Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

February
Thursday, February 8
Bolles Mini Meet JacksonvilleBolles HS
Lipham Relays LargoIndian Rocks Christian Sc...
Pine Crest Pre-Season Meet Ft. LauderdalePine Crest School
Friday, February 9
FTI-Flagler Pinnacle Classic BunnellFlagler Palm Coast HS
Saturday, February 10
Cardinal Gibbons Preseason Distance Carnival Fort LauderdaleCardinal Gibbons HS
Cardinal Newman Pre-Season Meet West Palm BeachCardinal Newman HS
Seahawks Open Santa Rosa BeachEmerald Coast Middle Scho...
West Coast Preseason Classic Saint PetersburgLakewood HS
Monday, February 12
Cardinal Gibbons Meet #1 Fort LauderdaleCardinal Gibbons HS
Lecanto Invitational LecantoLecanto HS Track Complex
Lincoln Park Academy Quad Fort PierceLawnwood Stadium
Tuesday, February 13
Hallandale Triangular #1 HallandaleHallandale HS
Jesuit Meet #1 TampaJesuit HS
Martin County Frosh/Soph Meet StuartMartin County HS
Spoto HS Triangular RiverviewSpoto HS
St. John Neumann Mini Meet NaplesSt. John Neumann Mini Mee...
William Gilmore Kickoff Classic TallahasseeRickards HS
Wednesday, February 14
Creek Area Quad Port OrangeSpruce Creek HS
Deland Quad #1 DelandDeland HS
East Lake Early Bird Invitational Palm HarborEast Lake HS
Park Vista Meet #2 Lake WorthPark Vista HS
Ransom Everglades Quad Coral GablesCoral Gables HS
Thursday, February 15
Chargers Invitational Saint PetersburgShorecrest Preparatory Sc...
Friday, February 16
Louie Bing Classic Miami GardensTraz Powell Stadium
Venice Relays VeniceVenice HS
Saturday, February 17
Booker Hill Relays JacksonvilleAndrew Jackson HS
Charles Johnson Invitational TampaKing High
Chiles Relays TallahasseeLawton Chiles HS
Deltona Invitational DeltonaDeltona HS
Louie Bing Classic Miami GardensTraz Powell Stadium
Panhandle Open Panama CityBay HS
Royal Palm Beach Invitational West Palm BeachRoyal Palm Beach HS
Sanford-Seminole Open ClermontThe National Training Cen...
Tiger Relays PensacolaBooker T. Washington HS
Monday, February 19
Bob Mosher - Wildcat Open Winter ParkWinter Park HS
Fr. Luis Ripoll S.J. Relays MiamiBelen Jesuit Preparatory ...
Providence Invitational JacksonvilleProvidence School
Tuesday, February 20
Bulldog Preview StuartSouth Fork HS
Gaither Quad Meet TampaGaither HS
Loretta Purish Invitational North Fort MyersNorth Fort Myers HS
Mandarin Home Meet #1 JacksonvilleMandarin HS
Niceville JV Quad Meet #1 NicevilleNiceville HS
Spoto-Newsome-Bloomingdale Tri Meet ValricoSpoto
Tampa Jesuit Meet TampaJesuit HS
Wednesday, February 21
Atlantic HS Meet Delray BeachAtlantic HS
DeLand Quad Meet DelandDeLand HS
Hallandale Meet #2 HallandaleHallandale HS
Lake Brantley Meet Altamonte SpringsLake Brantley HS
Mitchell Meet #1 New Port RicheyMitchell HS
Park Vista Meet #3 Lake WorthPark Vista HS
Thursday, February 22
Hernando Kiwanis Invitational BrooksvilleHernando HS
Shorecrest Quad Meet Saint PetersburgShorecrest Prep
Friday, February 23
Anquan Boldin Invitational PahokeePahokee HS
Bozeman Invitational Panama CityDeane Bozeman School
Charlotte Quad Meet Punta GordaCharlotte HS
Danny Brown Invitational JacksonvilleBishop John J. Snyder HS
East Coast Classic Palm CoastFlagler Palm Coast HS
Highlander Invitational OrlandoLake Highland Preparatory...
Marcus Freeman Invitational North PortNorth Port HS
Merritt Island Invitational Merritt IslandMerritt Island HS
Saturday, February 24
Berkeley Invitational TampaBerkeley Preparatory Scho...
Big Blue Invitational Southwest RanchesArchbishop Edward A. McCa...
Coach Mac & Brown Saints Open JacksonvilleSandalwood HS
Ferguson Falcon Invite MiamiJohn A. Ferguson HS
Jesse Forbes Invitational TallahasseeAmos P. Godby HS
Jim Smith Invitational NaplesGolden Gate HS
Panhandle Relays PensacolaPine Forest HS
Pine Crest Open Fort LauderdalePine Crest HS
Ram Invitational GainesvilleEastside HS
Spartan Invitational MiamiMiami Southridge HS
Walter Dix Relays Coral SpringsCoral Springs HS
Wharton Wildcat Invitational TampaWharton HS
Windermere Meet of Champions WindermereWindermere HS
Monday, February 26
Westminster Academy Meet Fort LauderdaleWestminster Academy
Tuesday, February 27
Baker Quad Meet Cape CoralIda S. Baker HS
Belen Quint Meet MiamiBelen Jesuit Preparatory ...
Deland Quad #2 DelandDeland HS
King HS Quad TampaKing HS Track Facility
Mandarin HS Home Meet #2 JacksonvilleMandarin HS
Sandalwood HS Home Meet #3 JacksonvilleDennis Bartley Field @ Sa...
The Villages Charter HS Home Meet #1 The VillagesThe Villages Charter HS
Walter Jshombach Memorial Track Meet StuartMartin County HS
Windemere Developmental Meet #1 WindermereScott Pine Park
Wednesday, February 28
Archbishop McCarthy Meet #1 Fort LauderdaleArchbishop McCarthy HS
Hallandale Meet #3 HallandaleHallandale HS
Jesuit Tri-Meet TampaJesuit HS
Osceola Home Meet #1 KissimmeeOsceola HS
Park Vista Meet #4 Lake WorthPark Vista HS
Spruce Creek Developmental Meet #2 Port OrangeSpruce Creek HS
March
Thursday, March 1
Central Florida Metro League - Meet #3 (HS, MS) CasselberryThe Geneva School
Lady Tarpon Invitational Punta GordaLady Tarpon Invitational
Liberty HS Freshman/Sophomore Challenge KissimmeeLiberty HS
Maclay Mini Meet #1 (HS, MS) TallahasseeMaclay School
Saint Andrews Invitational #1 Boca RatonSt. Andrews School
South Sumter Raider Invitational BushnellSouth Sumter HS
Wakulla Quad Meet #1 CrawfordvilleWakulla HS
Friday, March 2
Big Bend Middle School Showdown (HS, MS, Club) TallahasseeFlorida HS
Bolles Bulldog Classic JacksonvilleBolles School
Booker Invitational SarasotaSarasota Booker HS
BSN Sports Relays Tarpon SpringsEast Lake HS
Calvary Invitational ClearwaterClearwater Calvary Christ...
Clay County Championships MiddleburgMiddleburg HS
Frank Lay Patriot Invitational MiltonPace HS
Jeff Wentworth Relays OrlandoThe First Academy
Larry Kelly Invitational OrlandoBishop Moore Catholic HS
Niceville Quad Meet NicevilleNiceville HS
Patriot Invitational PensacolaPace HS
Sam Burley Hall of Fame Invitational MiamiTropical Park
Satellite Invitational Satellite BeachSatellite HS
Seminole Ridge Invitational LoxahatcheeSeminole Ridge Invitation...
St. Petersburg Championship Saint PetersburgNorthside Christian Schoo...
Warhawk Invitational SeminoleSeminole HS
Wolfpack Classic JacksonvilleSamuel W. Wolfson HS
Saturday, March 3
Cypress Creek Invitational Wesley ChapelCypress Creek Middle HS
Bob English Classic Relays LakelandGeorge W. Jenkins HS
Craig Speziale Memorial Invitational Ponte VedraPonte Vedra HS
Eagle Invitational MontverdeMontverde Academy
George Janen Invititational Port OrangeSpruce Creek HS
Hallandale Invitational HallandaleHallandale HS
Holy Trinity Invitational MelbourneHoly Trinity Episcopal Ac...
Jimmy Everett Invitational TallahasseeLincoln HS
Lakewood Ranch Invitational PalmettoLakewood Ranch HS
Naples Eagle Invitational NaplesNaples HS
Nash Higgins Relays TampaLeto
Pine Crest Panther Relays Fort LauderdalePine Crest HS
Suncoast Chargers Invitational Riviera BeachSuncoast HS
Monday, March 5
Choctaw Indians Open Fort Walton BeachChoctawhatchee HS
Greater Orlando Athletic Conference #2 WindermereWindermere Prep
Tuesday, March 6
Lecanto Freshman Sophomore Meet Lecanto Lecanto HS
Belen Home Meet #2 MiamiBelen Jesuit Preparatory ...
Cobra Relays Fort PierceLawnwood Stadium
Lake Region Open Eagle LakeLake Region HS
Mandarin Home Meet #3 JacksonvilleMandarin HS
MDCA Tri-Meet Mount DoraMount Dora Christian Acad...
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet Orange ParkRidgeview HS
Osceola Home Meet #2 KissimmeeOsceola HS
Quad Meet: Strawberry Crest, Brandon, Newsome, Blo... DoverStrawberry Crest HS
River Ridge Quad New Port RicheyRiver Ridge HS
SACC Conference Championships (HS, MS) Lauderdale LakesWestminster Academy
Sunset Dual Meet: Coral Park MiamiSunset HS
Wednesday, March 7
Lake Mary Wednesday Meet #1 Lake Mary Lake Mary HS
Volusia/Flagler: Freshmen/Sophomore Meet BunnellFlagler Palm Coast HS
Archbishop McCarthy Meet #2 Fort LauderdaleArchbishop McCarthy HS
Hallandale Meet #4 HallandaleHallandale HS
Metro East Frosh/Soph Championship Winter ParkShowalter Field
Metro West Freshman / Sophomore Conference Champio... WindermereScott Pine Community Park...
Spoto Quad Meet RiverviewSpoto HS
Thursday, March 8
Central Florida Metro League #4 CasselberryGeneva School
Cardinal Gibbons Meet #4 Fort LauderdaleCardinal Gibbons HS
Chiles Freshman-Sophomore Championships TallahasseeChiles HS
Lady Gators Relays Cape CoralIsland Coast HS
Lakeland City Meet LakelandGeorge Jenkins HS
Pasco Invitational Dade CityPasco HS
South Fork Meet StuartSouth Fork HS
Friday, March 9
Astronaut Developmental Meet #1 TitusvilleAstronaut HS
Berkeley Tailgate Invitational TampaBerkeley Preparatory Scho...
CCA Eagles Invitational Fort LauderdaleCalvary Christian Academy
Charlotte Invitational Punta GordaCharlotte HS
Crystal River Invitational Crystal RiverCrystal River HS
Edison Relays Fort MyersFt Myers HS
Hawks on the Hill Invitational ClermontLake Minneola HS
Park Vista Invitational Lake WorthPark Vista HS
Ram Invitational SarasotaRiverview HS
Tariq Barfield Invitational TallahasseeGodby HS
Saturday, March 10
Aggie Invitational CantonmentTate HS
Bill Wilson Invitational SebastianSebastian River HS
Brian Jaeger Elite Classic Winter ParkWinter Park HS
Crusader Invitational HialeahDade Christian School
CSN - Under Armour Invite NaplesCommunity School of Naple...
Donell Butler Relays (HS, MS) JacksonvilleWestside HS
Ed Wells Jr. - Kiwanis Invitational ClearwaterClearwater HS
Kowboy Invitational KissimmeeOsceola HS
Manuel-Griffin Relays TampaKing HS
Miramar Invitational Miramar BeachAnsin Sports Complex
North Florida Invitational Panama City BeachBay HS
Monday, March 12
Bradford Invitational StarkeBradford HS
Oak Hall Mini Meet 1A-D5 GainesvilleOak Hall HS
Tuesday, March 13
Spring Break Mini Meet Orange CityUniversity HS
Fivay Quad HudsonFivay HS
Kings Academy Varsity Invitational West Palm BeachThe Kings Academy
Lake Mary Tuesday Meet #2 Lake MaryLake Mary HS
Mandarin Home Meet #4 JacksonvilleMandarin HS
North Broward Prep Home Meet #1 Coconut CreekNorth Broward Prep
Oak Hall Field Event Meet GainesvilleOak Hall HS
South Sumter Raider Freshman and Sophomore Open BushnellSouth Sumter HS
Sunset Dual Meet: Coral Gables MiamiSunset HS
Wednesday, March 14
Archbishop McCarthy Pole Vault Meet Southwest RanchesArchbishop McCarthy HS
First Coast JV Championships JacksonvilleBishop Snyder HS
Manatee County Freshmen/Sophomore Championship PalmettoPalmetto HS
Thursday, March 15
Astronaut Developmental Meet #2 TitusvilleAstronaut HS
Bay County Championships Panama City BeachArnold HS
Dwyer Panther Relays Palm Beach GardensDwyer HS
Mitchell, #2 New Port RicheyJ.W. Mitchell HS
Providence Invitational (HS, MS) JacksonvilleProvidence School
Saints Freshman Sophomore Meet JacksonvilleSandalwood HS
Saints Invitational Winter ParkTrinity Prep School
The Villages Home Meet #2 The VillagesThe Vllages HS
Venice Invitational VeniceVenice HS
Wildwood Relays WildwoodWildwood HS
Friday, March 16
Bob Hayes HS Invitational JacksonvilleRaines HS
Charlie Harris Relays Altamonte SpringsLake Brantley HS
Friday Knight Invite St JohnsFriday Knight Invitationa...
GC Raiders Burger King Invitational Belle GladeGlades Central HS
Highlander Relays OrlandoLake Highland Prep
Indian Rocks Invitational Key LargoIndian Rocks Christian HS
Miami Hurricane Invitational (HS, Collegiate) Coral GablesUniversity of Miami Track
Reggie Johnson Memorial Classic Satellite BeachSatellite HS
Wolfpack Invitational Fort MyersSouth Fort Myers HS
Saturday, March 17
Bob Hayes HS Invitational JacksonvilleRaines HS
Dade County Youth Fair HS Championships Miami GardensTropical Park Track
IMG Academy Invitational BradentonIMG Stadium
Miami Hurricane Invitational (HS, Collegiate) Coral GablesUniversity of Miami Track
Polk County Invitational LakelandGeorge Jenkins HS
Royal Invitational OrlandoFirst Academy
Steve Garst Wildcat Invitational PensacolaPensacola Booker T. Washi...
Monday, March 19
BCAA North Qualifier Pompano BeachBlanche Ely HS
BCAA South Qualifier HallandaleHallandale HS
Tuesday, March 20
BCAA North Central Qualifier Fort LauderdaleCardinal Gibbons HS
BCAA South Central Qualifier PlantationSouth Plantation HS
GMAC North Qualifier MiamiTraz Powell Stadium - MDC...
Jefferson County Tri-Meet #1 MonticelloJefferson County Middle/H...
Lincoln Quad Meet TallahasseeLincoln HS
Wednesday, March 21
Alachua County Championship GainesvilleOak Hall HS
Belen Home Meet #3 Miami GardensBelen Jesuit Preparatory ...
Bolles Field Event Meet #2 JacksonvilleBolles HS
Doug Patton Memorial Invitational InvernessCitrus HS
Falcon Meet MiamiPalmer Trinity School
GMAC South Qualifier MiamiSouthridge Park Track
Lake Mary Wednesday Meet #3 Lake MaryLake Mary HS
Maclay Mini Meet #2 TallahasseeMaclay School
Manatee Hurricane Invitational BradentonManatee HS
Naples Tri-Meet NaplesNaples HS
Nease Frosh-Soph Invitational Ponte Vedra BeachNease
Pine Crest Combined Meet #1 (HS, MS) Fort LauderdalePine Crest HS
Spoto Tri-Meet RiverviewSpoto HS
Spruce Creek Developmental Meet #3 Port OrangeSpruce Creek HS
Thursday, March 22
St. Lucie County Championship Fort PierceLawnwood Stadium
ESJ Prince & Sybil Zachariah Invitational JacksonvilleEpiscopal HS
Jefferson County Tri-Meet #2 MonticelloJefferson County HS
Mustang Invitational St. PetersburgNorthside Christian Schoo...
Pensacola Catholic Thursday Dual PensacolaPensacola Catholic HS
Friday, March 23
Astronaut Invitational TitusvilleAstronaut HS
BCAA Championships Fort LauderdaleDillard HS
Bill Stamper Invitational WindermereDeputy Scott Pine Communi...
Collier County Athletic Conference Championship NaplesNaples HS
FBA Lions Invitational NaplesFirst Baptist Academy
Friday Morning Meet St. JohnsCreekside HS
FSU Relays (HS, Collegiate, UnA) TallahasseMike Long Track
Jack Rice Invitational GibsontonEast Bay HS
Key West Quad Southwest RanchesArchbishop McCarthy HS
MCIAC Championships OcalaWest Port HS
South Sumter Raider Open BushnellSouth Sumter HS
Tarpon Invitational Punta GordaCharlotte HS
UNF Pre-State Invitational JacksonvilleHodges Stadium
Saturday, March 24
FSU Relays (HS, Collegiate, UnA) TallahasseMike Long Track
GMAC Championships Miami raz Powell Stadium - MDC
JJ Corbett Invitational BartowBartow HS
Palmer Trinity Invitational MiamiPalmer Trinity School
Pre-State at UNF JacksonvilleUniversity of North Flori...
Westminster Academy Varsity Invitational Lauderdale LakesWestminster Academy West
Monday, March 26
Wildcat Invitational SebringSebring HS
Tuesday, March 27
Anclote Sharks Invitational HolidayAnclote HS
Belen Home Meet #4 MiamiBelen Jesuit Preparatory ...
Hillsborough County American Division Western Conf... TampaGaither HS
Hillsborough County Federal Division Western Confe... RiverviewSpoto HS
Ida Baker Tri-Meet Cape CoralIda S. Baker HS
Lake-Sumter County Freshman-Sophomore Championship BushnellSouth Sumter HS
MDCA Tri-Meet #2 Mount DoraMount Dora Bible School
Palm Beach South Conference Qualifier Delray BeachAtlantic HS
Pine Crest MS/JV Meet #2 Fort LauderdaleCalvary Christian HS
Storm Relays CelebrationCelebration HS
Thunder Invitational SarasotaOut of Door Academy
Treasure Lake Conference StuartMartin County HS
Wakulla Quad Meet #2 CrawfordvilleCrawfordville HS
Western Conference Divisional Meet RiverviewSpoto
Wednesday, March 28
Cape Coast Conference Championships Satellite BeachSatellite Beach HS
Gateway Conference Championships JacksonvilleRaines HS
Hillsborough County National Division Western Conf... TampaWharton HS
Palm Beach County Central Conference Meet Lake WorthPark Vista
Palm Beach County North Conference Meet West Palm BeachPalm Beach Gardens High
Seminole Athletic Conference Freshman/Sophomore Winter ParkLake Howell HS
Spruce Creek Last Chance Meet #4 Port OrangeSpruce Creek HS
Trinity Prep Small Schools Invitational Winter ParkTrinity Prep
Westminster Academy Meet Lauderdale LakesWestminster Academy - Wes...
Thursday, March 29
Maclay Mini Meet #3 TallahasseeMaclay School
Andrews Invitational Gulf BreezeGulf Breeze HS
Dade Christian Last Chance Invitational Miami GardensDade Christian School - W...
Don Hall Invitational Orange ParkOrange Park HS
Gateway Conference Championships JacksonvilleRaines HS
Okaloosa County Championships Fort Walton BeachFort Walton Beach HS
PBC West Conference Championships Belle GladeGlades Central HS
Pepsi Florida Relays (HS, Collegiate, UnA) GainesvilleUniversity of Florida
Port St. Lucie Invitational Port St. LuciePort St. Lucie HS
Riverdale Invitational Fort MyersRiverdale HS
Wally Keller Invitational Punta GordaCharlotte HS
Friday, March 30
Pepsi Florida Relays (HS, Collegiate, UnA) GainesvilleUniversity of Florida
Shorecrest Quad St. PetersburgShorecrest Prep
Saturday, March 31
1A-2A Pre-District Meet MariannaMarianna HS
Buffalo Invitational The VillagesThe Villages HS
Pepsi Florida Relays (HS, Collegiate, UnA) GainesvilleUniversity of Florida
Ram Relays Lynn HavenGavlak Stadium
April
Monday, April 2
Collier County Freshman Sophomore Invitational NaplesLely HS
Tuesday, April 3
Hillsborough County Championships TampaWharton HS
Clay-Ridgeview Dual Meet Orange ParkRidgeview HS
Jay QB Invitational JayJay HS
John Paul II vs. Florida High Dual TallahasseeFlorida HS
Manatee County Varsity Championships BradentonManatee HS
Mount Dora Invitational Mount DoraMount Dora Bible School
Sunset Dual Meet: Homestead MiamiSunset HS Track
Wakulla Quad #3 CrawfordvilleWakulla HS
Wednesday, April 4
Bolles Sprint/ Field Meet Jacksonville Bolles HS
Saint Andrews Invitational #2 Boca RatonSaint Andrews HS
Five Star Conference Championships Port OrangeSpruce Creek HS
Ft. Lauderdale City Championships Fort LauderdaleCarter Park
Hernando-Citrus Classic Weeki WacheeWeeki Wachee HS
Orange Belt Conference Championship St CloudSt. Cloud HS
St Johns County River Conference Championships St. AugustineSt. Augustine HS
Thursday, April 5
Harry Howell Frosh Soph Invitational West Palm BeachCardinal Newman HS
Fort Walton Beach Quad Meet Fort Walton BeachFort Walton Beach HS
George Jenkins Senior Night Meet LakelandGeorge Jenkins HS
Lake Placid Meet #3 Lake PlacidLake Placid HS
Lake-Sumter County Championship ClermontLake Minneola HS
Maclay Mini Meet #4 (HS, MS) TallahasseeMaclay School
Pinellas County Athletic Conference ClearwaterClearwater HS
Sarasota County Championship SarasotaSarasota Booker HS
Seminole Athletic Conference Championships Altamonte SpringsLake Brantley HS
Friday, April 6
Eastside Rams Last Chance Meet GainesvilleFred Cone Park
Mustang River City Distance Carnival JacksonvilleMandarin HS
Palm Beach County Championship JupiterJupiter HS
Ron Riddle Classic Green Cove SpringsClay HS
South Fork Last Chance Meet Stuart South Fork HS
Calvary Christian Invitational ClearwaterCalvary Christian
Friday Night Spikes JacksonvilleBartram Trail HS
Santa Rosa County Championships NavarreNavarre HS
Winter Haven Invitational Winter HavenWinter Haven HS
Saturday, April 7
Cardinal Gibbons Field Open Fort LauderdaleCardinal Gibbons HS
Chandra Cheeseborough Invitational JacksonvilleJean Ribault HS
FBA Quad-Meet NaplesFirst Baptist Academy Hig...
Lee County Athletic Conference Championship Cape CoralIsland Coast HS
Metro East Conference Championships Winter ParkShowalter Field
Metro West Conference Championship WindermereDeputy Scott Pine Communi...
Ransom Everglades Freshman/Sophomore Meet MiamiBelen Jesuit HS
Steinbrenner Invitational LutzGeorge M. Steinbrenner HS
Sunshine Athletic Conference Championships Wesley ChapelCypress Creek Middle HS
Monday, April 9
FHSAA 1A District 14 Fort LauderdaleWestminster Academy
FHSAA 1A District 6 LargoIndian Rocks Christian HS
FHSAA 1A District 9 Mount DoraMount Dora HS
Tuesday, April 10
FHSAA 1A District 11 MelbourneHoly Trinity Academy Scho...
FHSAA 1A District 13 West Palm BeachKing's Academy
FHSAA 1A District 15 HialeahDade Christian School
FHSAA 1A District 16 MiamiPalmer Trinity School
FHSAA 1A District 2 Panama CityDeane Bozeman School
FHSAA 1A District 3 TallahasseeFlorida HS
FHSAA 1A District 4 JacksonvilleBishop Snyder School
FHSAA 1A District 5 GainesvilleOak Hall School
FHSAA 1A District 7 BradentonSaint Stephen's Episcopal...
FHSAA 2A District 2 TallahasseeFlorida HS
Wednesday, April 11
FHSAA 1A District 1 JayJay HS
FHSAA 1A District 12 Palm Beach GardensThe Benjamin School
FHSAA 2A District 10 TampaBerkeley Prep School
FHSAA 2A District 11 SarasotaBooker HS
FHSAA 2A District 15 HallandaleHallandale HS (Cardinal G...
FHSAA 2A District 16 MiamiTraz Powell Stadium
FHSAA 2A District 4 JacksonvilleThe Bolles School
FHSAA 2A District 7 HudsonFivay HS
FHSAA 4A District 2 ClermontNational Training Center ...
Thursday, April 12
FHSAA 2A District 1 Santa Rosa BeachEmerald Beach Middle Scho...
FHSAA 2A District 12 ImmokaleeImmokalee HS
FHSAA 2A District 13 TitusvilleAstronaut HS
FHSAA 2A District 15 HallandaleHallandale HS (Cardinal G...
FHSAA 2A District 3 JacksonvilleRaines HS
FHSAA 2A District 5 GainesvilleEastside HS
FHSAA 2A District 6 The VillagesThe Villages Charter HS
FHSAA 2A District 8 OrlandoLake Highland Prep
FHSAA 2A District 9 LithiaCypress Creek HS
FHSAA 3A District 2 Santa Rosa BeachEmerald Coast Middle Scho...
Friday, April 13
FHSAA 3A District 1 PensacolaWashington HS
FHSAA 3A District 10 Tarpon SpringsEast Lake HS
FHSAA 3A District 12 NaplesPalmetto Ridge HS
FHSAA 3A District 13 Merritt IslandMerritt Island HS
FHSAA 3A District 14 StuartSouth Fork HS
FHSAA 3A District 15 Pompano BeachBlanche Ely HS
FHSAA 3A District 16 North Miami BeachAlonzo & Tracy Mourning H...
FHSAA 3A District 5 GainesvilleFred Cone Park
FHSAA 3A District 7 LithiaCypress Creek HS
FHSAA 3A District 8 Saint CloudHarmony HS
FHSAA 3A District 9 TampaGaither HS
Saturday, April 14
FHSAA 2A District 14 Boca RatonSt. Andrew School
FHSAA 3A District 11 Cape CoralIda Baker HS
FHSAA 3A District 3 JacksonvilleRaines HS
FHSAA 3A District 6 Palm CoastMatanzas HS
FHSAA 3A District 8 Saint CloudHarmony HS
FHSAA 4A District 4 Winter ParkStowalter Field
Monday, April 16
FHSAA 4A District 12 Pompano BeachCoral Springs HS
FHSAA 4A District 14 DavieWestern HS
FHSAA 4A District 16 Miami GardensSouthridge Park
FHSAA 4A District 8 TampaSeminole HS
FHSAA 4A District 9 Port Saint LuciePort St. Lucie HS
Tuesday, April 17
FHSAA 1A District 8 NaplesSt. John Neumann HS
FHSAA 3A District 4 Palm CoastFlagler Palm Coast HS
FHSAA 4A District 1 Palm CoastFlagler Palm Coast HS
FHSAA 4A District 10 LoxahatcheeSeminole Ridge HS
FHSAA 4A District 11 Lake WorthPark Vista HS
FHSAA 4A District 13 Fort LauderdaleSouth Plantation HS
FHSAA 4A District 15 MiamiTraz Powell Stadium
FHSAA 4A District 3 WindermereWindemere HS
FHSAA 4A District 5 Saint CloudSaint Cloud HS
FHSAA 4A District 6 TampaWharton HS
FHSAA 4A District 7 RiverviewSpoto HS
Wednesday, April 18
FHSAA 1A District 10 OrlandoThe First Academy
Wednesday, April 25
FHSAA 1A Region 1 TallahasseeFlorida HS
FHSAA 1A Region 2 Wesley ChapelCypress Creek HS
FHSAA 1A Region 3 OrlandoFirst Academy School
FHSAA 1A Region 4 Fort LauderdalePine Crest HS
FHSAA 2A Region 1 TallahasseeFlorida HS
FHSAA 2A Region 2 OrlandoFirst Academy School
FHSAA 2A Region 3 Wesley ChapelCypress Creek HS
FHSAA 2A Region 4 Fort LauderdalePine Crest HS
Thursday, April 26
FHSAA 3A Region 1 TallahasseeLawton Chiles HS
FHSAA 3A Region 2 LakelandGeorge Jenkins HS
FHSAA 3A Region 3 Punta GordaCharlotte HS
FHSAA 3A Region 4 StuartSouth Fork HS
FHSAA 4A Region 1 Palm CoastFlagler Palm Coast HS
FHSAA 4A Region 2 LakelandGeorge Jenkins HS
FHSAA 4A Region 3 Lake WorthPark Vista HS
FHSAA 4A Region 4 MiamiTraz Powell Stadium
May
Friday, May 4
FHSAA 1A State Track & Field Championships JacksonvilleHodges Stadium - Universi...
FHSAA 2A State Track & Field Championships JacksonvilleHodges Stadium - Universi...
FHSAA 3A State Track & Field Championships JacksonvilleHodges Stadium - Universi...
FHSAA 4A State Track & Field Championships JacksonvilleHodges Stadium - Universi...
Saturday, May 5
FHSAA 1A State Track & Field Championships JacksonvilleHodges Stadium - Universi...
FHSAA 2A State Track & Field Championships JacksonvilleHodges Stadium - Universi...
FHSAA 3A State Track & Field Championships JacksonvilleHodges Stadium - Universi...
FHSAA 4A State Track & Field Championships JacksonvilleHodges Stadium - Universi...
Friday, May 18
Broward Elite Athletic Club Showcase (HS, Club, UnA) Fort LauderdaleCalvary Christian HS

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results