St. Joseph H...
Wasmer Games (MS) ClevelandSt Ignatius HS
Wasmer Games (2ND TEAMS) (MS) ClevelandSt Ignatius HS
Wasmer Games (3RD TEAMS) (MS) ClevleandSt Ignatius HS
Monday, May 5
Amanda, Bloom Carroll, McDowell (MS) CirclevilleLogan Elm
GV Relays (MS) OrwellGrand Valley HS
MSL Tri with LU/ Circleville (MS) BaltimoreLiberty Union HS
Tuesday, May 6
Coventry & Springfield @ Field (HS) MogadoreField
Dublin Coffman, Dublin Jerome @ UA (HS) OHUpper Arlington
Fairbanks Quad (HS) MarysvilleFaribanks HS
Grandview Heights Tri (HS) GrandviewGrandview Heights
Groveport Madison (HS) GroveportGroveport HS
HCS Tri "Girls Night Out" (HS) HilliardHilliard Darby
Kent Roosevelt & Norton @ Crestwood (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Massillon Perry (HS) BoardmanBoardman HS
Mogadore vs Woodridge, Southeast (HS) MogadoreMHS Stadium
Morrow County Meet (HS) CardingtonCardington HS
O.Liberty vs Olentangy (HS) Powell Olenangy Liberty
Ross County Meet (HS) Frankfort, OHAdena HS
Springfield vs Perrysburg (HS) HollandSpringfield Holland HS
Teays Valley Tri - CW and Pick N (boys) (HS) OHAshville
Trumbull County Championships (HS) CortlandLakeview HS
Waterloo vs Rootstown (HS) AtwaterWaterloo HS
Wednesday, May 7
HCS Tri - Boys (HS) HilliardHilliard Bradley
Hyatts Vs. Mt. Vernon (MS) Mt. VernonMt. Vernon HS
Intramural Meet (MS) WestlakeWestlake HS
Liberty at Olentangy Orange (MS) Lewis CenterOrange MS
North vs. Geneva (HS) GenevaSPIRE
PV Dual- GV, PV (MS) AndoverPymatuning Valley HS
South v Lakeside (HS) WilloughbyWilloughby South
Warrior Relays (HS) Columbus, OhioEastmoor Academy
Woodridge and Springfield (MS) PeninsulaWoodridge
Thursday, May 8
Best of the West (HS) CincinnatiOak Hills
Conti Relays (HS) Tallmadge, OhioTallmadge
Dalton Relays (HS) DaltonDalton HS
Delaware County Elite 8 (HS) Lewis CenterOlentangy Orange
Miami Trace Invitational (HS) Washington CHMiami Trace HS
Mid State League - Buckeye (MS) AshvilleTeays Valley HS
MSL Cardinal Middle School League Meet (MS) Walnut TownshipMillersport MS
North Coast League Meet (HS) ClevelandPadua
Riverdale Relays (HS) Mount BlanchardRiverdale HS
Friday, May 9
39th Bell Invitational (HS) Rocky RiverRocky River HS
Africentric Classic (HS) Columbus, OhioAfricentric Early College
Bob Valentine (HS) JeromesvilleHillsdale HS
Brush Invitational (HS) LyndhurstBrush HS
Circleville Invitational (HS) CirclevilleCircleville HS
Columbus School For Girls (MS) ColumbusKirk Campus
Covington Invitational (HS) CovingtonCovington HS
Dwight Schar Invitational (HS) CrestonNorwayne HS
Ed Sayre Memorial Invitational (HS) BidwellRiver Valley HS
Euclid Relays (HS) EuclidEuclid HS
Firebird Invitational (HS) KetteringFairmont HS
Galion Kiwanis Invitational (HS) GalionGalion HS
Green Bear Relays (HS) Ottawa Hills, OHOttawa Hills HS
Jackson Twilight (HS) JacksonRick Neitzelt Stadium
Jim Hauser Pirate Relays (HS) SanduskyPerkins HS
John Ramsey Invitational (HS) BloomdaleElmwood HS
Kiwanis Bulldog Relays (HS) Olmsted FallsOlmsted Falls HS
Larkin-Crosten Classic (HS) Upper ArlingtonUpper Arlington HS
Mason Invitational (HS) MasonMason HS
Mayfield Relays (HS) MayfieldMayfield HS
Mount Vernon News SpecTRACKular (HS) Mount VernonMount Vernon HS
Northeastern Invitational (HS) SpringfieldNortheastern HS
Otsego Tim Downey Memorial Invitational (HS) TontoganyOtsego HS
T-Con Relays (HS) TallmadgeTallmadge HS
Vermilion Invitational (HS) VermilionVermilion HS
Yellow Springs Bulldog Invitational (HS) Yellow SpringsYellow Springs HS
Saturday, May 10
Ashtabula County Meet (HS) AndoverPymatuning Valley HS
BEES Invitational (HS) Broadview Hts.Brecksville-Broadview Hts...
Bob Knoll Invitational (HS) New LondonNew London HS
Dioc of Cleveland Meet #37-VASJ (MS) ClevelandVilla Angela St Joseph HS
Dioc of Cleveland Meet #38-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #39-Fairview (MS) Fairview ParkFairview HS
Don Marks Invitational (HS) MorganMorgan HS
East Canton Hornet Relays (HS) East CantonEast Canton HS
Fremont Track & Field Invitational (HS) FremontFremont Ross HS
Gail A Blackwell Invitational (Club) ElidaElida HS
Harvey Invite (MS) PainesvilleHarvey HS
Hilliard Bradley Invitational (HS) Hilliard, OhioHilliard Bradley
K. of C. Mercer County Invite (HS) ColdwaterCavalier Stadium
Ohio Valley Athletic Conference Championship (HS) BidwellRiver Valley HS
Shelby Frosh/Soph Invitational (HS) ShelbyShelby HS
Withrow Jr. High Invitational (MS) Cincinnati, OH Withrow HS
Woodridge Wrap Up (HS) PeninsulaWoodridge HS
Worthington Invitational (MS) Worthington, OhioThomas Worthington HS
Sunday, May 11
Dioc of Cleveland Meet #40-Hoban (MS) AkronHoban HS
Dioc of Cleveland Meet #41-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #42-Cle Cent Cath (MS) ClevelandCleveland Cantral Catholi...
Dioc of Cleveland Meet #43-Hawken (MS) Gates MillsHawken Upper School
Monday, May 12
Eaton vs Talawanda Dual (HS) EatonEaton HS
Genoa-Elmwood Dual (HS) GenoaGenoa HS
Jesse Owens Senate Championship (HS) ClevelandCollinwood HS
Johnstown Tri (HS) JohnstownJohnstown HS
Junior Varsity Panther Invitational (HS) Hilliard, OhioHilliard Darby
Marysville (MS) MarysvilleMarysville Middle Scjool
Montpelier at Swanton (MS) SwantonSwanton
NAC Meet (MS) KinsmanBadger HS
Ottoville Tri Meet (HS) OttovilleOttoville HS
Patriot Invitational (HS) New MadisonTri-Village HS
River View vs John Glenn (HS) WarsawRiver View HS
Scioto Valley Conference Prelims (HS) Chillicothe, OH Huntington HS
Stars of Track & Field (HS) PeninsulaWoodridge HS
Ursuline/Mooney (HS) YoungstownBoardman HS
Western Buckeye JV Championship (HS) WapakonetaWapakoneta HS
Tuesday, May 13
AAC Red Division Championships (HS) PolandPoland Seminary HS
AAC White Division Championship (HS) CortlandLakeview HS
CCL JV Championships (HS) ColumbusColumbus School for Girls
Central Crossing/Westland/Grove City (HS) Grove CityCentral Crossing
CVC Valley Division Championship (HS) KirtlandKirtland HS
Dayton City League Championship (HS) DaytonWelcome Stadium
Meadowbrook vs Claymont (HS) ByesvilleMeadowbrook HS
MOAC Prelims and Field Events (HS) Mt. GileadMt. Gilead HS
MSL Buckeye Championships Prelims (HS) Circleville, OhioLogan Elm HS
Pioneer Valley Conference Championships (HS) BeveryFort Frye HS
Sandusky vs. St. Mary CC (HS) SanduskyCedar Point Stadium
SEOAL Championships (HS) PortsmouthPortsmouth HS
Wednesday, May 14
CMAC Championships (HS) CincinnatiWoodward HS
Columbus City League Championship (HS) ColumbusMifflin HS
Lake Erie League Championships (HS) BedfordBedford HS
NAC Championship (HS) OrwellGrand Valley HS
NOC Valley Championship (HS) BrunswickBrunswick HS
PTC Championship Prelims (HS) RavennaRavenna
SBAAC Championship (HS) BlanchesterBlanchester HS
Thursday, May 15
Cincinnati Hills League Championships (HS) CincinnatiDeer Park HS
CVC - Metro Championship (HS) IndependenceIndependence HS
CVC Chagrin Championship (HS) PainesvilleHarvey
ITCL Championships - Tier I (HS) HanovertonUnited Local HS
ITCL Championships - Tier II (HS) Mineral RidgeMineral Ridge HS
Marion Independent Meet (HS) MarionMarion Harding HS
Miami Valley Conference Championships (HS) CincinnatiCHCA HS
MOAC Championship (HS) Mt. GileadMt. Gilead HS
Ohio Heritage Conference Championships (HS) --
Patriot Athletic Conference Championship (HS) OberlinOberlin College
Premier Athletic Conference Championship (HS) GenevaSpire Institute
South Central Ohio Championships (HS) Washington CHWashington Court House HS
Southern Ohio Conference Championship (HS) MinfordMinford HS
SWOC Championships (HS) MorrowLittle Miami HS
Toledo City League Championship (HS) ToledoRogers HS
West Shore Conference Championship (HS) AvonAvon HS
Friday, May 16
Akron City Series Championship (HS) AkronEllet HS
Blanchard Valley Conference Championship (HS) FindlayLiberty-Benton HS
Central Buckeye Conference Championships (HS) BellefontaineBenjamin Logan HS
East Central Ohio Championships (HS) MariettaMarietta College
ECC Championship (HS) CincinnatiAnderson HS
Falcon Relays (HS) JeffersonJefferson Area HS
Federal League Championships (HS) CantonGlenOak HS
Firelands Conference Championships (HS) AshlandCrestview Ashland HS
GCL GGCL Championships (HS) CincinnatiLaSalle HS
Greater Miami Conference Championships (HS) MasonMason HS
Greater Western Ohio Championships (HS) CentervilleCenterville HS
Green Meadows Conference Championship (HS) DefianceAyersville HS
Intervalley Conference Championship (HS) NewcomerstownNewcomerstown HS
Mid-State League Championship (HS) ColumbusWhitehall-Yearling HS
Midwest Athletic Conference Championship (HS) ColdwaterColdwater HS
MSL Buckeye Championships Finals (HS) Circleville, OhioLogan Elm HS
MSL Cardinal Championships (HS) Sugar GroveBerne Union HS
Muskingum Valley League Championships (HS) MaysvilleMaysville HS
NCC Championships (HS) North RobinsonColonel Crawford HS
Northeastern Buckeye Conference (HS) SalemSalem HS
Northern Lakes League Championship (HS) MaumeeMaumee HS
Northwest Ohio (NWOAL) Championships (HS) MetamoraEvergreen HS
Ohio Cardinal Championship (HS) MillersburgWest Holmes HS
PAC-7 Championships (HS) NavarreFairless HS
PTC Championship Finals (HS) RavennaRavenna
Sandusky Bay Conference Championship (HS) SanduskyPerkins HS
Scioto Valley Conference Championships (HS) ChillicotheHuntington HS
Shelby County Athletic League (HS) Fort LoramieFort Loramie HS
Southern Hills (SHAC) Championships (HS) RipleyRipley HS
Southwestern Conference Championship (HS) BereaGeorge Finnie Stadium
Toledo Area (TAAC) Championship (HS) GibsonburgGibsonburg HS
TRAC Championships (HS) ToledoCentral Catholic HS
Walsh Jesuit Twilight Meet (HS) Cuyahoga FallsWalsh Jesuit HS
Saturday, May 17
Akron Suburban League Championships (HS) NordoniaBoliantz Stadium
Central Catholic League Championships (HS) ToledoSt Francis De Sales HS
Cross County Conference Championships (HS) West AlexandriaTwin Valley South HS
Dioc of Cleveland-District 1 (MS) BedfordBedofrd HS
Dioc of Cleveland-District 1-B-Team (MS) BedfordBedford HS
Dioc of Cleveland-District 2 (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-District 2-B-Team (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-District 3 (MS) BedfordBedford HS
Dioc of Cleveland-District 3-B-Team (MS) BedfordBedford HS
Dioc of Cleveland-District 4 (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-District 4-B-Team (MS) IndependenceIndependence HS
ECC JV Championships (HS) Kings MillsKings Stadium
Jason Manse Crusader Relays (HS) CantonCanton Central Catholic
John Glenn 9th and 10th Grade (HS) New ConcordMuskingum University
MBC Championship (HS) --
Metro Buckeye Conference Championship (HS) Yellow SpringsYellow Springs HS
Midland Athletic League Championships (HS) AtticaSeneca East HS
MOCAL Championship (HS) WorthingtonWorthington Christian
NBC Championships (HS) FostoriaFostoria Memorial Stadium
NOL Championships (HS) TiffinTiffin Columbian HS
Northwest Conference Championship (HS) SpencervilleSpencerville HS
OCC Championships - Capital (HS) HilliardHilliard Bradley HS
OCC Championships - Cardinal (HS) HilliardHilliard Bradley HS
OCC Championships - Central (HS) WorthingtonThomas Worthington
OCC Championships - Ohio (HS) WorthingtonThomas Worthington HS
ODCS Inagural Track & Field Meet (HS) ElyriaOpen Door Christian Schoo...
Ohio Valley Conference Championship (HS) ChesapeakeChesapeake HS
Southwestern Buckeye League Championship (HS) EatonEaton HS
Three Rivers JV Championships (HS) FindlayFindlay HS
Wayne County Championship (HS) CrestonNorwayne HS
Wesbanco Shamrock Relays (HS) BarnesvilleBarnesville HS
Sunday, May 18
Columbus Classic (Club) ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
Dioc of Cleveland-Section A (MS) BedfordBedford HS
Dioc of Cleveland-Section A-BTeam (MS) BedfordBedford HS
Dioc of Cleveland-Section B (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-Section B-BTeam (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-Section C (MS) PeninsulaWoodridge HS
Dioc of Cleveland-Section C-BTeam (MS) PeninsulaWoodridge HS
North East Ohio All Catholic Girls (HS) ClevelandVilla Angela - St. Joseph...
St Anselm Invitational (MS) ChesterlandWest Geauga HS
Monday, May 19
Mentor JV Invitational (HS) MentorMentor HS
PTC Championship (MS) MogadoreWildcat Stadium
Ptc Jr High Championship - Work Pts (HS) MogadoreMogadore Hs
Tuesday, May 20
Central District 1 Running Prelims (HS) HilliardHilliard Darby
Central District Section 2 Field (HS) HilliardDarby
District Prelims and Field Events (HS) HeathHeath HS
District Prelims and Field Events (HS) WhitehallWhitehall-Yearling HS
SE District Prelims (HS) Washington CH, OHWashington HS
Wednesday, May 21
Central District 2 Running Prelims (HS) Hilliard OHHilliard Darby
D1 Northeast District Preliminaries (HS) MentorMentor HS
D3 District Prelims - Norwayne (HS) NorwayneNorwayne HS
District Prelims and Field Events Day 2 (HS) HeathHeath
District Prelims and Field Events Day 2 (HS) WhitehallWhitehall-Yearling HS
District Tournament Div. 1 (HS) YoungstownAustintown-Fitch
OHSAA DI NW District Championships (HS) TiffinTiffin Columbian
Thursday, May 22
Central District 1 Field Events (HS) HilliardHilliard Darby
Dioc of Cleveland Championship (MS) BrecksvilleBrecksville-Broadview HS
Northeast DII District Meet (HS) CortlandLakeview HS
OHSAA DI SEO District Championship (HS) MariettaMarietta College
Friday, May 23
OHSAA DI NEO District Championship (HS) AmherstAmherst HS
OHSAA DI NEO District Championship (HS) AustintownAustintown Fitch HS
OHSAA DI NEO District Championship (HS) CantonNorth Canton HS
OHSAA DI NEO District Championship (HS) LakewoodLakewood HS
OHSAA DI NEO District Championship (HS) MentorMentor HS
OHSAA DI NEO District Championship (HS) NordoniaNordonia HS
OHSAA DI NW District Championship (HS) TiffinTiffin Columbian HS
OHSAA DI SW District Championship (HS) CincinnatiWinton Woods HS
OHSAA DI SW District Championship (HS) DaytonWelcome Stadium
OHSAA DI SW District Championship (HS) Huber HeightsWayne HS
OHSAA DI SW District Championship (HS) MasonMason HS
OHSAA DII NW District Championship (HS) DefianceDefiance HS
OHSAA DII NW District Championship (HS) Oak HarborOak Harbor HS
OHSAA DIII East District Championship (HS) NewcomerstownNewcomerstown HS
OHSAA DIII NEO District Championship (HS) IndependenceIndependence HS
OHSAA DIII NEO District Championship (HS) New MiddletownSpringfield HS
OHSAA DIII NEO District Championship (HS) NorwayneNorwayne HS
Saturday, May 24
MS State Championships (MS) DublinDublin Scioto HS
NCAA D-III Outdoor National Championship (Collegiate) DelawareDelaware
OHSAA DI Central District 1 Championship (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA DI Central District 2 Championship (HS) HilliardHilliard Darby
OHSAA DI Central District 3 Championship (HS) Hilliard Hilliard Darby HS
OHSAA DI NW District Championship (HS) ToledoSt. Francis deSales HS
OHSAA DII Central District Championship (HS) HeathHeath HS
OHSAA DII East District Championship (HS) ByesvilleMeadowbrook HS
OHSAA DII East District Championship (HS) MillersburgWest Holmes HS
OHSAA DII NEO District Championship (HS) BedfordBedford HS
OHSAA DII NEO District Championship (HS) CortlandLakeview HS
OHSAA DII NEO District Championship (HS) GraftonMidview HS
OHSAA DII NEO District Championship (HS) PerryPerry HS
OHSAA DII NEO District Championship (HS) SalemSalem HS
OHSAA DII SEO District Championship (HS) NelsonvilleNelsonville-York HS
OHSAA DII SEO District Championship (HS) Washington CHWashington HS
OHSAA DII SW District Championship (HS) DaytonWelcome Stadium
OHSAA DII SW District Championship (HS) New RichmondNew Richmond HS
OHSAA DII SW District Championship (HS) Saint ParisGraham Local HS
OHSAA DIII Central District Championship (HS) WhitehallWhitehall-Yearling HS
OHSAA DIII NW District Championship (HS) BucyrusBucyrus HS
OHSAA DIII NW District Championship (HS) DefianceAyersville HS
OHSAA DIII NW District Championship (HS) FindlayLiberty-Benton HS
OHSAA DIII NW District Championship (HS) FremontFremont Ross HS
OHSAA DIII NW District Championship (HS) SpencervilleSpencerville HS
OHSAA DIII SEO District Championship (HS) ChillicotheSoutheastern HS
OHSAA DIII SW District Championship (HS) DaytonWelcome Stadium
OHSAA DIII SW District Championship (HS) New RichmondNew Richmond HS
OHSAA DIII SW District Championship (HS) West MiltonMilton-Union HS
Wildcat Classic (MS) Parma Padua HS
Wednesday, May 28
OHSAA Div I Region 3 Championships Day 1 (HS) PickeringtonPickerington North HS
OHSAA Region 1 Championship (HS) AustintownAustintown Fitch HS
OHSAA Region 11 Championships (HS) LancasterFairfield Union HS
OHSAA Region 9 Day 1 (HS) NavarreFairless HS
Thursday, May 29
OHSAA Div II Regional Championships (HS) AustintownAustintown-Fitch HS
OHSAA Region 6 Prelims and Field Events (HS) LexingtonLexington HS
Region 7 Prelims (HS) Zanesville, OH Muskingum college
Friday, May 30
OHSAA DI Region 1 - Austintown-Fitch (HS) AustintownAustintown Fitch HS
OHSAA DI Region 2 - Amherst (HS) AmherstAmherst Steele HS
OHSAA DI Region 3 - Pickerington (HS) PickeringtonPickerington North HS
OHSAA DI Region 4 - Dayton (HS) DaytonWelcome Stadium
OHSAA DIII Region 10 - Tiffin (HS) TiffinTiffin Columbian HS
OHSAA DIII Region 11 - Lancaster (HS) LancasterFairfield Union HS
OHSAA DIII Region 12 - Troy (HS) TroyTroy HS
OHSAA DIII Region 9 - Navarre (HS) NavarreFairless HS
Saturday, May 31
OHSAA DII Region 5 - Austintown-Fitch (HS) AustintownAustintown-Fitch HS
OHSAA DII Region 6 - Lexington (HS) LexingtonLexington HS
OHSAA DII Region 7 - New Concord (HS) New ConcordMuskingum University
OHSAA DII Region 8 - Dayton (HS) DaytonWelcome Stadium
June
Sunday, June 1
Feet On Fire (HS, Club) ClevelandTBA
Friday, June 6
OHSAA Division 1 State Championship Day 1 (HS) ColumbusJesse Owens Stadium
OHSAA Division 2 State Championship Day 1 (HS) ColumbusJesse Owens Stadium
OHSAA Division 3 State Championship Day 1 (HS) ColumbusJesse Owens Stadium
Saturday, June 7
OHSAA Division 1 State Championship Day 2 (HS) ColumbusJesse Owens Stadium
OHSAA Division 2 State Championship Day 2 (HS) ColumbusJesse Owens Stadium
OHSAA Division 3 State Championship Day 2 (HS) ColumbusJesse Owens Stadium
OHSAA State Championships (Club) ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
Sunday, June 8
Northwest Classic (Club) TrotwoodTrotwood Madison HS
Friday, June 13
Worthington Classic (Club, UnA) WorthingtonWorthington HS
Saturday, June 14
Lake Erie District Qualifier (Club) MansfieldMehock Track Facility
Midwest Meet of Champions (HS) GranvilleGranville HS
Saturday, June 21
USATF Ohio Association (Club) CedarvilleCedarville University
Sunday, June 22
Bedford Invitational (Club) ClevelandCleveland Central Catholi...
Thursday, June 26
AAU National Qualifier (Club) CincinnatiWinton Woods HS
Friday, June 27
AAU National Qualifier (Club) CincinnatiWinton Woods HS
Saturday, June 28
AAU National Qualifier (Club) CincinnatiWinton Woods HS
Sunday, June 29
AAU National Qualifier (Club) CincinnatiWinton Woods HS
July
Saturday, July 12
Frank "Doc" Miller Invitational (Club) AkronWest Akron Athletic Compl...
Saturday, July 19
Harper-Trawick Classic (Club) CantonGlen Oak HS
August
Sunday, August 31
CLE CYO 3-8 - Hawken Upper School (MS) Gates MillsHawken Upper School

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results