View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

March
Wednesday, March 22
Coventry Time Trials AkronCoventry
Saturday, March 25
Black Bear Relays WarsawWarsaw HS
Cambridge Quad CambridgeCambridge HS
Hammond Relays PickeringtonPickerington Central
Icebreaker Invitational Pataskala, OhioWatkins Memorial
Jerry Neal Invitational MaysvilleMaysville Athletic Center
Lady Tiger Classique VersaillesVersailles HS
Seneca East Tiger Invitational AtticaSeneca East HS
Strongsville Elite Meet StrongsvilleStrongsville HS
Tuesday, March 28
BC/AC Dual CarrollCarl Fell Stadium
Booster Invitational Columbus, OhioHamilton Township HS
Cardington/Wynford Tri CardingtonCardington
Central Crossing Tri Grove CityCentral Crossing HS
CW vs. Lanc LancasterLancaster HS
Mapleton Dual vs Plymouth AshlandMapleton High
Pickerington Central vs. Hilliard Davidson PickeringtonPickerington Central
Upper Arlington Tri Upper ArlingtonUpper Arlington
Wednesday, March 29
Bexley Tri Bexley OHBexley
Harding @ Hayes DelawareDelaware Hayes HS
Hoban at Coventry AkronCoventry
Thursday, March 30
GV Quad- Bristol, Edgewood, Fairport OrwellGrand Valley HS
Jackson Invitational Jackson,OHJackson HS
Pickerington North Quad PickeringtonPickerington North
Wayne Clark Invitational ZanesvilleZanesville HS
Zane Trace Invitational ChillicotheZane Trace HS
Friday, March 31
F.E. Cope Inv SalemSalem
Madison Comprehensive Invitational Mansfield Madison Comprehensive
Red Raider Relays London, OhioLondon HS
April
Saturday, April 1
Armstrong - Cardington OhioCardington
Avon Lake Invitational Avon LakeAvon Lake HS
Bellaire Early Bird Invitational BellaireNelson Field, Bellaire
Bellaire Earlybird Invitational BellaireNelson Field
Bill Dodd Invitational ParmaByers Field
Bucyrus Elks Invitational BucyrusBucyrus
Celina Invitational CelinaCelina HS
David Schorr Invitational MorralRidgedale HS
Don Faix Memorial Invitational MantuaCrestwood HS
Fairless Tri-County Invitational NavarreFairless HS
Ironton Invitational IrontonIronton HS
Joe Kasper Invitational MeadowbrookMeadowbrook HS
Joe Lane Invitational Mineral RidgeJoe Lane Track Complex
Lima Spartan Invitational LimaLima HS
Maralyn H West Invitational ClevelandCollingwood Track Complex
Newark Invitational NewarkNewark Evans Complex
Newton Falls Invitational Newton FallsNewton Falls HS
Perkins Pirate Invitational SanduskyPerkins HS
Rocky Brands Invitational NelsonvilleNelsonville York
Wildcat Premier HilliardHilliard Davidson
Monday, April 3
Northridge Tri - Johnstown - Lakewood JohnstownNorthridge HS
Northridge-Johnstown-Lakewood JohnstownNorthridge HS
Tuesday, April 4
BC/BX/FU Tri CarrollCarl Fell Stadium
Coventry / Cloverleaf at Field FieldField
Dublin Coffman vs. Thomas Worthington DublinDublin Coffman
Grove City Quad Grove CityGrove City HS
GV Tri- Mathews, Newbury OrwellGrand Valley HS
Hilliard Bradley vs. Groveport-Madison Hilliard`Hilliard Bradley
Home vs. Garfield & Lake Center Christian MantuaCrestwood HS
Kilbourne Quad w/Beechcroft, Licking Heights, Teay... ColumbusWorthington Kilbourne
Mapleton Tri--NL & WR AshlandMapleton HS
Maplewood Tri CORTLANDMHS
Marietta Night Relays MariettaMarietta HS
Marysville Tri Meet # 1 Marysville800 Amrine Mill Rd
Mount Gilead Tri Meet Mount GileadMount Gilead
Newark v Lancaster NewarkEvans Complex
Olen. Liberty v. D. Hayes PowellOlen. Liberty
Pleasant Quad (RV, BL, MH) MarionMarion Pleasant HS
Pleasant/Ben Logan/M.Harding PleasantPleasant
PTC Meet Mogadore/Southeast/Rootstown MogadoreMogadore HS Stadium
Tri meet Carey/Upper Sandusky/Col. Crawford CareyCarey
Westerville Central Tri WestervilleWesterville Central
Westerville Central v. CSG and Big Walnut WestervilleWesterville Central
Westland vs Dublin Jerome & Bishop Ready GallowayWestland HS
WSHS-Hilliard Davidson Dual WestervilleWesterville South HS
Wednesday, April 5
Darby at Gahanna HilliardHilliard Darby
Olentangy Orange Tri # 1 Lewis CenterOlentangy Orange
South Vs. North Willoughby. OhioWilloughby South HS
Thursday, April 6
Conneaut vs Strong Vincent ConneautConneaut, OH
Dick Houston Relays HanoverLicking Valley HS
Manchester Quad ManchesterManchester HS
Friday, April 7
Bath Ehresman Invitational BathBath HS
Bill Barry Invitational Tallmadge OhioTallmadge Middle School
Bob Eisenhart Invitational TinoraTinora HS
Bowling Green Bobcat Invitational Bowling GreenBowling Gren HS
Buckeye Valley Invitational DelawareBuckeye Valley HS
Chesapeake Lions Club Invitational ChesapeakeChesapeake HS
Conneaut vs Strong Vincent ConneautConneaut, OH
Doug Mowery Invitational Van BurenVan Buren HS
Grand Valley Twilight OrwellGrand Valley HS
Indian Relays Mount GileadMount Gilead
Kenton Relays KentonKenton
Lakeview Relays CortlandLakeview HS
Mingo Relays LoganLogan HS
Panther Invitational HilliardHilliard Darby
Porterfield Invitational St. ClairesvilleSt. Clairesville HS
Westfall Invitational WilliamsportWestfall HS
Saturday, April 8
Big Walnut Relays SunburyBig Walnut
East Canton Invitational CantonCanton South Stadium
Fairfield Union Invitational lancasterFairfield Union HS
Knights Invitational MillersburgWest Holmes HS
Lakeview Relays CortlandLakeview HS
Lakota Invitational KansasLakota HS
Lew Speece Invite Western ReserveBerlin Center Western Res...
Lexington Invitational LexingtonLexington HS
Medina Relays MedinaMedina HS
Newark Catholic Invitational NewarkEvans Complex
Nordonia Knights Relays NordoniaNordonia HS
Shelby Invitational ShelbyShelby HS
South Gallia Invitational Crown CitySouth Gallia HS
Stingel Invitational PickeringtonPickerington North
Whitmer Golden W Invitational Toledo, OHWhitmer HS
Monday, April 10
Chardon Tri- Kenston, GV ChardonChardon HS
Ward Invitational East Palestine East Palestine HS
Tuesday, April 11
BHS vs Bloomfield & Windham KinsmanBHS
Big Walnut, Highland @ Harding MarionMarion Grant
Canal Winchester Tri OhioCanal Winchester
Central Crossing Quad Grove CityCentral Crossing HS
Chalker Tri- Lordstown, GV SouthingtonChalker Athletic Complex
Coventry/Streetsboro at Woodridge Cuyahoga FallsWoodridge
Dublin Coffman vs. Dublin Scioto DublinDublin Coffman
Fredericktown Quad Fredericktown, OHFredericktown HS
George Gross Invitational Cuyahoga HeightsCuyahoga Heights HS
Grove City Quad Grove CityGrove City HS
Hilliard Bradley Quad HilliardHilliard Bradley
Kenton KentonKenton
La Salle Senior Sendoff CincinnatiLa Salle HS
Mapleton Tri versus Crestview and Monroeville AshlandMapleton HS
Maplewood Dual CORTLANDMHS
Marysville Dual # 1 MarysvilleMarysville HS
Newark v. Heath, New Albany NewarkEvans Complex
Olen. Liberty v. D. Jerome PowellOlen. Liberty
PTC Meet Mogadore/Crestwood/Waterloo MogadoreMogadore HS
South Vs. Madison Willoughby, OhioSouth HS
WSHS-Whitehall Dual WestervilleWesterville South
Wednesday, April 12
Hawk's Invitational Columbus, OHBishop Hartley HS
Olentangy vs. Olentangy Orange Lewis CenterOlentangy
Pickerington Central vs. Gahanna Lincoln Pickerington Pickerington Central
Whitmer Freshman Invitational ToledoWhitmer HS
Thursday, April 13
Andy Haines Invitational BainbridgePaint Valley HS
Aurora Invitational AuroraAurora HS
Best of the Southwest ColumbusFranklin Heights
Cardington Quad CardingtonCardington-Lincoln HS
Columbus Grove Bulldog Invitational Columbus GroveColumbus Grove HS
Coventry at Barberton BarbertonBarberton
Fred Durkle Invitational West AlexandriaTwin Valley South HS
Fred Durkle Invite West Alexandria Twin Valley South HS
Licking Heights Hornet Invitational Licking HeightsLicking Heights
Lorain County Championships AmherstSteele HS
Miamisburg Invitational MiamisburgMiamisburg
Ontario Relays OntarioOntario HS
Ottawa Glandorf Invitational OttawaTitan Stadium
South Invitational Willoughby, Ohio Willoughby South HS
Springfield Invitational Holland, OHSpringfield HS
Wayne Trace Invitational HavilandWayne Trace HS
Willoughby South Invitational WilloughbyWilloughby South HS
Friday, April 14
2017 Elk Relays CentervilleCenterville HS
Dover Tornado Relays DoverDover HS
Washington Court House Invitational Washington Ct HouseWashington CH HS
Saturday, April 15
AW Hendericks Invitaional ClydeClyde HS
Big Ox Invitational LouisvilleSt. Thomas Aquinas HS
Cowen Redbird Invitational LoudonvilleLoudonville HS
Dublin Coffman Classic DublinDublin Coffman
East Palestine Bulldog Invitational Eas PalestineReid Memorial Stadium
Edison Invitational East MilanEdison HS
Hank Smith Invitational HeathHeath HS
HealthPoint Husky Invitational West Salem, OhioNorthwestern HS
Mansfield Mehock relays MansfieldMansfield
Perry Relays PerryPerry HS
Valkyrie Invitation RavennaRavenna HS
Vandalia Butler Invitational VandaliaButler HS
Warren Invitational VincentWarren HS
Monday, April 17
GH GHGH
Tuesday, April 18
BHS vs Lordstown & Newbury KinsmanBHS
Colerain Invitational CincinnatiColerain HS
CW/PC/REYN OHCanal Winchester
Genoa/Elmwood/Woodmore Tri GenoaGenoa HS
Grove City Tri Grove CityGrove City HS
Hilliard Davidson vs. Dublin Coffman HilliardHilliard Davidson
John Hammond Relays HilliardHilliard Darby
Maplewood Dual CORTLANDMHS
Marysville Tri # 2 MarysvilleMarysville HS
Newark v. Pickerington North NewarkEvans Complex
Norton at Coventry AkronCoventry
Olen. Liberty v. O. Orange PowellOlen. Liberty
PTC Meet Mogadore/Garfield Garrettsville MogadoreMogadore HS
PV Tri- Cardinal, GV AndoverPymatuning Valley HS
River Valley Tri Meet CaledoniaRiver Valley HS
Southeast & Hawken MantuaCrestwood HS
Watkins dual PataskalaWatkins memorial Hs
Westland vs Franklin Hts GallowayWestland HS
Worthington Kilbourne vs. Big Walnut ColumbusWorthington Kilbourne
WSHS-Gahanna-Pick. Central Tri WestervilleWesterville South
Wednesday, April 19
BC/LU/MP Tri CarrollCarl Fell Stadium
Gahanna Relays GahannaGahanna Lincoln
Home Tri NorwalkSt. Paul HS
Olentangy vs. Delaware Hayes Lewis CenterOlentangy
Pickaway County Meet CirclevilleLogan Elm HS
South @Riverside Painesville TWP,OhioRiverside
Thursday, April 20
Chillicothe Cavalier Invitational ChillicotheChillicothe HS
Dave Ice Girls Invitational BellaireNelson Field
Mogadore/Coventry MogadoreMogadore HS
Friday, April 21
Bobcat Booster Invitational ColumbusGrandview Heights
Brookside Invitational BrooksideSevits Stadium
Crawford County Championships BucyrusWynford HS
Crestview Pruner Invitational AshlandCrestview HS
East Palestine Relays East PalenstibeEast Palenstine
Eastwood Relays PembervilleEastwood HS
Freedom Relays PowellOlen. Libert
Gibsonburg Invitational GibsonburgGibsonburg HS
Lancaster Fulton Relays LancasterLancaster HS
Logan Elm Invitational CirclevilleLogan Elm HS
Pat McMillan Invitational WhitehallWhitehall-Yearling HS
Riverside PT Invitational ProctorvilleFairland HS
Sycamore Baton Relays CincinnatiSycamore HS
Trinity Invitational BedfordBedford Stadium
Wildcat Invitational WestervilleWesterville South
Saturday, April 22
Bill Krause Invitational TiffinFrost-Kalnow Stadium
Bloom Carroll Invitational Carroll, OhioCarl Fell Stadium
Comet Relays AmherstSteele HS
Delphos St John's Invitational DelphosDelphos Jefferson HS
Diller Invitational AyersvilleAyersville HS
Elmo Kallner Invitational Columbus, OhioHamilton Township HS
Fostoria Boosters Inv. Fostoria, OhioMemorial Stadium
Gerald Swankhouse Memorial Invitational Upper SanduskyUpper Sandusky HS
Huron Track & Field Invitational HuronHuron Memorial Stadium
Kurt Frankel Invitational ChesterlandWest Geauga HS
Mahoning County Championships AustintownGreenwood Falcon Stadium
Ned Weingart Invitational Cleveland HeightsCleveland Heights HS
Ranger Relays Eastlake,OhioNorth HS
Stark County Championships PerryPerry HS
Yellow Jacket Relays Mt VernonMt. Vernon
Monday, April 24
Huntington Invitational ChillicotheHuntington HS
Knight Classic Freshman Invitational ToledoSt. Francis HS
Mogadore/Ellet MOGADOREMogadore HS
Olentangy Orange Quad # 1 Lewis Center Olentangy Orange
Tuesday, April 25
BC/BU/NY tri CarrollCarl Fell Stadium
BHS vs Bloomfield, Windham, & Victory Christian KinsmanBHS
Central Crossing Pentagonal Grove CityCentral Crossing HS
Coventry & Springfield at Ravenna RavennaRavenna
Dublin Coffman vs. Worthington Kilbourne ColumbusWorthington Kilbourne
East Knox JV Invite HowardEast Knox
Elida Quad vs Defiance, Kenton, Delphos Jefferson ElidaElida Track
Gene Cole Invitational LancasterLancaster
GV Dual vs. Lordstown OrwellGrand Valley HS
Hamilton Twp vs. Circleville Columbus, OhioHamilton Township HS
Hawken-Gilmour-Lake Ridge Academy Gates MillsHawken School
Hilliard Bradley vs. Olen. Liberty HilliardHilliard Bradley
Hilliard Davidson Tri HilliardHilliard Davidson
London/WYHS/WJHS London OhioLondon HS
Marysville Tri # 3 MarysvilleMarysville HS
Northland invitation OhioColumbus
Princeton Invitational PrincetonPrinceton HS
PTC Meet Mogadore/Lake Center MogadoreMogadore HS
Reynoldsburg Tri ReynoldsburgReynoldsburg
Rootstown MantuaCrestwood HS
WSHS-Thomas Worthington-Newark Tri OHWesterville South
Wednesday, April 26
Logan Elm Tri CirclevilleLogan Elm HS
South Vs. Mayfield Willoughby, Ohio Willoughby South HS
Thursday, April 27
Licking Valley Invitational NewarkLicking Valley
Western Reserve Relays Berlin CenterWestern Reserve HS
Friday, April 28
68th Marion Night Invitational MarionMarion Grant
Arcanum Booster Invitational ArcanumArcanum-Butler School
Archbold Walker/Dilbone Relays ArchboldArchbold Bluestreak Stadi...
Berea Kiwanis Titans Relays BereaGeorge Finnie Stadium
Bob Royer Invitational North RobinsonCol Crawford HS
Dick Beeler Booster Invitational HarveyJack Britt Stadium
Edgerton Invitational EdgertonEdgerton HS
Ernie Moore Invitational DoylestownChippewa HS
John Glenn STS-95 Invitational MaysvilleMaysville Athletic Comple...
Joseph King Invitational Rocky RiverLutheran West HS
Larry Cogan Warrior Invitational CarrolltonCarrollton HS
Mapleton Night Invitational AshlandMapleton HS
McClain Invitational Greenfield Greenfield McClain HS
Medina Buckeye Relays MedinaBuckeye HS
Millersport Laker Invitational OhioMillersport
Milt Will Relays OhioCanal Winchester
Mogadore Wildcat Invitational MogadoreMogadore HS
Nancy Erme Relays Toledo, OHWhitmer HS
New Bremen Cardinal Invitational New BremenNew Bremen HS
Olentangy Invitational Lewis CenterOlentangy
Port Clinton Invitational Port ClintonPort Clinton HS
Ranger Invitational Columbus, OhioHamilton Township HS
Shawnee HS Invitational LimaShawnee HS
St. Francis Knight Relays ToledoSt. Francis HS
Tusky Valley Inv ZoarTusky Valley
Saturday, April 29
Anthony Wilson Invitational ColumbusFranklin Heights HS
Ariel Invitational (High School) UticaUtica HS
Avon Reynolds Relays AvonJoe Firment Stadium
Bellaire Invitational BellaireNelson Field
Bellevue Elks Invitational Bellevue Bellevue HS
Cardinal Relays Mentor,OhioMentor HS
Cuyahoga Relays Cuyahoga HeightsCuyahoga Heights HS
Lakeview Invitational CortlandLakeview HS
Liberty-Benton Invitational FindlayLiberty-Benton HS
Marietta Noon Lions Invitational MariettaMarietta College
Poland Invitational PolandPoland
Walnut Hills DeHart Invitational Walnut HillsWalnut Hills HS
May
Monday, May 1
Olentangy Orange Quad # 2 Lewis CenterOlentangy Orange
Tuesday, May 2
Buckeye Central Invitational New Washington Buckeye Central HS
Central Crossing Quad Grove CityCentral Crossing HS
Dublin Jerome Tri DublinDublin Jerome HS
Grandview/Fairbanks Dual ColumbusGHHS
Granville/Whitehall Yearling Dual GranvilleGranville HS
Hawken-Chagrin Falls Gates MillsHawken School
Hilliard City Tri HilliardHilliard Darby
Jackson-Milton/Mogadore North JacksonJackson-Milton
LO/BC/LE/MI/SD Meet LoganLogan
Olen. Liberty v. Olentangy and W. Christian PowellOlen. Liberty
OVAC 5A Qualifier St. Clairsville OHSt Clairsville HS
Pickerington North Tri # 2 PickeringtonPickerington North
Ross County Meet FrankfortAdena HS
Westland vs Grove City & West GallowayWestland HS
Zanesville v Marietta & Newark ZanesvilleZanesville HS
Wednesday, May 3
Africentric Classic Columbus3141-3233 Allegheny Ave
Liberty Union JV meet Baltimore OhioLUHS
South @ Brush South Euclid,OhioCharles F. Brush HS
Thursday, May 4
OVAC 5A Qualifier Day2 St. Clairsville OHSt Clairsville HS
T-Con Relays TallmadgeTallmadge
TVC Ohio League Meet McarthurVinton County HS
Westerville South 9/10 Relays WestervilleWesterville South
Friday, May 5
Bell Invitational Rocky RiverRocky River HS
Bob Valentine Hillsdale Invitational JeromesvilleHillsdale
Circleville Invitational CirclevilleCircleville HS
Elite 8 - Delaware County Championship Lewis CenterOlentangy Orange
Euclid Relays Mentor,OhioMentor HS
Green Bear Relays Ottawa HillsOttawa Hills HS
Hilliard Bradley Invitational HilliardHilliard Bradley
Jackson Twilight Invitational MassillonJackson HS
Larkin / Crosten Classic Upper ArlingtonqUpper Arlington
Rod Russell Mason Invitational MasonMason HS
Roosevelt Memorial Invitational DaytonWelcome Sadium
Saturday, May 6
50th Mount Gilead Invite Mount GileadMount Gilead HS
Ashtabula County Meet OrwellGrand Valley HS
Ashville Kiwanis Invitational AshvilleTeays Valley HS
Bob Knoll Invitational New LondonNew London HS
Don Mark's Invitational McConnellsvilleMorgan HS
Lamberson Invitational MontpelierPete Draher Invitational
Miele Invitational Gates MillsGilmour Academy
OVAC Championship St. Clairsville, OHSt Clairsville HS
Roosevelt Memorial Invitational DaytonWelcome Sadium
The Optimist Meet AustintownGreenwood Falcon Stadium
Woodridge Wrap Up Invite PeninsulaWoodridge HS
Monday, May 8
Jv occ meet PickeringtonPickerington central
Panther JV Invitational HilliardHilliard Darby
Woodridge Stars of Track & Field PeninsulaWoodridge HS
Tuesday, May 9
Chagrin Valley Conference - Valley Division Cuyahoga HeightsCuyahoga Heights HS
Meigs Invitational PomeroyMeigs HS
Mid-State League- Buckeye Prelims & Field Finals LancasterFairfield Union HS
MOAC Blue Prelims Mt. GileadMt. Gilead HS
Wednesday, May 10
Central Catholic League Championships ColumbusColumbus School for Girls
Firelands Conference Championships AshlandMapleton HS
Lake Erie League Championships BedfordBedford Bearcat Stadium
NAC Championships AndoverPymatuning Valley HS
PTC League Meet CrestwoodCrestwood HS
Western Reserve Conference Geneva,Ohio SPIRE Institute
Thursday, May 11
BC JV CarrollCarl Fell Stadium
Chagrin Valley Conference - Valley Division Cuyahoga HeightsCuyahoga Heights HS
Firelands Conference Championships AshlandMapleton HS
MOAC Blue Finals MarionPleasant HS
OCC - Central Championships DublinDublin Coffman HS
Southern Ohio Conference Meet South Webster, OhioSouth Webster HS
Toledo City Championships ToledoRogers HS
Friday, May 12
ECC Championships CincinnatiAnderson HS
Greater Cleveland Championships BrunswickBrunswick HS
Greater Miami Conference Championships MasonMason HS
Mid-State League - Ohio WhitehallWhitehall
Mid-State League Buckeye Finals LancasterFairfield Union
Midwest Athletic Conference Championships ColdwaterColdwater HS
Northern Lakes League Championships SylvaniaSylvania Southwest HS
PTC League Meet Finals MantuaCrestwood HS
Scioto Valley Championship ChillicotheSoutheastern HS
Southern Ohio Conference Meet South Webster, OhioSouth Webster HS
Walsh Jesuit Twilight Meet Cuyahoga FallsWalsh Jesuit HS
Saturday, May 13
Licking County League - Cardinal Division HeathHeath HS
OCC - Capital Championships Finals DublinDublin Coffman HS
OCC - Cardinal Championship Finals HilliardDavidson HS
OCC - Central Championships Finals DublinDublin Coffman HS
OCC - Ohio Championships Finals SunburyBig Walnut HS
OCC- Buckeye Championships Finals OlentangyOlentangy Orange HS
Tuesday, May 16
Central District D1 District 2 HilliardHilliard Darby
Central District D2 WestervilleSouth HS
D III Central District Championships PataskalaWatkins Memorial
Wednesday, May 17
Central District D1 District 2 HilliardHilliard Darby HS
D3 Norwayne District Pre-lim CrestonNorwayne
Thursday, May 18
Central District D2 WestervilleSouth HS
D2 Lakeview District Prelims CortlandLakeview HS
D2 Perry District Meet PerryPerry HS
OHSAA D1 Southeast District MariettaMarietta College
Friday, May 19
OHSAA D1 Northeast District - Austintown AustintownGreenwood Chevrolet Falco...
OHSAA D1 Northeast District - Brunswick Brunswick Brunswick Auto Mart Stad...
OHSAA D1 Northeast District - Mayfield MayfieldMayfield HS
OHSAA D1 Northeast District - Nordonia NordoniaBoliantz Stadium
OHSAA D1 Northeast District - North Canton North CantonNorth Canton HS
OHSAA D1 Northeast District - Steele AmherstAmherst Steele HS
OHSAA D1 Northwest District - Columbian TiffinColumbian HS
OHSAA D1 Southwest District - Dayton DaytonWelcome Stadium
OHSAA D1 Southwest District - Mason MasonMason HS
OHSAA D1 Southwest District - Wayne Huber HeightsWayne HS
OHSAA D1 Southwest District - Wilton Woods CincinnatiWilton Woods HS
OHSAA D2 Northwest District - Defiance DefianceFred Brown Stadium
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbour Oak HarbourOak Harbour HS
OHSAA D3 East District NewcomerstownNewcomerstown HS
OHSAA D3 Northeast District - Cuyahoga Heights Cuyahoga HeightsRalph P. Adams Stadium
OHSAA D3 Northeast District - Norwayne CrestonNorwayne HS
OHSAA D3 Northeast District - Springfield New Middletown Springfield Local HS
Saturday, May 20
OHSAA D1 Central District 1 HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Central District 2 HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Central District 3 HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Central District 4 WestervilleWesterville South HS
OHSAA D1 Northwest District - St. Francis ToledoSt. Francis DeSales HS
OHSAA D2 Central District WestervilleWesterville South HS
OHSAA D2 East District - Meadowbrook MeadowbrookMeadowbrook HS
OHSAA D2 East District - West Holmes MillersburgWest Holmes HS
OHSAA D2 Northeast District - Bedford BedfordBedford HS
OHSAA D2 Northeast District - Lakeview CortlandLakeview HS
OHSAA D2 Northeast District - Orville OrvilleOrville HS
OHSAA D2 Northeast District - Perry PerryPerry HS`
OHSAA D2 Northeast District - Salem SalemReilly Stadium
OHSAA D2 Southeast District - Meigs PomeroyMeigs HS
OHSAA D2 Southeast District - Washington CH Washington CHWashington HS
OHSAA D2 Southwest District - Dayton DaytonWelcome Stadium
OHSAA D2 Southwest District - Graham St. ParisGraham Local HS
OHSAA D2 Southwest District - New Richmond New RichmondNew Richmond HS
OHSAA D3 Central District PataskalaWatkins Memorial HS
OHSAA D3 Northwest District - Archbold Archbold Archbold Bluestreak Stad...
OHSAA D3 Northwest District - Bucyrus BucyrusBucyrus HS
OHSAA D3 Northwest District - Findlay FindlayCooper Tire Track & Field...
OHSAA D3 Northwest District - Gibsonburg GibsonburgGibsonburg HS
OHSAA D3 Northwest District - Spencerville SpencervilleSpencerville HS
OHSAA D3 Southeast District ChilicotheSoutheastern HS
OHSAA D3 Southwest District - Dayton DaytonWelcome Stadium
OHSAA D3 Southwest District - Milton-Union West MiltonLowry Track Complex
OHSAA D3 Southwest District - New Richmond New RichmondNew Richmond HS
Wednesday, May 24
D1 Pickerington Regional Prelims PickeringtonPickerington North HS
D1 regional Meet prelims Austintown,Ohio Austintown Fitch HS
D3 Regional Meet- Massillon- Perry MassillonPerry HS
Thursday, May 25
D2 Austintown Region Prelims AustintownAustintown HS
OHSAA D1 Region 2 Amherst Amherst Steele HS
Friday, May 26
18th Annual Wayne Invitational Huber Heights, Oh Heidkamp Stadium
OHSAA D1 Region 1 AustintownAustintown Fitch HS
OHSAA D1 Region 2 Amherst Amherst Steele HS
OHSAA D1 Region 3 PickeringtonPickerington North HS
OHSAA D1 Region 4 DaytonWelcome Stadium
OHSAA D3 Region 10 TiffinTiffin Frost-Kalnow Stadi...
OHSAA D3 Region 11 LancasterFairfield Union HS
OHSAA D3 Region 12 TroyTroy HS
OHSAA D3 Region 9 Massillon Perry HS
Saturday, May 27
18th Annual Wayne Invitational Huber Heights, Oh Heidkamp Stadium
OHSAA D2 Region 5 AustintownAustintown-Fitch High
OHSAA D2 Region 6 LexingtonLexington HS
OHSAA D2 Region 7 AthensAthens HS
OHSAA D2 Region 8 PiquaPiqua HS
June
Friday, June 2
OHSAA D1 State Meet ColumbusJesse Owens Stadium
OHSAA D2 State Meet ColumbusJesse Owens Stadium
OHSAA D3 State Meet ColumbusJesse Owens Stadium
Saturday, June 3
OHSAA D1 State Meet ColumbusJesse Owens Stadium
OHSAA D2 State Meet ColumbusJesse Owens Stadium
OHSAA D3 State Meet ColumbusJesse Owens Stadium
OHSAA Seated State Meet Columbus, OhioJesse Owens Stadium
Saturday, June 10
Midwest Meet of Champions DelawareOhio Wesleyan University

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results