View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

March
Tuesday, March 24
Coventry Time Trials (HS) AkronCoventry
Time Trials (HS) OHAurora
Thursday, March 26
intrasquad meet (HS) PowellOLHS
Saturday, March 28
Avon Lake Invitational (HS) Avon LakeAvon Lake HS
Dioc of Cleveland Meet #1-Hawken-Canceled (MS) ChesterlandHawken Upper School
Dioc of Cleveland Meet #2-U of Akron-Canceled (MS) AkronUniversity of Akron
Dioc of Cleveland Meet #4-Padua-Canceled (MS) ParmaPadua HS
Hammond Relays (HS) PickeringtonPickerington Central
Icebreaker Invitational (HS) PataskalaWatkins Memorial HS
Mike Armstrong Invitational (MS) Cardington Cardington HS
Napoleon Early Bird Cancelled (HS) NapoleonNapoleon
Sunday, March 29
Dioc of Cleveland Meet #3-Independence-Canceled (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland Meet #6-VASJ-Canceled (MS) ClevelandVilla Angela-St. Joseph H...
Dioc of Cleveland Meet #7-Padua-Canceled (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #8-Stow-Canceled (MS) StowStow-Monroe Falls HS
Monday, March 30
Bloom Carroll Opener (MS) Bloom CarrollBloom Carroll HS
Chesepeake Full Meet (MS) ChesepeakeOhio
Dual Meet -CW & HT (MS) Canal WinchesterCanal Winchester
Mike Armstrong Invite (HS) CardingtonCardington HS
Ohio Valley Track League 3-30 (HS) ShadysideFleming Field
Tuesday, March 31
Booster Invitational (HS) ColumbusHamilton Township HS
CCHS Quad - Tho. Worth, GC Christian, Teays Valley (HS) Grove CityCentral Crossing
Central Crossing Opener (HS) Grove CityCentral Crossing HS
Coventry Vs Hoban (HS) BathOur Lady of the Elms
Coventry vs Our Lady of the Elms (HS) BathOur Lady of the Elms
GV Dual vs. Bristol (HS) OrwellGrand Valley HS
H. Bradley, D. Jerome, W. Kilbourne Tri (HS) HilliardHilliard Bradley
James A. Garfield vs. Crestwood (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Lancaster v. Canal Winchester (HS) LancasterLancaster HS
River Valley Tri (HS) BidwellRiver Valley HS
Rootstown @ Aquinas (HS) LouisvilleSt. Thomas Aquinas
South vs. Chardon (HS) Willoughby, OhioSouth High
Streetsboro Dual (HS) AuroraAHS
UA vs. Granville, Hilliard Davidson (HS) Upper ArlingtonUAHS
Westland vs. Grove City (HS) Grove CityGrove City HS
April
Wednesday, April 1
BC/Millersport/LE Tri (MS) CarrollBC
Davis/UA Jones (MS) DavisDublin Davis
Dioc of Cleveland Meet #1-Hawken (MS) ChesterlandHawken Upper School
Dioc of Cleveland Meet #2-Lavelli Field (MS) Hudson70-74 N Hayden Pkwy
Hilliard Memorial/Dublin Sells (MS) HilliardHilliard Memorial
JR High Work Points (HS) MogadoreMHS
Meigs Middle School Quad (MS) PomeroyMeigs HS
River Valley Quad (MS) CaledoniaRiver Valley HS
University Dual (HS) Hunting ValleyUpper US
Thursday, April 2
Harrison Pleasant Run Tri Meet (MS) HarrisonHarrison HS
HMS Booster Invitational (MS) ColumbusHamilton Township HS
Mogadore v. Manchester (HS) ManchesterManchester HS
Napoleon vs Van Vert Cancelled (HS) NapoleonNapoleon
Saunders Insurance Relays (HS) Galiapolis OHGalia Academy HS
Twinsburg Invitatonal (HS) TwinsburgTHS
Wayne clark invitational (HS) Zanesville Zanesville HS
Zane Trace Invitational (HS) ChillicotheZTHS
Saturday, April 4
Crestwood Don Faix Invitational (HS) MantuaJack Lambert Stadium
David Schorr Invitational (HS) MorralRidgedale HS
Hoover Relays (HS) North CantonHoover
Joe Lane Invitational (HS) Mineral RidgeMineral Ridge HS
Newark Invitational (HS) NewarkEvans Athletic Complex
Newton Falls Invitational (HS) Newton FallsNewton Falls HS
Perkins Pirate Invitational (HS) SanduskySandusky Perkins HS
Red Raider Relays (HS) LondonLondon HS
Rocky Brands Invitational (HS) NelsonvilleNelsonville York
Wildcat Premier (HS) HilliardHilliard Davidson
Monday, April 6
Ironton Invitational (MS) Ironton5:30
Milton Dual (MS) West MiltonWest Milton
Ohio Valley Track League 4-6 (HS) ShadysideFleming Field
Tuesday, April 7
Canal Winchester Intersquad (HS) Canal WinchesterCanal Winchester HS
Coventry vs Kent Roosevelt (HS) AkronCoventry
Dioc of Cleveland Meet #4-Padua (MS) ParmaPadua HS
Granvile MS (MS) GranvilleGranville MS
GV Tri- Bloomfield, Newbury, GV (HS) OrwellGrand Valley HS
Lebanon Invitational (MS) LebanonLebanon HS
Maplewood Quad (HS) CORTLANDMaplewood HS
Mogadore v. Garfield/Rootstown (HS) MogadoreMogadore HS
Mt. Gilead Quad (HS) Mt. GileadMt. Gilead HS
O. Liberty v. W. Kilbourne (HS) PowellOlentangy Liberty
OG vs Napoleon Cancelled (HS) NapoleonNapoleon
Orange, Hayes @ Harding (HS) MarionHarding HS
PV NAC (HS) Andover, ohio Pymatuning Valley
Quad Meet (HS) ColumbusHamilton Township HS
South Gallia Meet (HS) Crown CitySouth Gallia HS
UA vs. Thomas Worthington (HS) Upper ArlingtonUAHS
Wednesday, April 8
Chalker Meet (MS) SouthingtonChalker Athletic Complex
Davis vs. McCord (MS) DublinDublin Davis Middle Schoo...
Dioc of Cleveland Meet #3-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland Meet #6-VASJ (MS) ClevelandVASJ HS
Garfield and Rootstown (MS) MogadoreMogadore HS
Lebanon Invitational (MS) Lebanon Lebanon HS
Maplewood Quad (MS) CORTLANDMaplewood HS
Olentangy Liberty vs. Olentangy Berkshir (MS) Lewis Center, OhioBerkshire MS
Twinsburg v. Solon (HS) Solon Solon HS
Zuber Relay Meet (HS) 500 Washington Ave.High School Track
Thursday, April 9
Dick Houston Relays (HS) NewarkLicking Valley
Dioc of Cleveland Meet #7-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #8-Lavelli Field (MS) Hudson70-74 N Hayden pkwy
Jackson Middle School Invitational (MS) JacksonJackson Middle School
RL Davisson Invitational (HS) ChillicotheSoutheastern HS
South Point Invitational (MS) South Point5:30
Westfall Relay (MS) WilliamsportWestfall
Whitmer Freshman Invite (HS) Toledo, OHWhitmer HS
Winton Woods Invitational (MS) Cincinnati Winton Woods High
Friday, April 10
Bill Barry Invitational (HS) OHioTallmadge
Bowling Green Invite (HS) Bowling Green OhioBowling Green HS
GV Twilight (HS) OrwellGrand Valley HS
Kenston Relays (HS) BainbridgeKHS
Lakeview Relays (HS) CortlandLakeview High
Licking Heights (HS) OhioPataskla
Mt. Gilead Indian Relays (HS) Mt. GileadMt. Gilead HS
Panther Invitational (HS) HilliardHilliard Darby
Rough Rider Invitational (HS) Kent Roosevelt HS
Watkins Relays (MS) Pataskala, OhioWatkins Memorial HS
Saturday, April 11
Belpre Shrine Invitational (HS) BelpreBelpre HS
Dioc of Cleveland Meet #16-Padua (MS) ParmaPadua HS
East Canton Invitational (HS) East CantonEast Canton HS
Hilltopper Invitational (HS) ChardonChardon HS
Lew Speece Invitational (HS) BerlinBerlin Western Reserve
New Richmond MS invitational (MS) New RichmondNew Richmond HS
Pickerington Ridgeview MS Invitational (MS) PickeringtonPickerington Ridgeview
Red Edwards Golden Eagle Invite (HS) Sunbury, OhioBig Walnut HS
Stingel Invitational (HS) PickeringtonPickerington North HS
Univ. of Toledo HSInvitational (HS) ToledoUniv. of Toledo
Sunday, April 12
Dioc of Cleveland Meet #10-U of Akron (MS) AkronUniversity of Akron
Dioc of Cleveland Meet #11-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland Meet #12-Elyria (MS) ElyriaElyria Catholic HS
Dioc of Cleveland Meet #13-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #15-Hawken (MS) ChesterlandHawken Upper School
Dioc of Cleveland Meet #43-VASJ (MS) ClevelandVilla Angela-St Joseph HS
Dioc of Cleveland Meet #9-Hoban (MS) AkronHoban HS
Monday, April 13
Berne Union (MS) Sugar GroveBU HS
BMS Tri-Track Meet (MS) BucyrusBucyrus Athletic Complex
Gallipolis Middle School Open (MS) GallipolisGallia Academy
Highland Mini Invite (MS) SpartaHighland HS
Mama Parsons Invitational (MS) OnaCabell Midland HS
MSL Tri HT/TVW/AC (MS) AmandaAmanda Clearcreek
Ohio Valley Track League 4-13 (HS) ShadysideFleming Field
TVE/Circleville/LE Tri (MS) CirclevilleLE
Twinsburg vs. Kenston (HS) TwinsburgTwinsburg HS
Tuesday, April 14
Bay Village MS (MS) Bay VillageBay Village MS
CCHS Duel vs Whitehall (HS) Grove CityCentral Crossing HS
Chalker Dual (HS) SouthingtonChalker Athletic Complex
Columbus Academy Quad Meet (HS) OhioColumbus
Coventry vs Norton (HS) AkronCoventry
Field vs. Crestwood (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Gallia County Meet (HS) Gallipolis Gallia Academy HS
GH Tri (HS) GHGH
Gilead Christian Invitational (HS) Cardington Cardington HS
Granville v. Canal Winchester (HS) Canal WinchesterCanal Winchester HS
Grove City Quad (HS) Grove CityGrove City HS
Hardin Northern Quad (HS) OhioHarding Northern
Hilliard Bradley v. Upper Arlington (HS) HilliardHilliard Bradley
Maplewood Quad (HS) CORTLANDMaplewood HS
Mogadore v. Streetsboro/Lake Ctr (HS) MogadoreMogadore HS
Mt. Gilead vs Highland (HS) SpartaHighland HS
Napoleon at Tinora (HS) TinoraTinora HS
O. Liberty v. D. Jerome/H. Darby Tri (HS) PowellOlentangy Liberty
Orange Vs. Hyatts vs. Shanahan (MS) OhioLewis Center
Paint Valley Quad (HS) BainbridgePVHS
Quad Meet (HS) ColumbusHamilton Township HS
Rootstown vs Woodridge (HS) PeninsulaWoodridge HS
W. Kilbourne v. Mt. Vernon and Hilliard Davidson (HS) ColumbusWorthington Kilbourne
Westland vs Grove City Christian (HS) Gallowaywestland
Wickliffe Tri Meet (HS) WickliffeWickliffe HS
Wednesday, April 15
Badger Meet (MS) KinsmanBadger HS
Davis vs. Sells (MS) DublinDublin Sells Middle Schoo...
Grant Triangular (MS) MarionMarion Harding HS
Hyatts Vs. Berkshire (MS) Powell, OhioHyatts Middle School
Mount Vernon vs. Olentangy Liberty (MS) OhioPowell
Mt. Healthy Middle School Classic (MS) Cincinnati Mt. Healthy HS
Orange Vs. Highland (MS) Lewis CenterOrange Middle School
Riverside Dual (HS) Painesville RHS
Twinsburg vs. Brunswick Dual (HS) Twinsburg Twinsburg Stadium
Waterloo and Southeast (MS) MogadoreMogadore HS
Willoughby South Dual (HS) WilloughbySouth HS
Thursday, April 16
Andy Haines Invitational (HS) BainbridgePVHS
Avon MS (MS) AvonAvon MS
BC Invitational (MS) CarrollBloom Carroll
Coventry vs Barberton (HS) BarbertonBarberton
Liberty Union (HS) BaltimoreLiberty Union HS
Ontario Relays (HS) OntarioOntario HS
Rock Hill Invitational (MS) Rock Hill5:30
Springfield Invitational (HS) Holland, OHSpringfield HS
The Best of Southwest (HS) Grove CityCentral Crossing
Westfall Invite (MS) williamsportWestfall HS
Friday, April 17
Ashville Kiwanis Invitational (HS) Ohio Ashville Viking Stadium
Aurora Invitational (HS) AuroraAurora HS
Boyles Supply Middle School Invitational (MS) AthensOhio University
Patrick Henry Junior High Invitational (MS) HamlerPatrick Henry School
Rebel Invitational (HS) WilloughbyWilloughby South HS
Woodward MS Invitational (MS) Cincinnati Woodward Career Technical...
Saturday, April 18
2015 Cowen Rebird Invitational (HS) LoudonvilleLoudonville HS
Big Ox Invitational (HS) LouisvilleSt. Thomas Aquinas HS
Butler Invitational (HS) Vandalia, OhioVandalia Butler HS
Cardington (MS) CardingtonCardington HS
Dublin Classic (HS) Dublin, OhioDublin Coffman HS
East Palestine Bulldog Inv (HS) East PalestineEast Palestine HS
Heath Bulldogs Invite (HS) HeathHeath HS
Intramurals (MS) ParmaPadua HS
Mansfield Mehock Relays (HS) MansfieldMalabar Intermediate Scho...
Napoleon Wildcat Invite (HS) NapoleonNapoleon HS
Perry Relays (HS) PerryPerry HS
Valkyrie Invitational (HS) RavennaRavenna HS
Sunday, April 19
Dioc of Cleveland Meet #17-Hoban (MS) AkronHoban HS
Dioc of Cleveland Meet #18-U of Akron (MS) AkronUniversity of Akron
Dioc of Cleveland Meet #20-Elyria (MS) ElyriaElyria Catholic HS
Dioc of Cleveland Meet #21-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #22-Lutheran West (MS) Rocky RiverLutheran West HS
Dioc of Cleveland Meet #23-Hawken (MS) ChesterlandHawken Upper School
Dioc of Cleveland Meet #24-VASJ (MS) ClevelandVilla Angela-St. Joseph H...
Dioc of Cleveland Meet #44-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Monday, April 20
Crestline (MS) CrestlineCrestline HS
Fairland Quad Meet (MS) ProctorvilleFairland
Hyatts vs. Big Walnut (MS) Sunbury, OhioSunbury, Ohio
Mount Gilead Triangular (MS) Mt. GileadMt. Gilead HS
MSL Tri BC/TVE/HT (MS) CarrollBloom Carroll
North College Hill Invitational (MS) Cincinnati NCH HS
Northmor (HS) GalionNorthmor HS
Ohio Valley Track League 4-20 (HS) ShadysideFleming Field
Olentangy Liberty vs. Delaware/Orange (MS) DelawareDelaware Dempsey MS
RVMS Quad (MS) BidwellRiver Valley HS
Southeast/Streetsboro/Rootstown (HS) MogadoreField HS
TVW/LU/LE (MS) AshvilleTVW
Tuesday, April 21
Adena Quad (HS) FrankfortAdena Athletic Complex
CCHS TRI (HS) Grove CityCentral Crossing HS
Chalker Quad (HS) southingtonChalker athletic complex
Coventry vs Crestwood (HS) MantuaCrestwood
Coventry vs Ravenna (HS) MantuaCrestwood
CSG Invitational (MS) ColumbusColumbus School for Girls
CW vs. PC vs. Reyn (HS) PickeringtonPickerington Central
Dual Meet (HS) Pataskala, OhioWatkins Memorial HS
Grove City Quad (HS) Grove CityGrove City HS
GV Dual vs. Cardinal (HS) OrwellGrand Valley HS
Harding @ Bellefountaine (HS) BellefountaineBellefountain HS
John Hammond Relays (HS) HilliardHilliard Darby
Madison Dual (HS) AuroraAHS
Maplewood Quad (HS) CORTLANDMaplewood HS
Mogadore v. Waterloo, Lake Ctr (HS) MogadoreMogadore HS
N Ridgeville MS (MS) LakewoodLakewood Stadium
O. Liberty v. O. Orange (HS) PowellOlentangy Liberty
Orange Dual (HS) Pepper PikeOrange HS
Pickaway County Championship (HS) Ashville Teays Valley HS
Ravenna vs. Crestwood (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Springfield vs Crestwood (HS) MantuaJack Lambert Stadium
UA at Worthington Kilbourne (HS) WorthingtonWorthington Kilbourne
Wednesday, April 22
Big Walnut vs. Olentangy Liberty (MS) Powell, OhioOlentangy Liberty MS
Cardington (MS) Cardington Cardington HS
Chardon Dual (HS) EastlakeHome
Davis vs. Karrer (MS) DublinKarrer Middle School
Elgin Triangular (MS) MarionElgin HS
Gahanna Relays (HS) GahannaGahanna Lincoln
GV Quad (MS) OrwellGrand Valley HS
Hyatts Vs. Dempsey (MS) Delaware, OhioDelaware Dempsey Middle S...
Maplewood Quad (MS) CORTLANDMaplewood HS
Norton and Springfield (MS) MogadoreMogadore HS
Orange Vs. Mt Vernon (MS) Mount VernonMount Vernon
Tri meet HT/NC/WT (MS) PataskalaWatkins HS
Twinsburg vs. Shaker Heights (HS) Shaker Heights Shaker Heights
Thursday, April 23
CMAC Championship (MS) Cincinnati Taft HS
County Meet (MS) Commercial PointTVW
Highland 3-4-5 Meet (MS) SpartaHighland HS
Portsmouth Invitational (MS) PortsmouthPortsmouth
Friday, April 24
Bill Melloh Cougar Classic (HS) EdgewoodEdgewood Kumler Field
Brookside Invitational (HS) Sheffield LakeSevits Stadium Brookside ...
Buckeye Middle School Invitational (MS) NelsonvilleNelsonville-York
Crawford County Track Meet (HS) CrestlineCrestlineHigh School
Crestview Pruner Invitational (HS) AshlandCrestview HS
Crooksville Ceramic Invite (HS) CrooksvilleCrooksville Hs Track
Dragons/PhysicalTherapy Invitational (HS) FairlandJim Mayo Stadium The Fair...
East Palestine Relays (HS) East PalestineEast Palestine HS
East Palestine Relays (HS) East PalestineReid Stadium
Eastwood Relays (HS) PembervilleEastwood HS
Eastwood Relays Invite (HS) EastwoodEastwood HS
Edwin C. Moses Relays (HS) DaytonPerc Welcome Stadium
Elgin Relays (HS) MarionElgin HS
Ernie Moore Invitational (HS) ChippewaChippewa HS Stadium
Fairland Invitational (HS) ProctorvilleFairland HS
Falcon Invitational (MS) JeffersonJefferson HS
Freedom Relays (HS) PowellOlentangy Liberty
Fulton Relays (HS) LancasterLancaster
Gibsonburg Invitational (HS) GibsonburgGibsonburg HS
Grandview Heights Bobcat Booster (HS) ColumbusGrandview Heights Track
Licking Heights Hornet Relays (HS) PataskalaLicking Heights HS
Logan Elm Invitational (HS) CirclevilleLogan Elm HS
Lorain Titan Invitational (HS) LorainGeorge Daniel Field
Oak Hill Invitational (HS) Oak HillDavis Stadium Oak Hill HS...
St. Clairsville/Union/Buckeye/River (HS, MS) St. ClairsvilleSt. Clairsville HS
Tiger Invitational (HS) WaynesfieldWaynesfield-Goshen
Trinity Invitational (HS) BedfordBearcat Stadium
Vern Hawkins Invitational (HS) GeorgetownVern Hawkins Field & Bria...
Wapakoneta Redskin Relays (HS) WapakonetaHarmon Field
Wildcat Invitational (HS) WestervilleWesterville South
Saturday, April 25
23rd Elmo Kallner Invitational (HS) ColumbusHamilton Township HS
Bellaire Relays 61st Annual (HS) BellaireNelson Field Bellaire HS
Big Walnut Invitational (MS) Sunbury, OhioBig Walnut Middle School
Bill Krause Invitational (HS) TiffinFrost-Kalnow Stadium
Bloom Carroll Invitational (HS) OhioCarroll
Chillicothe Invitational (MS) ChillicotheOhio
Comet Relays (HS) AmherstAmherst
Dean Stolz T&F Invitational (HS) EatonEaton HS Track & Field Co...
Diller Invitational (HS) DefianceAyersville HS
Dioc of Cleveland Meet #25-Fairview (MS) Fairview ParkFairview HS
Dwight Kane MS Relays (MS) LancasterLancaster
Fostoria Booster Invitational (HS) FostoriaFostoria Memorial Stadium
Gerald Swankhouse Invitational (HS) Upper Sandusky Upper Sandusky HS
Huron Invitational (HS) HuronHuron Memorial Stadium
Intramurals (MS) ParmaPadua HS
Joe Lenge/Irish Relays (MS) DublinScioto HS
Laker Invitational (HS) AndoverPy. Valley HS
Mt. Gilead Middle School Invite (MS) Mt. GileadMt. Gilead HS
Ned Weingart Relays (HS) Cleveland HeightsCleveland Heights HS
New Philadelphia Gundy Invitational (HS) New PhiladelphiaNew Philadelphia
Poland Invitational (HS) PolandDave Pavlansky Field
Ranger Relays (HS) EastlakeHome
Reinhart Relays (HS) StowStow HS Stadium
St John's Invitational (HS) DelphosSt. John's HS
Stark County Championships (HS) CantonMassillon Perry HS
Triway Invitational (HS) WoosterTriway HS
Yellow Jacket Relays (HS) Mount VernonMount Vernon
Sunday, April 26
Dioc of Cleveland Meet #26-Hoban (MS) AkronHoban HS
Dioc of Cleveland Meet #27-U of Akron (MS) AkronUniversity of Akron
Dioc of Cleveland Meet #28-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland Meet #29-Elyria (MS) ElyriaElyria Catholic HS
Dioc of Cleveland Meet #30-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #31-Lutheran West (MS) Rocky RiverLutheran West HS
Dioc of Cleveland Meet #32-VASJ (MS) ClevelandVilla Angela-St. Joseph H...
Dioc of Cleveland Meet #45-West Geauga (MS) To be announcedTo be announced
Monday, April 27
All Olentangy Championship (MS) Powell, OhioLiberty HS
Dual Meet (HS) CirclevilleCircleville HS
Fairland Middle School Relays (MS) ProctorvilleFairland
HT/FU/LE Tri (MS) CirclevilleLE
MBC Tri 4-27 Danville/Mansfield Christia (HS) DanvilleDanville Middle School
Ohio Valley Track League 4-27 (HS) ShadysideFleming Field
St. Francis Freshman Invite (HS) Toledo, OHSt. Francis HS
Tuesday, April 28
Ada/Bluffton/Ft. Jennings (HS) AdaAda War Memorial Stadium
Anna/Ft Loramie/Ft Recovery/New Kno (HS) AnnaAnna HS
Badger Quad (HS) KinsmanBadger
Bloom Carroll Tri (HS) Bloom CarrollBCHS
Buckeye 8 Championship (HS) St. ClairsvilleSt. Clairsville HS
Central Crossing Tri (HS) Grove CityCentral Crossing HS
COAL Prelims (MS) Mt. GileadMt. Gilead HS
Dan Potopsky Invitational (HS) IndependenceIndependence
Eastwood/Fostoria/Genoa (HS) PembervilleEastwood HS
Elida/Defiance/Kenton (HS) ElidaElida Track Complex
Elmwood/Lake Dual (HS) BloomdaleElmwood HS
Fairfield Union Open Meet (HS) LancasterFairfield Union HS
Gene Cole Invitational (HS) LancasterFulton Field - Lancaster ...
Gene Cole Invitational (HS) LancasterLancaster
Hawken Quad (HS) GATES MILLSHawken
Huntington Invitational (HS) ChillicotheHuntington Athletic Compl...
Jack Guy Invitational (HS) ColumbusColumbus School for Girls
Jefferson Area/Harvey/Liberty/Champion (HS) JeffersonFalcon Pride Stadium
John Coleman Varsity Invitational (HS) ClevesTaylor HS
Kent Roosevelt vs. Crestwood (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Lakota/Margaretta/Findlay JV,Fr (HS) KansasLakota HS
Liberty Center/Delta/Pat. Henr (HS) Liberty CenterCarpenter Track and Field
Lima Senior/Wapakoneta/Waynesfield (HS) LimaLima Senior HS
Meadowbrook/Caldwell/Fort Frye (HS) ByesvilleMeadowbrook HS
Mogadore v. Woodridge/Southeast (HS) Cuyahoga FallsWoodridge HS
Mohawk Classic Invitational (HS) Canal FultonNorthwest HS
Montpelier/Archbold/Bryan (HS) MontpelierHobe Krouse Field
Morgan/Philo/Crooksville (HS) McConnelsvilleMorgan HS
Napoleon at Anthony Wayne (HS) WhitehouseAW HS
Norton vs. Crestwood (HS) MantuaJack Lambert Stadium
O. Liberty v. H. Bradley, WCHS Tri (HS) PowellOlentangy Liberty
Oak Harbor - Huron Dual (HS) Oak HarborRocket Stadium - Oak Harb...
Orange Aurora Dual (HS) Pepper PikeOrange HS
Ottawa-Glandorf Dual (HS) OttawaOttawa HS
Preble County Meet (HS) LewisburgTri-County North Track Co...
Sailorway MS (MS) lakewoodLakewood Stadium
Springfield Whitmer Dual (HS) HollandSpringfield HS
Tallmadge Nordonia Dual (HS) TallmadgeTallmadge HS
Van Wert County Meet (HS) Van WertLincolnview HS
Waterloo @ Rootstown (HS) MogadoreField HS
Westerville Central/Hilliard Davidson/UA (HS) Westerville, OhioWestervill Central HS
Westfall Classic Rain Date (MS) WilliamsportWestfall
Wednesday, April 29
Braves Invitational (HS) ColumbusWhetstone HS
Coventry vs Field (HS) SuffieldField
Coventry vs Springfield (HS) SuffieldField
Davis vs Heritage vs Norton (MS) HilliardHeritage MS
GV Quad Meet (MS) OrwellGrand Valley HS
Hornet MS Invitational (MS) PataskalaLicking Heights
Hyatts Vs. Liberty (MS) Powell, OhioHyatts Middle School
Maplewood Quad (MS) CORTLANDMaplewood HS
Olentangy Orange Tri # 1 (HS) Lewis CenterOlentangy Orange
Orange Vs. Berkshire (MS) Lewis CenterOrange MS
Riverside Dual (HS) Painsville TownshipRiverside HS
South Gallia Tri (MS) Crown CitySouth Gallia HS
South vs Geneva (HS) Geneva OhioSPIRE
Southeast and Streetsboro (MS) MogadoreMogadore HS
Twinsburg vs Medina (HS) Twinsburg Twinsburg HS
Versailles Stillwater Valley Invitationa (HS) VersaillesVersailles HS
Washington CH Dual (HS) Washington Court HouWashington CH T&F Complex
Thursday, April 30
Chesepeake Invitational (MS) ChesepeakeOhio
Dave Ice Girls Invitational (HS) Bellaire Nelson Field
Genoa Tri (HS) Genoa High SchoolGenoa HS
GV Dual vs. Edgewood (HS) OrwellGrand Valley HS
McDowell Invitational (MS) CirclevilleLE
Minster Quad (HS) MinsterMinster Memorial Field
Ross JV Invitational (HS) HamiltonRoss HS
Vinton County Invitational (HS) McArthurVCHS
Walnut Hills HS (MS) cincinnatiWalnut Hills HS
Western Reserve Relays (HS) Berlin CenterBerlin Center
May
Friday, May 1
66th Marion Night Relays (HS) MarionMarion Harding
All-Star Invitational (HS) ColumbusHamilton Township HS
Arcanum Booster Invitational (HS) ArcanumArcanum
Avon MS invitational (MS) AvonAvon MS
Berea Kiwanis Titan Relays (HS) Baldwin Wallace UnivGeorge Finnie Stadium
Bob Royer Track Invitational (HS) BucyrusColonel Crawford High Sch...
Cardinal Invitational (HS) New BremenNew Bremen HS
COAL Finals (MS) Cardington Cardington HS
Dick Beeler Invitational - Harvey HS (HS) PainsvillePainsville Park
Dick Schultz Invitational (HS) Hopewell-LoudonFostoria Memorial Stadium
Don Mitchell Roosevelt Memorial (HS) Dayton Welcome Stadium
Fredericktown Invitational (HS) Fredericktown High SFredericktown HS
Gloria Dawes Invitational (HS) BelmontUnion Local HS
Goshen HS Track Invitational (HS) GoshenJim Brown Stadium
Hilltop Relays (HS) West UnityWest Unity
John Glenn STS-95 T&F Invitational (HS) New ConcordMuskingum University
Larry Cogan Warrior Invitational (HS) CarrolltonCommunity Field Athletic ...
Licking Valley Invitational (HS) NewarkRandy Baughman Stadium
Lutheran West Longhorn Invitational (HS) Rocky RiverLutheran West
Mapleton Night Invitational (HS) AshlandMapleton HS
Margaretta Invitational (HS) CastaliaMargaretta HS
Marion Night Invitational (HS) MarionMarion Harding
McClain Invitational (HS) GreenfieldMcClain HS
Millersport Invitational (HS) MillersportMillersport HS
Milt Will Relays (HS) Canal WinchesterCanal Winchester HS
Nancy Erme Girls Relays - Whitmer (HS) ToledoToledo Whitmer HS
Olentangy Invitational (HS) Lewis CenterOlentangy
Orange Relays (HS) Pepper PikeOrange HS
Perry 9th/10th Invitational (HS) MassillonPerry HS
Port Clinton Invitational (HS) Oak HarborOak Harbor HS
Ross Track Invitational (HS) HamiltonRoss HS
Sandusky Invite (HS) SanduskyStrobel Field at Cedar Po...
Shawnee Invitational (HS) LimaShawnee HS
South Point Invitational (HS) South Point, OHSouth Point HS
St. Francis Knight Relays (HS) Toledo, OHSt. Francis HS
Tusky Valley Inv (HS) Tusky ValleyTusky Valley
Unioto Invitational (HS) UniotoUnioto Athletic Facility
Walker/Dilbone Relays (HS) ArchboldArchbold HS
Westerville Relays (MS) Westerville, OhioWesterville Middle School
Wildcat Invitational (HS) MogadoreMogadore HS
Saturday, May 2
35th Optimist Meet (HS) Austintown Austintown Fitch Falcon S...
Anthony Wilson Invitational (HS) ColumbusFranklin Heights HS
Avon Reynolds Relays (HS) AvonAvon Middle School
Cardinal Relays (HS) Mentor, Ohio Mentor HS
Dick Mann Girls Relays (HS) Shaker HeightsLaurel School for Girls
Dioc of Cleveland Meet #34-Fairview (MS) Fairview ParkFairview HS
Dioc of Cleveland Meet #35-Padua (MS) ParmaPadua HS
Don Marks Memorial Invitational (HS) McConnelsvilleMorgan HS
Elks Invitational (HS) BellevueBellevue HS
Fleet Feet Summit County Invitational (HS) MacedoniaBoliantz Stadium Nordonia...
Gary Smith Invite (HS) Worthington, OhioThomas Worthington HS
Harrison Jr. High Invitational (MS) Harrison Harrison HS
Intramurals (MS) North OlmstedNorth Olmsted HS
Jim Lavrich Golden Bear Invite (HS) Bryan Shaffer Track & Field
Laker Invitational (MS) MillersportMillersport HS
Lakeview Invitational (HS) CortlandLakeview HS
Liberty-Benton Invitational (HS) FindlayLiberty-Benton HS
Lynchburg Invitational (HS) LynchburgLCHS
Marietta Noon Lions Invitational (HS) Marietta Marietta College
Mt. Gilead Indian Invitational (HS) Mt. GileadMt. Gilead HS
Pickerington Lakeview MS Invitational (MS) PickeringtonPickerington Lakeview
Valley View Invitational (HS) GermantownBarker Field
Sunday, May 3
Dioc of Cleveland Meet #36-U of Akron (MS) AkronUniversity of Akron
Dioc of Cleveland Meet #37-Hoban (MS) AkronHoban HS
Dioc of Cleveland Meet #38-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland Meet #39-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland Meet #41-JCU (MS) University HeightsJohn Carroll University
Dioc of Cleveland Meet #46-VASJ (MS) ClevelandVilla Angela-St. Joseph H...
Dioc of Cleveland Meet #47-Hawken (MS) Gates MillsHawken Upper School
Monday, May 4
AC/BC/LE Tri (MS) AmandaAC
Grand Valley MS Relays (MS) OrwellGrand Valley HS
Greenville Tri 5-4 (HS) GreenvilleGreenville Sr High
Groveport Madison (HS) GroveportGroveport HS
HT Home Tri HT/CV/LU (MS) Columbus, OhioHamilton Township HS
Logan HS Meet (HS) Logan Logan HS
Meigs Middle School Quint (MS) PomeroyMeigs HS
Mid-State League Ohio MS Championship (MS) WhitehallWhitehall-Yearling
Minster Tri (HS) MinsterMinster Memorial Field
Tuscarawas County Classic (HS) NapoleonNew Philadelphia City HS
Wildcat Freshmen Boys Invitational (HS) NapoleonNapoleon HS
Tuesday, May 5
Anna Quad (HS) AnnaAnna
Battle for the Anchor (HS) GallipolisGallia Academy HS
Bob Hamm Classic (HS) LancasterFairfield Union HS
Buckeye Central Deer Run Invite (HS) New Washington Buckeye Central Track Com...
CCHS vs Bishop Ready (HS) Grove CityCentral Crossing HS
Central Crossing Dual (HS) Central CrossingCentral Crossing HS
Columbiana County Championships (HS) SalemReilly Stadium-Salem HS
Columbus Academy Quad (HS) GahannaColumbus Academy
Dioc of Cleveland Meet #48-Hawken Middle (MS) LyndhurstHawken Middle School
Dublin Coffman/Dublin Jerome/UA Tri (HS) DublinDublin Coffman HS
Eastwood Dual (HS) PembervilleEastwood HS
Elida Dual (HS) ElidaElida MS Track Complex
Elmwood Quad (HS) BloomdaleElmwood HS
Findlay Dual (HS) FindlayFindlay HS
Gibsonburg Tri (HS) GibsonburgGibsonburg Stadium
Grandview Tri (HS) ColumbusGrandview Heights HS
Granville, Heath, Utica Tri (HS) OhioGranville
Grove City Tri (HS) Grove CityGrove City
Hilliard City Schools Tri Meet (HS) HilliardHilliard Davidson
Indian Lake Tri (HS) Indian LakeIndian Lake HS
Kenton Quad (HS) KentonRobinson Field
Lakeside Tri (HS) ClevelandLakeside Stadium
Margaretta-Western Reserve (HS) CastaliaMargaretta HS
Maumee Tri-Meet (HS) MaumeeMaumee HS
Midview MS (MS) MidviewMidview MS
Newark v Marysville (HS) NewarkEvans Field
North Coast League Championships (HS) ParmaPadua Franciscan HS
Olentangy Orange Tri # 2 (HS) Lewis CenterOlentangy Orange
Olentangy vs Olentangy Liberty (HS) Lewis Center, OhioOlentangy HS
Ottawa County Meet (HS) Oak HarborOak Harbor HS
OVAC Qualifier Day 1 (HS) St. C OhioSt. Clairsville HS
Philo Tri (HS) Duncan FallsPhilo Athletic Complex
Rootstown vs. Crestwood (JV Only) (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Ross County Invitational (HS) FrankfortAdena Athletic Complex
Sandusky Dual (HS) Cedar Point StadiumStobel Field@John Tabler ...
Spencerville Tri (HS) SpencervilleSpencerville HS
St John's Quad (HS) DelphosSt John's HS
St. Marys Memorial Tri (HS) St. Mary'sSt. Mary's Memorial HS
Teays V. v. Pick N v. CW (HS) Canal Winchester Canal Winchester HS
Trumbull County Meet (HS) CortlandLakeview HS
Van Wert Quad (HS) Van WertVan Wert HS
Willoughby South Dual (HS) WilloughbyWSHS
Worthington Christian (HS) ColumbusWorthington Christian HS
Wednesday, May 6
Chuck McMasters Coshocton Cnty T&F Class (HS) WarsawRiver View HS
Davis vs Marysville (MS) DublinDavis MS
DeSales Tri (HS) Columbus4212 Karl Rd.
Dioc of Cleveland Meet #49-Hawken Middle (MS) LyndhurstHawken Middle School
Dioc of Cleveland Meet #53-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Geneva Dual (HS) EastlakeHome
GV Tri Meet (MS) OrwellGrand Valley HS
Hyatts Vs. Mt. Vernon (MS) Powell, OhioHyatts Middle School
Portsmouth Relays (HS) Portsmouth Portsmouth Track Complex
Springfield and Woodridge (MS) PeninsulaWoodridge HS
St. Charles Relays (HS) ColumbusSt. Charles HS
Tri-Valley Conference - Hocking Division (HS) Crown CitySouth Gallia HS
Twinsbrg vs Mentor (HS) Mentor Mentor
Willoughby South Dual (HS) WilloughbyWilloughby South
Thursday, May 7
Dalton Relays (HS) DaltonDalton HS
Defiance Palmer Relays (HS) Defiance Defiance HS
Dioc of Cleveland Meet #54-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
HCS Middle School Tri (MS) HilliardHilliard Bradley
JV County Meet (HS) SpartaHighland HS
Kenston JV Meet (HS) BainbridgeKenston
Lincolnview Quad (HS) Van WertLincolnview HS
Mercer County K of C Invitational (HS, MS) ColdwaterCavalier Stadium
Mid State League (MS) ColumbusHT
Morrow County Meet (HS) Sparta Highland HS
MSL _Cardinal Div. Championships (MS) Sugar GroveBerne Union HS
New Phila Dual (HS) New PhiladelphiaWoody Hayes Quaker Stadiu...
OVAC Qualifier Day 2 (HS) St C OhioSt. Clairsville HS
Palmer Relays 40th Annual (HS) DefianceDefiance HS
Southern Ohio Meet (HS) BataviaClermont Northeastern HS
Tiger Invitational (HS) Columbus EastHarley Field at East High
TVC Ohio League Meet (HS) NelsonvilleNelsonville York
Friday, May 8
Antwerp Invitational (HS) AntwerpAntwerp HS
Ash. Co. Jr. Hi. Inv. (MS) AndoverPy. Valley HS
Bell Invitational (HS) ClevelandRocky River
Blanchester Invitational (HS) BlanchesterBlanchester HS
Bob Valentine Invitational (HS) HillsdaleHillsdale
Circleville Invitational (HS) CirclevilleCircleville HS
Clay Eagle Invitational (HS) PortsmouthClay HS
Covington Invitational (HS) CovingtonCovington HS
Delaware County Elite 8 (HS) Lewis CenterOlentangy Orange
Dwight Schar Invitatiional (HS) CrestonNorwayne HS
Euclid Relays (HS) EuclidSparky Dibiasio Stadium
Findlay Cooper Tire Invitational (HS) FindlayFindlay HS
Firebird Invitational (HS) KetteringKettering Fairmont
Green Bear Relays (HS) Ottawa HillsOttawa Hills HS
Indian Lake Invitational (HS) LewistownIndian Lake HS
Jackson Twilight Invitational (HS) MassillonJackson Memorial Stadium
Jim Hauser Pirate Relays (HS) SanduskyPerkins HS
John Ramsey Royal Invitational (HS) BloomdaleElmwood HS
Kiwanis Bulldog Relays (HS) Olmsted FallsOlmsted Falls HS
Kiwanis Invitational (HS) GalionHeise Park
Larkin/Crosten Classic (HS) ColumbusUpper Arlington
Mayfield Invitational (HS) MayfieldMHS
Mt. Vernon News Spectrackular (HS) FredericktownFredericktown HS
Newark MS Invitational (HS, MS) NewarkEvans Field
Olentangy Relays (MS) Lewis Center, OhioOlentangy HS
Putnam County League Meet (HS) OttovilleOttoville HS
T-Con Relays (HS, UnA) TallmadgeTallmadge HS
Tim Downey Memorial Invitational (HS) TontoganyOtsego HS
Vermilion Invitational (HS) VermilionVermilion HS
Saturday, May 9
Ada Invitational (HS) AdaAda War Memorial Stadium
Ash. Co. Invitational (HS) AndoverPy. Valley HS
Bees Invitational (HS) Broadview HeightsBrecksville Broadview Hts...
Bob Knoll Invitational (HS) New London New London HS
Dayton City League Championships (HS) DaytonPerc Welcome Stadium
Dioc of Cleveland Meet #52-Lavelli Field (MS) Hudson70-74 N Hayden Pkwy
Fremont Invitational 53rd (HS) FremontRoss HS
Hilliard Bradley Invitational (HS) HilliardHilliard Bradley
Hornet Relays (HS) East CantonEast Canton Stadium
Lamberson Invitational (HS) MontpelierHobe Krouse Field
Miele Invitational (HS) Gates MillsGilmour HS
Mohawk Frank Chew Invitational (HS) MiddletownMadison
Oak Harbour Invitational (HS) Oak HarborOak Harbor
OVAC Championships (HS) St. Clairsville, OHSt. Clairsville HS
Tri-Valley Conference Ohio Division (MS) (MS) PomeroyMeigs HS
Wasmer Games (MS) ClevelandSt Ignatius HS
Withrow JH Invitational (MS) cincinnatiWithrow HS
Woodridge Wrap Up (HS) PeninsulaMercer Track
Worthington Invitational (MS) Worthington, OhioThomas Worthington HS
Sunday, May 10
Bruening Track and Field Invitational (MS) Gates MillsGilmour Academy
Lady Bruin T & F Invitational (MS) ParmaPadua HS
Monday, May 11
7th Grade OVC meet (MS) IrontonOhio
All American Conf Championships - Blue (HS) WarrenChampion HS
Buckeye Central JV Meet (HS) New WashingtonBuckeye Central HS
Chagrin Valley Conf Championship - Chagr (HS) Pepper PikeOrange HS Lions Den
Columbus City League Championships (HS) ColumbusMifflin HS
NAC Jr. Hi. Championship (MS) OrwellGrand Valley HS
Ohio Valley Track League Championship (HS) ShadysideFleming Field
Ottoville Meet (HS) OttovilleOttoville HS
Panther Junior Varsity Invitational (HS) HilliardHilliard Darby
SVC Prelims (HS) BainbridgePVHS
Tri-Village Patriot Invitational (HS) New MadisonTri Village HS
Western Buckeye League JV Meet (HS) ElidaElida MS Track Complex
Woodridge Stars of Track & Field (HS) PeninsulaWoodridge HS Mercer Track
Tuesday, May 12
All American Conf Championships - Red (HS) AustintownFitch Falcon Stadium
All American Conf Championships - White (HS) JeffersonFalcon Pride Stadium
CCL JV Finals (HS) Columbus4212 Karl Rd.
Chagrin Valley Conference Championship - (HS) IndependenceStan Skoczen Stadium
Chagrin Valley Conference Championship - (HS) KirtlandKirtland HS
Eastwood JV Meet (HS) EastwoodEastwood HS
Licking County League Championships (HS) GranvilleGranville HS
Mid-State League - Cardinal (HS) MillersportMillersport Sr HS
Midwest Athletic Conference Championships (HS) MinsterMinster HS
MOAC Prelims (HS) Mt. GileadMt. Gilead HS
MSL Buckeye Prelims and Field Finals (HS) AshvilleTeays Valley HS
NWOAL Championships (HS) ArchboldArchbold HS
Orange Vs. Big Walnut (MS) Lewis CenterOrange MS
Patriot Athletic Conference Championship (HS) OberlinBob Kahn Track- Oberlin C...
Senate Jesse Owens Championships (HS) ClevelandCollinwood Athletic Compl...
Southern Buckeye Athletic & Academic Con (HS) WilliamsburgWilliamsburg HS Stadium
Southern Ohio Conference Meet (HS) Canal FultonNorthwest
Wednesday, May 13
Akron Suburban League Championship (HS) MedinaNordonia HS Stadium
CVC (HS) OrangeOHS
Davis vs Grizzell (MS) DublinGrizzell MS
Firelands Conference Championships (HS) NorwalkNorwalk St. Paul HS
NAC Championships (HS) AndoverPy. Valley HS
NLL Championships (HS) Sylvania OhioSouthview
NOC Lake Division Championship (HS) ParmaByers Field
NOC River Division Championships (HS) Mayfield HeightsMayfield HS
NOC Valley Meet (HS) Brunswick Brunswick HS
Northeastern Athletic Conference (HS) AndoverPymatuning Valley HS
Northern Lakes League Championships (HS) SylvaniaSouthview HS
Portage Trail Conference (HS) High SchoolRavenna HS
PTC County Division Prelims (HS) RavennaRavenna Ravens Stadium
PTC Metro Division Prelims (HS) RavennaRavenna Raven Stadium
Shelby County Athletic League (HS, MS) HoustonHouston Track Complex
Southern Hills Athletic League Champions (HS) LynchburgLynchburg-Clay HS
Southwest SWC Conference Championships (HS) Broadview HeightsBrecksville-Broadview Hts...
Three Rivers Athletic Conference Champio (HS) FindlayFindlay HS
TVC Meet Of Champions (HS, MS) Athens, OHAthens HS
West Shore Conference Championships (HS) AvonAvon Middle School
Western Buckeye League Championships (HS) DefianceDefiance HS
Thursday, May 14
Cross County Conference Championships (HS) West AlexandriaTwin Valley South HS
CVC Championships - Metro (HS) IndependenceIndependence
Lake Erie League Championship (HS) Cleveland HeightsCleveland Heights HS
MOAC Championships (HS) Pleasant TownshipPleasant HS
MOAC Finals (HS) MarionPleasant HS
MSL JV Meet (HS) Bloom CarrollBloom Carroll
Northwest Central Conference Championshi (HS) WaynesfieldWaynesfield-Goshen Track&...
Northwest Conference Championship (HS) Columbus GroveColumbus Grove HS
Ohio Capital Conference (HS) SunburyBig Walnut
Ohio Capital Conference - Central (HS) HilliardHilliard Davidson
OVC meet (MS) FairlandOhio
PAC Championships (HS) GenevaSPIRE
Premier Athletic Conference Meet (HS) GenevaSpire Institute
PTC Championship (MS) PeninsulaWoodridge HS
SWBL Championships (HS) BellbrookBellbrook Track & Field C...
Friday, May 15
Blanchard Valley Conference Meet (HS) FindlayLiberty-Benton HS
East Central Ohio League (HS) MariettaMarietta College
Federal League Championships (HS) PerryPerry HS
Green Meadows Conference (HS) AyersvilleAyersville HS
Hubbard HS Invitational (HS) HubbardHubbard HS
Inter-Valley Conference Championships (HS) NewcomerstownNewcomerstown
Mid-State League Ohio Championship (HS) LondonLondon HS
MSL Buckeye Championships (HS) AshvilleTeays Valley HS
MSL Cardinal Championship (HS) MillersportMillersport HS
Muskingum Valley League Championships (HS) ZanesvilleMaysville Athletic Comple...
N-10 Conference Championships (HS) New WashingtonBuckeye Central HS
NLL Championships (HS) Sylvania OhioSouthview
Northeastern Buckeye Conference Champion (HS) CantonCanton South HS
OCC Central (HS) HilliardHilliard Davidson
Ohio Cardinal Conference (HS) MadisonMadison HS
PAC 7 Conference Meet (HS) WoosterTriway HS
PTC County Division Finals (HS) RavennaRavenna Raven Stadium
PTC Metro Division Finals (HS) RavennaRavenna Raven Stadium
Sandusky Bay Conference Championships (HS) MilanEdison HS
Scioto Valley Conference (HS) BainbridgePaint Valley HS
SVC Finals (HS) BainbridgePVHS
Toledo Area Athletic Conference Champion (HS) GibsonburgGibsonburg HS
Toledo City Athletic League Champiohship (HS) ToledoWoodward HS
Walsh Jesuit Twilight Meet (HS) Cuyahoga FallsWalsh Jesuit HS
Saturday, May 16
Akron PS City Series Track Championships (HS) AkronEllet HS
Buckeye Border Conference Championships (HS) West UnityHilltop Track
Dioc of Cleveland-District 1-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-District 1-Padua-BTEAM (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-District 1-Padua-CTEAM (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-District 2-Indep-BTEAM (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-District 2-Indep-CTEAM (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-District 2-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-District 3-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-District 3-Padua-BTEAM (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-District 3-Padua-CTEAM (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-District 4-Indep-BTEAM (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-District 4-Indep-CTEAM (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-District 4-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Inter Tri County League (HS) East PalestineReid Stadium
Intramural Championship (MS) ParmaPadua HS
Jason Manse Crusader Relays (HS) CantonCanton Central Catholic
John Glenn 9th/10th Grade Meet (HS) New ConcordMuskingum University
Mid Buckeye Conference Championship (HS) LoudonvilleRedbird Stadium
NorthEast Ohio Girls All-Catholic (HS) St. Joseph High SchoVilla Angela
Northern Buckeye Conference Championship (HS) TontoganyOtsego HS
Northern Ohio League Championships (HS) Bellevue High SchoolBellevue Athletic Field
OCC Capital (HS) SunburyBig Walnut HS
OCC Cardinal Finals (HS) HilliardHilliard Davidson
OCC Central Finals (HS) HilliardHilliard Davidson
Open Door Christian T&F Invitational 2nd (HS) GraftonMidview HS
Sandusky River League (HS) FostoriaFostoria Stadium
Southeastern Ohio Athletic League (HS) MassillonJackson HS
Three Rivers AC JV T&F Championship (HS) FremontFremont Ross HS
Wayne County Athletic League Championshi (HS) OhioNorthwestern HS
Wesbanco Shamrock Relays (HS) Barnesville Barnesville HS
Sunday, May 17
Columbus Classic (Club, UnA) Columbus Jesse Owens Stadium
Dioc of Cleveland-Section A-Indep-BTEAM (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-Section A-Indep-CTEAM (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-Section A-Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Dioc of Cleveland-Section B-Padua (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-Section B-Padua-BTEAM (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-Section B-Padua-CTEAM (MS) ParmaPadua HS
Dioc of Cleveland-Section C-Hudson (MS) HudsonHudson HS
Dioc of Cleveland-Section C-Hudson-BTEAM (MS) HudsonHudson HS
Dioc of Cleveland-Section C-Hudson-CTEAM (MS) HudsonHudson HS
St Anselm Invitational (MS) ChesterlandWest Geauga HS
Monday, May 18
Jim Green JV Invitational (HS) MentorMentor HS
OVC meet make up (MS) FairlandOhio
South-Western Middle School Districts (MS) ColumbusFranklin Heights HS
Tuesday, May 19
D1 Central District, Section 1 Prelims (HS) HilliardHilliard Darby HS
D1 Central Division, District 2 Field (HS) Hilliard Hilliard Darby HS
D2 Central District Prelim Day 1 (HS) WestervilleWesterville South HS
D2 District prelims Nelsonville (HS) NelsonvilleNelsonville York
D2 Nelsonville-York (HS) NelsonvilleNelsonville-York HS
D2 New Richmond (HS) New RichmondNew Richmond HS
D2 Oak Harbor (HS) Oak Harbor Oak Harbor HS
D2 Washington Court House (HS) Washington Court HouWashington C.H. Washingto...
D2 Westerville South (HS) WestervilleWesterville South HS
D3 Central District Prelim (HS) WhitehallWhitehall-Yearling HS
D3 Dayton (HS) DaytonWelcome Stadium
D3 Milton-Union (HS) west-MiltonMilton-Union HS
D3 Newcomerstown (HS) NewcomerstownNewcomerstown HS
D3 St. Clairsville (HS) St ClairsvilleSt. Clairsville HS
D3 Whitehall-Yearling (HS) WhitehallWhitehall-Yearling HS
Wednesday, May 20
Central District 2 Prelims (HS) HilliardHilliard Darby
D1 Austintown-Fitch (HS) AustintownAustintown-Fitch Falcon S...
D1 Brunswick (HS) BrunswickBrunswick HS
D1 Columbian (HS) TiffinColumbian HS
D1 Dayton (HS) DaytonWelcome Stadium
D1 Hilliard Darby - Dist. 3 (HS) HilliardHilliard Darby
D1 Mason (HS) MasonMason HS
D1 Mentor (HS) MentorMentor HS
D1 Nordonia (HS) MacedoniaNordonia Boliantz Stadium
D1 North Canton (HS) North CantonMemorial Stadium
D1 Steele (HS) Amherst Steele HS
D1 Wayne (HS) DaytonWayne HS
D1 Winton Woods (HS) CincinnatiWinton Woods HS
D2 Central District Prelim Day 2 (HS) WestervilleWesterville South HS
D2 Defiance (HS) DefianceDefiance HS
D3 Central District Prelim Day 2 (HS) WhitehallWhitehall-Yearling HS
D3 Gibsonburg (HS) GibsonburgGibsonburg HS
D3 Independence (HS) IndependenceIndependence HS
D3 Norwayne (HS) CrestonNorwayne HS
D3 Southeastern (HS) ChillicotheSoutheastern HS
D3 Springfield (HS) New MiddletownNew Middletown Springfiel...
Distict D1 Prelims (HS) MentorMentor HS
NEO D3 District Prelim (HS) NorwayneNorwayne HS
Thursday, May 21
D2 Bedford (HS) BedfordBedford HS
D1 Central District, Section 1 Field (HS) HilliardHilliard Darby HS
D1 Central, Dist 1 All results (HS) HilliardHilliard Darby
D1 Marietta (HS) MariettaMarietta College
D1 St. Francis (HS) ToledoSt. Francis deSales HS
D2 Dayton (HS) DaytonWelcome Stadium
D2 Graham (HS) Saint ParisGraham Local HS
D2 Lakeview (HS) CortlandLakeview HS
D2 Meadowbrook (HS) ByesvilleMeadowbrook HS
D2 Orrville (HS) OrrvilleOrrville HS
D2 Perry (HS) PerryPerry HS
D2 Salem (HS) SalemReilly Stadium
D2 West Holmes (HS) Millersburg,West Holmes HS
D3 Ayersville (HS) AyersvilleAyersville HS
D3 Bucyrus (HS) BucyrusBucyrus HS
D3 Liberty-Benton (HS) FindlayLiberty-Benton HS
D3 New Richmond (HS) New RichmondNew Richmond HS
D3 Spencerville (HS) SpencervilleSpencerville HS
Dioc of Cleveland Championship (MS) BrecksvilleBrecksville-Broadview Hts...
Northeast DII District Prelims (HS) CortlandLakeview Stadium
Friday, May 22
District D 1 - Finals (HS) MentorMentor HS
NEO D3 District Finals (HS) NorwayneNorwayne HS
Saturday, May 23
Central District 2 Finals (HS) HilliardHilliard Darby
D2 Central District Finals (HS) WestervilleWesterville South HS
D3 Central District Finals (HS) WhitehallWhitehall-Yearling HS
DI Central District 1 Finals (HS) HilliardHilliard Darby HS
DI Central District 3 Finals (HS) HilliardHilliard Darby
DII District Day 2-Perry (HS) PerryPerry HS
MS State Meet (MS) DublinScioto HS
Northeast DII District Finals (HS) CortlandLakeview Stadium
SE D3 District Finals (HS) ChillicotheSoutheastern HS
SE DII District Finals (HS) NelsonvilleNelsonville York
Wildcat Classic (MS) ParmaPadua HS
Sunday, May 24
Middle School State D3 (MS) DublinDublin Scioto HS
Wednesday, May 27
D1 Region 03 Day 1 (HS) PickeringtonPickerington North HS
D1 Regionals Prelims (HS) Pickerington Pickerington North
D3 NEO Regional - Prelims (HS) NavarreFairless HS
D3 Region 11 Prelims (HS) LancasterFairfield Union HS
Regional Semifinals (HS) LancasterFairfield Union
Regionals D1 - Prelims (HS) AustintownAustintown Fitch HS
Thursday, May 28
D2 Regional Prelims (HS) Lexington Lexington HS
DII Regional Meet Day 1-Austintown (HS) AustintownAustintown-Fitch HS
WSC Championship (MS) N RidgevilleN Ridgeville MS
Friday, May 29
D1 Region 01 Finals (HS) AustintownAustintown Fitch HS
D1 region 02 Finals (HS) AmherstSteele HS
D1 Region 03 Finals (HS) PickeringtonPickerington North
D1 Region 04 (HS) DaytonPerc Welcome Stadium
D3 Region 09 FINALS (HS) Navarre, OHFairless HS
D3 Region 10 All (HS) TiffinColumbian HS Frost-Kalnow...
D3 Region 11 Finals (HS) LancasterFairfield Union HS
D3 Region 12 All (HS) TroyTroy HS
Regional Finals (HS) LancasterFairfield Union
Saturday, May 30
D2 Region 05 (HS) AustintownAustintown-Fitch HS
D2 Region 06 (HS) LexingtonLexington HS
D2 Region 07 (HS) New ConcordMuskingum University
D2 Region 08 (HS) DaytonPerc Welcome Stadium
Sunday, May 31
Maple Heights Stallions (Club) Maple HeightsMaple Heights HS
June
Friday, June 5
D1 State Championship Prelims (HS) ColumbusJesse Owens
D3 State Meet Prelims (HS) ColumbusJesse Owens Stadium
DII State Meet Day 1 (HS) ColumbusJesse Owen Stadium
Saturday, June 6
Dick Mann Memorial Meet (Club) Cleveland HeightsCleveland Heights HS
OHSAA Division 1 State Championship Day 2 (HS) ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
OHSAA Division 2 State Championship Day 2 (HS) ColumbusJesse Owen Stadium
OHSAA Division 3 State Championship Day 2 (HS) ColumbusJesse Owens Stadium
Sunday, June 7
Stanley Jackson/Cleveland Express Meet (Club) BeachwoodTBA
Friday, June 12
Worthington Classic (Club, UnA) WorthingtonWorthington HS
Saturday, June 13
Lake Erie AAU District Meet Prelims (Club) YoungstownYoungstown State Universi...
Sunday, June 14
Lake Erie AAU District Meet Finals (Club) YoungstownYoungstown State Universi...
Saturday, June 20
West Akron/Doc Miller Invitational (Club) AkronLane West Athletic Comple...
Thursday, June 25
AAU National Qualifier - Multi Events (Club) CharlestonUniversity of Charleston ...
Friday, June 26
AAU National Qualifier - Multi Events (Club) CharlestonUniversity of Charleston ...
Saturday, June 27
AAU National Qualifier (Club) CharlestonUniversity of Charleston ...
Sunday, June 28
AAU National Qualifier (Club) CharlestonUniversity of Charleston ...
July
Saturday, July 18
Cleveland Express (Club) BeachwoodTBA
Northeast Ohio Meet Championships (Club) Shaker HeightsTBA

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results