View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

March
Tuesday, March 24
Coventry Time Trials AkronCoventry
Time Trials OHAurora
Thursday, March 26
intrasquad meet PowellOLHS
Saturday, March 28
Avon Lake Invitational Avon LakeAvon Lake HS
Hammond Relays PickeringtonPickerington Central
Icebreaker Invitational PataskalaWatkins Memorial HS
Napoleon Early Bird Cancelled NapoleonNapoleon
Monday, March 30
Mike Armstrong Invite CardingtonCardington HS
Ohio Valley Track League 3-30 ShadysideFleming Field
Tuesday, March 31
Booster Invitational ColumbusHamilton Township HS
CCHS Quad - Tho. Worth, GC Christian, Teays Valley Grove CityCentral Crossing
Central Crossing Opener Grove CityCentral Crossing HS
Coventry Vs Hoban BathOur Lady of the Elms
Coventry vs Our Lady of the Elms BathOur Lady of the Elms
GV Dual vs. Bristol OrwellGrand Valley HS
H. Bradley, D. Jerome, W. Kilbourne Tri HilliardHilliard Bradley
James A. Garfield vs. Crestwood MantuaJack Lambert Stadium
Lancaster v. Canal Winchester LancasterLancaster HS
River Valley Tri BidwellRiver Valley HS
Rootstown @ Aquinas LouisvilleSt. Thomas Aquinas
South vs. Chardon Willoughby, OhioSouth High
Streetsboro Dual AuroraAHS
UA vs. Granville, Hilliard Davidson Upper ArlingtonUAHS
Westland vs. Grove City Grove CityGrove City HS
April
Wednesday, April 1
JR High Work Points MogadoreMHS
University Dual Hunting ValleyUpper US
Thursday, April 2
Mogadore v. Manchester ManchesterManchester HS
Napoleon vs Van Vert Cancelled NapoleonNapoleon
Saunders Insurance Relays Galiapolis OHGalia Academy HS
Twinsburg Invitatonal TwinsburgTHS
Wayne clark invitational Zanesville Zanesville HS
Zane Trace Invitational ChillicotheZTHS
Saturday, April 4
Crestwood Don Faix Invitational MantuaJack Lambert Stadium
David Schorr Invitational MorralRidgedale HS
Hoover Relays North CantonHoover
Joe Lane Invitational Mineral RidgeMineral Ridge HS
Newark Invitational NewarkEvans Athletic Complex
Newton Falls Invitational Newton FallsNewton Falls HS
Perkins Pirate Invitational SanduskySandusky Perkins HS
Red Raider Relays LondonLondon HS
Rocky Brands Invitational NelsonvilleNelsonville York
Wildcat Premier HilliardHilliard Davidson
Monday, April 6
Ohio Valley Track League 4-6 ShadysideFleming Field
Tuesday, April 7
Canal Winchester Intersquad Canal WinchesterCanal Winchester HS
Coventry vs Kent Roosevelt AkronCoventry
GV Tri- Bloomfield, Newbury, GV OrwellGrand Valley HS
Maplewood Quad CORTLANDMaplewood HS
Mogadore v. Garfield/Rootstown MogadoreMogadore HS
Mt. Gilead Quad Mt. GileadMt. Gilead HS
O. Liberty v. W. Kilbourne PowellOlentangy Liberty
OG vs Napoleon Cancelled NapoleonNapoleon
Orange, Hayes @ Harding MarionHarding HS
PV NAC Andover, ohio Pymatuning Valley
Quad Meet ColumbusHamilton Township HS
South Gallia Meet Crown CitySouth Gallia HS
UA vs. Thomas Worthington Upper ArlingtonUAHS
Wednesday, April 8
Twinsburg v. Solon Solon Solon HS
Zuber Relay Meet 500 Washington Ave.High School Track
Thursday, April 9
Dick Houston Relays NewarkLicking Valley
RL Davisson Invitational ChillicotheSoutheastern HS
Whitmer Freshman Invite Toledo, OHWhitmer HS
Friday, April 10
Bill Barry Invitational OHioTallmadge
Bowling Green Invite Bowling Green OhioBowling Green HS
GV Twilight OrwellGrand Valley HS
Kenston Relays BainbridgeKHS
Lakeview Relays CortlandLakeview High
Licking Heights OhioPataskla
Mt. Gilead Indian Relays Mt. GileadMt. Gilead HS
Panther Invitational HilliardHilliard Darby
Rough Rider Invitational Kent Roosevelt HS
Saturday, April 11
Belpre Shrine Invitational BelpreBelpre HS
East Canton Invitational East CantonEast Canton HS
Hilltopper Invitational ChardonChardon HS
Lew Speece Invitational BerlinBerlin Western Reserve
Red Edwards Golden Eagle Invite Sunbury, OhioBig Walnut HS
Stingel Invitational PickeringtonPickerington North HS
Univ. of Toledo HSInvitational ToledoUniv. of Toledo
Monday, April 13
Ohio Valley Track League 4-13 ShadysideFleming Field
Twinsburg vs. Kenston TwinsburgTwinsburg HS
Tuesday, April 14
CCHS Duel vs Whitehall Grove CityCentral Crossing HS
Chalker Dual SouthingtonChalker Athletic Complex
Columbus Academy Quad Meet OhioColumbus
Coventry vs Norton AkronCoventry
Field vs. Crestwood MantuaJack Lambert Stadium
Gallia County Meet Gallipolis Gallia Academy HS
GH Tri GHGH
Gilead Christian Invitational Cardington Cardington HS
Granville v. Canal Winchester Canal WinchesterCanal Winchester HS
Grove City Quad Grove CityGrove City HS
Hardin Northern Quad OhioHarding Northern
Hilliard Bradley v. Upper Arlington HilliardHilliard Bradley
Maplewood Quad CORTLANDMaplewood HS
Mogadore v. Streetsboro/Lake Ctr MogadoreMogadore HS
Mt. Gilead vs Highland SpartaHighland HS
Napoleon at Tinora TinoraTinora HS
O. Liberty v. D. Jerome/H. Darby Tri PowellOlentangy Liberty
Paint Valley Quad BainbridgePVHS
Quad Meet ColumbusHamilton Township HS
Rootstown vs Woodridge PeninsulaWoodridge HS
W. Kilbourne v. Mt. Vernon and Hilliard Davidson ColumbusWorthington Kilbourne
Westland vs Grove City Christian Gallowaywestland
Wickliffe Tri Meet WickliffeWickliffe HS
Wednesday, April 15
Riverside Dual Painesville RHS
Twinsburg vs. Brunswick Dual Twinsburg Twinsburg Stadium
Willoughby South Dual WilloughbySouth HS
Thursday, April 16
Andy Haines Invitational BainbridgePVHS
Coventry vs Barberton BarbertonBarberton
Liberty Union BaltimoreLiberty Union HS
Ontario Relays OntarioOntario HS
Springfield Invitational Holland, OHSpringfield HS
The Best of Southwest Grove CityCentral Crossing
Friday, April 17
Ashville Kiwanis Invitational Ohio Ashville Viking Stadium
Aurora Invitational AuroraAurora HS
Rebel Invitational WilloughbyWilloughby South HS
Saturday, April 18
2015 Cowen Rebird Invitational LoudonvilleLoudonville HS
Big Ox Invitational LouisvilleSt. Thomas Aquinas HS
Butler Invitational Vandalia, OhioVandalia Butler HS
Dublin Classic Dublin, OhioDublin Coffman HS
East Palestine Bulldog Inv East PalestineEast Palestine HS
Heath Bulldogs Invite HeathHeath HS
Mansfield Mehock Relays MansfieldMalabar Intermediate Scho...
Napoleon Wildcat Invite NapoleonNapoleon HS
Perry Relays PerryPerry HS
Valkyrie Invitational RavennaRavenna HS
Monday, April 20
Northmor GalionNorthmor HS
Ohio Valley Track League 4-20 ShadysideFleming Field
Southeast/Streetsboro/Rootstown MogadoreField HS
Tuesday, April 21
Adena Quad FrankfortAdena Athletic Complex
CCHS TRI Grove CityCentral Crossing HS
Chalker Quad southingtonChalker athletic complex
Coventry vs Crestwood MantuaCrestwood
Coventry vs Ravenna MantuaCrestwood
CW vs. PC vs. Reyn PickeringtonPickerington Central
Dual Meet Pataskala, OhioWatkins Memorial HS
Grove City Quad Grove CityGrove City HS
GV Dual vs. Cardinal OrwellGrand Valley HS
Harding @ Bellefountaine BellefountaineBellefountain HS
John Hammond Relays HilliardHilliard Darby
Madison Dual AuroraAHS
Maplewood Quad CORTLANDMaplewood HS
Mogadore v. Waterloo, Lake Ctr MogadoreMogadore HS
O. Liberty v. O. Orange PowellOlentangy Liberty
Orange Dual Pepper PikeOrange HS
Pickaway County Championship Ashville Teays Valley HS
Ravenna vs. Crestwood MantuaJack Lambert Stadium
Springfield vs Crestwood MantuaJack Lambert Stadium
UA at Worthington Kilbourne WorthingtonWorthington Kilbourne
Wednesday, April 22
Chardon Dual EastlakeHome
Gahanna Relays GahannaGahanna Lincoln
Twinsburg vs. Shaker Heights Shaker Heights Shaker Heights
Friday, April 24
Bill Melloh Cougar Classic EdgewoodEdgewood Kumler Field
Brookside Invitational Sheffield LakeSevits Stadium Brookside ...
Crawford County Track Meet CrestlineCrestlineHigh School
Crestview Pruner Invitational AshlandCrestview HS
Crooksville Ceramic Invite CrooksvilleCrooksville Hs Track
Dragons/PhysicalTherapy Invitational FairlandJim Mayo Stadium The Fair...
East Palestine Relays East PalestineEast Palestine HS
East Palestine Relays East PalestineReid Stadium
Eastwood Relays PembervilleEastwood HS
Eastwood Relays Invite EastwoodEastwood HS
Edwin C. Moses Relays DaytonPerc Welcome Stadium
Elgin Relays MarionElgin HS
Ernie Moore Invitational ChippewaChippewa HS Stadium
Fairland Invitational ProctorvilleFairland HS
Freedom Relays PowellOlentangy Liberty
Fulton Relays LancasterLancaster
Gibsonburg Invitational GibsonburgGibsonburg HS
Grandview Heights Bobcat Booster ColumbusGrandview Heights Track
Licking Heights Hornet Relays PataskalaLicking Heights HS
Logan Elm Invitational CirclevilleLogan Elm HS
Lorain Titan Invitational LorainGeorge Daniel Field
Oak Hill Invitational Oak HillDavis Stadium Oak Hill HS...
St. Clairsville/Union/Buckeye/River (HS, MS) St. ClairsvilleSt. Clairsville HS
Tiger Invitational WaynesfieldWaynesfield-Goshen
Trinity Invitational BedfordBearcat Stadium
Vern Hawkins Invitational GeorgetownVern Hawkins Field & Bria...
Wapakoneta Redskin Relays WapakonetaHarmon Field
Wildcat Invitational WestervilleWesterville South
Saturday, April 25
23rd Elmo Kallner Invitational ColumbusHamilton Township HS
Bellaire Relays 61st Annual BellaireNelson Field Bellaire HS
Bill Krause Invitational TiffinFrost-Kalnow Stadium
Bloom Carroll Invitational OhioCarroll
Comet Relays AmherstAmherst
Dean Stolz T&F Invitational EatonEaton HS Track & Field Co...
Diller Invitational DefianceAyersville HS
Fostoria Booster Invitational FostoriaFostoria Memorial Stadium
Gerald Swankhouse Invitational Upper Sandusky Upper Sandusky HS
Huron Invitational HuronHuron Memorial Stadium
Laker Invitational AndoverPy. Valley HS
Ned Weingart Relays Cleveland HeightsCleveland Heights HS
New Philadelphia Gundy Invitational New PhiladelphiaNew Philadelphia
Poland Invitational PolandDave Pavlansky Field
Ranger Relays EastlakeHome
Reinhart Relays StowStow HS Stadium
St John's Invitational DelphosSt. John's HS
Stark County Championships CantonMassillon Perry HS
Triway Invitational WoosterTriway HS
Yellow Jacket Relays Mount VernonMount Vernon
Monday, April 27
Dual Meet CirclevilleCircleville HS
MBC Tri 4-27 Danville/Mansfield Christia DanvilleDanville Middle School
Ohio Valley Track League 4-27 ShadysideFleming Field
St. Francis Freshman Invite Toledo, OHSt. Francis HS
Tuesday, April 28
Ada/Bluffton/Ft. Jennings AdaAda War Memorial Stadium
Anna/Ft Loramie/Ft Recovery/New Kno AnnaAnna HS
Badger Quad KinsmanBadger
Bloom Carroll Tri Bloom CarrollBCHS
Buckeye 8 Championship St. ClairsvilleSt. Clairsville HS
Central Crossing Tri Grove CityCentral Crossing HS
Dan Potopsky Invitational IndependenceIndependence
Eastwood/Fostoria/Genoa PembervilleEastwood HS
Elida/Defiance/Kenton ElidaElida Track Complex
Elmwood/Lake Dual BloomdaleElmwood HS
Fairfield Union Open Meet LancasterFairfield Union HS
Gene Cole Invitational LancasterFulton Field - Lancaster ...
Gene Cole Invitational LancasterLancaster
Hawken Quad GATES MILLSHawken
Huntington Invitational ChillicotheHuntington Athletic Compl...
Jack Guy Invitational ColumbusColumbus School for Girls
Jefferson Area/Harvey/Liberty/Champion JeffersonFalcon Pride Stadium
John Coleman Varsity Invitational ClevesTaylor HS
Kent Roosevelt vs. Crestwood MantuaJack Lambert Stadium
Lakota/Margaretta/Findlay JV,Fr KansasLakota HS
Liberty Center/Delta/Pat. Henr Liberty CenterCarpenter Track and Field
Lima Senior/Wapakoneta/Waynesfield LimaLima Senior HS
Meadowbrook/Caldwell/Fort Frye ByesvilleMeadowbrook HS
Mogadore v. Woodridge/Southeast Cuyahoga FallsWoodridge HS
Mohawk Classic Invitational Canal FultonNorthwest HS
Montpelier/Archbold/Bryan MontpelierHobe Krouse Field
Morgan/Philo/Crooksville McConnelsvilleMorgan HS
Napoleon at Anthony Wayne WhitehouseAW HS
Norton vs. Crestwood MantuaJack Lambert Stadium
O. Liberty v. H. Bradley, WCHS Tri PowellOlentangy Liberty
Oak Harbor - Huron Dual Oak HarborRocket Stadium - Oak Harb...
Orange Aurora Dual Pepper PikeOrange HS
Ottawa-Glandorf Dual OttawaOttawa HS
Preble County Meet LewisburgTri-County North Track Co...
Springfield Whitmer Dual HollandSpringfield HS
Tallmadge Nordonia Dual TallmadgeTallmadge HS
Van Wert County Meet Van WertLincolnview HS
Waterloo @ Rootstown MogadoreField HS
Westerville Central/Hilliard Davidson/UA Westerville, OhioWestervill Central HS
Wednesday, April 29
Braves Invitational ColumbusWhetstone HS
Coventry vs Field SuffieldField
Coventry vs Springfield SuffieldField
Olentangy Orange Tri # 1 Lewis CenterOlentangy Orange
Riverside Dual Painsville TownshipRiverside HS
South vs Geneva Geneva OhioSPIRE
Twinsburg vs Medina Twinsburg Twinsburg HS
Versailles Stillwater Valley Invitationa VersaillesVersailles HS
Washington CH Dual Washington Court HouWashington CH T&F Complex
Thursday, April 30
Dave Ice Girls Invitational Bellaire Nelson Field
Genoa Tri Genoa High SchoolGenoa HS
GV Dual vs. Edgewood OrwellGrand Valley HS
Minster Quad MinsterMinster Memorial Field
Ross JV Invitational HamiltonRoss HS
Vinton County Invitational McArthurVCHS
Western Reserve Relays Berlin CenterBerlin Center
May
Friday, May 1
66th Marion Night Relays MarionMarion Harding
All-Star Invitational ColumbusHamilton Township HS
Arcanum Booster Invitational ArcanumArcanum
Berea Kiwanis Titan Relays Baldwin Wallace UnivGeorge Finnie Stadium
Bob Royer Track Invitational BucyrusColonel Crawford High Sch...
Cardinal Invitational New BremenNew Bremen HS
Dick Beeler Invitational - Harvey HS PainsvillePainsville Park
Dick Schultz Invitational Hopewell-LoudonFostoria Memorial Stadium
Don Mitchell Roosevelt Memorial Dayton Welcome Stadium
Fredericktown Invitational Fredericktown High SFredericktown HS
Gloria Dawes Invitational BelmontUnion Local HS
Goshen HS Track Invitational GoshenJim Brown Stadium
Hilltop Relays West UnityWest Unity
John Glenn STS-95 T&F Invitational New ConcordMuskingum University
Larry Cogan Warrior Invitational CarrolltonCommunity Field Athletic ...
Licking Valley Invitational NewarkRandy Baughman Stadium
Lutheran West Longhorn Invitational Rocky RiverLutheran West
Mapleton Night Invitational AshlandMapleton HS
Margaretta Invitational CastaliaMargaretta HS
Marion Night Invitational MarionMarion Harding
McClain Invitational GreenfieldMcClain HS
Millersport Invitational MillersportMillersport HS
Milt Will Relays Canal WinchesterCanal Winchester HS
Nancy Erme Girls Relays - Whitmer ToledoToledo Whitmer HS
Olentangy Invitational Lewis CenterOlentangy
Orange Relays Pepper PikeOrange HS
Perry 9th/10th Invitational MassillonPerry HS
Port Clinton Invitational Oak HarborOak Harbor HS
Ross Track Invitational HamiltonRoss HS
Sandusky Invite SanduskyStrobel Field at Cedar Po...
Shawnee Invitational LimaShawnee HS
South Point Invitational South Point, OHSouth Point HS
St. Francis Knight Relays Toledo, OHSt. Francis HS
Tusky Valley Inv Tusky ValleyTusky Valley
Unioto Invitational UniotoUnioto Athletic Facility
Walker/Dilbone Relays ArchboldArchbold HS
Wildcat Invitational MogadoreMogadore HS
Saturday, May 2
35th Optimist Meet Austintown Austintown Fitch Falcon S...
Anthony Wilson Invitational ColumbusFranklin Heights HS
Avon Reynolds Relays AvonAvon Middle School
Cardinal Relays Mentor, Ohio Mentor HS
Dick Mann Girls Relays Shaker HeightsLaurel School for Girls
Don Marks Memorial Invitational McConnelsvilleMorgan HS
Elks Invitational BellevueBellevue HS
Fleet Feet Summit County Invitational MacedoniaBoliantz Stadium Nordonia...
Gary Smith Invite Worthington, OhioThomas Worthington HS
Jim Lavrich Golden Bear Invite Bryan Shaffer Track & Field
Lakeview Invitational CortlandLakeview HS
Liberty-Benton Invitational FindlayLiberty-Benton HS
Lynchburg Invitational LynchburgLCHS
Marietta Noon Lions Invitational Marietta Marietta College
Mt. Gilead Indian Invitational Mt. GileadMt. Gilead HS
Valley View Invitational GermantownBarker Field
Monday, May 4
Greenville Tri 5-4 GreenvilleGreenville Sr High
Groveport Madison GroveportGroveport HS
Logan HS Meet Logan Logan HS
Minster Tri MinsterMinster Memorial Field
Tuscarawas County Classic NapoleonNew Philadelphia City HS
Wildcat Freshmen Boys Invitational NapoleonNapoleon HS
Tuesday, May 5
Anna Quad AnnaAnna
Battle for the Anchor GallipolisGallia Academy HS
Bob Hamm Classic LancasterFairfield Union HS
Buckeye Central Deer Run Invite New Washington Buckeye Central Track Com...
CCHS vs Bishop Ready Grove CityCentral Crossing HS
Central Crossing Dual Central CrossingCentral Crossing HS
Columbiana County Championships SalemReilly Stadium-Salem HS
Columbus Academy Quad GahannaColumbus Academy
Dublin Coffman/Dublin Jerome/UA Tri DublinDublin Coffman HS
Eastwood Dual PembervilleEastwood HS
Elida Dual ElidaElida MS Track Complex
Elmwood Quad BloomdaleElmwood HS
Findlay Dual FindlayFindlay HS
Gibsonburg Tri GibsonburgGibsonburg Stadium
Grandview Tri ColumbusGrandview Heights HS
Granville, Heath, Utica Tri OhioGranville
Grove City Tri Grove CityGrove City
Hilliard City Schools Tri Meet HilliardHilliard Davidson
Indian Lake Tri Indian LakeIndian Lake HS
Kenton Quad KentonRobinson Field
Lakeside Tri ClevelandLakeside Stadium
Margaretta-Western Reserve CastaliaMargaretta HS
Maumee Tri-Meet MaumeeMaumee HS
Newark v Marysville NewarkEvans Field
North Coast League Championships ParmaPadua Franciscan HS
Olentangy Orange Tri # 2 Lewis CenterOlentangy Orange
Olentangy vs Olentangy Liberty Lewis Center, OhioOlentangy HS
Ottawa County Meet Oak HarborOak Harbor HS
OVAC Qualifier Day 1 St. C OhioSt. Clairsville HS
Philo Tri Duncan FallsPhilo Athletic Complex
Rootstown vs. Crestwood (JV Only) MantuaJack Lambert Stadium
Ross County Invitational FrankfortAdena Athletic Complex
Sandusky Dual Cedar Point StadiumStobel Field@John Tabler ...
Spencerville Tri SpencervilleSpencerville HS
St John's Quad DelphosSt John's HS
St. Marys Memorial Tri St. Mary'sSt. Mary's Memorial HS
Teays V. v. Pick N v. CW Canal Winchester Canal Winchester HS
Trumbull County Meet CortlandLakeview HS
Van Wert Quad Van WertVan Wert HS
Willoughby South Dual WilloughbyWSHS
Worthington Christian ColumbusWorthington Christian HS
Wednesday, May 6
Chuck McMasters Coshocton Cnty T&F Class WarsawRiver View HS
DeSales Tri Columbus4212 Karl Rd.
Geneva Dual EastlakeHome
Portsmouth Relays Portsmouth Portsmouth Track Complex
St. Charles Relays ColumbusSt. Charles HS
Tri-Valley Conference - Hocking Division Crown CitySouth Gallia HS
Twinsbrg vs Mentor Mentor Mentor
Willoughby South Dual WilloughbyWilloughby South
Thursday, May 7
Dalton Relays DaltonDalton HS
Defiance Palmer Relays Defiance Defiance HS
JV County Meet SpartaHighland HS
Kenston JV Meet BainbridgeKenston
Lincolnview Quad Van WertLincolnview HS
Mercer County K of C Invitational (HS, MS) ColdwaterCavalier Stadium
Morrow County Meet Sparta Highland HS
New Phila Dual New PhiladelphiaWoody Hayes Quaker Stadiu...
OVAC Qualifier Day 2 St C OhioSt. Clairsville HS
Palmer Relays 40th Annual DefianceDefiance HS
Southern Ohio Meet BataviaClermont Northeastern HS
Tiger Invitational Columbus EastHarley Field at East High
TVC Ohio League Meet NelsonvilleNelsonville York
Friday, May 8
Antwerp Invitational AntwerpAntwerp HS
Bell Invitational ClevelandRocky River
Blanchester Invitational BlanchesterBlanchester HS
Bob Valentine Invitational HillsdaleHillsdale
Circleville Invitational CirclevilleCircleville HS
Clay Eagle Invitational PortsmouthClay HS
Covington Invitational CovingtonCovington HS
Delaware County Elite 8 Lewis CenterOlentangy Orange
Dwight Schar Invitatiional CrestonNorwayne HS
Euclid Relays EuclidSparky Dibiasio Stadium
Findlay Cooper Tire Invitational FindlayFindlay HS
Firebird Invitational KetteringKettering Fairmont
Green Bear Relays Ottawa HillsOttawa Hills HS
Indian Lake Invitational LewistownIndian Lake HS
Jackson Twilight Invitational MassillonJackson Memorial Stadium
Jim Hauser Pirate Relays SanduskyPerkins HS
John Ramsey Royal Invitational BloomdaleElmwood HS
Kiwanis Bulldog Relays Olmsted FallsOlmsted Falls HS
Kiwanis Invitational GalionHeise Park
Larkin/Crosten Classic ColumbusUpper Arlington
Mayfield Invitational MayfieldMHS
Mt. Vernon News Spectrackular FredericktownFredericktown HS
Newark MS Invitational (HS, MS) NewarkEvans Field
Putnam County League Meet OttovilleOttoville HS
T-Con Relays (HS, UnA) TallmadgeTallmadge HS
Tim Downey Memorial Invitational TontoganyOtsego HS
Vermilion Invitational VermilionVermilion HS
Saturday, May 9
Ada Invitational AdaAda War Memorial Stadium
Ash. Co. Invitational AndoverPy. Valley HS
Bees Invitational Broadview HeightsBrecksville Broadview Hts...
Bob Knoll Invitational New London New London HS
Dayton City League Championships DaytonPerc Welcome Stadium
Fremont Invitational 53rd FremontRoss HS
Hilliard Bradley Invitational HilliardHilliard Bradley
Hornet Relays East CantonEast Canton Stadium
Lamberson Invitational MontpelierHobe Krouse Field
Miele Invitational Gates MillsGilmour HS
Mohawk Frank Chew Invitational MiddletownMadison
Oak Harbour Invitational Oak HarborOak Harbor
OVAC Championships St. Clairsville, OHSt. Clairsville HS
Woodridge Wrap Up PeninsulaMercer Track
Monday, May 11
All American Conf Championships - Blue WarrenChampion HS
Buckeye Central JV Meet New WashingtonBuckeye Central HS
Chagrin Valley Conf Championship - Chagr Pepper PikeOrange HS Lions Den
Columbus City League Championships ColumbusMifflin HS
Ohio Valley Track League Championship ShadysideFleming Field
Ottoville Meet OttovilleOttoville HS
Panther Junior Varsity Invitational HilliardHilliard Darby
SVC Prelims BainbridgePVHS
Tri-Village Patriot Invitational New MadisonTri Village HS
Western Buckeye League JV Meet ElidaElida MS Track Complex
Woodridge Stars of Track & Field PeninsulaWoodridge HS Mercer Track
Tuesday, May 12
All American Conf Championships - Red AustintownFitch Falcon Stadium
All American Conf Championships - White JeffersonFalcon Pride Stadium
CCL JV Finals Columbus4212 Karl Rd.
Chagrin Valley Conference Championship - IndependenceStan Skoczen Stadium
Chagrin Valley Conference Championship - KirtlandKirtland HS
Eastwood JV Meet EastwoodEastwood HS
Licking County League Championships GranvilleGranville HS
Mid-State League - Cardinal MillersportMillersport Sr HS
Midwest Athletic Conference Championships MinsterMinster HS
MOAC Prelims Mt. GileadMt. Gilead HS
MSL Buckeye Prelims and Field Finals AshvilleTeays Valley HS
NWOAL Championships ArchboldArchbold HS
Patriot Athletic Conference Championship OberlinBob Kahn Track- Oberlin C...
Senate Jesse Owens Championships ClevelandCollinwood Athletic Compl...
Southern Buckeye Athletic & Academic Con WilliamsburgWilliamsburg HS Stadium
Southern Ohio Conference Meet Canal FultonNorthwest
Wednesday, May 13
Akron Suburban League Championship MedinaNordonia HS Stadium
CVC OrangeOHS
Firelands Conference Championships NorwalkNorwalk St. Paul HS
NAC Championships AndoverPy. Valley HS
NLL Championships Sylvania OhioSouthview
NOC Lake Division Championship ParmaByers Field
NOC River Division Championships Mayfield HeightsMayfield HS
NOC Valley Meet Brunswick Brunswick HS
Northeastern Athletic Conference AndoverPymatuning Valley HS
Northern Lakes League Championships SylvaniaSouthview HS
Portage Trail Conference High SchoolRavenna HS
PTC County Division Prelims RavennaRavenna Ravens Stadium
PTC Metro Division Prelims RavennaRavenna Raven Stadium
Shelby County Athletic League (HS, MS) HoustonHouston Track Complex
Southern Hills Athletic League Champions LynchburgLynchburg-Clay HS
Southwest SWC Conference Championships Broadview HeightsBrecksville-Broadview Hts...
Three Rivers Athletic Conference Champio FindlayFindlay HS
TVC Meet Of Champions (HS, MS) Athens, OHAthens HS
West Shore Conference Championships AvonAvon Middle School
Western Buckeye League Championships DefianceDefiance HS
Thursday, May 14
Cross County Conference Championships West AlexandriaTwin Valley South HS
CVC Championships - Metro IndependenceIndependence
Lake Erie League Championship Cleveland HeightsCleveland Heights HS
MOAC Championships Pleasant TownshipPleasant HS
MOAC Finals MarionPleasant HS
MSL JV Meet Bloom CarrollBloom Carroll
Northwest Central Conference Championshi WaynesfieldWaynesfield-Goshen Track&...
Northwest Conference Championship Columbus GroveColumbus Grove HS
Ohio Capital Conference SunburyBig Walnut
Ohio Capital Conference - Central HilliardHilliard Davidson
PAC Championships GenevaSPIRE
Premier Athletic Conference Meet GenevaSpire Institute
SWBL Championships BellbrookBellbrook Track & Field C...
Friday, May 15
Blanchard Valley Conference Meet FindlayLiberty-Benton HS
East Central Ohio League MariettaMarietta College
Federal League Championships PerryPerry HS
Green Meadows Conference AyersvilleAyersville HS
Hubbard HS Invitational HubbardHubbard HS
Inter-Valley Conference Championships NewcomerstownNewcomerstown
Mid-State League Ohio Championship LondonLondon HS
MSL Buckeye Championships AshvilleTeays Valley HS
MSL Cardinal Championship MillersportMillersport HS
Muskingum Valley League Championships ZanesvilleMaysville Athletic Comple...
N-10 Conference Championships New WashingtonBuckeye Central HS
NLL Championships Sylvania OhioSouthview
Northeastern Buckeye Conference Champion CantonCanton South HS
OCC Central HilliardHilliard Davidson
Ohio Cardinal Conference MadisonMadison HS
PAC 7 Conference Meet WoosterTriway HS
PTC County Division Finals RavennaRavenna Raven Stadium
PTC Metro Division Finals RavennaRavenna Raven Stadium
Sandusky Bay Conference Championships MilanEdison HS
Scioto Valley Conference BainbridgePaint Valley HS
SVC Finals BainbridgePVHS
Toledo Area Athletic Conference Champion GibsonburgGibsonburg HS
Toledo City Athletic League Champiohship ToledoWoodward HS
Walsh Jesuit Twilight Meet Cuyahoga FallsWalsh Jesuit HS
Saturday, May 16
Akron PS City Series Track Championships AkronEllet HS
Buckeye Border Conference Championships West UnityHilltop Track
Inter Tri County League East PalestineReid Stadium
Jason Manse Crusader Relays CantonCanton Central Catholic
John Glenn 9th/10th Grade Meet New ConcordMuskingum University
Mid Buckeye Conference Championship LoudonvilleRedbird Stadium
NorthEast Ohio Girls All-Catholic St. Joseph High SchoVilla Angela
Northern Buckeye Conference Championship TontoganyOtsego HS
Northern Ohio League Championships Bellevue High SchoolBellevue Athletic Field
OCC Capital SunburyBig Walnut HS
OCC Cardinal Finals HilliardHilliard Davidson
OCC Central Finals HilliardHilliard Davidson
Open Door Christian T&F Invitational 2nd GraftonMidview HS
Sandusky River League FostoriaFostoria Stadium
Southeastern Ohio Athletic League MassillonJackson HS
Three Rivers AC JV T&F Championship FremontFremont Ross HS
Wayne County Athletic League Championshi OhioNorthwestern HS
Wesbanco Shamrock Relays Barnesville Barnesville HS
Monday, May 18
Jim Green JV Invitational MentorMentor HS
Tuesday, May 19
D1 Central District, Section 1 Prelims HilliardHilliard Darby HS
D1 Central Division, District 2 Field Hilliard Hilliard Darby HS
D2 Central District Prelim Day 1 WestervilleWesterville South HS
D2 District prelims Nelsonville NelsonvilleNelsonville York
D2 Nelsonville-York NelsonvilleNelsonville-York HS
D2 New Richmond New RichmondNew Richmond HS
D2 Oak Harbor Oak Harbor Oak Harbor HS
D2 Washington Court House Washington Court HouWashington C.H. Washingto...
D2 Westerville South WestervilleWesterville South HS
D3 Central District Prelim WhitehallWhitehall-Yearling HS
D3 Dayton DaytonWelcome Stadium
D3 Milton-Union west-MiltonMilton-Union HS
D3 Newcomerstown NewcomerstownNewcomerstown HS
D3 St. Clairsville St ClairsvilleSt. Clairsville HS
D3 Whitehall-Yearling WhitehallWhitehall-Yearling HS
Wednesday, May 20
Central District 2 Prelims HilliardHilliard Darby
D1 Austintown-Fitch AustintownAustintown-Fitch Falcon S...
D1 Brunswick BrunswickBrunswick HS
D1 Columbian TiffinColumbian HS
D1 Dayton DaytonWelcome Stadium
D1 Hilliard Darby - Dist. 3 HilliardHilliard Darby
D1 Mason MasonMason HS
D1 Mentor MentorMentor HS
D1 Nordonia MacedoniaNordonia Boliantz Stadium
D1 North Canton North CantonMemorial Stadium
D1 Steele Amherst Steele HS
D1 Wayne DaytonWayne HS
D1 Winton Woods CincinnatiWinton Woods HS
D2 Central District Prelim Day 2 WestervilleWesterville South HS
D2 Defiance DefianceDefiance HS
D3 Central District Prelim Day 2 WhitehallWhitehall-Yearling HS
D3 Gibsonburg GibsonburgGibsonburg HS
D3 Independence IndependenceIndependence HS
D3 Norwayne CrestonNorwayne HS
D3 Southeastern ChillicotheSoutheastern HS
D3 Springfield New MiddletownNew Middletown Springfiel...
Distict D1 Prelims MentorMentor HS
NEO D3 District Prelim NorwayneNorwayne HS
Thursday, May 21
D2 Bedford BedfordBedford HS
D1 Central District, Section 1 Field HilliardHilliard Darby HS
D1 Central, Dist 1 All results HilliardHilliard Darby
D1 Marietta MariettaMarietta College
D1 St. Francis ToledoSt. Francis deSales HS
D2 Dayton DaytonWelcome Stadium
D2 Graham Saint ParisGraham Local HS
D2 Lakeview CortlandLakeview HS
D2 Meadowbrook ByesvilleMeadowbrook HS
D2 Orrville OrrvilleOrrville HS
D2 Perry PerryPerry HS
D2 Salem SalemReilly Stadium
D2 West Holmes Millersburg,West Holmes HS
D3 Ayersville AyersvilleAyersville HS
D3 Bucyrus BucyrusBucyrus HS
D3 Liberty-Benton FindlayLiberty-Benton HS
D3 New Richmond New RichmondNew Richmond HS
D3 Spencerville SpencervilleSpencerville HS
Northeast DII District Prelims CortlandLakeview Stadium
Friday, May 22
District D 1 - Finals MentorMentor HS
NEO D3 District Finals NorwayneNorwayne HS
Saturday, May 23
Central District 2 Finals HilliardHilliard Darby
D2 Central District Finals WestervilleWesterville South HS
D3 Central District Finals WhitehallWhitehall-Yearling HS
DI Central District 1 Finals HilliardHilliard Darby HS
DI Central District 3 Finals HilliardHilliard Darby
DII District Day 2-Perry PerryPerry HS
Northeast DII District Finals CortlandLakeview Stadium
SE D3 District Finals ChillicotheSoutheastern HS
SE DII District Finals NelsonvilleNelsonville York
Wednesday, May 27
D1 Region 03 Day 1 PickeringtonPickerington North HS
D1 Regionals Prelims Pickerington Pickerington North
D3 NEO Regional - Prelims NavarreFairless HS
D3 Region 11 Prelims LancasterFairfield Union HS
Regional Semifinals LancasterFairfield Union
Regionals D1 - Prelims AustintownAustintown Fitch HS
Thursday, May 28
D2 Regional Prelims Lexington Lexington HS
DII Regional Meet Day 1-Austintown AustintownAustintown-Fitch HS
Friday, May 29
D1 Region 01 Finals AustintownAustintown Fitch HS
D1 region 02 Finals AmherstSteele HS
D1 Region 03 Finals PickeringtonPickerington North
D1 Region 04 DaytonPerc Welcome Stadium
D3 Region 09 FINALS Navarre, OHFairless HS
D3 Region 10 All TiffinColumbian HS Frost-Kalnow...
D3 Region 11 Finals LancasterFairfield Union HS
D3 Region 12 All TroyTroy HS
Regional Finals LancasterFairfield Union
Saturday, May 30
D2 Region 05 AustintownAustintown-Fitch HS
D2 Region 06 LexingtonLexington HS
D2 Region 07 New ConcordMuskingum University
D2 Region 08 DaytonPerc Welcome Stadium
June
Friday, June 5
D1 State Championship Prelims ColumbusJesse Owens
D3 State Meet Prelims ColumbusJesse Owens Stadium
DII State Meet Day 1 ColumbusJesse Owen Stadium
Saturday, June 6
OHSAA Division 1 State Championship Day 2 ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
OHSAA Division 2 State Championship Day 2 ColumbusJesse Owen Stadium
OHSAA Division 3 State Championship Day 2 ColumbusJesse Owens Stadium

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results