Team Results Management

All MeetsOnly Meets With Results

Add a meet to your team calendar:

February
Thursday, February 5
MITCA TF Clinic (HS, MS, Club) LansingCauseway Bay Hotel
Saturday, February 7
MITCA TF Student Sessions LansingCauseway Bay Hotel
March
Friday, March 13
Davison Trials DavisonCardinal Stadium
Wednesday, March 18
Chippewa HS Invitational Mount PleasantJack Skoog Indoor Track -...
GVSU Laker Challenge - Big School Boys AllendaleGrand Valley State Univer...
MSU true team East Lansing MSU
MSU True Team Invite (Large Schools) East LansingJenison Field House
SVSU Indoor Invite D1 University CenterSVSU Fieldhouse
Thursday, March 19
GVSU Laker Challenge - Big School Girls AllendaleGrand Valley State Univer...
Lakewood Time Trial Lake OdessaLakewood
MSU True Team Invite (Small Schools) East LansingJenison Field House
NDP Time Trial PontiacNDP Campus
SVSU Indoor Invite D2 University CenterSVSU Fieldhouse
Friday, March 20
60th Huron Relays (Small) Pres. by AARC YpsilantiBowen Field House
Belding TT BeldingBelding
GVSU Indoor Div. 3 and 4 AllendaleGrand Valley State Univer...
SVSU Indoor Invite D3/4 University CenterSVSU Fieldhouse
time trial Bloomfield Hillshome
time trial Bloomfield Hillshome
Saturday, March 21
60th Huron Relays (Large) Pres. by AARC YpsilantiBowen Field House
Jim Gardiner Michigan Catholic Indoor Scrimmage Grand RapidsAlksnis Athletics Buildin...
Monday, March 23
Southfield @ Walled Lake Western Walled LakeWLW
Tuesday, March 24
Cancelled: Comstock Park Quad Comstock ParkComstock Park HS
CANCELLED: Manton vs. Kingsley & Mesick MantonManton
Lincoln Park @ Taylor Truman TaylorTruman HS
NDP Tempo Run PontiacNDP
Quad meet HarrisonHarrison HS
Woodhaven @ Melvindale MelvindaleMelvindale HS
Wednesday, March 25
2015 Charger Preview - Div. III & IV Hillsdale, MIHillsdale College - Bierm...
Chippewa HS Invitational Mt. PleasantCMU
Chippewa HS Invitational - Div I/II Mount PleasantJack Skoog Indoor Track -...
Kentwood Team Two (HS, Club) Grand RapidsNone - entries only
Paw Paw @ Delton DeltonDelton HS
Polar Bear Meet MarcellusMarcellus
Polar Bear Relays MarcellusMarcellus HS
Powers and fenton at Goodrich GoodrichGoodrich HS
Striders Track and Field Challenge Large (HS, Club) Grand RapidsAquinas College Indoor Tr...
Sturgis at Lakeland LaGrangeLakeland
Thornapple Kellogg Coed Relays MiddlevilleThornapple Kellogg HS
Time Trials VicksburgHome
Thursday, March 26
1600 team time trial bloomfield hillscountry day
2015 Charger Preview - Div. I & II Hillsdale, MIHillsdale College - Bierm...
AA Run Co Spring Preview Ann ArborTrack Building, Universit...
Bad Axe Quad Meet Bad AxeBad Axe HS
GC/Crestwood Scrimmage Garden CityGarden City
Imlay City @ North Branch North BranchNorth Branch HS
Ithaca/Birch Run @ OE Elsie, MIOvid-Elsie HS
RP Quad MuskegonReeths-Puffer HS
Stockbridge @ Durand Durand MIDurand HS
Striders Track and Field Challenge Small (HS, Club) Grand RapidsAquinas College Indoor Tr...
Wayne Memorial @ East South LyonEast HS
West Ottawa @ Holland HollandHolland HS
WLN v. Livonia Franklin Dual CommerceNorthern
Saturday, March 28
Early Bird Relays Allegan, MIAllegan HS
WALTON VERONA (KY) CLASH OF THE CLASSES VERONA, KENTUCKYWALTON VERONA HS
Monday, March 30
Athens at Bronson BronsonBronson HS
Big Red Time Trials Clinto TwpChippewa Valley
Comstock Quad Kalamazoo, MIComstock HS
Comstock Tri w/ Mendon, Hopkins Comstock, MIComstock HS
Ionia/Belding @ Lakewood Lake OdessaLakewood HS
Marysville dual MarysvilleMarysville
MSD, Morrice, Powers @ Durand DurandDurand High Scool
OE Intersquad ElsieOvid-Elsie HS
Reese Quad ReeseReese HS
Sparta Snow Melter (HS, Club) SpartaSparta
U of D vs. Divine Child Detroit U of D HS
Zeeland East at West Ottawa HollandWest Ottawa
Tuesday, March 31
@Whitehall WhitehallWhitehall
AAGR @ WL Scrimmage Whitmore LakeWhitmore Lake HS
Airport at Flat Rock Flat ROckFlat Rock HS
Allegan @ Sturgis SturgisSturgis HS
Allen Park Invite Allen ParkAllen Park
BC Lakeview @ Portage Northern PortagePortage Northern
Blissfield @ Summerfield Petersburg, MISummerfield HS
Brighton @ Milford Milford, MichiganMilford HS
Canton v Wayne Memorial CantonPCEP Varsity Track
Caro vs. Valley Lutheran and Capac CaroCaro
CHSL: Divine Child @ Mercy Farmington HillsFH Mercy HS
Clio / Mt Morris @ LakeVille OtisvilleLakeVille HS
Coldwater Vs. Marshall Vs. Charlotte ColdwaterColdwater HS
CSAA @ Lakeview vs. Holton LakeviewLakeview HS
CSAA Big Rapids/Tri County Big RapidsBig Rapids HS
CSAA Morley Stanwood/White Cloud MorleyMorley Stanwood
Farmington North Srimmage Farmington HillsFarmington Hills
Galesburg Augusta @ Delton Kellogg DeltonDelton Kellogg HS
Garden City vs Redford Union Garden City, MIGarden City HS
GR Track, Greenville at Comstock Park (HS, Club) Comstock ParkComstock Park
Grand Blanc vs. Howell @ GBHS Grand Blanc, MI.Grand Blanc HS.
Grant/Reed City /Central Montcalm tri-m GrantGrant Track
Gull Lake, Lawton @ Portage Central PortagePortage Central HS
Hastings @Mville MiddlevilleMville
Hesperia @ Kent City Kent CityKent City
Intrasquad Royal Oak Royal Oak HS
John Glenn vs. Franklin WestlandJohn Glenn
Kalamazoo Hackett @ Kalamazoo Christian KalamazooKalamazoo Christian HS
Kelloggsville, Unity Chr. at Wyoming WyomingWyoming
Kingston Quad KingstonKingston
Lakeland @ Walled Lake Western Walled LakeWLW
Lenawee Christian vs Monclova AdrianLCS Track
Lenawee Christian vs Whiteford Adrian LCS Track
Manchester @ Adrian Madison AdrianMadison
Manton vs. Marion MantonManton
Maroon/Black/White Intrasquad Meet BirminghamSeaholm HS
McBain vs. Pine River Scrimmage McBainMcBain
Milan @ Jefferson Monroe Jefferson HS
Novi vs. SL NoviNovi HS
Otsego @ Three Rivers Three RiversThree Rivers
Ottawa Lake Whiteford @lenawee Christian AdrianAdrian Lenawee Christian
Paw Paw at Edwardsburg Dual EdwardsburgEdwardsburg
Pinckney @ Hartland HartlandHartland HS
Plymouth @ L. Churchill LivoniaL. Churchill HS
Rochester v Adams Rochester HillsAdams HS
Rockford at Grand Haven Grand HavenGrand Haven HS
Salem @ East South LyonEast HS
South Haven @ Dowagiac DowagiacDowagiac HS
Southgate @ Wyandotte WyandotteWyandotte Roosevelt HS
Springport @ Olivet OlivetOlivet
Sth Chr vs Cath Cent at Houseman Grand RapidsJulius Houseman
Taylor Kennedy @ Lincoln Park Lincoln ParkLincoln Park HS
Trenton vs. Carlson TrentonTrenton HS
Truman @ Woodhaven BrownstownWoodhaven HS
Unity Late Reg WyomingWyoming
Utica At Anchor Bay Fairview, MIAnchor Bay HS
Vicksburg @ Plainwell PlainwellPlainwell HS
Waterford Kettering vs. WLN WaterfordKettering
Wayland vs Ottawa at Houseman Grand RapidsJulius Houseman
WLC vs Mott Walled LakeWLC
WMC Double Dual Mont/Shelby@Ravenna RavennaRavenna
WMC Dual Vs. Shelby@Ravenna RavennaRHS
Wu/Delfuoco Invitational Time Trial Saline, MISaline HS
Ypsilanti v Chelsea ChelseaChelsea
April
Wednesday, April 1
Adrian v. Dexter AdrianAdrian HS
ATA Time Trials DearbornWoodworth MS
Black/Silver Meet TroyTroy HS
Brown City Inv. Brown City Brown City Track
Bulldog Relays PetersburgSummerfield HS
Cardinal Snowfest WhittemoreWhittemore-Prescott HS
Cassopolis at Bronson BronsonBronson HS
Cedar Springs Meet Cedar SpringsCedar Springs
Chippewa Hills Intersquad RemusChippewa Hills
Flint Kearsley Invitational ??Flint Kearsley HS
Fowlerville Early Bird FowlervilleFHS
Gaylord vs Cadillac CadillacCadillac HS
Hamilton at West Ottawa HollandWest Ottawa
Heritage Spring Break Classic TT SaginawHeritage HS
Holland vs Spring Lake HollandDual Meet
Holton Track Meet Holton, Michigan@Holton
Hudsonville at Jenison MichiganJenison
Kenowa Hills @ Muskegon dual Muskegon Muskegon
Lowell Scrimmage LowellRed Arrow Stadium
Mona Shores @ Reeths-Puffer dual MuskegonReeths-Puffer HS
Onsted Wildcat Co-Ed Relays OnstedOnsted HS
Portland/LCHS @ PW P-WPW
Quincy vs Sand Creek Sand CreekSand Creek
Red & Black Practice Meet St. JohnsSt. Johns HS
SAC Relays GoblesGobles
St Philip/Bellevue @ Union City Union CityUnion City HS
Valley Lutheran/Caro/CAPAC CaroCaro
Waverly/Maple Valley @ Lakewood Lake OdessaLakewood HS
Williamston Tri WilliamstonWilliamston
ZeelandEast vs Union at Houseman Grand RapidsJuliu Houseman
Thursday, April 2
Dundee vs Whiteford DundeeDundee
Evart vs Lakeview EvartEvart
SAC Relays MarcellusMarcellus
Tuesday, April 7
Coleman Tri-Meet ColemanColeman HS
Fremont (IN) @ Reading MichiganReading
Pittsford vs Vandercook Lake PittsfordPittsford HS
Practice Meet West BranchOgemaw Heights HS
Wednesday, April 8
Alma/Merril/Bridgeport Alma Alma HS
Bay City Central/Mt. Pleasant/Saginaw Bay CityBay City Central
Bay City Western/Midland/Arthur Hill MidlandMidland
Beaverton vs John Glenn vs Ogemaw Hts West BranchOgemaw Heights HS
Bridgman Invitational BridgmanBridgman HS
Bullock Creek/Frankenmuth MidlandBullock Creek
Freeland Dual-Carrollton FeelandFreeland HS
Heritage/Dow/Hemlock MEET CANCELLED MidlandDow HS
Lakers Inv. PigeonLakers HS
Lakeshore/Saint Joseph Scrimmage StevensvilleLakeshore HS
Litchfield Red & White LitchfieldLitchfield High
Napoleon @ Columbia-Central (Scrimmage) BrooklynColumbia-Central
Nouvel @ Swan Valley ShieldsSwan Valley
Reese Scrimmage ReeseReese HS
Swan Valley Tri ShieldsSwan Valley HS
TVC - St. Louis/Garber/Shepherd ShepherdShepherd HS
Thursday, April 9
I-8 tri-meet (NW/LC/Western) ParmaParma Western HS
Ndp tempo PontiacNdp
Traverse City Area Meet Traverse CityTraverse City Central
Tri Meet VandercookVandercook HS
WMC Meet @ Hart HartHart HS
Friday, April 10
Freeland HS Invitational Freeland, MIFreeland HS
Onekama Frostbite OnekamaOnekama, MI
Pittsford @ Reading ReadingReading HS
Spring Break Classic Fresh-Soph Invite MacombDakota HS
Standish Relays StandishStandish HS
SVSU Outdoor Invite University CenterTed B. Morley Field
Saturday, April 11
Jefferson Freshmen/Sophomore Invite MonroeJefferson HS
Pioneer Girls All-Comers Meet Ann ArborPioneer HS
Rodes Relays KingsleyKHS
Shrine Open livonialadywood
St. Louis Relays MI St. Louis
Warrior Invitational Grass LakeGrass Lake
Monday, April 13
Houghton Lk./Sacred Heart @ Beal City Beal CityBeal City HS
Inland Lakes Varsity Indian RiverInland Lakes
LMC - EJ East JordanEast Jordan
OLSM vs U of D Orchard LakeOLSM
Wayland and NP at Wyoming WyomingWyoming
WMC MCC @ Hart HartHart
Tuesday, April 14
Airport v. Milan MlanMilan
Bad Axe Quad Bad AxeBad Axe
Bay City Central vs Carman-Ainsworth Bay CityBay City Central
Bay City Western/Mt. Pleasant/FNW AuburnBay City Western
Brighton VS Howell BrightonBrighton HS
Cass City Quad Cass City Cass City HS
Chelsea v Adrian AdrianAdrian
Chippewa Valley vs PHN Clinton TownshipChippewa Valley
CHSL: Ladywood @ Marian Bloomfield HillsMarian HS
Churchill vs. Wayne Memorial WayneWayne Memorial
CSAA Chip Hills/Newaygo/Central Moncalm Remus MIChippewa Hills
CSAA Double Dual TC vs BR & Grant Howard CityTri County HS
CSAA Morley Stanwood/Hesperia HesperiaHesperia
CSAA Tri County vs Big Rapids Howard CityTri County HS
DCD vs. Southfield Christian, Roeper, Henry Ford A... Beverly HillsDetroit Country Day Schoo...
DeWitt @ Haslett HaslettHaslett HS
East @ South Lyon South LyonSLHS
Edwardsburg @ South Haven South HavenRatcliffe Field
Evart vs Reed City vs Manton EvartEvart
Fundraiser Blitz Walled LakeWalled Lake Western
GAC DRYDENDRYDEN
GAC WebbervilleWebberville
Grand Blanc vs. Pinckney @ Pinckney HS. Pinckney MichiganPinckney HS.
Grand Ledge vs. Holt/Eastern Grand LedgeGrand Ledge HS
Hanover-Horton/EJ vs Michigan Center Michigan CenterMichigan Center HS
Heritage/Flint Powers/FSWA SaginawHeritage HS
Hopkins at K-ville KentwoodKelloggsville
I-8 Dual / Marshall vs Lumen Christi Marshall Marshall HS
I-8 Dual BC Pennfield vs Charlotte CharlotteCharlotte HS
I-8 Dual Northwest vs. Coldwater JacksonNorthwest HS
I-8 Parma-Western @ Harper Creek Battle CreekHarper Creek High
Ionia @ Williamston WilliamstonWilliamston
Jackson / Lansing Everett @ Okemos OkemosOkemos HS
Jefferson @ New Boston Huron New BostonHuron HS
K-Christian v Schoolcraft SchoolcraftSchoolcraft HS
Kalamazoo Hackett @ Constantine Constantine Constantine HS
Kennedy @ Woodhaven BrownstownWoodhaven HS
Kent City @ Holton HoltonHolton
Lakeshore @ Portage Central PortagePortage Central
Lakewood @ Maple Valley NashvilleMaple Valley HS
Lansing Catholic @ Portland PortlandPortland HS
Lincoln trimeet WarrenLincoln HS
Loy Norrix @ Lakeview Battle CreekLakeview HS
Lumen Christi v. Marshall MarshallMarshall
Madison vs. BD and Clinton AdrianMadison
Manchester vs Grass Lake / Addison ManchesterManchester
Manistee/Shelby @ Ludington LudingtonOriole Field
Mason v Owosso MasonMason HS
McBain vs. NMC/Forest Area/Marion McBainMcBain HS
Melvindale @ Carlson GibraltarCarlson HS
Midland Dow @ Lapeer Lapeer, MILapeer HS
Midland/Saginaw High/Davison DavisonDavison
Milford @ Hartland HartlandHartland HS
Morenci/Whiteford/LCS MorenciMorenci
Mville TK at Comstock Park Comstock ParkComstock Park HS
NWC-Buckley, Frankfort & Kingsley @ Suttons Bay Suttons BayHigh School Track
OK Red Dual: Hudsonville @ East Kentwood KentwoodEast Kentwood
OK Silver - Calvin at Godwin Wyoming MIGodwin HS
OK Silver - Hopkins at Kelloggsville Wyoming, MIKelloggsville
Olivet @ Perry PerryPerry
Paw Paw vs. Berrien Springs Paw PawPaw Paw Middle School
Pinconning, John Glenn, Tawas Saginaw MIAt Home
Plainwell @ Allegan Allegan, MIAllegan HS
Plymouth v John Glenn CantonPCEP
Portage Northern @ Benton Harbor Benton HarborBenton Harbor
Richland Gull Lake vs. Mattawan RichlandGull Lake HS
Rochester Lutheran Northwest W/OLL/Shrin Rochester Hills MILutheran High NW
Salem v Northville CantonPCEP
Saline vs Bedford dual bedfordBedford
SEC Dual: Lincoln at Dexter DexterDexter
SEC: Saline @ Bedford Temperance, MIBedford
SEC: Skyline @ Pioneer Ann ArborPioneer HS
SEC: Tecumseh @ Ypsilianti Community YpsilantiYpsilanti HS
SMCC at Flat Rock Flat RockFlat Rock HS
Stevenson v Novi LivoniaStevenson HS
Stockbridge vs. Leslie Dual StockbridgeBoyd Stadium
Sturgis @ Otsego OtsegoOtsego
TCC Ottawa Lake Whiteford @ Morenci MorenciMorenci HS
TCC: WL & SC @ Summerfield Petersburg, MISummerfield HS
Three Rivers @ Vicksburg VicksburgVicksburg HS
Traverse City Central vs TC West Traverse CityTraverse City West
Trenton @ Lincoln Park Lincoln ParkLincoln Park HS
Tri Meet #1 WhittemoreWhittemore-Prescott
Vandercook Lake @ Napoleon NapoleonNapoleon
Waverly @ St. Johns St. JohnsSt. Johns
West Ottawa at Grandville GrandvilleGrandville HS
White Cloud Vs. Lakeview White CloudWhite Cloud HS
Wednesday, April 15
Allendale at West Catholic Grand RapidsWest Catholic HS
Avondale @ West Bloomfield W. BloomfieldWest Bloomfield HS
Battle Creek Central @ Kalamazoo Central KalamazooKalamazoo Central HS
Berkley @ Hazel Park Hazel ParkHazel Park HS
Birch Run @ Essexville-Garber EssexvilleGarber
Brandon/Clio/Linden OrtonvilleBrandon HS
Brandywine New Buffalo New BuffaloNew Buffalo
Cadillac vs Petoskey CadillacCadillac
Caro/Lakeville North BranchNorth Branch
CHSL Cranbrook HS @ NDP Rochester Hills Lutheran Northwest HS
Clare/Beaverton/Meridian ClareBrookwood
Clarkston @ Oxford OxfordOxford HS
CMAC NORTH MIDDLETON FULTON HS
Cmac South LaingsburgLaingsburg
Coleman Meet ColemanColeman HS
Columbia Central vs Dundee vs Blissfield BlissfieldBllissfield HS
CSC Meet 1 Harper WoodsHarper Woods HS
Dual Athens/Concord Albion michiganAlbion HS
Farmington @ Seaholm BirminghamSeaholm HS
Farwell/Gladwin @ Harrison HarrisonHarrison HS
Ferndale v Southfield Lathrup FerndaleFerndale HS
FML Clio/Linden OrtonvilleBrandon HS
FML Dual Flush/S.Creek Swartz CreekSwartz Creek HS
Fowlerville @ Eaton Rapids Eaton Rapids, MIEaton Rapids HS
Frankenmuth/Millington/Bridgeport FrankenmuthFrankenmuth HS
Gaylord vs Alpena vs Ogemaw Heights West BranchOgemaw Heights HS
Greenville at Forest Hills Eastern AdaForest Hills Eastern
Groves @ Royal Oak Royal OakRoyal Oak HS
Hillsdale/Hudson @ Erie Mason Erie, MIErie Mason HS
Homer/Quincy @ Jonesville JonesvilleJonesville
Joburg Tri-meet JohannesburgJohannesburg
JPC-Houghton Lake/Grayling@Roscommon RoscommonRoscommon
Kearsley/Holly/Fenton FlintKearsley HS
Lake Orion @ Rochester Adams Rochester HillsRochester Adams HS
Lake Orion v Adams Rochester HillsAdams
Lawton/Hartford/Lawrence LawtonLawton
Mona Shores @ Zeeland East ZeelandZeeland East
Muskegon @ Reeths-Puffer MuskegonReeths-Puffer HS
NWC Meet Maple City Glen Lake HS
OAA-Blue: North Farmington @ Oak Park Oak ParkOak Park HS
OK White Lowell @ East Grand Rapids East Grand RapidsEGR
Onsted@Ida IdaIda HS
Pontiac @ Bloomfield Hills Bloomfield HillsBloomfield Hills HS
Reading/Springport @ Union City Union CityUnion City
Red Arrow Jamboree Three OaksRiver Valley HS
Saugatuck/Bangor/Fennville/BR/WMC SaugatuckSaugatuck HS
SCAA Jamboree ClimaxClimax
SCAA Jamboree colonColon
SCAA Jamboree @ Litchfield LitchfieldLitchfield HS
Southfield Southfield@Southfield
St. Joe at Niles NilesNiles
Tri - Bloomingdale/Martin/Gobles GoblesGobles
TVC - Carrollton/MLS CarrolltonCarrollton HS
TVC - Shepherd/Bullock Creek/Ovid-Elsie ShepherdShepherd
TVC - St. Louis/Ithaca/Merrill St. LouisSt. Louis
TVC - Swan Valley/Hemlock/Freeland SheildsSwan Valley
TVC Breck/St. Charles/Valley Lutheran Saginaw, MIValley Lutheran HS
TVC-Alma/Chesaning AlmaAlma HS
TVC-LV @ North Branch North BranchNorth Branch HS
Union @ Kenowa Hills Grand RapidsKenowa Hills HS
Warren DeLaSalle @ DEARBORN DIVINE CHILD DearbornDivine Child HS
WMC @ Saugatuck SaugatuckSaugatuck
WMD Jamboree #1 OnekamaOnekama
Thursday, April 16
@ Mason County ScottvilleScottville
Advanced Tech @ Dundee DndeeDundee HS
Allen Park vs. Southgate Anderson Allen ParkAllen Park HS
Ann Arbor Pioneer vs. Saline Dual SalineSaline HS
Belding @ Coopersville CoopersvilleCoopersville
BWAC Double Dual Alg,Imlay,Almont Imlay CityImlay city
Carlson @ Taylor Kennedy TaylorKennedy HS
Cedar vs Wyoming Cedar SpringsRed Hawk Stadium
Chipp valley vs Utica Clinton TownshipChippewa Valley
Comstock Park at Sparta SpartaSparta
Crestwood @ Rodichaud Dearborn HeightsRobichaud HS
Dundee vs Dearborn Advanced Technology DundeeDundee HS
East Kentwood @Grandville GrandvilleGrandville
FGR/Shrine @ Lutheran North MacombLutheran North
FHC vs Caledonia AdaRanger Stadium
Fitzgerald vs Warren Lincoln WarrenFitzgerald HS
Fordson @ Dearbon High DearbornDearborn High
Forest Hills Central vs. Caledonia Grand RapidsRanger Stadium
Forest Hills Northern vs. Northview Grand RapidsNorthview HS
Fraser @ LCN MacombMacomb L'Anse Creuse Nort...
Fremont @ Orchard View MuskegonOrchard View HS
Fruitport @ Ludington LudingtonOriole Field
Garden City vs. Edsel Ford Garden City Garden City HS
GR Catholic Central at Hastings HastingsHastings HS
Grand Haven at West Ottawa HollandHarbor Lights MS
Hamilton at Holland Christian HollandHolland Christian
Holland at Byron Center Byron CenterByron Center
Jenison at GR Christian Grand RapidsChristian High
K-ville at Lee WyomingWyoming Lee
Kellogsville @ Lee WyomingLee HS
Kettering vs Mott Waterfordmott
LCS vs. Emmanuel Christian AdrianLCS track
MAC BLUE: Utica Ford II vs. Cousino WarrenWarren Cousino
MAC RED Romeo @ GPS Grosse Pointgrosse point south HS
MAC RED: Dakota vs. Eisenhower MacombDakota HS
Marine City @ Anchor Bay Fair HavenAnchor Bay
MMAC: Dual DAA vs Taylor Prep Ecorse High SchoolEcorse
Mt Clemens @ South Lake St Clair ShoresSouth Lake
Muskegon Catholic vs. Spring Lake FruitportFruitport HS
Mville @ Wayland WaylandWayland HS
New Boston Huron @ Grosse Ille Groose IlleGrosse Ille
NMC Comets Invite McBainMcBain
OK Red: Rockford @ Hudsonville HudsonvilleBaldwin MS
Portage Central JV Quad PortagePortage Central HS
Ram Scram Harbor SpringsHarbor Springs
Rochester vs. Troy Athens TroyAthens hs
Romulus@ Belleville BellevilleBelleville HS
S.H. Stevenson vs GP North Sterling HeightsS.H. Stevenson
SEC Dual: Tecumseh at Lincoln YpsilantiLincoln HS
Shake Off The Rust Invitational DavisonCardinal Stadium
South Chr vs Ottawa at Houseman Grand RapidsJulius Houseman
Sterling Heights vs Warren Mott WarrenWarren Mott HS
Taylor Truman @ Wyandotte WyandotteRHS
Unity Christian at Zeeland West MIZeeland
W.Mich. Aviation/Bellevue @Lakewood Lake OdessaLakewood HS
Walled Lake Northern v. Lakeland Dual White LakeLakeland
Walled Lake Western @ Walled Lake Centra CommerceWLC
Wayland vs Thornapple Kellogg WaylandWayland
WMC Double Dual Mont./Hart @ Oakridge OakridgeOakridge
WMC Double Dual RHS/NM@Mason County MCCMCC
WMC Dual Whitehall vs Shelby ShelbyShelby
Yale at Cros-Lex CroswellCros-Lex HS
Friday, April 17
Bearcat Classic BridgeportBridgeport HS
Bill Dolezal Lakeview Invitational Battle CreekBattle Creek Lakeview HS
Bolger-Mangan City Championships CantonPCEP Varsity Stadium
Chelsea Relays ChelseaChelsea Stadium
Clinton Invitational ClintonClinton HS
Dansville Invite DansvilleDanville Athletic Complex
Deckerville Invite DeckervilleDHS
Fowler Invite FowlerFowler HS
Gary Rathbun Invitational CadillacCadillac HS
Ithaca Blue and Gold Invite IthacaIthaca HS
Marcellus Coed Relays MarcellusMarcellus HS
Marco Marcet Invitational FrankenmuthFrankenmuth HS
Marlette Invite MarletteMarlette HS
Marshall Sportsfest Invitational Marshall, MIMarshall HS
Newaygo Invitational Newaygo Newaygo HS
Otsego Lion's Relays OtsegoOtsego
Rocket Invitational MuskegonReeths-Puffer
Roscommon Invitational RoscommonRoscommon HS
Skeels-Midland Academy MidlandMidland Academy
Stoney Creek vs Troy RochesterStoney Creek
Trojan Relays Whitmore LakeWhitmore Lake HS
Troy vs Stoney Creek RochesterAdams HS
White Pigeon Invite White PigeonWhite Pigeon
Saturday, April 18
@GPN Track Invitational @Grosse Pointe Woods@GPN Grosse Pointe Woods
April Showers Relays DexterDexter HS
Balawadjerclassic coed relays MilfordMilford hs
Blue Devil Relays LindenLake Fenton HS
Brandon Invite OrtonvilleBrandon HS
Catholic Central Cougar Invite (HS, Club) Grand RapidsJulius R. Houseman Field
Colon Invitational ColonColon HS
Comstock Park Invitational Comstock ParkComstock Park
Coopersville Boys Multi Level Invitation (HS, MS) Coopersville, MICoopersville HS
DCDS & Loyola @ Mercy Farmington HillsFH Mercy HS
East Jackson Dome Classic JacksonEast Jackson HS
Fresman-Sophomore Invitational HartfordHartford HS
Groves Invitational Beverly HillsBirmingham Groves
Groves Invite Relay Splits Bev HillsGoves HS
Gull Lake Invitational RichlandGull Lake HS
Hastings Relays HastingsHastings HS
Houseward UnityUnity
Houseward Invitational HudsonvilleUnity Christian Athletic ...
Jefferson Invitational MonroeJefferson HS
JI Prelims/Semis MonroeJefferson
King and Queen of the Hills Grand RapidsForest Hills Central
Lakewood Invitational Lake OdessaLakewood HS
Mohawk Relays MorleyMorley Stanwood
Patriot Relays LivoniaLivonia Franklin HS
Paw Paw Lions Invitational Paw PawPaw Paw Middle School
Pork Weiss Invitational HomerHomer HS
Ralph Crume Invitational PittsfordPittsford HS
Rockford Invitational RockfordRockford HS
Royal Oak Relays Royal OakRoyal Oak HS
Royal Oak Relays - Unofficial Royal Oak, MIRoyal Oak HS
Solis Memorial Track Invite - Lee HS WyomingLee HS
Sparta Girls Multi Level Invitational (HS, MS) Sparta, MISparta HS
Monday, April 20
Bob Schroer 9/10 Invitational SaginawCardinal Field
Catholic Central vs. U of D Detroit U of D HS
Coleman Meet Coleman MIColeman HS
Divine Child @ Orchard Lake St. Marys Orchard Lake, MIOrchard Lake St. Marys HS
Doyle Invitational Bay CityJohn Glenn
Kenowa Hills @ Muskegon MuskegonMuskegon
Lincoln MS at Dexter Mill Creek MS (HS, MS) DexterAl Ritt Stadium
LMC at Harbor Springs Harbor SpringsHarbor Springs
OK Bronze: FHE @ Wyoming WyomingWyoming HS
OLSM vs Divine Child Orchard LakeOLSM
Reese Quad ReeseReese HS
Reese Quad Reese, MIReese
River Valley Vs dec/fenn Three OakRiver Valley
Troy Athens TroyTroy Athens
Tuesday, April 21
@ Montafue MontagueMontague
Airport v. Riverview CarletonAirport HS
Allegan @ Otsego OtsegoOtsego
Arthur Hill, Flint NW @ Lapeer HS (East Campus) LapeerLapeer
Atherton & Dryden@ New Lothrop New LothropNew Lothrop
BC Lakeview @ Mattawan Mattawan, MIMattawan HS
Benton Harbor@ St. Joseph St JosephSt. Joseph
Berrien Springs @ South Haven South HavenRatcliffe Field
Brighton @ Hartland HartlandHartland HS
BWAC Double Dual Yale Richmond AlgonacAlgonac
Byron Center @ Unity Christian HudsonvilleUnity
Canton v Plymouth CantonPCEP
Catholic League Track Meet Madison HeightsBishop Foley Catholic HS
Cedar Springs @ FHN AdaForest Hills Northern
Chippewa Valley @ Marine City Marine CityMarine City
CHSL Meet: Foley, Cabrini and Lakes Madison HeightsBishop Foley HS
CHSL: Ladywood @ Mercy Farmington HillsFH Mercy HS
Coldwater Vs. Harper Creek ColdwaterColdwater HS
Comstock Park @ Allendale AllendaleAllendale
Coopersville at West Catholic Grand RapidsWest Catholic HS
Cousino @ LCN MacombLCN
Cranbrook/Luth Northwest@Lutheran North MacombLutheran North
Cros-Lex & Imlay City @ Armada ArmadaArmada HS
CSAA CM vs. Big Rapids StantonCentral Montcalm HS
CSAA Hesperia vs Holton HoltonHolton HS
CSAA Newaygo vs Grant GrantGrant Track
DAA vs Cornerstone vs Community River RougeRiver Rouge HS
Dearborn @ Edsel Ford DearbornEdsel Ford HS
DeWitt vs Owosso OwossoOwosso
East @ Novi NoviNHS
Eastern/EL/Okemos LansingEastern (@Sexton Track)
Eaton Rapids @ Wiliamston WilliamstonWilliamston
Everett vs. Holt (@HHS) HoltHolt Hs
FHC vs EGR AdaRanger Stadium
Fowlerville v. Lansing Catholic FowlervilleFHS
Fraser @ Sterling Heights Sterling HeightsSterling Height HS
Fruitport Vs. Spring Lake Dual FruitportFruitport
GAC Byron/Atherton New LothropNew Lothrop HS
GAC: Goodrich at Durand DurandDurand
GAC: New Lothrop/Atherton/Dryden New LothropNew Lothrop
Galesburg at K-Christian KalamazooKalamazoo Christian HS
Garden City @ Romulus RomulusRomulus HS
GR South Christian at Hastings HastingsHastings HS
Grand Blanc vs. Milford, Dual@GBHS. Grand Blanc MI.Grand Blanc HS.
Grand Ledge / Lansing Sexton @ Jackson JacksonJackson HS
Grand Ledge JV Meet JacksonJackson HS
Grandville vs. Grand Haven GrandvilleGrandville HS
Grass Lake & East Jackson @ Napoleon NapoleonNapoleon
Hanover-Horton/Addison vs Vandercook Lk JacksonVandercook Lake HS
Haslett @ Waverly LansingWaverly HS
Heritage/Bay City Western MEET CANCELLED SaginawHeritage HS
Highland: Lake City/NMC @ Beal City (postponed) Beal CityBeal City HS
Holland Christian @ Holland HollandHolland HS
Howell v. Pinckney Howell, MIHowell
Hudsonville at West Ottawa HollandHarbor Lights Middle Scho...
Huron at Milan MilanMilan HS
I-8 Lumen Christi vs Charlotte CharlotteCharlotte HS
I-8 Marshall @ Parma-Western ParmaParma-Western HS
I-8 Pennfield vs. Northwest Battle CreekPennfield
Jefferson at Flat Rock Flat RockFlat Rock HS
Jenison at Caledonia CaledoniaCaledonia HS
John Glenn vs Churchill LivoniaLivonia Churchill
Kalamazoo Hackett @ Comstock ComstockComstock HS
Kent City @ White Cloud White CloudWhite Cloud
L.Fenton vs. Corunna & Mt. Morris GAC RED Lake Fenton Lake Fenton HS
Leslie/Lansing Christian v. Perry PerryPerry
Lincoln Park vs. Allen Park Allen ParkAllen Park HS
Loy Norrix @ Battle Creek Centrall Battle CreekBattle Creek Central
Ludington @ Orchard View MuskegonOrchard View HS
Luth.S/GPUL/Park.Christ/HVLuth@LHWL WestlandLutheran Westland
MAC RED ShelbyGPN @ Eisenhower
MAC RED: Dakota vs. Romeo MacombDakota HS
Madison & Sand Creek @ Morenci MorenciMorenci
Maple Valley @ Olivet OlivetOlivet
Michigan Center @ Manchester ManchesterManchester
Midland Dow @ Carman-Ainsworth FlintCarman Ainsworth HS
Midland/Bay City Central/Powers Catholic MidlandMidland High
NH Varsity Quad Kinde, MiNorth Huron HS
Niles vs. Lakeshore StevensvilleLakeshore HS
NSL Tri Meet #2 WhittemoreWhittemore-Prescott HS
OLL/Cabrini/Cardinal Mooney/Loyola Madison HgtsBishop Foley HS
Ottawa Hills @ Mville MiddlevilleMiddleville
Paw Paw vs. Coloma Paw PawPaw Paw Middle School
Perry vs Leslie vs Lan Christian PerryPerry HS
Plainwell @ Three Rivers Three RiversThree Rivers
Port Huron @ Anchor Bay Fair HavenAnchor Bay
Portage Central @ Portage Northern PortagePortage Northern
Portage Northern vs Portage Central PortagePortage Northern
Portland @ Ionia IoniaIonia
Redford Union @ DH Annapolis Dearborn HeightsDH Annapolis HS
Richland Gull Lake vs. Kalamazoo Central RichlandGull Lake HS
S.H. Stevenson vs GP South Sterling HeightsS.H. Stevenson
SEC Dual: Chelsea at Lincoln YpsilantiLincoln HS
SEC: Adrain @ Ypsilanti Ypsilanti Ypsilanti
SEC: Bedford @ Pioneer Ann ArborPioneer HS
SEC: Dexter @ Tecumseh TecumsehIndians Stadium
SEC: Huron, Skyline & Saline @ Monroe MonroeMonroe HS
South Lake @Lake Shore St Clair ShoresLake Shore
Sparta at Belding BeldingBelding Track
St. Johns @ Mason MasonMason HS
Stevenson v Salem LivoniaStevenson HS
Stockbridge @ Lakewood lake Odessalakewood HS
Sturgis at Vicksburg VicksburgVicksburg HS
Taylor Prep vs UPSM vs HFA Ecorse HSEcorse
TCC Ottawa Lake Whiteford @ Whitmore Lak Whitmore LakeWhitmore Lake HS
TCC: BD & Whiteford @ WL Whitmore Lake, MIWhitmore Lake HS
TCC: Summerfield v Clinton SummerfieldSummerfield
Thurston @ Crestwood Dearborn HeightsCrestwood
Trenton @ Taylor Kennedy TaylorTaylor Kennedy HS
Utica vs Port Huron Northern Shelby TwpUtica HS
Walled Lake Northern v Waterford Mott Du CommerceWalled Lake Northern
Warren Mott vs Ford II Sterling HeightsFord Ii HS
Waterford Kettering vs WLW WaterfordKettering
Wayne Memorial vs. Livonia Franklin Wayne, MIWayne Memorial
Wildcat Relays MayvilleMayville
WMC Double Dual RHS/WHS@Hart HartHart HS
WMC Dual RHS/Whitehall@Hart Hart@Hart
Woodhaven @ Gibraltar Carlson GibraltarCarlson HS
Wednesday, April 22
Adams @ Oxford OxfordOxford
Alma/Freeland @ OE Elsie, MIOvid-Elsie HS
Big North Tri Cadillac Alpena Traverse CityTraverse City Central Hig...
Birch Run/Bridgeport/Caro Birch RunBirch Run HS
Bloomfield Hills @ Avondale Auburn HillsAvondale HS
Brandywine/Bridgman NilesBrandywine
CHSL Tri Meet Shrine, RGR @ NDP Rochester HillsLutheran Northwest HS
Clare/Houghton Lake @ GLADWIN GladwinGladwin HS
Clarkston @ Lake Orion Lake OrionLake Orion HS
CMAC - Bath, Potterville @ P-W WestphaliaP-W HS
CMAC@FOWLER FowlerFowler
CSC Meet 2 Harper WoodsHarper Woods HS
Dowagiac @ Edwardsburg EdwardsburgEdwardsburg
Dundee vs Hudson HudsonHudson
Erie Mason vs Ida vs Blissfield BlissfieldBlissfield HS
FML Tri Flush/Fenton/Brandon FlushingFlushing HS
FML: Clio @ Kearsley FlintKearsley
Gaylord vs Petoskey PetoskeyPetoskey Track-Curtis Fie...
Greenville @ Northview Grand RapidsNorthview HS
Hillsdale/Onsted @ Columbia Central Brooklyn, MIColumbia Central HS
Holly/Linden/Swartz Creek HollyHolly HS
Kalamazoo Christian & Potter's House Eau ClaireEau Claire HS
Kenowa Hills @ Mona Shores Norton ShoresMona Shores HS
Lawton / Watervliet Dual WatervlietWatervliet
MSAC Meet 1 Coleman, MIColeman HS
NEMC Tawas CityTawas
New Buffalo v Buchanan,LMC New BuffaloSlater Field
North Farmington Farmington HillsHarrison
NWC Meet @ Benzie BenzoniaBenzie Central HS
Ogemaw Hts vs TC West Traverse CityTraverse City West HS
Quincy/Athens @ Reading ReadingReading
Reeths Puffer vs Union at Houseman Grand RapidsJulius Houseman
Rochester vs. Troy HS TroyTroy HS
SCAA Jamboree ColonColon
SCAA Jamboree @ Bellevue BellevueBellevue HS
SSC vs John Glenn Bay CityJohn Glenn
Tri Concord/Homer/Springport SpringportSpringport HS
Troy vs. Rochester TroyTroy HS
TVC - Hemlock/Shepherd/Chesaning HemlockHemlock HS
TVC at LakeVille OtisvilleLakeville HS
TVC Breckenridge, Carrollton, Merrill Breckenridge, MIBreckenridge HS
TVC MLS/St. Charles/St. Louis SaginawMichigan Lutheran Seminar...
TVC- Ithaca vs Valley Lutheran MIIthaca HS
TVC-Midland Bullock Creek@Swan Valley ShieldsSwan Valley
USA Invitational Sebewaing, Mi.USA HS
vs. Greenhills, Roeper & HFA - CANCELLED Beverly HillsDetroit Country Day Schoo...
West Bloomfield @ Pontiac PontiacPontiac HS
WMD Jamboree #2 BrethrenBrethren
Zeeland East @ Muskegon MuskegonMuskegon
Thursday, April 23
Comstock Park at Belding BeldingBelding Track
Coopersville @ Allendale AllendaleAllendale
East Kentwood at Grand Haven Grand HavenGrand Haven
FHC at GR Christian Grand RapidsChristian HS
Fruitport/WMC/MCC/FCC Quad FruitportFruitport
GAC Byron/New Lothrop/Webberville New LothropNew Lothrop HS
GAC MEET GENESEEGENESEE
Hamilton @ Unity Christian HudsonvilleUnity
Hudsonville vs. Grandville HudsonvilleHudsonville
Livonia Boys City Championships LivoniaStevenson HS
Lowell at Jenison JenisonJenison HS
North Point at Kelloggsville KentwoodKelloggsville
OK Red: West Ottawa @ Rockford RockfordRockford HS
OK Silver - Calvin at Lee Wyoming MILee HS
OK Silver - Godwin/WMAA at Hopkins HopkinsHopkins HS
OK White EGR vs. Caledonia Grand RapidsEGR
Pontiac @ WB West BloomfieldWest Bloomfield HS
Saline Hornet Invite SalineSaline HS
Sparta at West Catholic Grand RapidsWest Catholic HS
Spartan Invitational WarrenFitzgerald Hs
St Clair Shores City Championship St Clair ShoresSouth Lake
Trenton vs. Southgate TrentonTrenton HS
Wayland vs. GR Catholic Central WaylandWayland HS
Yale Jr High w/ Cros-Lex (HS, MS) YaleYale HS
Zeeland West @ Holland HollandHolland HS
Friday, April 24
Addison Relays AddisonAddison HS
All City Battle CreekLakeview
Anchor Bay Relays New BaltimoreAnchor Bay HS
Bangor Relays Bangor, MIBangor HS
Cass City Tri Cass CityCass City HS
Clare Invitational ClareBrookwood
David Courser Relays BathBath
Don Lukens Invitational KalamazooLoy Norrix
Eddie Relays EdwardsburgEdwardsburg HS
Evart vs Hesperia EvartEvart
Falcon Invitational West BranchOgemaw Heights HS
Graves/Swayze Relay Meet MidlandMidland
Hillsdale Gina Relays Hillsdale MIHillsdale College
Jackson Varsity Invite - Charles Janke T&F Invitat... JacksonJackson HS
Kent City Elite Invitational Kent CityKent City HS
Kingston Invitational KingstonKingston HS
Lapeer County Meet North Branch North Branch HS
Lions Club Marauder Invite Elsie, MIOvid-Elsie HS
Livonia Girls City Championships LivoniaFranklin HS
Marauder Invitational GibraltarCarlson HS
Marauder Invite Prelims GibralterCarlson HS
Mason Invitational MasonMason
MSU unofficial East LansingEL
NDP Tempo Run PontiaceNDP
Optimist Invitational Scottville, MIM.C.C
Raider Relays Farmington HillsNorth Farmington
Ralph Rice Invite - Parma Western ParmaParma Western HS
Saint Clair Relays East ChinaEast China Stadium
Sand Creek Invite Sand CreekSand Creek
Schoolcraft Invitational SchoolcraftSchoolcraft HS
Spartan Classic Track and Field Invite East LansingRalph Young Track and Fie...
Titan Relays Sterling HeightsSterling Heights Stevenso...
Union City Invitational Union CityUnion City HS
Valley Lutheran SaginawValley Lutheran
Vassar Invite VassarVassar HS
Watervliet Relays WatervlietWatervliet HS
WEBBERVILLE INVITE WEBBERVILLEWEBBERVILLE
Saturday, April 25
Airport Relays CarletonAirport HS
Allen Park Co-Ed Relays Allen ParkAllen Park HS
ashley/brennan relays waterfordwaterford mott
Brighton Bulldog Invitational BrightonBrighton HS
Courageous Invitational DetroitMumford HS
Crestwood Charger Invite Dearborn HeightsDearborn Heights Crestwoo...
Duane Raffin Holly 9/10 Relays HollyHolly HS
Frank Grimm Wyoming Relays (HS, Club) WyomingRogers HS
Frankfort Invite FrankfortFrankfort
Lakeland Coaches Invitational White LakeLakeland HS
Oxford Invitational OxfordOxford HS
Saranac Invitational SaranacSaranac HS
Soderman Relays CaledoniaRalph E. Myers Stadium
The New Tiger Relays BellevilleBelleville HS
TMA vs. MCS SanfordMeridan HS
Warrior Invitational RemusChippewa Hills HS
Whitmore Lake Invitational Whitmore LakeWhitmore Lake HS
Monday, April 27
Benzie Central Invitational BenzoniaBenzie Central HS
Birch Run / Bridgeport / Caro (makeup) Birch RunBirch Run
Brother Rice @ DEARBORN DIVINE CHILD DearbornDivine Child HS
Cedar Springs @ Greenville GreenvilleGreenville
CMAC @ Saranac SaranacSaranac HS
DLS. vs. U of D Macomb Macomb Lutheran
Hem/Shep/Ches (Makeup*) HemlockHemlock
Hillsdale/Onsted @ Columbia Central BrooklynBrooklyn Columbia Central
LMC - Jamobree CharlevoixCharlevoix
LMC-Grayling GraylingGrayling
Mancelona Invite MancelonaMancelona HS
Marlette Quad MarletteMarlette HS
Meridian/Roscommon @ Farwell FarwellKerwin Paesens Field
Northview @ Wyoming WyomingWyoming
OAA-Blue: Southfield @ Oak Park Oak ParkOak Park HS
Oiler 9 & 10 True Team Invite Mt. PleasantCommunity Memorial Stadiu...
OK White EGR vs. Christian Grand RapidsEGR
OLSM vs CC NoviCatholic Central HS
Southfield-Lathrup @ Berkley BerkleyHurley Field, Anderson Mi...
WMC @ Muskegon Heights Muskegon HeightsMuskegon Heights
Tuesday, April 28
Airport v. SMCC CarletonAirport HS
Anchor Bay @ Port Huron Northern Fort GratiotPH Northern
Bay City Central/Flint Soutwestern @ Midland Dow MidlandHH Dow HS
Bay City Western/Carman Ainsworth/Sag. AuburnBay City Western
BC Central @ Mattawan Mattawan, MIMattawan HS
Belding and Comstock Park at Allendale AllendaleAllendale HS
Bentley & Genesee @ New Lothrop New LothropNew Lothrop
Berrien Springs vs Edwardsburg Dual Berrien SpringsBSHS
Brighton @ Pinckney PinckneyPinckney HS
BWAC Armada, Yale at Almont AlmontAlmont HS
BWAC Double Dual @Cros-Lex Algonac Capac CroswellCroswell Lexington
Cancelled: West Catholic vs Comstock Park Comstock Park MICP HS
Canton v Churchill CantonPCEP
Carlson @ Lincoln Park Lincoln ParkLincoln Park HS
Chippewa Valley vs Port Huron Clinton TownshipChippewa Valley
CHSL: Regina @ Mercy Farmington HillsFH Mercy HS
Coldwater Vs. Lumen Christi Coldwater Coldwater HS
Coleman Saginaw MINouvel HS
Comstock @ Parchment Parchment, MiParchment HS
Crestwood @ Redford Union RedfordRedford Union
CSAA Chip Hills/Big Rapids/Grant RemusChippewa Hills
CSAA Hesperia vs. White Cloud HesperiaHesperia HS
CSAA Morley Stanwood/Holton MorleyMorley Stanwood
CSAA Tri-County, Reed City vs. Newaygo NewaygoNewaygo
DAA vs Mel. ABT River RougeRiver Rouge HS
DCD vs. Cranbrook-Kingswood & Royal Oak Shrine Beverly HillsDetroit Country Day Schoo...
Dearborn @ Romulus RomulusRomulus Middle School
DeWitt vs St. Johns DeWittDeWitt
East Kentwood at West Ottawa HollandHarbor Lights MS
Eastern/Sexton/Everett LansingSexton HS
Eaton Rapids @ Portland Portland, MIPortland HS
Flat Rock at New Boston Huron New BostonHuron HS
Flt Nwn/Powers Catholic/Davison DavisonCardinal Stadium
Fowlerville v. Williamston FowlervilleFHS
Fraser v Warren Cousino FraserFraser HS
Fremont/Spring Lake @ Ludington LudingtonOriole Field
Fruitport Vs. O.V/ MCC Double Dual FruitportFruitport
GAC BENDLEBENDLE
GAC Genesee/New Lothrop, Bentley MiNew lothrop
GAC: Dryden/Atherton/Webberville DrydenDryden HS
GAC: Durand at Mt. Morris Mt. MorrisMt. Morris
Garden City vs. Belleville Garden CityGarden City HS
Godwin At Kelloggsville KentwoodKelloggsville
GR Union, Muskegon @ Mona Shores TriMeet Norton ShoresMona Shores
Grand Blanc vs. Hartland @ GBHS Grand BlancGrand Blanc HS
Grand Ledge @ Okemos OkemosOkemos HS
Grosse Ile @ Jefferson MonroeJefferson HS
Hamilton at Holland HollandHolland
Hanover-Horton vs Grass Lake Grass LakeGrass Lake HS
Haslett at Owosso Owosso Owosso HS
Heritage/Mt. Pleasant Mt. PleasantMt. Pleasant HS
Highland: Beal City @ Pine River LeRoyPine River HS
Highland: Lake City/ McBain & Evart Lake CityLake City
Holt/Jackson @ East Lansing East Lansing East Lansing HS
Home North MuskegonNorth Muskegon
Hudsonville at Grand Haven Grand HavenGrand Haven
I-8 Pennfield @ Parma Western ParmaParma Western HS
Jenison at FHC AdaForest Hills Central
K-Central @ Lakeview Battle CreekLakeview
K-Christian v Delton-Kellogg DeltonDelton-Kellogg HS
Kalamazoo Hackett @ Schoolcraft SchoolcraftSchoolcraft HS
L'anse Creuse North vs Warren Mott WarrenWarren Mott HS
Lakeview @ Kent City Kent CityKent City
Lakeview VS Marysville Saint Clair ShoresLakeview High Shcool
Lakewood @ Olivet OlivetOlivet HS
Lansing Catholic @ Ionia IoniaIonia HS
Lapeer @ Midland MidlandMidland High
Leslie Vs Maple Valle LeslieLeslie
Livonia Steveson @South Lyon South LyonSouth Lyon
Lowell @ Caledonia CaledoniaCaledonia
MAC BLUE: Utica Ford II vs Sterling Hgts Sterling HeightsSterling Heights
MAC RED Grosse Pointe WoodsGPS @ GPN
MAC RED: Dakota vs. Stevenson MacombDakota
Machester @ East Jackson JacksonEast Jackson
Marshall @ Harper Creek Battle CreekHarper Creek
MIAC Rochester HillsLutheran Northwest
MIAC WestlandLWL
Michigan Center/Napoleon @ Addison AddisonAddison
Milford v. Howell Milford HSMilford
Montrose vs Beecher MontroseMontrose
Montrose vs. Corunna GAC RED CorunnaCorunna HS
Muskegon & Grand Rapids Union @ Mona Sho Norton ShoresMona Shores HS
Negaunee Quad NegauneeNegaunee
Northville @ East South LyonEast HS
NSL Tri Meet #3 WhittemoreWhittemore-Prescott HS
OK Bronze: FHE @ FHN Grand RapidsForest Hills Northern
OK Red: Grandville @ Rockford RockfordRockford HS
OK Silver - Hopkins at Calvin Grandville, MIGrandville MS
OK Silver - NorthPointe & Hopkins at Calvin Granddville MIDavies Field - Grandville...
Otsego @ Plainwell PlainwellPlainwell HS
Paw Paw @ Dowagiac DowagiacDowagiac Middle School
Petoskey v Alpena PetoskeyCurtis Field
Plymouth @ L. Franklin LivoniaFranklin HS
Richland Gull Lake vs. Loy Norrix RichlandGull Lake HS
Riv. Gabriel Richard @ Lutheran North MacombLutheran North
Rochester RochesterRochester
Salem v Novi CantonPCEP
SEC Dual: Lincoln at Adrian AdrianAdrian HS
SEC: AA Huron @ Saline SalineSaline HS
SEC: Monroe @ Pioneer Ann ArborPioneer HS
SEC: Skyline @ Bedford Bedford Bedford HS
SEC: Tecumseh @ Chelsea ChelseaChelsea HS
SEC: Ypsilanti Community @ Dexter DexterAl Ritt Field
South Haven @ Coloma ColomaColoma HS
South Lake @ Lamphere Madison HeightsLamphere
Southgate @ Woodhaven BrownstownWoodhaven HS
Sparta @ Coopersville CoopersvilleCoopersville
Spring Lake vs. Ludington LudingtonLudington HS
Stockbridge vs. Perry Dual StockbridgeBoyd Stadium
Stoney Creek vs. Rochester Rochester HillsAdams HS
Taylor Kennedy @ Wyandotte WyandotteWyandotte Roosevelt HS
Taylor Truman vs. Allen Park Allen ParkAllen Park HS
TCC Ottawa Lake Whiteford and Clinton @ Sand Creek Sand CreekSand Creek HS
TCC Ottawa Lake Whiteford vs. Clinton Sand CreekSand Creek HS
TCC: Madison @ WL Whitmore LakeWhitmore Lake HS
TCC: Summerfield and Morence @ BD BrittonBritton HS
Three Rivers @ Sturgis SturgisSturgis HS
Traverse City Central vs. Ogemaw Heights Traverse CityTraverse City Central HS
Trenton vs. Melvindale TrentonTrenton HS
tri meet whitehall - mcc - montague MontagueMontague HS
Ubly Invitational UblyUbly
Utica vs Marine City Shelby TwpUtica HS
Vicksburg @ Allegan Allegan, MIAllegan HS
Walled Lake Northern @ Walled Lake Weste Walled LakeWLW
Waterford Kettering vs WLC WaterfordKettering
Waverly @ Mason MasonMason HS
Wayland vs. Hastings WaylandWayland HS
Westland city Championships vs. Wayne WestlandJohn Glenn
WLC vs Kettering WaterfordKettering
WMC Double Dual N.Musk/Shelby/Hart N. Muskegon Mi.N. Muskegon
WMC Dual Oakridge@Ravenna RavennaRavenna HS
wmc tri Whitehall - MCC - Montague Montague Mi.Montague HS
Zeeland East/Puffer/Kenowa ZeelandZeeland East HS
Zeeland West @ Byron Center Byron CenterByron Center
Wednesday, April 29
Adams v Clarkston ClarkstonClarkston
Beaverton-Farwell-Houghton Lake Tri BeavertonBeaverton HS
Benton Harbor @ Lakeshore Stevensville MiLakeshore HS
Blissfield vs Hudson vs Onsted OnstedOnsted HS
Bloomfield Hills @ West Bloomfield West BloomfieldWest Bloomfield HS
Brandywine/Mendon NilesBrandywine
Bridgeport/Garber/Lkville BridgeportBridgeport HS
Catholic League Track Meet Madison HeightsBishop Foley Catholic HS
CHSL FGR @ NDP Rochester HillsLutheran Northwest Hs
Clare/Roscommon/Harrison ClareBrookwood
CMAC - Saranac, Fowler, PW SaranacSaranac HS
CMAC @ BATH WITH Fu@Da BathBath Mi
CMAC@Potterville PottervillePotterville HS
Concord/Union City @ Quincy QuincyQuincy HS
CSC Meet 3 Harper WoodsHarper Woods HS
Dual - Fennville/Gobles GoblesGobles
Erie Mason vs. Columbia Central MasonErie Mason
Farmington, Groves, Seaholm, Royal Oak Farmington Farmington HS
Fenton/Linden FentonFenton HS
Ferndale @ Berkley BerkleyHurley Field, Anderson Mi...
FML: Holly & Flushing @ Clio ClioClio HS
FML: Kearsley & Brandon @ Swartz Creek Swartz CreekSwartz Creek HS
Frankenmuth/Caro FrankenmuthFrankenmuth HS
Freeland/Shepherd Dual FreelandFreeland HS
Fremont Vs. Muskegon Catholic Central FremontPine Street Athletic Fiel...
Fremont/Fruitport at Orchard View (HS, MS) MuskegonOrchard View
Gaylord/Cadillac/TCWest GaylordGaylord
Hazel Park @ southfield Lathrup southfieldLathrup HS
Highland @ Pine River w/ Manton, Evart Pine RiverPine River
Hillsdale/Ida @ Dundee Dundee, MIDundee HS
Homer v Reading HomerHomer HS
Lake Fenton, Goodrich @ Beecher FlintBeecher
Marcellus @ Lawton LawtonLawton
Meridian/Gladwin SanfordMeridian HS
NEMC Tawas/Standish-Sterling StandishStandish-Sterling HS
North Branch North BranchNB
North Branch/Millington/Birch Run North BranchNorth Branch
NWC Meet @ Buckley Buckley Buckley HS
Oak Park Farmington HillsHarrison
OLL/Bishop Foley/Cristo Rey/Austin Acdmy Madison HgtsBishop Foley HS
Ottawa Hills and Wyoming at Cath Cent at Houseman Grand RapidsJulius R. Houseman
Oxford @ Lake Orion Lake OrionLake Orion HS
Pinconning/John Glenn/SSC/Tawas Bay CityJohn Glenn
Pittsford Jamboree PittsfordPittsford HS
Pontiac @ Avondale Auburn HillsAvondale HS
Portage Central @ St. Joseph St. JosephSt. Joseph HS
Portage Northern @ Niles NilesNiles HS
Red Arrow Jamboree Eau ClaireEau Claire HS
SCAA Jamboree BellevueBellevue
SCAA Jamboree @ Camden-Frontier CamdenCamden-Frontier HS
Swan Valley/Chesaning @OE Elsie, MIOvid-Elsie HS
Tri Concord/Quincy/Union City QuincyQuincy HS
Tri Jonesville/Springport/Athens AthensAthens HS
Troy Athens @ Troy High Troy, MITroy HS
Troy vs. Athens TroyTroy HS
TVC - Alma/Hemlock/Bullock Creek AlmaAlma
TVC - Carrolton, St. Louis, Valley Luth SaginawCarrolton
TVC Breckenridge, MLS, Ithaca BreckenridgeBreckenridge HS
TVC LakeVille at Bridgeport BridgeportBridgeport HS
WMD Jamboree #3 CusterMason County Eastern
Thursday, April 30
Allen Park, Melvindale @ Wyandotte (Double Dual) WyandotteWyandotte Roosevelt HS
Allendale and Belding @ Sparta SpartaSparta
Almont Co-Ed Relays AlmontAlmont HS
Byron Center at Hamilton HamiltonHamilton
Caledonia at GR Christian Grand RapidsChristian High
Cedar/FHE/Northview Double Dual Cedar SpringsRed Hawk Stadium
Clintondale @ South Lake St Clair Shores South Lake
Coopersville and WC @ Comstock Park Comstock ParkComstock Park
Cornerstone vs Taylor Prep River RougeRiver Rouge HS
EGR at Jenison JenisonJenison HS
EL Frosh Invite East LansingEast Lansing HS
FHC @ Lowell LowellRed Arrow Stadium
Fraser v Warren Mott FraserFraser HS
Fremont Vs. Shelby Dual FremontPine Street Athletic Fiel...
Galesburg-Augusta @ Kalamazoo Hackett KalamazooKalamazoo Hackett
Greenville Quad GreenvilleGreenville
Highland: Lake City/NMC @ Beal City Beal CityBeal City HS
Holland Christian @ Zeeland West ZeelandZeeland Stadium
I-8 Eaton Rapids vs. Northwest Eaton RapidsEaton Rapids
Inland Lakes Invite Indian RiverIndian River HS
K-Christian v. Parchment Parchment, MIParchment HS
Killed at Calvin GrandvilleGrandville Middle
MAC BLUE: LCN vs Utica Ford II Sterling HeightsUtica Ford II
MAC RED: Dakota vs. Grosse Pointe North Grosse Pointe WoodsGrosse Pointe North HS
McBain vs. Marion McBainMcBain HS
Morenci vs Hudson MorenciMorenci HS
Msk Heights vs FCC MuskegonMuskegon Heights HS
Northwest @ Eaton Rapids Eaton Rapids, MIEaton Rapids HS
OK Silver - Kelloggsville at Calvin Grandville MIDavies Field - Grandville...
S.H. Stevenson @ Romeo Washington, MIPowell MS
South Christian @ Mville MiddlevilleMiddleville
West Catholic vs Belding Belding, MIBelding HS
May
Friday, May 1
2015 Shepherd BLUEJAY Invite ShepherdShepherd Public Schools
35th Annual Stockbridge Invitational StockbridgeBoyd Stadium
Allegan Invitational Allegan, MIAllegan HS
Bangor Invitational BangorBangor HS
Bay City Western Invitational AuburnBay City Western HS
BD Invite BrittonBritton HS
Benton Harbor/St. Joseph Rotary Meet St. JosephSt. Joseph HS
Brethren Bobcat Invite BrethrenBrethren
Britton Deerfield Relays BrittonBD HS
Cavalier Classic True Team Invitational CorunnaCorunna HS
Fairview Invite MichiganFairview
Forrest Dowling Invitational PeckPeck HS
GMAA City Track Meet FruitportFruitport HS
Golden Triangle Invitational SalineSaline HS
Goodrich Invitational GoodrichGoodrich HS
Gowell Invitational CharlotteCharlotte HS
Great Lakes Invitational Beal CityBeal City HS
Harold Arft Invite Sterling HeightsSterling Heights HS
Hawk Frosh Soph Relays Farmington HillsFarmington Harrison
Hazel Park Lutkus Relays Hazel ParkHazel Park HS
J T Long Invitational KalamazooKalamazoo Central H S
John Runyan Classic FlintCarmen Ainsworth Middle
Ken Bell Invitational Traverse CityTraverse City Central
Lakeview Invitational LakeviewLakeview HS
Nite Trax SanfordMeridian HS
Nite Trax Sanford, MIMeridian HS
Onsted Booster Invite OnstedOnsted
Onsted Wildcat Booster Invitational OnstedOnsted
Peck Invitational PeckPeck
Pewamo-Westphalia Invitational WestphaliaPewamo-Westphalia
Ram Relays Flat RockFlat Rock HS
Reese Invite ReeseReese HS
Rocket Relays WestlandJohn Glenn
Skeels vs Midland Academy MidlandMidland Academy
Standish Invitational StandishStandish HS
Stephenson Lions Club Invitational MichiganStephenson
Sunset Invitational South LyonEast HS
Saturday, May 2
Blackhawk Inv. LeslieLeslie HS
Brother Rice Relays Bloomfield HillsBrother Rice
Centreville Invitational CentrevilleCentreville
East Grand Rapids Classic Invite East Grand RapidsEast Grand Rapids
Hopkins Invite HopkinsHopkins HS
Hudson Booster Invitational HudsonHudson HS
JV Sunshine Invitational South LyonSouth Lyon HS
Mark Carpenter Invite DearbornDearborn Divine Child HS
Muskrat Classic AlgonacAlgonac
Muskrat Classic AlgonacAlgonac HS
Observerland Relays LivoniaChurchill HS
Pine River Invitational LeRoyPine River
Portland Inv. PortlandPortland HS
Quincy Invitational QuincyQuincy HS
Red Hawk Team Invite Cedar SpringsCedar Springs HS
Spartan Girls Invitational LivoniaLivonia Stevenson HS
Special Olympics White Lake Lakeland HS
Walled Lake City Meet CommerceWLC
Warrior Classic BrownstownWoodhaven HS
West Ottawa Von Ins Relays HollandHarbor Lights MS
Monday, May 4
Avondale @ Seaholm BirminghamSeaholm HS
Berkley @ Southfield SouthfieldSouthfield HS
Bloomfield at Groves Beverly HillsBirmingham Groves
Catholic Central @ DEARBORN DIVINE CHILD DearbornDivine Child HS
Cedar Springs-FHE-Northview Double Dual Cedar SpringsCedar Springs HS
Coleman Meet ColemanColeman HS
CSAA Lakeview vs Morley Stanwood LakeviewLakeview HS
East Lansing/Grand Ledge @ Everett LansingEverett HS
EGR vs. FHC CaledoniaCaledonia HS
Ferndale v Oak Park FerndaleFerndale HS
FGR v RGR v Cranbrook Whitmore LakeWhitmore Lake HS
Garber/Frankenmuth/North Branch Bay CityGarber
Glen Lake Tri-Meet Maple CityGlen Lake School
Golden Eagle Invite - Cornerstone (HS, Club) AdaForest Hills Eastern
GR Union @ Reeths-Puffer MuskegonReeths-Puffer HS
Harbor Springs 9/10 Harbor SpringsHarbor Springs
Jackson @ Lansing Eastern LansingLansing Sexton
Jenison at Caledonia CaledoniaCaledonia
JLHS Invite JohannesburgJohannesburg-Lewiston
Kenowa Hills @ Mona Shores Norton ShoresMona Shores HS
Lake Orion vs. Rochester Rochester HillsRochester HS
Morley-Stanwood @ Lakeview LakeviewLakeview HS
OK Red : Rockford @ East Kentwood KentwoodFalcon Stadium
OLSM vs DeLaSalle Orchard LakeOLSM
Pontiac @ Royal Oak Royal OakRoyal Oak HS
Red Arrow Jamboree Three OaksRiver Valley HS
SCAA ColonColon
SCAA Jamboree @ C-F CamdenCamden-Frontier HS
Sexton/Okemos/Holt (@HHS) HoltHolt Hs
Southfield Lathrup Farmington HillsHarrison
Sparta at Belding BeldingBelding
Spring Lake vs. Shelby ShelbyShelby HS
Stoney Creek @ Oxford OxfordOxford HS
Troy Athens @ Clarkston ClarkstonClarkston HS
Troy v Adams Rochester HillsAdams
U of D vs. Brother Rice West Bloomfield Brother Rice
WB@Farmington Farmington HillsFarmington HS
Zeeland East @ Muskegon Muskegon Steele Middle School
Tuesday, May 5
Addison Vs. East Jackson AddisonAddison
Airport v. Grosse Ile CarletonAirport HS
Allegan @ Three Rivers Three Rivers, MIThree Rivers HS
Allen Park vs. Taylor Kennedy TaylorJohn F. Kennedy HS
Bay City Western/Midland Dow AuburnBay City Western
BCC v. Lakeview v. Gull Lake Battle CreekBattle Creek Central
BD vs Sand Creek BrittonBritton
Brighton VS Grand Blanc BrightonBrighton HS
BWAC Armada @ Algonac AlgonacAlgonac
Chippewa Valley @ Anchor Bay New BaltimoreAnchor Bay
CHSL: Marian @ Mercy Farmington HillsFH Mercy HS
Churchill vs Franklin LivoniaLivonia Franklin
Community vs Mel. ABT vs Taylor Prep EcorseEcorse HS
Crestwood @ Annapolis Dearborn HeightsAnnapolis
CSAA CM vs Tri County/Chip Hills/Reed City StantonCentral Montcalm HS
CSAA Grant/Newaygo/Big Rapids GrantRay C Rynberg Field
CSAA Lakeview vs Hesperia LakeviewLakeview HS
CSSA Newaygo/Reed City @BR Big RapidsBig Rapids HS
DCD vs. Henry Ford Academy Beverly HillsDetroit Country Day Schoo...
DeWitt @ Waverly LansingWaverly HS
Dexter v Chelsea ChelseaChelsea HS
East Detroit @ South Lake St Clair Shores South Lake
Eastern vs. Jackson LansingEastern (@Sexton Track)
Flat Rock at Milan MilanMilan HS
Fowlerville v. Ionia FowlervilleFHS
GAC BurtonBendle
GAC NEW LOTHROPNEW LOTHROP
GAC: Genesee/Byron/Dryden GeneseeGenesee
Garden City @ Dearborn DearbornDearborn HS
Goodrich vs. Corunna GAC RED GoodrichGoodrich HS
Grand Blanc vs. Brighton @ Brighton Brighton, MI.Brighton HS.
GRC @ Lowell LowellRed Arrow Stadium
Hartland @ Howell HowellHowell HS
Heritage/Bay City Central/Flint NW SaginawHeritage HS
Highland: Beal City/McBain @ Manton MantonManton Athletic Complex
Highland: Marion/Pine River @ Lake City Lake CityLake City HS
Highland: NMC @ Evart EvartEvart
Holland Christian at West Ottawa HollandWest Ottawa
I-8 Northwest vs. Marshall JacksonNorthwest HS
I-8 Parma Western @ Charlotte CharlotteCharlotte HS
Jefferson @ Riverview RiverviewRiverview HS
John Glenn vs Canton WestlandJohn Glenn
K-Christian @ Comstock KalamazooComstock Kalamazoo HS
Kalamazoo Hackett @ Delton-Kellogg DeltonD-K HS
Lakers Inv. PigeonLakers HS
Lakeshore @ Portage Northern PortagePN
Lansing Catholic @ Eaton Rapids Eaton Rapids, MIEaton Rapids HS
Lansing Catholic @ER Eaton RapidsEaton Rapids
Lapeer, Davison @ Saginaw High SaginawSaginaw HS
LCS VS BD BrittonBD
Leslie @ Lakewood Lake OdessaLakewood HS
Lincoln Park @ Woodhaven BrownstownWoodhaven HS
LMC at Traverse City St. Francis Traverse City, MISt. Elizabeth Ann Seton M...
Lumen Cristi @ Harper Creek Battle CreekHarper Creek
MAC BLUE: Fraser @ Utica Ford II Sterling HeightsUtica Ford HS
MAC RED GPN @ Romeo RomeoRomeo
MAC RED: Dakota vs. Grosse Pointe South Grosse Pointe FarmsGrosse Pointe South HS
Madison vs. Whiteford & Summerfield AdrianMadison
Manchester/Napoleon vs Hanover-Horton HortonHanover-Horton HS
Manistique Meet ManistiqueManistique, Michigan
Maple Valley @ Perry PerryPerry
Mason @ Haslett HaslettHaslett HS
MIAC WestlandLutheran Westland
MIAC: Greenhills Jamboree #1 Ann ArborGreenhills HS
Michigan Center/Vandercook @ Grass Lake Grass LakeGrass Lake
Middleville TK vs GR Catholic Central Grand RapidsHouseman Field
Morley Stanwood @ Kent City Kent CityKent City
Mt. Pleasant/Arthur Hill/Flint Southwest Mt. Pleasant, MIMt. Pleasant HS
Muskegon Catholic, Spring Lake, OV @ Ludington LudingtonOriole Field
NH Varsity Quad KindeNorth Huron HS
NH Varsity Quad Kinde, MiNorth Huron HS
Niles, Benton Harbor @ Portage Central PortagePortage Central HS
NM at Mason County Central ScottvilleMason County Central
Notre Dame Prep @ Lutheran North MacombLutheran North
Novi vs Northville NorthvilleNorthville
NSL Tri Meet #4 WhittemoreWhittemore-Prescott HS
NWC Meet @ Benzie BenzoniaBenzie Central
Otsego @ Vicksburg VicksburgVicksburg HS
Otsego @ Vicksburg VicksburgVicksburg HS
Ottawa Lake Whiteford @ Madison adrianMadison HS
Ottawa Lake Whiteford vs. Summerfield AdrianMadison HS
Owosso @ St. Johns St. JohnsSt. Johns
Paw Paw @ South Haven South HavenSouth Haven
Plymouth v Wayne CantonPCEP
Portland @ Williamston WilliamstonWilliamston
Quad @ Edwardsburg EdwardsburgEdwardsburg
S.H. Stevenson vs Eisenhower Sterling HeightsS.H. Stevenson
Salem vs. South Lyon Dual South Lyon, MISouth Lyon HS
SEC Dual: Bedford at Monroe MonroeMonroe HS
SEC: Adrian @Tecumseh TecumsehIndians Stadium
SEC: Dexter @Chelsea ChelseaMichigan
SEC: Pioneer @ Huron Ann ArborHuron
SEC: Saline @ AA Skyline Ann ArborSkyline HS
Spring Lake vs. Orchard View MuskegonOrchard View HS
St Joe @ Portage Northern PortageNorthern
St Joe vs Lakeshore @ Portage Northern PortagePortage Northern HS
Sterling Heights @ LCN MacombLCN
Stevenson v South Lyon East LivoniaStevenson HS
Stockbridge/Lansing Christian @ Olivet OlivetOlivet
Sturgis @ Plainwell PlainwellPlainwell HS
TCC: Morenci & WL @ Clinton ClintonClinton HS
TCC: Sand Creek vs. BD BrittonBritton Deerfield
TCC: Whiteford and Summerfield @ Madison Adrian Madison HS
Trenton vs. Truman Trenton Trenton HS
Utica at Port Huron Port HuronPort Huron HS
Vassar Vassar HSVassar HS
Walled Lake Northern v. WLC Dual CommerceNorthern
Warren Mott vs Warren Cousino WarrenWarren Cousino HS
Wayland vs South Christian away Grand RapidsSouth Christian
White Cloud v. Holton White CloudWhite Cloud HS
WMC Double Dual RHS/MCC@Mason CC ScottvilleMason County
WMC Double Dual RHS/NM@Mason County Scottville@Mason County
Wyandotte @ Carlson GibraltarCarlson HS
Zeeland West @ Hamilton HamiltonHamilton
Wednesday, May 6
Alpena/TCWest/Petoskey AlpenaThunder Bay Jr. High
Bangor JV Bangor, MIBangor HS
Bangor/Gobles dual BangorBangor
Blissfield vs Hillsdale HillsdaleHillsdale HS
Brandywine/LMC/Mishawaka Marian NilesBrandywine
Bridgeport @ North Branch North BranchNorth Branch HS
Cadillac vs Ogemaw Hts West BranchOgemaw Heights HS
Cass, La Lumiere, River Valley at New Buffalo New BuffaloSlater Field
CHSL: Regina @ Ladywood LivoniaLadywood HS
Clare @ Farwell FarwellKerwin Paesens Field
CMAC Dansville, Fowler, Potterville DansvilleDansville
CMAC@BATH WITH Sa@Sp BATHBath HS
CMAC@Fulton w/PW Laingsburg FU Middleton Fulton HS
CSC Make up Meet Harper WoodsHarper Woods HS
Dundee vs Onsted/Erie Mason OnstedOnsted
FML: Brandon@ Holly HollyHolly HS
FML: Clio & Swartz Creek @ Fenton FentonFenton
FML: Flushing & Kearsley @ Linden LindenLinden HS
Fremont Vs. Fruitport FremontPine Street Athletic Fiel...
Gobles JV Bangor, MIBangor HS
Harper Woods City Meet Harper WoodsHarper Woods High
Homer/Union City @ Athens AthensAthens HS
Ida & Col. Central vs Hudson HudsonHudson
JPC - Gladwin, Beaverton, Roscommon RoscommonRoscommon HS
JPC Meridian/Houghton Lake @ Harrison HarrisonHarrison HS
LAKEVIEW @ Saint Clair East chinaeast china
Lakeville/Frankenmuth/Birch Run LakevilleLakeville HS
Lawton @ Decatur DecaturDecatur
Loy Norrix/Mattawan @KC KalamazooKalamazoo Central H S
MSAC Meet 2 Blanchard, MI Montabella HS
NEMC Pinconning/Standish-Sterling StandishStandish-Sterling HS
NEMC Tawas/John Glen Tawas CityTawas Hs
OK Red JV Conference Meet HudsonvilleHudsonville Track
Powers, Midland aad Carman-AinswortH FlintCarman-Ainsworth Junior H...
Quincy @ Springport SpringportSpringport
Reese JV (9/10) Invite ReeseReese HS
Saugatuck vs Matin Saugatuck Saugatuck HS
SCAA Divisional Championship ClimaxClimax HS
SCAA Divisional Championship HillsdaleHillsdale College
Traverse City Central vs Gaylord Gaylord Gaylord HS
Tri Concord/Jonesville/Reading Albion MichiganAlbion Community Schools
Tri Homer/Union City/Athens AthensAthens HS
TVC - Alma/Shepherd/Swan Valley ShepherdShepherd HS
TVC - Hemlock/Ovid Elsie HemlockHemlock HS
TVC - MLS/Valley/Merrill SaginawMLS - Cardinal Field
TVC Breckenridge, St. Louis St. Louis, MISt. Louis HS
TVC Bridgeport North BranchNorth Branch
TVC East: Caro / Garber/ Millington CaroCaro
TVC St. Charles, Carrollton, Ithaca St. CharlesSt. Charles HS
TVC-Bullock Creek/Freeland/Chesaning MidlandBullock Creek
Waterford Kettering vs. Lakeland White LakeLakeland
WLC vs WLN Walled LakeWalled Lake Northern
WMD Championships BrethrenBrethren
Thursday, May 7
Allen Academy vs UPSM River RougeRiver Rouge
Antrim County Championship BellaireAntrim
Big Reds JV Race your grade Invitational Clinton TownshipChippewa Valley HS
Bulldog Invitational RavennaRavenna HS
Coldwater Vs. Harper Creek ColdwaterColdwater HS
Cornerstone vs HFA EcroseEcorse
East Jordan Invitational East JordanEast Jordan
Garland Relays Suttons BaySuttons Bay Hgih School
GR Ottawa Hills at Hastings HastingsHastings HS
Huron @ Jefferson VS SMCC & Airport New BostonHuron HS
Kent City at White Cloud White CloudWhite Cloud
Marine City JV Track Invitational East ChinaEast China Stadium
NM at Montague MontagueMontague HS
OAA White Championships Bloomfield HillsBloomfield Hills HS
OK Black Conference Meet ZeelandZeeland East
OK White Day One HousemanJulius R. Houseman Field
Riverview at Flat Rock Flat RockFlat Rock HS
SEC: Red Division Finals MonroeMonroe HS
SMCC & Airport @ Jefferson MonroeJefferson HS
Walled Lake Western @ Waterford Mott WaterfordMott
Woodhaven @ Melvindale 18656 ProspectMelvindale HS
Woodhaven @ Melvindale MelvindaleMelvindale HS
Yale JH Tri w/ Almont and Armada (HS, MS) YaleYale HS
Friday, May 8
Akron Fairgrove Invitational FairgroveAkron-Fairgrove HS
Bay County Championships Bay CityBay City Central
CAAC-Blue Championship (@HHS) HoltHolt Hs
Cardinal Twilight Classic DavisonCardinal Stadium
Constantine Invitational ConstantineConstantine HS
Falcon Invite West BranchOgemaw Heights HS
Green Bear Relays Ottawa Hills, OHOttawa Hills HS
Hatchet Inv. Bad AxeBad Axe HS
Hatchet Invitational Bad AxeBad Axe HS
I-8 Marshall at Western (rescheduled) ParmaWestern HS
I-8 Northwest at Pennfield Battle CreekBC Pennfield
Jon Nugent Invitational Bath MiBath HS
KLAA Conference WestlandJohn Glenn
Klaa Kensington Conference WestlandJohn Glenn Hs
Ladywood 9-10 Invite LivoniaLadywood HS
Lakes 8 Conference Championship LudingtonOriole Field
Little Guys Invitational GoblesGobles HS
Little Guys Invitational GoblesGobles HS
Manchester Metrics ManchesterManchester High
Manton Ranger Invite MantonManton
Marysville Invitational MarysvilleMarysville HS
Mustang Invite MacombLutheran North
OAA Championship Hazel ParkHazel Park
OAA Red Championships OxfordOxford HS
Oceana County Invite HesperiaHesperia HS
OK Blue Conference Meet Alendale MIAllendale HS
OK Bronze: Conference Meet Grand RapidsForest Hills Northern
OK Green Conference Meet ZeelandZeeland West
OK Red Conference Championship GrandvilleGrandville HS
OK Silver Conference Finals Hopkins MIHopkins HS
OK White Day Two Grand RapidsJulius R. Houseman Field
SEC White Division Finals YpsilantiLincoln HS
Siena Heights Saints Invitational (HS, Collegiate) Adrian, MISiena Heights University
Traverse City West Invitational Traveverse CityTraverse City West
Wolverine Conference Championship SturgisSturgis HS
Saturday, May 9
11th Annual Dakota Cougars T & F Invitational MacombDakota HS
Alma College Scottie Classic AlmaAlma College
Central Montcalm Invitational StantonCentral Montcalm HS
CSC Championship Harper WoodsHarper Woods HS
Fenton 9/10 Invitational FentonFenton
Fulton Invitational MiddletonFulton HS
Hemlock Track Classic HemlockHemlock HS
Hemlock Track Classic - 1600m Open (HS, MS) HemlockHemlock HS
John Green Invitational MendonMendon
KLAA Lakes Conf. Meet PinckneyPinckney HS
Lutheran High Westland WestlandLutheran High
Mason Invite ErieErie Mason
Mendon Invitational MendonMendon HS
N.B. Purdy Invitational LitchfieldLitchfield HS
Negaunee Lions Meet NegauneeNegaunee
News Herald Invitational Grosse IleGrosse Ile HS
News-Herald Championship unofficial Grosse IleGrosse Il HS
OK Gold Conference Meet Grand RapidsHouseman Field
River Rat Invitational Ann ArborAnn Arbor Huron HS
SMAC Championships Battle CreekBattle Creek Central HS
Warrior Invitational WestlandLutheran Westland HS
Williamston Invitational WilliamstonWilliamston
Sunday, May 10
Garden City LW Meet Garden CityGarden City High
Monday, May 11
Bay City Western/ Bay City Central Bay CityBay City Central
Carman Ainsworth/Davison FlintCarman Ainsworth Middle S...
Central Lake HS Track Invite Central LakeCentral Lake
Clare/Houghton Lake @ GLADWIN GladwinGladwin HS
Comstock Colts Invite ComstockComstock HS
Eagle 9-10 Invitational FrankenmuthFrankenmuth HS
Falcon 9 & 10 Invitational West BranchOgemaw Heights HS
Hanover-Hanover/Addison vs Vandercook Lk Vandercook LakeVandercook Lake HS
Heritage/Saginaw/Arthur Hill SaginawHeritage HS
Highland: Evart/Marion @ Beal City Beal CityBeal City HS
Hornet 9th and 10th Grade Invitational HarrisonHarrison HS
Jonesville @ Union City Union CityUnion City HS
MAC Blue Division Championship Sterling HeightsFord II HS
MAC Blue Division Championship Sterling HeightsUtica Ford HS
Midland/Dow/Mt. Pleasant Mt. PleasantMt. Pleasant
OE vs. ALMA/FREELAND ElsieOvid-Elsie HS
OLSM vs Brother Rice Bloomfield HillsBrother Rice HS
Powers, Flint NW and Flint SWA @Lapeer HS (East Ca... LapeerLapeer HS
Quincy/Athens @ Reading ReadingReading
Summerfield vs Ida IdaIda
Tri Concord/Homer/Springport TBATBA
WMC/Black River/FCC/PH FruitportFruitport HS
Yale Tri w/ Imlay City and Capac YaleYale HS
Tuesday, May 12
Beaverton @ Harrison HarrisonHarrison HS
Beecher Vs. Durand CorunnaCorunna
Blissfield vs Britton-Deerfield BrittonBritton HS
Cadillac vs West CadillacCadillac
CHSL: Cristo Rey & Loyola @ Mercy Farmington HillsFH Mercy HS
Clarenceville @ Crestwood Dearborn HeightsCrestwood
CMAC - PW, DAN, STPAT PewamoPW
Cmac@lgb With Fowler Laingsbburg MiLaingsburg Hs
CMAC@Pville w/Fu Sar Pville PottervillePotterville HS
Coldwater Vs. Parma-Western ColdwaterColdwater HS
Corunna Vs. Beecher CorunnaCorunna
Corunna vs. Durand Corunna Corunna HS
CSAA Gold League Meet StantonCentral Montcalm
CSAA Silver League Meet Kent CityKent City HS
Dearborn @ Belleville BellevilleBellevillle HS
DeWitt vs Mason DeWittDeWitt
Dundee vs Sumerfield SummerfieldSummerfield
Eaton Rapids @ Ionia IoniaIonia HS
Eaton Rapids @ Ionia IoniaIonia HS
Flat Rock at Grosse Ile Grosse IleGrosse Ile HS
FML Linden, Swartz Creek @ Holly HollyHolly HS
FML Tri flushing,fenton,brandon FlushingFlushing HS
FML: Clio @ Kearsley Make-up FlintKearsley
Fowlerville@Portland Portland MichiganPortland HS
GAC WEBBERVILLEWEBBERVILLE
Garden City vs. Fordson Garden City Garden City HS
GTC East Conference Championship MarletteMarlette
GTC West Conference Championship ReeseReese HS
Haslett @ St. Johns St. JohnsSt. Johns
Highland @ Manton w/ Lake City MantonManton
Huron VS Riverview New BostonHuron HS
I-8 Harper Creek/ Northwest at Charlotte CharlotteCharlotte
I-8 Marshall vs Lumen vs Pennfield Marshall Marshall HS
I-8 Parma Western @ Coldwater ColdwaterColdwater HS
K-Christian v Constantine Constantine, MIConstantine HS
Kalamazoo Hackett V.S Parchment ParchmentParchment HS
Lakewood @ Perry PerryPerry
Lansing Catholic @ Williamston WilliamstonWilliamston
Leslie Vs Olivet LeslieLeslie HS
LMC-Elk Rapids Elk RapidsElk Rapids HS
MAC Gold Division Meet Marysville MIMarysville HS
MAC Red Division Championship MacombDakota HS
MAC Silver Championships Madison HeightsLamphere
MAC White championships Port HuronPort Huron HS
MAC White Division Meet Port Huron Port Huron HS
McBain vs NMC/Pine River McBainMcBain HS
MIAC Rochester HillsLNW
MIAC: Greenhills Jamboree #2 Ann ArborGreenhills HS
MITCA D1 Power Ranking Power RankingHypothetical Meet
MITCA D2 Power Ranking Power RankingHypothetical Meet
MITCA D3 Power Ranking Power RankingHypothetical Meet
MITCA D4 Power Ranking Power RankingHypothetical Meet
Mona Shores J.V. Meet Norton Shores, MIMona Shores HS
New Buffalo Pre-Regional New BuffaloNew Buffalo HS
New Lothrop @ Bendle BurtonBendle
Nouvel/Frankenmuth SaginawNouvel HS
NSL Tri Meet #5 FairviewFairview HS
OK Bronze JV Conference Meet Cedar SpringsRed Hawk Stadium
Onsted @ Sand Creek Sand CreekSand Creek
Owosso @ Waverly LansingWaverly HS
Portage JV Invitational PortageMcCamley Field - Portage ...
RV, Buch, Bloom, and BH at New Buffalo New BuffaloNew Buffalo HS
SEC: Bedford @ Huron Ann ArborHuron
SMAC East JV Meet Battle CreekLakeview
Stockbridge vs. Maple Valley Dual StockbridgeBoyd Stadium
TVC - BC @ SV make-up SaginawSwan Valley HS
WMC Finals MontagueMontague HS
Wednesday, May 13
Breen Relays TroyTroy HS
Coleman Meet ColemanColeman HS
Eagle Boys JV Invitational Ann ArborAnn Arbor Skyline HS
GAC: LF, Montrose @ Durand DurandDurand
Heritage "Last Chance" JV Invitational SaginawHeritage HS
Holt JV Invitational HoltHolt HS
Jackson JV Invitational JacksonWithington Stadium
L. Franklin JV Girls Invite LivoniaFranklin HS
Lakeville MS relay OtisvilleLakeville HS
Last Chance Invite WyandotteWyandotte Roosevelt
OK White JV Conference Meet CaledoniaCaledonia
River Rat GIRLS JV Invite Ann ArborAnn Arbor Huron HS
Yale JH Tri w/ Capac and Imlay City (HS, MS) YaleYale HS
Thursday, May 14
Coaches Class Challenge Traverse CityTraverse City Central
GAC: Drdyen/Bendle/Hamady DrydenDryden HS
MHSAA UP Regional 41-1 @ Gladstone GladstoneGladstone
MHSAA UP Regional 43-2 @ Ishpeming-Westwood IshpemingIshpeming-Westwood
MHSAA UP Regional 44-2 @ Ishpeming IshpemingIshpeming
Friday, May 15
MHSAA LP Regional 01-1 @ Grand Haven Grand HavenGrand Haven
MHSAA LP Regional 03-1 @ Saline SalineSaline HS
MHSAA LP Regional 04-1 @ Canton Plymouth CantonCanton Plymouth
MHSAA LP Regional 06-1 @ GP South Grosse PointeGrosse Pointe South
MHSAA LP Regional 07-1 @ Highland Milford MilfordHighland Milford
MHSAA LP Regional 08-1 @ Warren Mott WarrenWarren Mott
MHSAA LP Regional 09-1 @ Bloomfield Hills Bloomfield HillsBloomfield Hills
MHSAA LP Regional 10-1 @ Davison DavisonDavison
MHSAA LP Regional 11-2 @ Sturgis SturgisSturgis
MHSAA LP Regional 12-2 @ Mason MasonMason
MHSAA LP Regional 13-2 @ Monroe-Jefferson MonroeMonroe-Jefferson
MHSAA LP Regional 17-2 @ Houseman Grand RapidsJulius Houseman Field
MHSAA LP Regional 19-2 @ Remus-Chippewa Hills RemusRemus-Chippewa Hills
MHSAA LP Regional 20-2 @ Algonac AlgonacAlgonac
MHSAA LP Regional 21-3 @ Gobles GoblesGobles
MHSAA LP Regional 23-3 @ Erie-Mason ErieErie-Mason
MHSAA LP Regional 24-3 @ Macomb-Lutheran North MacombMacomb-Lutheran North
MHSAA LP Regional 25-3 @ Bath BathBath
MHSAA LP Regional 26-3 @ Kent City Kent CityKent City
MHSAA LP Regional 27-3 @ Shepherd ShepherdShepherd
MHSAA LP Regional 28-3 @ Clare ClareClare
MHSAA LP Regional 35-4 @ Saugatuck SaugatuckSaugatuck
MHSAA LP Regional 37-4 @ Brown City Brown CityBrown City
MHSAA UP Regional 42-1 @ Negaunee NegauneeNegaunee
MHSAA UP Regional 45-3 @ St Ignace-LaSalle St IgnaceSt Ignace-LaSalle
MHSAA UP Regional 46-3 @ Rapid River Rapid RiverRapid River
MHSAA UP Regional 47-3 @ Lake Linden-Hubbell Lake LindenLake Linden-Hubbell
MHSAA UP Regional 48-3 @ Stephenson StephensonStephenson
Saturday, May 16
Last Chance Qualifier Macomb Dakota
MHSAA LP Regional 02-1 @ Houseman Grand RapidsJulius Houseman Field
MHSAA LP Regional 05-1 @ FH North Farmington Farmington HillsNorth Farmington
MHSAA LP Regional 14-2 @ Warren Regina WarrenWarren Regina
MHSAA LP Regional 15-2 @ South Lyon East South LyonSouth Lyon East
MHSAA LP Regional 16-2 @ Linden LindenLinden
MHSAA LP Regional 18-2 @ Allendale AllendaleAllendale
MHSAA LP Regional 22-3 @ Quincy QuincyQuincy
MHSAA LP Regional 29-3 @ Bad Axe Bad AxeBad Axe
MHSAA LP Regional 30-3 @ East Jordan East JordanEast Jordan
MHSAA LP Regional 31-4 @ Centreville CentrevilleCentreville
MHSAA LP Regional 32-4 @ Hillsdale Academy HillsdaleHillsdale Academy
MHSAA LP Regional 33-4 @ Lutheran HS Westland WestlandLutheran HS
MHSAA LP Regional 34-4 @ New Buffalo New BuffaloNew Buffalo
MHSAA LP Regional 36-4 @ Webberville WebbervilleWebberville Community
MHSAA LP Regional 38-4 @ Breckenridge BreckenridgeBreckenridge
MHSAA LP Regional 39-4 @ Brethren BrethrenBrethren
MHSAA LP Regional 40-4 @ Lincoln-Alcona LincolnLincoln-Alcona
Sunday, May 17
CC Freshman Invite NoviDetroit Catholic Central
Monday, May 18
Belding 9-10 Meet beldingBelding
Flint Metro League JV Invite LindenLinden HS
Marquette County Track Meet IshpemingWestwood HS
OE vs. Freeland/Alma ElsieOvid-Elsie
Squire JV Invite - Calvin Christian (HS, Club) GrandvilleDavies Field (Grandville ...
St. Johns JV Invitational St. JohnsSt. Johns
Tuesday, May 19
BWAC Championship Meet RichmondRichmond HS
Cascade Conference Meet HortonHanover-Horton HS
CHSL AB Championships LivoniaLadywood HS
Churchill Field Event Open LivoniaChurchill HS
Downriver League Championships TrentonTrenton HS
DRL Championship unofficial TrentonTrenton HS
GAC RED/BLUE Championships Beecher Beecher HS
Highland Conference Championship MarionMarion HS
Hillsdale JV Meet HillsdaleHillsdale HS
Huron Daily Tribune Meet of Champs Bad AxeBad Axe Track
Huron League Meet MilanMilan HS
Hypothetical WWAC Top 10 Meet OnlineOnline
I-8 League Championship MarshallMarshall HS
Jack Pine Conference Meet HarrisonHarrison HS
KVA League Championship ComstockComstock HS
LMC Conference Meet KalkaskaEast Jordan
MetroHealth Michiana Scholarship (HS, Club) Comstock ParkComstock Park HS
MIAC Conference Championship WestlandLutheran Westland HS
North Star League Conference Meet Lincoln, MIAlcona HS
NWC Championships Suttons BaySuttons Bay HS
SCAA League Championship HillsdaleHillsdale College
Sturgis @ Vicksburg VicksburgVicksburg
TVC EAST Middle School Meet (HS, MS) Birch RunBirch Run HS
WLC vs LKLD Walled LakeWLC
Wednesday, May 20
@GPN 9th/10th Meet Grosse Pointe Woods@Grosse Pointe North
BCS Invitational NilesBrandywine
Big 8 Conference Meet QuincyQuincy HS
Big North Conference Championships Alpena Alpena HS
CAAC Red Division Meet MasonMASON HS
CAAC White Division Meet Eaton RapidsEaton Rapids HS
CHSL CD Championships LivoniaLadywood HS
CMAC Championships FowlerFowler
Cmac Conference Meet Fowler MiFowler Hs
Flint Metro League Championship LindenLinden HS
GLAC League Meet VermontvilleOlivet HS
Highland @ Manton w/ Marion & NMC MantonManton
LCAA League Meet OnstedOnsted HS
Meijer West Michigan All-Star Invitation MuskegonReeths-Puffer HS
MSAC Championship Mount Pleasant, MI Mount Pleasant HS
NEMC Championship Bay CityJohn Glenn
OAA JV West Farmington HillsHarrison
SAC Conference Championships SaugatuckSaugatuck HS
Saginaw Valley Championship MidlandNorthwood University
Ski Valley Conf. Championship Central LakeCentral Lake
TCC Varsity Meet BrittonBritton Deerfield HS
TVC - Central Championships HemlockHemlock HS
TVC - East Championship Birch RunBirch Run HS
TVC- West Championship IthacaIthaca HS
WWAC Championships BellevilleBelleville HS
Thursday, May 21
Buckley Frosh/Soph BuckleyBuckley
Eagle Girls Last Chance Inviational Ann ArborAnn Arbor Skyline HS
GL JV Invite Grand LedgeGLHS
Great Northern Conference Meet Stephenson MIStephenson HS
Hornet 9th and 10th Grade Invite HarrisonHarrison HS
Lioness OE Frosh/Soph Elsie, MIOvid-Elsie HS
Macomb County Championship WarrenWarren Mott HS
MPC Conference Meet IshpemingWestwood HS
Ovid Elsie Invite JV Ovid ElsieOvid Elsie Invite
Pioneer BOYS Last Chance Invite Ann ArborAnn Arbor Pioneer HS
Sanilac County Meet MarletteMarlette
Warrior 9th Grade Invitational BrownstownWoodhaven HS
Friday, May 22
BWA Meet of Champions Marysville MIMarysville HS
Eagles Time Trials Grand Rapids, MIGrand Rapids Christian HS
Freshman "State Meet" DundeeDundee HS
Mitchell Creek Meet of Champions Big RapidsCrossroads Academy
Oakland County Championship WaterfordWaterford Mott HS
Wayne County D2-3-4 Championship DearbornDivine Child HS
Saturday, May 23
DPSL City Championship DetroitRenaissance HS
Freshman Oakland Co. HighlandMilford HS
Freshman Oakland Co. MilfordMilford HS
MITCA D1 Team State Championship MacombMacomb Dakota
MITCA D2 Team State Championship LindenLinden
MITCA D3 Team State Championship ShepherdShepherd
MITCA D4 Team State Championship SaugatuckSaugatuck
Monday, May 25
Cadillac News Honor Roll Meet CadillacCadillac
Tuesday, May 26
Alpena News Honor Roll Meet AlpenaAlpena (Thunder Bay Jr. H...
Branch County Area Best QuincyQuincy HS
Gaylord Meet of Champions Gaylord, MIGaylord HS
Greenville Daily News Area Best Meet GreenvilleGreenville HS
Hillsdale County Area Best HillsdaleHillsdale College
Honor Roll Meet of Champions HoltHolt HS
Lansing Honor Roll Meet HoltHoly HS
Larry Steeb Meet of Champions DexterDexter HS
Lenawee County Track and Field Championships OnstedOnsted HS
Meet of Champions CaroCaro HS
Morning Sun Meet of Champions AlmaBahlke Field - Alma Colle...
Record Eagle Honor Roll Traverse CityTraverse City Central HS
Saginaw County Korf-Schultz Invite FreelandFreeland HS
Selby Classic JacksonWithington Stadium
Tetrathlon Allen ParkAllen Park HS
UAW All Star Meet - St. Joseph County SturgisSturgis HS
Wednesday, May 27
Mid Michigan Invite MarionMarion
Shiawassee Champions Meet PerryPerry HS
Thursday, May 28
9th/10th Future Stars Meet Traverse City, Mich.TC Central HS
Friday, May 29
MIHS (Independant) Championship (HS, MS, Club, UnA) WestphaliaP-W HS
Saturday, May 30
Demo Events NoneDemo
MHSAA LP Division 1 Finals RockfordRockford
MHSAA LP Division 2 Finals ZeelandZeeland
MHSAA LP Division 3 Finals Comstock ParkComstock Park
MHSAA LP Division 4 Finals HudsonvilleHudsonville
MHSAA UP Division 1 Finals East LansingMHSAA
MHSAA UP Division 2 Finals East LansingMHSAA
MHSAA UP Division 3 Finals East LansingMHSAA
Special Olympics State Meet Mt. PleasantCentral Michigan Universi...
Sunday, May 31
Mid-West Girl Sprinters FrankenmuthFHS
June
Thursday, June 4
OAA Coaches meeting Rochester Hills, miRochester HS
Tuesday, June 9
School Records New LothropNew Lothrop HS.
Saturday, June 13
Chelsea Pole vault meet ChelseaChelsea Stadium
Midwest Meet of Champs (Senior All Star) Delaware, OHOhio Wesleyan University ...
time trial DetroitUniversity of Detroit
Saturday, June 20
End of School Decathlon /Heptathlon MacombLHN
Tuesday, June 30
PC Scheduler PortagePCHS
July
Wednesday, July 8
Grand Ledge Summer Series Grand LedgeGrand Ledge MS
Wednesday, July 15
Grand Ledge Summer Series Grand LedgeGrand ledge MS
Saturday, July 18
Motor Ciity Oak Park,MIOak HS
Wednesday, July 22
Grand Ledge Summer Series Grand ledgeGrand Ledge MS
Friday, July 31
AAU Regional Ypsilanti,MIYpsilant HS
August
Wednesday, August 5
Summer's End Meet (HS, Club) Kentwood, MichiganFalcon Stadium
Saturday, August 15
End of Season Multi Macomb, MiFleett Elite Track Club
Sunday, August 16
End of Season Multi Macomb, MiFleett Elite Track Club
September
Saturday, September 26
Fall Classic multi MacombFleet Elite
Sunday, September 27
Fall Classic multi MacombFleet Elite

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results