Team Results Management

All MeetsOnly Meets With Results

Add a meet to your team calendar:

March
Monday, March 23
Dan Lennon Invitational VermillionDakota Dome
Friday, March 27
March Madness Rapid CitySioux Park
Saturday, March 28
Douglas Early Bird SDBox Elder
April
Thursday, April 2
Patriot Invitational MillerBob Schroeder Field
Rapid City Developmental Meet Rapid CitySchool of Mines
Tuesday, April 7
Dakota Clash PierrePierre
Douglas JV DouglasDouglas HS
Friday, April 10
Central Dakota Invitational MillerBob Schroeder Field
Queen City Classic SpearfishLyle Hare Stadium
Saturday, April 11
Brandon Valley Invite BrandonBrandon Valley Hs
Tuesday, April 14
Pork chop Relays Clear Lake Clear Lake
SBA Invitational HuronTiger Stadium
Spearfish JV SpearfishLyle Hare Stadium
Friday, April 17
Bennett County Invite Martin, SDBennett County HS
Saturday, April 18
Gettysburg Invitational GettysburgGettysburg
Track O Rama (HS, MS) Rapid CitySchool of Mines
Tuesday, April 21
Rapid City JV-Varsity Invite Rapid CitySchool of Mines
Thursday, April 23
Kimball/White Lake Invitational KimballKiote Stadium
Friday, April 24
Custer Invite CusterCuster
Watoma Relays Watertown Arrow Field
Tuesday, April 28
Banana Relays HaytiHamlin Track Complex
Estelline Invitational EstellineDwight Kinney Field
Miller Booster Club MillerBob Schroeder Field
Northern Hills BelleBelle
Southern Hills Qualifier Hot SpringsHot Springs HS
May
Friday, May 1
Howard Wood Dakota Relays (HS, MS, Collegiate, UnA) Sioux FallsHoward Wood
O'Gorman Invite Sioux FallsO'Gorman HS
Sisseton Invitational Sisseton Sisseton HS
Saturday, May 2
Howard Wood Dakota Relays Sioux FallsHoward Wood Field
Mountain West Invitational T&F Meet LeadMountain Top Field
Monday, May 4
281 Conference - Junior High Wessington SpringsWessington Springs
Tuesday, May 5
Comet Classic Rapid CityHart Ranch
Estelline invitational Estelline Dwight Kenny Field
Eureka Lions EurekaEureka
Miller Invitational MillerBob Schroeder Field
Sturgis JV SturgisWoodle Field
West River Invitational (HS, MS) Rapid CitySioux Park
Friday, May 8
Jimmy Rearick Invitational MillerBob Schroeder Field
Saturday, May 9
Black Hills Track Classic SturgisWoodle Field
Running Elks Elkton Elkton HS
Tuesday, May 12
281 Conference HuronTiger Stadium
All-City Meet (HS, MS) Rapid CitySioux Park
ECC Conference Tiospa Zina Tribal Tiospa Zina track
Eureka Lions EurekaEureka
Rapid City Qualifier Rapid CitySchool of Mines
Friday, May 15
BH Conference Belle FourcheBelle Fourche
Hamlin Last Chance HaytiHamlin Track Complex
Lemoine Trout Memorial Track Meet (HS, MS) Rapid CitySioux Park
Sisseton Twilight Sisseton Sisseton HS
Western Great Plains Conference PreshoLyman
Thursday, May 21
Region 2B GettysburgGettysburg
Region 8A / Last Chance Meet SpearfishLyle Hare Stadium
Regional 1 meet Milbank Milbank HS
SDHSAA Region 7B Championships PreshoLyman HS
Friday, May 29
SDHSAA Class B State Championships Rapid CitySDSM&T
South Dakota State Meet SturgisWoodle Field
Saturday, May 30
SDHSAA Class AA State Meet Rapid CitySDSM&T
SDHSAA Class B State Championships Rapid CitySDSM&T

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results