View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

March
Saturday, March 1
Team Records JacksonKMLHS
Tuesday, March 18
Seymour Triangular SeymourSeymour HS
Thursday, March 20
Northland Pines Meet Eagle RiverNorthland Pines HS
Friday, March 21
Oconomowoc Invite OconomowocOconomowoc
Raider Invite Girls SheboyganNorth HS
Monday, March 24
Point Girls Track & Field Invitational Stevens PointUWSP
Tuesday, March 25
Cassville HS CassvilleCassville HS
Thursday, March 27
Lakeland Union Indoor Meet Minocqua, WILakeland Union HS
Point Boys Track & Field Invitational Stevens PointUWSP
Poynette Triangular PoynetteElgie Noble Athletic Fiel...
Regional List North Fond du LAcNorth Fond du Lac
Rio Trials RIORIO
Uw platt PlattevillePlatteville
Friday, March 28
JV Raider Invite SheboyganAcuity Fieldhouse
regional list NFDLNFDL
Saturday, March 29
Cardinal Relays WaukeshaWaukesha South
Cashton Invitational LaCrosseUW LaCrosse Mitchell Fiel...
April
Tuesday, April 1
Black Hawk Meet - Canceled South WayneBlack Hawk High
Clinton Quad ClintonCHS
JV @ Union Grove Union GroveUnion Grove HS
River Ridge Small Meet BloomingtonUsgaard Field
Thursday, April 3
MCDS/ALCS/SAA Quadrangular WaunakeeMadison Country Day Schoo...
Milwaukee Lutheran Trials MilwaukeeMilwaukee Lutheran
Oostburg Quad OostburgOostburg HS
Poynette Dual PoynetteElgie Noble Athletic Fiel...
River Ridge Non Conf Meet BloomingtonBloomington
TC 8 Pack PlainfieldTri-County HS
Friday, April 4
Neenah Meet NeenahNeenah WI
Test Meet (This is obviosuly not real) North PoleSantas Workshop
Monday, April 7
Mayville Quad MayvilleMayville HS
Omro Dual WIOmro
Waterford Time Trials WaterfordWUHS
Tuesday, April 8
AW FVA Tri AppletonAppleton West HS
Bigfoot/Turner/Clinton ClintonCHS
BSMs/Cuba Quad DarlingtonDarlington HS
Columbia County Invite PortagePortage HS
Elkhorn Parker Dual Meet ElkhornElkhorn Area HS
Fond du Lac Quad Fond du Lac, WIFond du Lac HS
HG Quad: Oo, EL, CG Howards Grove Howards Grove
Holmen Invite Holmen, WIHolmen HS
Iola Invitational IolaIola HS
Kohler Quad: Oz, RL, SL Kohler High SchoolKohler Quad
Mike Gain Spartan Invitational Brookfield, Wi.Brookfield East
Necedah Open NecedahNecedah
oshkosh north tri oshkosh, wi
Parkview/Brodhead-Juda/Palmyra-Eagle BrodheadBrodhead HS
Poynette Dual PoynetteElgie Noble Athletic Fiel...
River Ridge Meet Bloomington WIUsgaard Field
Springs Invite Fond du LacSt. Mary's Springs
St. Mary's Springs Fond du LacSt. Mary's Springs HS
Sugar Raider Invite BellevilleBelleville Sports Complex
Waunakee Triangular WaunakeeWaunakee
Wautoma Relays WautomaWautoma
Whitewater/Edgerton/Evansville WhitewaterWhitewater
Wild Rose Wild Rose, WIWild Rose HS
Wednesday, April 9
Indoor Bests MenomonieMHS
Lady Spartan Invite BrookfieldBrookfield East
Thursday, April 10
Badger Quad Lake GenevaBadger HS
Baraboo Dual BarabooBaraboo HS
Berry Invite MayvilleMayville HS
Bonduel Invite BonduelBonduel HS
Boscobel Invitational BoscobelBoscobel HS
Burlington JV Inviational BurlingtonBurlington
Darlington Invitational DarlingtonMartens Field
Denmark Cold Vike Invitational Denmark, WIDenmark HS
FRVC East Division SheboyganSouth
KML Practice Meet JacksonKettle Moraine Lutheran H...
Milton Quad MiltonMilton HS
Mondovi Invite MondoviMondovi
St. Croix Central Invite HammondSt. Croix Central HS
Verona- LaFollete Dual VeronaVerona Area HS
Wautoma Invitational WautomaWautoma HS
Friday, April 11
Boys Warrior Invite WausauWausau West
Dana Waddell Marshall Invite MarshallMarshall
FVL Time Trials AppletonFox Valley Lutheran HS
Kettle Moraine Coed Open Invitational WalesKettle Moraine HS
Oostburg Varsity Invite Oostburg Oostburg HS
River Ridge Non Conf Meet Bloomington,WIUsgaard Field
Wisconsin Heights Invitational MazomanieWisconsin Heights HS
Saturday, April 12
Clinton Relays ClintonCHS
Little Chute Mustang Invite Little ChuteLittle Chute HS
McFarland Invitational McFarlandMcFarland HS
Redwing JV Invite SheboyganSouth High
Tom Burger Invitational MilwaukeeMilwaukee Lutheran HS
West Allis Hale Invite West Allis West Allis Hale HS
West Salem HS Invite WinonaSt. Mary's University
Monday, April 14
cwc 10 pre conference meet RosholtRosholt
CWC 8 pre-conference meet BonduelBonduel HS
Lake Forest Academy - Canceled Lake Forest IllinoisLake Forest Academy
Throws Only Meet SomersShoreland
West Allis Hale JV Invitational West AllisWest Allis
Tuesday, April 15
Adams Friendship Triangular FriendshipAdams Friendship
Baldwin-Woodville Invitational BaldwinBaldwin HS
Bangor Open BangorBangor
Brodhead/Clinton ClintonCHS
Brown Deer Boy's Invitational Brown DeerBrown Deer High Schoo
Chippewa Falls Triangular Chippewa FallsCFHS
Clintonville/Freedom/Xavier ClintonvilleClintonville HS
Columbus ColumbusColumbus HS
Deerfield-Cambridge-Johnson Creek DeerfieldDeerfield HS
Dodgeville/Mineral Point tri - Canceled DodgevilleDodgeville HS track
Evansville/East Troy EvansvilleEvansville
EWC Quad JV and Varsity Sheboygan FallsSheboygan Falls
Fond du Lac Quad Fond du Lac, WIFond du Lac HS
FVL/LC/Wautoma/Waupaca (CANCELED) WaupacaWaupaca HS
Hortonville/Marinette/OF HortonvilleAkin Field
JV and Varsity Tri @ Westosha Central SalemWestosha Central
M-Club Relays MukwonagoMukwonago HS
McFarland/Whitewater WhitewaterWhitewater HS
North Crawford Invitational Soldiers GroveNorth Crawford HS
Omro Quad WIOmro
Oostburg Quad OostburgOostburg HS
Quad KewaskumKewaskum HS
Shawano/West DePere/Denmark ShawanoShawano
SJNMA DelafieldSt. John's NW Military Ac...
SLC Relay Meet WaterfordWaterford HS
Wednesday, April 16
Dino Dash MilwaukeeKing HS
Thursday, April 17
Badger Conference Invite PortagePortage HS
Badger Quad Lake GenevaBadger HS
Bay Conference Tri New LondonNew London HS
Bluejay Invitational CambridgeCambridge HS
Coleman Tri ColemanColeman
Elkhorn-Delavan-Williams Bay ElkhornElkhorn HS
Kimberly JV Invite KimberlyPapermaker Stadium (Gerri...
Lancaster Invitational Lancaster WILancaster HS Track
Marinette Intersquad MarinetteMarinette Track
Markesan Invite MarkesanMarkesan HS Track
Mustang Open MenomonieUW-Stout
Oostburg Dual OostburgOostburg HS
Randolph Meet RandolphRandolph HS
South Milwaukee Time Trial South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
South, Manitowoc & North Tri SheboyganUrban Field
Uff da Track & Field Invite WestbyWestby
Westfield Quad Westfield, WIWestfield Area HS
Saturday, April 19
Watertown Gosling Open WatertownWatertown HS
Monday, April 21
Big Foot vs Parkview dual WalworthBig Foot
Green Bay City Meet Green BayWest HS
Lee Griffin Invitational Viola, WIKickapoo HS
Mauston Early Bird Invite MaustonMauston
Prairie du Chien Relays Prairie du CheinMulrooney Track
Trailways Dual Meet at Lourdes OshkoshUW-Oshkosh Titan Stadium
Tuesday, April 22
Athens Invitational Athens WIAthens HS
Bay Conference Relays LuxemburgLuxemburg-Casco HS
Berlin/Xavier/Little Chute Berlin, WIBerlin HS
BigFoot/Brodhead BrodheadBrodhead
Charger Relays WittenbergWittenberg-Birnamwood HS
Clinton/Palmyra PalmyraPalmyra HS
Colby Invite ColbyColby HS
Columbus ColumbusColumbus HS
Deerfield Mini Invite DeerfieldDeerfield HS
Eleva-Strum Invitational StrumEleva-Strum
Fond du Lac Triangular Fond du Lac, WIFond du Lac HS
Franklin JV Invite GreenfieldWhitnall HS
FVL/Clintonville/Winneconne AppletonFox Valley Lutheran HS
Husky Invite Eau ClaireEC North HS
Jefferson/Evansville JeffersonJefferson
JV @ Richmond-Burton Sussex Richmond HS
Kaukauna FVA Quad KaukaunaKaukauna HS
Kohler Tri: OZ and EL KohlerKohler HS
Ladysmith Invitational LadysmithLadysmith High Scool
Lake Mills Conference Dual Lake Mills Lake Mills
Lakeside Conference Dual Lake MillsLakeside Lutheran HS
Lansing Invitational Lansing, IALansing HS
Mayville Quad MayvilleMayville HS
Menomonee Falls Menomonee FallsMenomonee Falls
MG/Edgewood/Milton/Fort Atkinson Quad MononaMonona Grove HS
Mosinee Coed Triangular WisconsinMosinee
Omro Flyway Quad OmroOmro HS
Oshkosh West FVA Triangular OshkoshOshkosh West
Plymouth Quadrangular Plymouth, WIPlymouth HS
Quad KewaskumKewaskum HS
Ripon Triangular RiponIngalls Field
River Falls Invite - JV River FallsHigh School
River Ridge Track Meet Bloomington, WIUsgaard Field
Slinger Invite SlingerSlinger
Slinger VAR/VJ SlingerSlinger
South Milwaukee Co-ed (Varsity & JV) South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
South Milwaukee/Oak Creek Dual South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
Sugar River Triple Dual Belleville Belleville Sports Complex
Turner/Parkview OrorfdvilleParkview
Varsity @ Union Grove (Bronco Invite) Union Grove Union Grove HS
Verona-Madison East Dual VeronaVerona Area HS
Wausau West Pentangular Wausau WIWausau West HS
Whitewater/East Troy East TroyEast Troy
Wild Rose Wild Rose, WIWild Rose HS
Wednesday, April 23
Hamilton SussexSussex
Milwaukee Lutheran JV Invite MilwaukeeMilwaukee Lutheran HS
Thursday, April 24
Cochrane Fountain City Meet Fountain CityCFC HS
Colfax Meet ColfaxColfax HS
Dale Peterson Invitational AntigoAntigo
FDL County Meet North Fond du LacOriole Atletic Complex
Menominee Indian Invitational KeshenaMenominee Indian HS
Norte Dame, West & North Tri Green BayWest HS
Omro Invite OmroOmro
Platteville Relays Platteville WIPlatteville HS Track
Preble Triangular Green BayGreen Bay Preble
Princeton Invitational PrincetonPrinceton HS
Shiocton Meet ShioctonShiocton HS
Xavier Invite (CANCELED) AppletonXavier HS
Friday, April 25
Appleton West Terror Invite AppletonAppleton West HS
Back the Track RosholtRosholt
Betsy DeMerit Invitational ReedsburgReedsburg Area HS
Bruce Invite BruceBruce HS
DCE Girls Invitational SchofieldStiehm Stadium
DePere Invite DePereDePere HS
Dodge County Invite Beaver DamBeaver Dam HS
East Troy Invite East TroyEast Troy HS
Jim Church Invitational BrodheadBrodhead HS
Kewaskum Invitational KewaskumKewaskum HS
Lodi Invite LodiLodi HS
Mustang JV Invite MenomonieUW-Stout
Preble Relays Green BayPreble
Tiger Invite Howards GroveHowards Grove HS, WI
Varsity @ Westosha Central (Z-Invite) SalemWestosha Central
Viking JV Triangular MilwaukeeWISCO
Watertown Outdoor Invitational WatertownWatertown HS
West Bend West Invite West Bend West Bend
Westfield Verle Clark Invitational WestfieldWestfield HS
WI/MN Border Battle River FallsRiver Falls HS
Saturday, April 26
Cashton Invite CashtonCashton
Don Albright Invite OrfordvilleParkview HS
GPSD Championships DelavanWisconsin School for the ...
Knights of Columbus Relays La CrosseVeternan's Memorial Stadu...
Randy Lyons Invite WhitewaterWhitewater HS
Reedsville Invite ReedsvilleRHS
SJNMA Lancer Invite DelafieldSt. John's NW Military Ac...
Viking Invitational MilwaukeeWISCO
Waupaca County Meet New LondonNew London
Monday, April 28
Bayport Tri Howard WIBayport HS
Black Hawk Meet South WayneBlack Hawk Track Complex
Gillett Invitational (Girls) GillettGillett HS
Glenwood City HS Meet- Cancelled Glenwood CityGlenwood City
Hoffman Invite Black River FallsBRF HS
JV and Varsity @ Richmond-Burton SussexRichmond
Manty Triangular ManitowocManitowoc Lincoln
Mayville Frosh-Soph Invite (Canceled) MayvilleMayville HS
Notre Dame Triangular GREEN BAYNotre Dame Academy
Plymouth Middle School Meet PlymouthPlymouth
Southwest, West, & North Tri Green BaySouthwest
Stratford Home Meeet (meet cancelled) Stratford WIStratford HS
TC 4 pack PlainfieldTri-county HS
Tuesday, April 29
Bigfoot/Palmyra-Eagle WalworthBigfoot
Capitol Conference South Dual CambridgeCambridge HS
Cedar Grove Quad: OZ EL OO Cedar GroveCedar Grove HS
Classic 8 Conference Relays WaukeshaWaukesha North HS
Clinton/Parkview OrfordvilleParkview HS
Columbus ColumbusColumbus HS
Cuba City Triangular Cuba CityCuba City HS
Deerfield/Pardeeville/Johnson Creek Deerfield,WIDeerfield HS
Dodgeland Dual JuneauDodgeland HS
Flyway Quad RosendaleLaconia HS
FVL/Berlin/Freedom - Cancelled FreedomFreedom HS
Hamilton JV Meet SussexHamilton HS
Hortonville/Denmark/Seymour DenamrkDenmark HS
Janesville Parker- Verona Dual JanesvilleMonterey Stadium
Kickapoo Conference Meet Viola, WIKickapoo HS
Little Chute/Clintonville/Ripon Little Chute, WILittle Chute HS
Lodi/Lakeside Dual Lodi, WILodi HS
Lomira Flyway Quad LomiraLomira HS
Luxemburg-Casco/Oconto Falls/Shawano LuxemburgLuxemburg-Casco
Marinette Triangular (NL, WD) Marinette, WIMarinette HS
Markesan Trangular MarkesanMarkesan HS Track
McFarland/Evansville McFarlandMcFarland
Necedah Invite NecedahNecedah
Nekoosa Wood County Meet - Cancelled NekoosaNekoosa HS
New Richmond Quad New RichmondNew Richmond HS
Northland Pines Track Meet Eagle River, WINorthland Pines HS
Oak Creek JV Invite Oak Creek Oak Creek HS
Old Abe Invite Eau Claire Memorial
Poynette Dual PoynetteElgie Noble Athletic Fiel...
Randolph Meet RandolphRandolph HS
Stoughton Dual StoughtonStoughton HS
Suring Invitational (Boys) SuringSuring HS
Tosa East Quad WauwatosaHart Park
Washington County Inv. HartfordHartford HS
Waunakee Quad Waunakee Waunakee HS
Whitewater/Jefferson JeffersonJefferson HS
Wisconsin Dells Triangular Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
Wisconsin Heights Dual MazomanieWisconsin Heights
Wednesday, April 30
Martin Luther Invitational GreendaleMartin Luther HS
Port Washington JV Invite Port WashingtonPort Washington HS
May
Thursday, May 1
13th Annual Spartan Invite LuxemburgLuxemburg-Casco HS
43rd Annual Stratford Invitational StratfordStratford HS
Clintonville Invitational ClintonvilleClintonville HS
Elkhorn Co-ed Frosh-Soph Invitational ElkhornElkhorn Area HS
Glen Funk Invite KohlerKohler HS
Hayward Quad Hayward, WIHayward HS
Heart O' North Quad MapleNorthwestern HS
Hillsboro Invitational Hillsboro, WIHillsboro HS
Kenosha Indian Trail JV Invite KenoshaKenosha Indian Trail HS a...
Kettle Moraine Freshman Invitational WalesKettle Moraine HS
Kimberly Invite KimberlyPapermaker Stadium (Gerri...
KML JV Inv JacksonKettle Moraine Lutheran H...
Larry Z Invitational BoycevilleBoyceville HS
Manitowoc Middle School Invite ManitowocRon Rubic Field
Marion Invite MarionMarion Middle school
Oconto Falls Invitational Oconto FallsOconto Falls HS
Oshkosh North Invite OshkoshUW-Oshkosh
Pirate Invite WaterlooWaterloo HS
Pulaski Invitational PulaskiPulaski HS
TC Invite PlainfieldTri-County HS
Tom Callen Invite RiponIngalls Field
Trucker Invite ClintonvilleClintonville HS
Waunakee 9-10 Invitational WaunakeeWaunakee HS
West DC Invite IndependenceIndependence
Friday, May 2
Badger Invitational Lake GenevaBadger HS
Baraboo Relays BarabooBaraboo HS - Beryl Newman...
Bulldog Invite PardeevillePardeeville HS
Cougar Relays JanesvilleMonterey Stadium
Dan Benson Invitational MilwaukeeWauwatosa West HS
Ellsworth Invite EllsworthSymes Field
Fort Atkinson Invitational Fort AtkinsonFort Atkinson HS
FRCC JV Crossover PulaskiPulaski
FRCC JV Crossover SheboyganSheboygan North
Pacer Relays KenoshaIndian Trail Academy
Panther Invite Stevens Point Goerke Park
Pewaukee Invite PewaukeePewaukee HS
Pre-Prom Party MilwaukeeWISCO
Rice Lake Invitational Rice LakeRice Lake HS
River Ridge Invitational BloomingtonRiver Ridge Middle School
St. Norbert Elite Meet DePereSt. Norbert College
Saturday, May 3
Marquette Invitational MilwaukeeQuad Park
North Star Classic WaukeshaWaukesha North
Palmyra-Eagle Invitational PalmyraPalmyra-Eagle HS
Princeton Fastest Four and Field Meet PrincetonPrinceton HS
Monday, May 5
Brookfield East Frosh/Soph Brookfield, Wi.Brookfield East
Fennimore Invite FennimoreFennimore HS
FRCC Relay Meet Girls SheboyganUrban Field
Sheboygan Falls Middle School Meet Sheboygan FallsSheboygan Falls
Suring Tri SuringSuring HS
TC 6 Pack PlainfieldTri-County HS
Trempealeau County Meet WhitehallWhitehall HS
USM Wildcat Invitational MilwaukeeUniversity School
WLT JV Outdoor Quad WatertownWatertown HS
Tuesday, May 6
AE JV Coed Invite AppletonAppleton East HS
Arrowhead Open Invite HartlandArrowhead HS
Bangor Invitational Bangor, WIBangor HS
Beaver Dam Tri JV Beaver DamBeaver Dam
Black Hawk Meet South WayneBlack Hawk Track Complex
Black River Quad Black River FallsBRF HS
Bluejays Invitational Three LakesThree Lakes HS
Dave Landgraf Invitational BloomerBloomer HS
Denmark / New London / Oconto Falls DenmarkDenmark
Dodgeland Dual JuneauDodgeland HS
Edgewood/Milton/Oregon Triangular MononaMonona Grove HS
EWC Quad Week 3 - Plymouth PlymouthPlymouth HS
Fennimore Quad FennimoreFennimore
Flyway Conference Relays JacksonKML HS
FRCC Relay Meet ManitowocMunicipal Field
Freedom/Little Chute/Winneconne Freedom, WIFreedom HS
FVL/Ripon/Xavier AppletonFox Valley Lutheran HS
Husky JV Invite Eau ClaireEC North HS
JV @ Lake Forest Academy Lake ForestLake Forest Academy
Lake Mills Dual Lake Mills Lake Mills HS
Lakeside Double Dual Lake MillsLakeside Lutheran HS
Lux-Casco/Hortonville/W.DePere West De PereWest DePere HS
Marshall Triple Dual MarshallMarshall Track Complex
MG/Stoughton/Monroe Quad MonroeMonroe HS
Oconto Invite (Frosh/Soph) OcontoOconto HS
Oostburg Triangular OostburgOostburg HS
Ozaukee: RL, HG, EL, LWL FredoniaOzaukee HS
Pardeeville Meet Pardeeville, WIPardeeville HS
Poynette Dual PoynetteElgie Noble Athletic Fiel...
Princeton Triple Dual PrincetonPrinceton HS
Randolph Meet RandolphRandolph HS
Reedsburg Quad ReedsburgReedsburg HS
RVC North Meet East TroyEast Troy
RVC South Meet WalworthBig Foot HS
SCC Varsity Meet HammondSCC HS
SEC Relays Oak CreekOak Creek HS
Seymour Tri/ Marinette/Shawano SeymourSeymour
Waterford Invite WaterfordWUHS
Weyauwega Rhode Relays WeyauwegaWeyauwega High Schoool
Wisconisin Valley Conference Relays Schofield WIStiehm Stadium
Wisconsin Dells Quad Wisconsin DellsWisconsin Dells
Woodland Conference Relays PewaukeePewaukee HS
Wednesday, May 7
Greater Metro Conference Relays MilwaukeeMarquette - Quad Park
North Shore Conference Relay Meet GraftonGrafton HS
Thursday, May 8
Amery Invitational AmeryAmery HS
Badger JV Invitational Lake GenevaBadger HS
Blackshirt Old Fashioned Track Meet WaukeshaWaukesha South HS
Cardinal Track and Field Invitational Wausau WINewman Catholic HS
Dairyland True Team WhitehallWhitehall HS
Kohler Middle School Meet KohlerKohler
Little Chute Quad/Kaukauna, FVL, Freedom Little ChuteLittle Chute HS
NSC JV Relays CedarburgCedarburg
Peshtigo Invitational PeshtigoPeshtigo HS
Poynette Frosh/Soph Invitational PoynetteElgie Noble Athletic Fiel...
Poynette JV Invitational PoynetteElgie Noble Athletic fiel...
Seymour Invite SeymourSeymour HS
Sugar River JV Meet BellevilleBelleville
Waupaca Invite WaupacaWaupaca HS
Wausau East JV Invite Wausau WIWausau East HS
Wegauwega Open WeyauwegaWeyauwega
WLT Relay Meet West Bend West Bend West
Friday, May 9
10th Annual Demon Invitatonal BurlingtonBurlington HS
BDN Invitational BeloitTurner HS
Brian Steinke Laser Invitational WalesKettle Moraine HS
Brown Deer Invitational Brown DeerBrown Deer HS
Deerfield Classic DeerfieldDeerfield HS
Hilbert Invitational HilbertHilbert HS
Hilbert Invite HilbertHilbert HS
LIT WauwatosaWLC Outdoor Athletic Comp...
Lourdes Knight Under the Lights OshkoshUW-Oshkosh Titan Stadium
Madison Memorial Spartan Invite MadisonMadison Memorial HS
Milton JV I MiltonMilton HS
Milton JV Open MiltonMilton HS
Myrhum Invite (HS, MS) Hartland Arrowhead HS
New Richmond Relays New RichmondNRHS
Otto Bacher Invite Merrill WIMerrill HS
Redwing Invite sheboyganSouth HS
River Valley Invite Spring Green River Valley HS
St. Joseph Lancer Invite KenoshaIndian Trail
Stoughton Invite StoughtonStoughton HS
Tider Invite EdgertonEdgerton HS
Two Rivers Invitational Two RiversTwo Rivers HS
Vanderpan Invitational Sheboygan FallsZell Field
Saturday, May 10
Al Vandenberg Invite De PereSt Norbert College
Ginger Morrey Invite MuscodaRiverdale HS
Grafton Frosh/Soph Meet GraftonGrafton HS
Lady Highlander Invitational MequonHomestead HS
Marquette Frosh/JV Open MilwaukeeQuad Park
Menomonee Falls JV Invite Menomonee FallsMenomonee Falls HS
Rocket JV Invitational South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
Super Saturday Invite Fountain CityCochrane-Fountain City
Monday, May 12
Baraboo Invite BarabooBaraboo HS
Berlin Invitational BerlinBerlin HS
Deerfield-Dodgeland-Rio-Pardeeville DeerfieldDeerfield HS
FVA Conference Relays OshkoshTitan Stadium
Lion's Invite WittenbergWittenberg-Birnamwood HS
Madison Country Day Dual Meet WaunakeeMadison Country Day
Markesan Quad MarkesanMarkesan HS Track
Oconto County Meet OcontoOconto HS
Pat Burns Throwers Invite Oak Creek Oak Creek HS
Ram Invite Ramdom LakeRandom Lake HS
Redbird Invitational DarlingtonMartens Field
Rinky Dinky RosholtRosholt HS
Stratford Middle School Meet (HS, MS) Stratford, wiStratford HS
TC 7 Pack PlainfieldTri-County HS
Viroqua Invitational ViroquaViroqua HS
Waupaca Relays (CANCELED) E2325 King RoadWaupaca HS
Tuesday, May 13
Algoma Invitational AlgomaAlgoma HS
Appleton West JV AppletonAppleton West HS
Arrowhead Fr/So HartlandArrowhead HS
Badger Quad PortageBob Mael Field
Big Man Invite MequonHomestead HS
Colfax Invitational ColfaxColfax HS
Darlington/Fenn/Cuba DarlingtonMartens Field
Eagle JV Invite RacineCase HS
Eau Claire City Meet Eau CLaireMemorial
Erickson/Richmond Invite WauwatosaHart Park
Flyway Quad North Fond du LacNorth Fond du Lac HS
Hatchet Invite TomahawkTomahawk HS
Kenosha County Championship SalemKenosha
KML Invite JacksonKettle Moraine Lutheran H...
Lodi Triple Dual LodiLodi HS
Marinette Invitational MarinetteMHS
Mondovi Invite MondoviMondovi HS
North Crawford Invitational Soldiers GorveNorth Crawford HS
OCHS Intersquad Meet Oak Creek OCHS
Oregon/MG Triangular Fort AtkinsonHome
Rice Lake Rotary Invitational Rice LakeRice Lake HS
Ron Burling Invite Menomonee FallsMenomonee Falls HS
Shawano-Jozwiak Invitational ShawanoShawano MS
Sheboygan Middle School Meet SheboyganSheboygan North
Varsity County Outdoor WestoshaWestosha Central
Walworth County Invitational ElkhornElkhorn Area HS
Wausau City Meet Schofield WIStiehm Stadium, DC Everes...
West Bend West JV Triangular West BendWest Bend West
WLA Quad Fond du LacWLA HS
WLT JV Meet Beaver DamBeaver Dam HS
Wednesday, May 14
Homestead Open MequonHomestead
Menomonee Falls Invite Menomonee Falls Menomonee Falls
Red Raider JV Invite WauwatosaHart Park
Thursday, May 15
Barron Quad Barron WisconsinBarron HS
Bluejays Invitational Three LakesThree Lakes HS
Central Lakeshore JV Meet Random LakeRandom HS
Classic 8 Conference Results MukwonagoMukwonago
Dairyland Conference Championship Meet WhitehallWhitehall HS
Dunn-St. Croix/Lakeland Conferene Challenge BoycevilleBoyceville
Elkhorn JV Quad ElkhornElkhorn HS
Flambeau Open TonyFlambeau HS
FRCC JV East Division Meet Green BayEast
Frosh Meet ClintonCHS
Glenwood City 5 Team Meet Glenwood CityGlenwood City
Laconia Triangular RosendaleLaconia HS
Marshland Invite MayvilleMayville HS
Pauquette Invitational PoynetteElgie Noble Athletic Fiel...
Pittsville Invite Pittsville WIPittsville HS
Plymouth JV Invitational PlymouthPlymouth HS
Raider JV Invite HudsonRock Elementary
Randolph Meet RandolphRandolph HS
Wisconsin Valley Conf JV Boys Wausau WIWausau West HS
Friday, May 16
Blackhawk Invite GraftonGrafton HS
Borg Invite Delavan DarienDelavan Darien
Boscobel Invitational BoscobelBoscobel HS
Cedarburg True Team Cedarburg Cedarburg
Flyway Frosh-Soph Conference Meet OmroOmro HS
FRCC JV West Divisional Meet Green BayWest
Hartford Invite HartfordHartford HS
Heather Johnson Memorial Invitational Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
M & O Conference Meet PeshtigoPeshtigo HS
Monona Grove Invitational MononaMonona Grove HS
Raider Invitational BellevilleBelleville
Sparky Reynolds Boscobel, WIBoscobel HS
Tom Mueller Invitational OregonOregon HS
Tom Mueller Invite OregonOregon HS
Saturday, May 17
Bay Conference Meet DenmarkDenmark HS
cwc 10 conference meet RosholtRosholt
CWC 8 conference Meet Stevens PointGoerke Field
Eastern Valley Conference Meet Little ChuteLittle Chute HS
GMC Outdoor JV Meet West AllisNathan Hale
JV @ Kettle Moraine JacksonKettle Moraine Public HS
Mauston All Sports Day Invite MaustonMauston HS
Monona Grove Girls Invitational MononaMonona Grove HS
Rock Valley Conference Meet ClintonCHS
South Milwaukee FR/JV Invite South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
Viking JV Jamboree MilwaukeeWISCO
West Bend Frosh Invite West BendWest Bend HS
Monday, May 19
Bay Conference JV Meet HortonvilleHortonville
Classic 8 JV Conference WalesKettle Moraine
CLC Conference Meet Howards GroveHowards Grove HS
Flyway Conference Meet Fond du LacSt Mary's Springs
FVA Conference Meet NeenahNeenah HS
Manawa Triangular Manawa Little Wolf Jr/Sr HS
Marawood Conference - North Meet Athens WIAthens HS
Packerland Conference Meet AlgomaAlgoma HS
Pittsville MS Track Meet (HS, MS) Pittsville WIPittsville HS Track
Tuesday, May 20
Badger North Conference Meet DeForestDeForest HS
Badger South Conference Meet StoughtonStoughton HS
Bay Conference JV Invite Hortonville HSAkin Field
Big 8 Conference Meet MadisonMansfield Stadium
Big Rivers Conference Meet River FallsRiver Falls HS
Dunn/St. Croix Conference Meet MondoviMondovi HS
East Lakeland Conference Meet TonyFlambeau HS
Eastern Wisconsin Conference Meet Two RiversTwo Rivers
FRCC Conference Meet Green BayPreble HS
GMC Varsity Outdoor Championship SussexSussex-Hamilton HS
GNC Champioship MedfordMedford HS
Heart O' North Conference Meet MapleNorthwestern HS
Metro Classic Conference Meet Greendale, WIMartin Luther HS
Middle Border Conference Meet OsceolaOsceola HS
Midwest Classic Conference Track Championships BrookfieldBrookfield Academy
North Shore Conference Championships MequonHomestead
Poynette Capitol Conference PoynettePoynette HS
Ridge and Valley Conference Meet Viroqua, WIViroqua HS
Rosholt Relays RosholtRosholt track
Scenic Bluffs Conference Meet BangorBangor HS
SEC Conference Meet Oak CreekOak Creek HS
Shiocton Invitational ShioctonShiocton HS
South Central Conference Meet Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
Southern Lakes Conference Meet SalemWestosha Central HS
Trailways Conference Meet PardeevillePardeeville HS
Wild Rose Quad Wild RoseWild Rose HS
Wis Heights Capitol Conference MazomanieWisconsin Heights HS
Wisconsin School for the Deaf DelavanWisconsin School for the ...
Wisconsin Valley Conference Meet Merrill WIMerrill HS
WLT Outdoor Championship MilwaukeeWISCO
Woodland Conference Championships Hales CornersWhitnall HS
Thursday, May 22
Blue Devil 9/10 Invite EvansvilleEvansville HS
Bonduel last Chance Meet BonduelBonduel HS
BRC JV Meet Rice LakeRice Lake HS
Eastern Valley Conference JV Meet AppletonXavier HS
EWC Frosh/Soph Meet PlymouthPlymouth
FVA JV Conference Meet Oshkosh, WIOshkosh West HS
Marinette Triangular MarinetteMHS
MBC JV Conference Meet PrescottPrescott HS
North Shore Conference JV Meet Port Washinton, WIPort Washington HS
SEC JV Conference FranklinFranklin HS
Shawano Throwers Meet ShawanoShawano Track
Southern Lakes Conference JV Meet WilmotWilmot HS
Spartan Invitational Sparta, WISparta HS
Walek Invitational WhitehallWhitehall HS
WLT JV Outdoor Beaver Dam Beaver Dam HS
Woodland Conference JV Championships WauwatosaWauwatosa West HS
Friday, May 23
Badger North Junior Varsity Meet Mount HorebMount Horeb
Badger North JV Conference Meet Mt. HorebMt. Horeb HS
Badger South JV Conference MiltonMilton HS
Belleville Capitol Conference JV Meet BellevilleBelleville HS
Saturday, May 24
Metro Milwaukee Track Invitational (HS, MS) MilwaukeeQuad Park
Tuesday, May 27
WIAA D1 Regional - Badger Lake GenevaBadger HS
WIAA D1 Regional - Baraboo BarabooBaraboo HS
WIAA D1 Regional - Bay Port Green BayBay Port HS
WIAA D1 Regional - Beaver Dam Beaver DamBeaver Dam HS
WIAA D1 Regional - Cedarburg CedarburgCedarburg HS
WIAA D1 Regional - Kettle Moraine WalesKettle Moraine HS
WIAA D1 Regional - Marquette University MilwaukeeMarquette University HS
WIAA D1 Regional - New London New LondonNew London HS
WIAA D1 Regional - Oshkosh North OshkoshTitan Stadium
WIAA D1 Regional - Rice Lake Rice LakeRice Lake HS
WIAA D1 Regional - South Milwaukee South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
WIAA D1 Regional - Sun Prairie Sun PrairieSun Prairie HS
WIAA D1 Regional - Verona VeronaVerona HS
WIAA D1 Regional - Watertown WatertownWatertown HS
WIAA D1 Regional - Wausau West WausauWausau West HS
WIAA D1 Regional - Whitnall MilwaukeeWhitnall HS
WIAA D2 Regional - Brillion BrillionBrillion HS
WIAA D2 Regional - Brown Deer Brown DeerBrown Deer HS
WIAA D2 Regional - Clinton ClintonClinton HS
WIAA D2 Regional - Ellsworth EllsworthEllsworth HS
WIAA D2 Regional - Fox Valley Lutheran AppletonFox Valley Lutheran HS
WIAA D2 Regional - Frederic FredericFrederic HS
WIAA D2 Regional - Marshall MarshallMarshall HS
WIAA D2 Regional - Mauston MaustonMauston HS
WIAA D2 Regional - McFarland McFarlandMcFarland HS
WIAA D2 Regional - Mondovi MondoviMondovi HS
WIAA D2 Regional - North Fond du Lac North Fond du LacNorth Fond du Lac HS
WIAA D2 Regional - River Valley Spring GreenRiver Valley HS
WIAA D2 Regional - Seymour SeymourSeymour HS
WIAA D2 Regional - Tomahawk TomahawkTomahawk HS
WIAA D2 Regional - Valders ValdersValders HS
WIAA D3 Regional - Athens AthensAthens HS
WIAA D3 Regional - Boyceville BoycevilleBoyceville HS
WIAA D3 Regional - Chequamegon Park FallsChequamegon HS
WIAA D3 Regional - Darlington DarlingtonDarlington HS
WIAA D3 Regional - Edgar EdgarEdgar HS
WIAA D3 Regional - Fennimore FennimoreFennimore HS
WIAA D3 Regional - Hilbert HilbertHilbert HS
WIAA D3 Regional - Luther OnalaskaLuther HS
WIAA D3 Regional - Markesan MarkesanMarkesan HS
WIAA D3 Regional - Pardeeville PardeevillePardeeville HS
WIAA D3 Regional - Rosholt RosholtRosholt HS
WIAA D3 Regional - Suring SuringSuring HS
WIAA D3 Regional - Tri-County PlainfieldTri-County HS
WIAA D3 Regional - Union Grove Union GroveUnion Grove HS
WIAA D3 Regional - Webster WebsterWebster HS
WIAA D3 Regional - Whitehall WhitehallWhitehall HS
Friday, May 30
WIAA D1 Sectional 1 - Stevens Point Stevens PointStevens Point HS
WIAA D1 Sectional 2 - Ashwaubenon De PereSaint Norbert College - S...
WIAA D1 Sectional 3 - Madison Memorial MadisonMadison Memorial HS
WIAA D1 Sectional 4 - Oshkosh West OshkoshOshkosh West HS
WIAA D1 Sectional 5 - Janesville Parker JanesvilleMonterey Stadium
WIAA D1 Sectional 6 - Hamilton SussexHamilton HS
WIAA D1 Sectional 7 - West Allis Central West AllisWest Allis Athletic Compl...
WIAA D1 Sectional 8 - Wisconsin Lutheran MilwaukeeWisconsin Lutheran HS
WIAA D2 Sectional 1 - Bloomer BloomerBloomer HS
WIAA D2 Sectional 2 - Freedom FreedomFreedom HS
WIAA D2 Sectional 3 - Viroqua ViroquaViroqua HS
WIAA D2 Sectional 4 - Whitewater WhitewaterWhitewater HS
WIAA D3 Sectional 1 - Colfax ColfaxColfax HS
WIAA D3 Sectional 2 - Marathon MarathonMarathon HS
WIAA D3 Sectional 3 - Boscobel BoscobelBoscobel HS
WIAA D3 Sectional 4 - Princeton PrincetonPrinceton HS
June
Friday, June 6
WIAA Division 1 State Championships Day 1 La CrosseVeterans Memorial Stadium
WIAA Division 2 State Championships Day 1 La CrosseVeterans Memorial Stadium
WIAA Division 3 State Championships Day 1 La CrosseVeterans Memorial Stadium
Saturday, June 7
WIAA Division 1 State Championships Day 2 La CrosseVeterans Memorial Stadium
WIAA Division 2 State Championships Day 2 La CrosseVeterans Memorial Stadium
WIAA Division 3 State Championships Day 2 La CrosseVeterans Memorial Stadium
Wednesday, June 11
WISCO Mile (HS, MS, Collegiate) MilwaukeeWisconsin Lutheran HS

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results