View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

March
Monday, March 18
Scrimmage DHS vs. CVHS Warren Macomb Community College
Wednesday, March 20
CMU Chippewa HS Invitational Mt. PleasantIAC-CMU
Practice Meet West BranchOgemaw Heights HS
SVSU D1 Indoor Invitational University CenterSVSU Fieldhouse
Thursday, March 21
Greenville @ Rockford RockfordRockford HS
GVSU Laker Challenge (Women) AllendaleKelley Family Sports Cent...
Friday, March 22
EMU Huron Relays Small Schools (HS, Club) YpsilantiBowen Fieldhouse
GVSU Laker Challenge (Boys/Girls) D 3/4 AllendaleKelly Family Sports Cente...
SVSU D3/4 Indoor Invitational University CenterSVSU Fieldhouse
Saturday, March 23
Bedford @ Ida Scrimmage IdaIda HS
Tuesday, March 26
Bridgman Invitational BridgmanBridgman HS
Edwardsburg @ Allegan AlleganAllegan HS
Hudsonville at Jenison HS JenisonMckenzie Stadium
I-8 Hastings at Coldwater ColdwaterColdwater HS
Plainwell at Sturgis SturgisSturgis HS
Portage Central @ Gull Lake RichlandGull Lake HS
Scrimmage: Mercy vs Grosse Pointe South Grosse Pointe FarmsGrosse Pointe South HS
South Haven at Paw Paw Paw PawPaw Paw
Vicksburg at Otsego OtsegoOtsego HS
Wendy's AQ Meet B Team Entries Grand RapidsAQ Indoor Track
Wendy's Track and Field Challenge at Aquinas Grand RapidsAquinas College
Wednesday, March 27
Addison vs. Summerfield & Dundee AddisonAddison HS
Athens, Bronson, St Philip AthensAthens HS
Bad Axe Scrimmage Bad AxeBad Axe HS
Bangor/Decatur @ Centreville CentrevilleCentreville HS
Gobles v. Galesburg-Augusta and Schoolcraft GoblesGobles HS
Grass Lake / Leslie at Columbia Central BrooklynColumbia Central
I-8 Marshall vs Harper Creek MarshallMarshall HS Track
I-8 Western at Northwest JacksonMountie Stadium
Ionia County Quad IoniaIonia HS Stadium
Jonesville/Concord @ Hillsdale HillsdaleBaumgarten Stadium
Lake Orion @ Oxford Oxford, MIOxford HS
MSU True Team Invitational East LansingJenison Field House
North Farmington @ Seaholm BirminghamSeaholm HS
Riverview Gabriel Richard vs. Riverview HS RiverviewRiverview Gabriel Richard...
Rocket Tri-Meet MuskegonReeths-Puffer HS
Saugatuck vs Lawton SaugatuckSauugatuck HS
Scrimmage vs Utica Ford Shelby TownshipEisenhower HS
Spring Lake at Holland HollandHolland HS
Stoney Creek v. Athens RochesterStoney Creek HS
Tri Meet Hudson, Ottawa Lake-Whiteford @ Morenci MorenciMorenci HS
Thursday, March 28
Allen Park vs. Gibraltar Carlson GibraltarO.A. Carlson HS
Friday, March 29
Knight Warm Up Toledo Oh.St. Francis de Sales
April
Monday, April 1
Brother Rice @ Detroit Catholic Central NoviCatholic Central
CHSL: U-D Jesuit @ Orchard Lake St. Mary's Orchard LakeOLSM Athletic Complex - O...
Tuesday, April 2
CHSL: DLS at Divine Child DearbornDivine Child HS
GTC: Caro, Bad Axe, Cass City CaroStamats Field
Reese Quad ReeseReese Track Complex
Wednesday, April 3
Algonac/SCS Southlake/Marine City Tri-meet AlgonacAlgonac HS
CH/Evart RemusChippewa Hills
Powers/MSD at Durand DurandDurand HS
Scrimmage - Morrice at Ovid-Elsie ElsieOvid-Elsie HS
Track Scrimmage @ Birch Run vs. Clio/Mt. Morris Birch RunBirch Run HS
Van Dyke - Pelletier Time Trial Invitational Class... SalineSaline HS
Thursday, April 4
Bad Axe/Lakers/USA Bad AxeBad Axe Track
Brown City Quad Brown CityBrown City HS
Caro-VL-Ogemaw@Freeland HS FreelandFreeland HS
DeWitt @ St. Johns Saint JohnsSt. Johns HS
Friday, April 5
Friendly - Skyline v Brighton (Exhibition) Ann ArborAnn Arbor Skyline
Kearsley Relays FlintKearsley HS
SPRING BREAK CLASSIC (9TH-10TH INVITE) MacombMacomb Dakota HS
Spring Thaw Invite Mount PleasantCommunity Memorial Stadiu...
WMOM Invite LudingtonOriole Field
Saturday, April 6
BC Red & White Intersquad HS/MS BenzoniaBenzie Central HS
Freeland Invitational FreelandFreeland HS
Huskie Invite 2019 BreckenridgeBreckenridge HS
Westfield Women's Only All-Comers Meet Ann ArborAnn Arbor Pioneer HS
Monday, April 8
Bad Axe/Harbor Beach/North Huron Bad AxeBad Axe Track
CHSL: DCC at Divine Child DearbornDivine Child HS
CHSL: Warren DeLaSalle @ Orchard Lake St. Mary's Orchard LakeSt. Mary's Athletic Compl...
Inter Squad Time Trial Traverse CitySEAS
Vassar Quad VassarVassar Track & Field
Tuesday, April 9
Akron-Fairgrove Quad FAIRGROVEAkron-Fairgrove HS
Allen Park vs. Wyandotte Roosevelt WyandotteRoosevelt HS
BCC @ Lakeview Battle CreekBattle Creek Lakeview
Benton Harbor @ Waverly HS LansingWaverly HS Stadium
Blue Devil Kickoff Meet RichmondRichmond HS
Brown City Quad Brown CityBrown City HS
Byron Home Tri- Meet vs. MSD and Bendle ByronByron HS
Canton @ Northville NorthvilleNorthville HS
CHSL: Divine Child @ Mercy Farmington HillsMercy HS
CSAA Fremont, Reed City, Newaygo and Tri County Howard CityTri County HS
CSAA Gold - Big Rapids, Central Montcalm, Grant, C... GrantCSAA Meet - Grant/BR/CM/C...
CSAA Silver Hesperia @ Holton HoltonRed Devil Stadium
CSAA Silver Kent City @ White Cloud White CloudWhite Cloud HS
CSAA--Morley at Lakeview LakeviewLakeview HS
Dexter vs Ypsilanti SEC DexterAl, RItt
DL: Edsel Ford @ Taylor TaylorTaylor HS
Gladwin/Merrill/Nouvel/MPSH @ Coleman ColemanColeman
Hackett at Kalamazoo Chr. KalamazooKalamazoo Christian HS
Harrison VS Evart HarrisonHarrison Community School...
Hartland @ Plymouth CantonPCEP Varsity Track
Heritage @ MHS (SVL) MidlandMidland HS
Kalamazoo Central vs Gull Lake KalamazooKalamazoo Central HS
Kelloggsville at Lee WyomingLee Athletic Complex
Litchfield , Homer, Will Carleton LitchfieldLitchfield vs Homer & Wil...
MAC Blue - Warren Mott at Fraser WarrenFraser HS
Manistee Opening Meet United StatesManistee Community Track
Marion Meet Lake CityLake City Athletic Comple...
Marlette Quad MarletteMarlette
Mattawan at Lakeshore StevensvilleLakeshore HS
McBain Quad Mc BainMcBain
Melvindale @ Gibraltar Carlson GibraltarGibraltar Carlson HS
Milford, Walled Lake Central, South Lyon Walled LakeWalled Lake Central
Millington and North Branch @ Lakeville OtisvilleLakeville HS
MLS v Bullock Creek SaginawCardinal Field
Paw Paw and Vicksburg at Sturgis SturgisSturgis HS
Portage Central @ Niles NilesNiles HS
Quincy, Vandercook Lake, Pittsford @ Pittsford PittsfordPittsford HS
Rochester vs. Stoney Creek RochesterStoney Creek HS
SEC Red - Huron @ Monroe MonroeMonroe HS
SEC-R: Bedford @ Pioneer Ann ArborPioneer HS
SEC-R: Saline @ Skyline Ann ArborAnn Arbor Skyline
SEC-White: Lincoln & Pinckney @ Jackson JacksonJackson HS
South Haven vs. Allegan vs. Dowagiac w/Otsego South HavenRatcliffe Field
St Joe and Loy Norrix @ Portage Northern PortagePortage Northern HS
Three Rivers & Plainwell @Edwardsburg EdwardsburgEdwardsburg
Trenton vs Southgate TrentonTrenton HS
Tri Meet AT Adrian HS AdrianAdrian HS
Waterford Kettering, Walled Lake Western @ Lakelan... White LakeLakeland HS
Wayne v Churchill LivoniaChurchill HS
Wellspring NorthPointe at Belding BeldingBelding HS
WLN, Mott @ East South LyonSL East HS
Wednesday, April 10
BCS Parchment Dual KalamazooParchment HS
Berkley/Ferndale FarmingtonHarrison HS
Cadillac @ Traverse City Central Traverse CityTraverse City Central
Caledonia @ EK KentwoodFalcon Stadium
Central Lake HS OPEN Central LakeHerrick Field Athletic Co...
Clarkston @ Oxford ClarkstonOxford HS
CMAC North Jamboree @ Fowler FowlerFowler Track
CMAC South Jamboree @ Potterville PottervillePotterville HS
Columbia vs. Napoleon & Leslie BrooklynColumbia-Central HS
CSC #1 Mt. ClemensMt. Clemens HS
CVHS vs GPN Clinton TownshipCHIPPEWA VALLEY HS
Detroit Country Day vs. Notre Dame Prep Beverly HillsDetroit Country Day Schoo...
Fruitport at Jenison HS JenisonMcKenzie Stadium
Grand Rapids Union, Reeths-Puffer @ Muskegon MuskegonMuskegon Middle School
Hamilton @ Holland HollandHolland HS
I-8 Marshall vs Coldwater MarshallMarshall HS Track
I-8 Northwest vs. Harper Creek JacksonNorthwest HS
I-8 Pennfield at Western ParmaWestern HS
Lakewood Quad Lake OdessaLakewood HS
Lansing Catholic Relays LansingLansing Catholic
League Meet at Delton KalamazooDelton Kellogg HS
MAC BLUE Marine City @ Cousino WarrenCousino HS
MAC WHITE: Port Huron @ Utica Ford II Sterling HeightsUtica Ford II
MAC WHITE: Stevenson at PHN Port Huron, MIPort Huron Northern
Mancelona HS Open Extra MancelonaMancelona HS Open Extra
Midland Dow, Bay City Central, Saginaw Arthur Hill MidlandH.H. Dow HS
Mona Shores @ Kenowa Hills Grand RapidsKenowa Hills HS
Mt. Pleasant v. Bay City Western AuburnBay City Western HS
North Farmington @ Farmington High FarmingtonFarmington HS
OAA: Hazel Park & Pontiac @ Oak Park Oak ParkOak Park HS
OK Red: Grandville @ Rockford RockfordRockford HS
Powers, MSD & Lake Fenton @ Linden LindenLinden HS
Saugatuck vs Gobles SaugatuckSauugatuck HS
Seaholm @ Groves Beverly HillsGroves HS
Shepherd @ Ithaca Scrimmage IthacaIthaca Community Stadium
South Christian at EGR Grand RapidsEGR HS
Sparta at Catholic Central Grand RapidsCAT Gardiner Field
Traverse City West vs Petoskey PetoskeyPetoskey HS
Troy v. Avondale Auburn HillsAvondale HS
West Catholic at Allendale AllendaleAllendale HS
Williamston HS Quad WilliamstonPaul A Nilsson Track
Wyoming at GR Christian Grand RapidsGR Christian HS
Thursday, April 11
BC vs. ZW (at Zeeland) ZeelandZeeland Stadium
BCS Bridgman Meet BridgmanBridgman HS
CHSL Jamboree #1 Madison HeightsBishop Foley
Divine Child Quad DearbornDivine Child HS
Eastpointe @New Haven New HavenHew Haven HS
Huron vs SMCC New BostonHuron HS
Manchester/LCS at Madison AdrianAdrian Madison HS
NorthPointe Christian at Godwin WyomingCarl P. Bahre Stadium
Novi @ Salem CantonPCEP Varsity Stadium
Schoolcraft Tri v Lawton & Coloma SCHOOLCRAFTSchoolcraft HS
Trenton vs. Woodhaven TrentonWoodhaven HS
Vandercook Lake/Springport/Concord ConcordConcord HS Track
Friday, April 12
Algonac Coed Relays AlgonacAlgonac HS
Bay City Western Warrior Relays AuburnBay City Western HS
Brown City Invitational Brown CityBrown City HS
Coach Bob Beckey Memorial Invite BrittonBritton Deerfield HS
Doyle Invitational Bay CityDoyle Invtational
DP-CHS Invitational ClintonClinton HS
Fowler Invite FowlerFowler HS
Gull Lake Invitational (HS, Club) RichlandGull Lake HS
Lakeview Invitational Battle CreekLakeview HS
Lansing All-City Quad LansingWaverly HS
Marshall Sportsfest Invitational MarshallMarshall HS Track
Reading/Pittsford @ Pittsford PittsfordPittsford HS
Rocket Invitational MuskegonReeths-Puffer HS
Shake Off The Rust Invitational DavisonCardinal Stadium
Tawas/Standish/Oscoda/Beaverton @ Gladwin GladwinGladwin HS
Tri County Invitational OrtonvilleBrandon HS
Troy v. Farmington Scrimmage FarmingtonFarmington HS
Whitmore Lake Trojan Relays Whitmore LakeWhitmore Lake HS
WP Varsity Track Invitational White PigeonWhite Pigeon HS
Saturday, April 13
FH Eastern, FH Northern @ FH Central Grand RapidsForest Hills Central HS
Hartford Fresh/Soph Meet HartfordHartford HS
Houseward Invitational HudsonvilleUnity Christian
Jefferson Track & Field Invitational MonroeJefferson HS
Lake Fenton Blue Devil Relays LindenLake Fenton HS
Lakewood Invitational Lake OdessaLakewood HS
Morley Stanwood Mohawk Relays MorleyMorley Stanwood Track & F...
Novi Relays NoviNovi HS
Patriot Relays LivoniaLivonia Franklin
Paw Paw Invitational Paw PawPaw Paw HS
Pork Weiss Invitational HomerHomer HS
Rockford Invite RockfordRockford HS
Royal Oak Relays Royal OakRoyal Oak HS
St. Louis Relays Saint LouisSt. Louis HS
Warrior Invitational Grass LakeGrass Lake HS
Wayland Green and White Inter-squad Scrimmage WaylandWayland Union High Schol
Monday, April 15
CHSL: Brother Rice @ Orchard Lake St. Mary's Orchard LakeSt. Mary's Athletic Compl...
Constantine v. Kalamazoo Christian ConstantineSweetland Stadium
Coopersville at West Catholic Grand RapidsWest Catholic HS
Reese Quad ReeseReese Track Complex
SVL Grand Blanc @ Lapeer LapeerCenter for Innovation Cam...
SVL Powers, Sag Arth Hill, Flint @ Carman-Ainswort... FlintCarman-Ainsworth Middle S...
Traverse City West vs Gaylord GaylordGaylord HS
TVC Ithaca and MLS @ Valley Lutheran SaginawValley Lutheran HS
Warren DeLaSalle @ Catholic Central NoviCatholic Central
Tuesday, April 16
CHX LMC Quad CharlevoixKipke Field
Addison/Vandercook Lake Conference Meet @ Hanover-... HortonHanover Horton HS
Allegan & Vicksburg @ Three Rivers Three RiversThree Rivers
Alpena @ Traverse City Central Traverse CityTraverse City Central
Belleville v Churchill LivoniaChurchill HS
BWAC Tri Meet Imlay City, Almont & Cros-Lex CroswellCroswell Lexington HS
BWAC Tri-Meet Richmond/Yale/Algonac RichmondRichmond HS
BWAC: North Branch @ Armada ArmadaArmada HS
CAAC Red: St. Johns @ Fowlerville FowlervilleFowlerville HS
Calvin and Lee at Belding (HS, Club) BeldingBelding HS
Charlotte and Waverly @ Eaton Rapids Eaton RapidsAlumni Stadium
CHSL: Marian @ Mercy FarmingtonMercy HS
CHSL: Regina @ Dearborn Divine Child DearbornDearborn Divine Child
Country Day vs. Sfld Christian, Dearborn ATA, Roep... Beverly HillsDetroit Country Day Schoo...
CSAA Meet--Lakeview at KC Kent CityKent City
DL: Roosevelt @ Edsel Ford DearbornEdsel Ford HS
Dowagiac, Otsego, Paw Paw @ Plainwell PlainwellPlainwell HS
FML: Owosso & Clio @ Kearsley FlintFlint Kearsley HS
Ford-Stevenson-Mott Tri Meet WarrenWarren Mott HS
Fordson @ John Glenn DearbornJohn Glenn Track
GAC Dual: Webberville vs Morrice WebbervilleGreg Glover Track Complex...
GAC- Corunna vs. Bendle CorunnaCorunna HS
GLAC Perry @ Maple Valley VermontvilleMaple Valley Jr/Sr HS
GLAC Stockbridge and Lansing Christian vs Olivet OlivetOlivet HS
Greenhills Triangular Ann ArborAnn Arbor Greenhills HS
Gull Lake @ Battle Creek Lakeview Battle CreekBattle Creek Lakeview
Holland at Zeeland West ZeelandZeeland Stadium
Howell @ Novi NoviNovi
Huron vs Airport New BostonHuron HS
I-8 Marshall at Western ParmaWestern HS
I-8 Northwest and Lumen Christi HS at Hastings HastingsHastings
I-8 Pennfield vs. Coldwater Battle CreekPennfield HS Track
Kalamazoo Central @ Loy Norrix KalamazooLoy Norrix HS
Kelloggsville at Godwin WyomingCarl P. Bahre Stadium
Lansing Catholic at Portland PortlandPortland HS
Livonia Stevenson @ Livonia Franklin LivoniaFranklin HS
LMC Quad meet @ Kalkaska KalkaskaKalkaska Track
MAC RED: IKE @ GPS UticaGrosse Pointe HS
MAC RED: ROMEO @ GPN Grosse Pointe WoodsGrosse Pointe North HS
Manchester vs Michigan Center ManchesterManchester HS
Mason @ Williamston WilliamstonPaul A. Nilsson Track
Milford, Walled Lake Western @ South Lyon East South Lyon South Lyon East HS
MMAC: New Lothrop, Chesaning @ Ovid-Elsie Elsie, MichiganOvid-Elsie HS
Niles and Battle Creek Central at Mattawan MattawanMattawan HS
NorthPointe Christian at Hopkins HopkinsHopkins Vikings Stadium
Northville @ Hartland HartlandHartland Track
OK Green - Unity vs. Holland Christian HudsonvilleUnity Christian
Ottawa Hills and FHC at FHN Grand RapidsFHN HS
Pinckney vs Tecumseh SEC White Dual PinckneyPinckney Community HS
Plymouth @ Canton CantonPCEP Varsity Stadium
Quad at Holt (Friendly) HoltHolt HS
Riverview Gabriel Richard vs. Lutheran North RiverviewGabriel Richard
Sec Tecumseh at Pinckney TecumsehSec Tecumseh at Pinckney
SEC White - Chelsea & Dexter @ Lincoln YpsilantiLincoln HS
SEC-R: Bedford @ Huron Ann ArborHuron HS
SEC-R: Monroe @ Saline SalineSaline HS
SEC-R: Skyline @ Pioneer Ann ArborAnn Arbor Pioneer
SMCC @ Jefferson MonroeSMCC @ Jefferson
South Haven and Sturgis @ Edwardsburg EdwardsburgEdwardsburg
St. Joseph @ Portage Central PortageHuskie Stadium
St. Louis/Pinconning/SASA @Nouvel Catholic HS SaginawNouvel Catholic Central H...
Taylor @ Gibraltar Carlson RockwoodMarauder Stadium
TCC: Madison vs BD/Clinton AdrianMadison
TCC: Morenci and Sand Creek @ Summerfield PetersburgSummerfield HS
TCC: Whiteford@Whitmore Lake Whitmore LakeWhitmore Lake HS
Trenton vs. Allen Park Allen ParkAllen Park HS
Tri Meet Southgate/Woodhaven/Notre Dame Prep Flat RockWoodhaven HS
TVC Carrollton/Frankenmuth CarrolltonCarrollton HS
Walled Lake Central, Lakeland @ Waterford Mott WaterfordWaterford Mott HS
Wayne @ Dearborn Field Event Results DearbornBob Bridges Track
Wayne Memorial @ Dearborn High DearbornRobert Bridges Track
Whitehall vs Oakridge @ Oakridge OakridgeOakridge Track and Field ...
Wednesday, April 17
@ Brandywine w/Buchanan & Parchment NilesBrandywine HS
Bath and Laingsburg @ Fowler FowlerFowler
BCS Comstock Meet KalamazooComstock HS
Berkley vs. Hazel Park @ Anderson Middle School BerkleyHurley Field
Bullock Creek/ Standish MidlandBullock Creek/ Standish T...
CAAC Blue Junior Varsity Meet DewittDeWitt HS
Catholic Central at Allendale AllendaleAllendale HS
CMAC: Dansville, Portland St. Pats @ P-W WestphaliaPewamo-Westphalia
CMAC: Potterville & Saranac @ Fulton MiddletonFulton HS
Concord and Reading @ Union City Union CityUnion City
Constantine v. Schoolcraft SAC Dual ConstantineSweetland Stadium
CSC #2 Mt. ClemensMt. Clemens HS
Dundee @ Erie Mason ErieErie Mason
East Kentwood at Grand Haven Grand HavenGrand Haven HS
FML @ Swartz Creek/Fenton/Flushing Swartz CreekSwartz Creek HS
FML Holly w/ Linden and Brandon HollyHolly HS
Grandville and West Ottawa at Hudsonville HudsonvilleBaldwin Street MS
Harrison @ Roscommon RoscommonRoscommon HS
Hemlock vs. St. Charles (West Division) HemlockHemlock vs. St. Charles (...
Hillsdale/Ida @ Hudson HudsonHudson HS
Homer @ Bronson BronsonBronson HS
Lawton vs Delton Kellogg LawtonLawton HS
Muskegon @ Mona Shores Dual / Jenison @ Union Dual Norton ShoresMona Shores HS
NWC @ Benzie Central BenzoniaBenzie Central HS
NWC Quad @SB - BU, O, K Suttons BaySuttons Bay HS Track
OAA: Farmington @ Seaholm BirminghamAmbrose Stadium - Seaholm...
OK Black RP/KH @ Fruitport FruitportFruitport HS
Oxford @ Rochester Adams OxfordAdams HS
POSTPONED - Bloomingdale vs Cassopolis and Centrev... BloomingdaleBloomingdale HS
Quincy/Jonesville/Springport @ Quincy QuincyQuincy HS
Rochester @ Lake Orion Lake OrionLake Orion HS
Rochester Hills Stoney Creek @ Bloomfield Hills Bloomfield HillsBloomfield Hills
Rockford at Caledonia CaledoniaCaledonia HS
Royal Oak/Oak Park @ Ferndale FerndaleFerndale HS
Saugatuck and Hackett @ Coloma SaugatuckColoma HS
SCAA @ Athens AthensAthens HS
SCAA @ Bellevue BellevueBellevue HS
SCAA Jamboree @ Pittsford PittsfordPittsford HS
South Christian at TK MiddlevilleMiddleville TK HS
SW10 @WP vs Decatur & Eau Claire White PigeonWhite Pigeon HS
Tri at Kalamazoo Chr. KalamazooKalamazoo Christian HS
Troy v. Troy Athens TroyTroy Athens
TVC-East Birch Run/Garber Birch RunBirch Run HS
UDJ @ DC DetroitUDJ Backfield
Wayland vs. EGR & Wyoming vs. FHE (at FHE) AdaFHE HS
WLN, Kettering @ South Lyon South LyonSouth Lyon HS
Thursday, April 18
Buckley Invitational BuckleyBuckley HS
Byron Center @ Holland HollandHolland HS
Chelsea Relays ChelseaChelsea Track Stadium
Coopersville and CP at Spring Lake Spring LakeSpring Lake HS
Deckerville Invite DeckervilleDeckerville Community Sch...
DL: Lincoln Park @ Edsel DearbornDearborn Edsel Ford HS
East Jackson Dome Classic JacksonEast Jackson HS
Frankenmuth Marco Marcet Invitational FrankenmuthFrankenmuth HS
Gary Rathbun Invitational CADILLACCadillac HS
Graves/Swayze Relays MidlandMidland HS
Hamilton at Zeeland West ZeelandZeeland Stadium
Harbor Springs Ram Scram (HS, Collegiate) Harbor SpringsHarbor Spring Track
Ithaca Blue and Gold Invitational IthacaIthaca HS Athletics
Lee and NPC at Godwin WyoningCarl P. Bahre Stadium
MAC Blue - Cousino-Sterling Heights-Warren Mott Tr... WarrenWarren Mott HS
MAC RED- Dakota vs. Chippewa Valley MacombMacomb Dakota HS
Mancelona HS Invite MancelonaMancelona HS Invite
Marlette Invite MarletteMarlette Invitational
OK Green - Unity vs. Zeeland East HudsonvilleUnity Christian
Roscommon Invitational RoscommonRoscommon HS
WMC - Hart @ Ravenna RavennaCitizen's Field
Friday, April 19
Comstock HS Invitational KalamazooComstock HS
Gull Lake JV Quad RichlandGull Lake HS
Hastings Invitational HastingsHastings HS
Watervliet Relays WatervlietWatervliet HS
Wildcat Invite WaylandWayland Union HS
Saturday, April 20
April Showers Invitational (HS, Club) DexterDexter Track
Bulldogs Relays IoniaIonia HS Stadium
Fred Solis Invitational WyomingWyoming Lee HS
Grand Rapids Elite Challenge (HS, MS) Grand RapidsHouseman Field
Saranac Invitational SaranacSaranac HS
Soderman Relays CaledoniaCaledonia HS
Whitmore Lake Invitational Whitmore LakeWhitmore Lake HS
Monday, April 22
Bay City Western v. Ogemaw Heights AuburnBay City Western HS
Beaverton, Houghton Lake @ Farwell FarwellFarwell Track
Caledonia at Hudsonville HudsonvilleBaldwin Street MS
Canton @Novi NoviNovi
Charlotte @ Lansing Catholic LansingLansing Catholic HS
Comstock Park at Allendale AllendaleAllendale HS
Durand vs OE DurandDurand HS
East Kentwood at West Ottawa HollandHarbor Lights/Mac Bay MS
Kalamazoo Central vs Battle Creek Central KalamazooKalamazoo Central HS
Lakes 8 Dual Meet Manistee v. Musk OV United StatesManistee HS
Lakes 8 MCC/Heights/WMC at Ludington LudingtonLakes 8 MCC/Heights/WMC a...
Mancelona HS Open MancelonaMancelona HS Open
Meridian/Gladwin @ Clare ClareBrookwood Athletic Comple...
Oiler 9 & 10 Mount PleasantCommunity Memorial Stadiu...
OK Red: Grand Haven @ Rockford RockfordRockford HS
Portage Northern @ Niles NilesNiles HS
Unity at Hamilton HamiltonHamilton
Tuesday, April 23
@ Pine River w/ McBain and NMC LeRoyPine River
Addison/ Napoleon vs Michigan Center Michigan CenterMichigan Center
Adrian & Dexter @ Pinckney SEC DexterPinckney HS
Allegan and Dowagiac at Sturgis SturgisSturgis HS
Allen Park vs. Taylor TaylorTaylor HS
Bay City Central vs. Midland HS Bay CityBay City Central
BC Lakeview @ Loy Norrix KalamazooLoy Norrix HS
Belleville @ Stevenson LivoniaLivonia Stevenson HS
BWAC Tri-Meet Algonac/North Branch/Almont AlgonacAlgonac HS
BWAC: Armada, Imlay City @ Yale YaleYale HS
Byron Center at Zeeland East ZeelandZeeland Stadium
CAAC Blue True Team Invite LansingWaverly HS Stadium
CAAC Red Haslett @ St. Johns Saint JohnsSt. Johns HS
CAAC Red: Mason @ Fowlerville FowlervilleFowlerville HS
Carlson vs. Woodhaven Flat RockWoodhaven HS
CSAA Chip Hills, Fremont, and Big Rapids @Reed Cit... Reed CityReed City HS
CSAA Grant, Central Montcalm, Newaygo and Tri Coun... Howard CityTri County HS
CSAA Hesperia @ Lakeview LakeviewLakeview HS
CSAA Meet--MS at KC Kent CityKent City
CSAA Silver Holton @ White Cloud White CloudWhite Cloud HS
CVHS @ Eisenhower Shelby Charter TownsEisenhower HS
Davison w/ Lapeer, Grand Blanc, Saginaw & Flint - ... DavisonCardinal Stadium
Detroit Country Day vs. Cranbrook-Kingswood & Shri... Beverly HillsDetroit Country Day Schoo...
DL: Melvindale @ Edsel Ford DearbornEdsel Ford HS
Duel Flint Powers/JGHS bay cityFlint Powers/JGHS Duel
Edwardsburg, Three Rivers & Otsego @ Paw Paw Paw PawPaw Paw
Elk Rapids Invitational Elk RapidsElk Rapids HS
FML Holly/ Swartz Creek @ Clio ClioClio HS
Fordson @ Wayne Memorial DearbornWayne Track
GAC - Corunna vs. Lake Fenton CorunnaCorunna HS
GAC Dual: Webberville vs Bentley WebbervilleGreg Glover Track Complex...
GLAC Lakewood HS at Perry HS PerryPerry HS
GLAC Maple Valley vs Stockbridge StockbridgeStockbridge HS
GLAC Olivet HS @ Leslie HS LeslieLeslie HS
Godwin Heights at Belding BeldingBelding Track
Greenville OK White FHN/FHC GreenvilleYellow Jacket Stadium
Hanover Horton vs Grass Lake Grass LakeGrass Lake HS
Hartland @ Brighton BrightonBrighton HS
HIGHLAND #1: Manton @ LAKE CITY Lake CityLake City Athletic Comple...
Highland @ Beal City w/Evart Mount PleasantBeal City HS
Howell @ Northville NorthvilleNorthville
I-8 Hastings @ Harper Creek Battle CreekHarper Creek HS
I-8 Pennfield vs. Marshall Battle CreekPennfield HS Track
I-8 Western at Coldwater ColdwaterColdwater HS
Jackson @ Chelsea ChelseaChelsea
Kelloggsville & NorthPointe at Calvin (HS, Club) GrandvilleDavies Field
Lakeland, Milford, @ Walled Lake Northern Commerce TownshipWalled Lake Northern
Lakeshore, Gull Lake @ Portage Central PortageHuskie Stadium
Lansing Eastern @ Williamston WilliamstonPaul A Nilsson Track
Lowell, Ottawa Hills @ Northview Grand RapidsNorthview HS
MAC Blue - L'Anse Creuse North at Warren Mott WarrenWarren Mott HS
MAC RED - Dakota vs. Romeo MacombPowell
MAC RED - GP South vs. GP North Grosse PointeGrosse Pointe South
MAC WHITE: Utica Ford II @ Port Huron Northern Port HuronPort Huron Northern
Manchester vs East Jackson/Vandercook Lake ManchesterManchester HS
Marlette Quad MarletteMarlette
MCC @ Hart HartHart Track & Field Stadiu...
MCS/FleetFeet #2 (HS, MS) MidlandNorthwood University
Midland Dow, Carman-Ainsworth, Saginaw Arthur Hill MidlandH.H. Dow HS
MMAC Lakeville & Byron @ Chesaning ChesaningChesaning HS
MMAC: New Lothrop vs Montrose & Mt.Morris New LothropNew Lothrop HS
Mott, South Lyon @ WLW Walled LakeWalled Lake Western HS
Mt. Pleasant v. Heritage Mt PleasantMt. Pleasant HS
OK Green - Holland Chr. v Zeeland West HollandHolland Christian HS
Plainwell & South Haven @Vicksburg VicksburgVicksburg HS
Plymouth @ Salem CantonPCEP Varsity Stadium
Portland at Ionia IoniaIonia Stadium
SEC Red Division - Bedford vs Saline TemperanceBedford HS
SEC Tri Meet - Ypsilanti / Lincoln @ Tecumseh TecumsehTecumseh HS
SEC-R: Pioneer @ Monroe MonroeMonroe HS
SEC-R: Skyline @ Huron Ann ArborHuron HS
Sexton @ Eaton Rapids Eaton RapidsAlumni Stadium
SMCC @ Riverview MonroeRiverview HS
Sparta vs Coopersville CoopersvilleCoopersville HS
Spring Lake at West Catholic Grand RapidsWest Catholic HS
St. Joe at Mattawan MattawanMattawan HS
Stephenson Invitational StephensonHerbert/Corey Sports Comp...
TCC Whiteford, Morenci at Britton Deerfield BrittonBritton Deerfield HS
TCC: Madison @ Summerfield PetersburgSummerfield
TCC: Sand Creek and Clinton @ Whitmore Lake Whitmore LakeWhitmore Lake
Trenton vs Wyandotte TrentonTrenton HS
TVC Carrollton/Millington CarrolltonCarrollton HS
USA Invite SebewaingUSA HS
vs New Lothrop, Mt. Morris & Montrose FlintNew Lothrop
Whitehall @ Hart HartHart Track & Field Stadiu...
Whitehall vs MCC @ Hart HartHart Track & Field Stadiu...
Whittemore NSL WhittemoreWhittemore Prescott HS
WLC/SLE @ Kettering Walled LakeKettering HS
WMC - Shelby/Oakridge @ Ravenna RavennaCitizen's Field
Wednesday, April 24
Alma, Swan Valley, Bullock Creek & Freeland HS FreelandFreeland HS
BCS Comstock Meet KalamazooComstock HS
BCS Meet Brandywine, Berrien, New Buffalo NilesBrandywine
Beaverton @ Clare ClareBrookwood Athletic Comple...
Bloomingdale with Hartford @ Decatur DecaturRaider Field
Brooklyn Columbia Central @ Ida IdaHemelgarn Field
Churchill v Franklin LivoniaFranklin HS
CMAC: Dansville, Saranac @Laingsburg LaingsburgLaingsburg HS
CMAC: Fulton & St. Pats @ Fowler FowlerFowler HS
CMAC: Potterville, Bath @ P-W WestphaliaPewamo-Westphalia
Constantine v. Hackett CPA SAC Dual ConstantineSweetland Stadium
CSC #3 Mt. ClemensMt. Clemens HS
Erie Mason/Hudson @ Blissfield BlissfieldBlissfield Track
F.H. Harrison/Hazel Park @ Royal Oak Royal OakRoyal Oak HS
Farwell, Roscommon @ Meridian SanfordSanford Meridian HS
FML Brandon/Kearsley @ Flushing FlushingFlushing HS
FML Linden/Owosso @ Fenton FentonFenton HS
Gobles v. Kalamazoo Christian and Lawrence GoblesGobles HS
Grandville at Caledonia CaledoniaCaledonia HS
Hillsdale/Dundee @ Onsted OnstedOnsted HS
Houghton Lake/Harrison @Gladwin GladwinGladwin HS
Hudsonville at Grand Haven Grand HavenGrand Haven HS
Jonesville/Bronson @ Reading ReadingReading HS
Lawton vs Galesburg-Augusta LawtonLawton HS
MSAC Jamboree at Vestaburg HS VestaburgVestaburg HS
Muskegon, Kenowa Hills, Jenison @ Reeths-Puffer HS MuskegonReeths-Puffer HS
NWC @ Buckley BuckleyBuckley HS
NWC @ Onekama OnekamaOnekama HS School
OAA: Southfield & Berkley @ Oak Park Oak ParkOak Park HS
OK Black Union/Shores @ Fruitport FruitportFruitport HS
OK Red: West Ottawa @ Rockford RockfordRockford HS
Oxford @ Rochester RochesterRochester HS
Petoskey vs Alpena/Sault Ste. Marie PetoskeyNorthmen Stadium
Pinconning/Valley Lutheran@Pinny PinconningPinconning HS
Quincy @ Concord ConcordConcord Stadium
Saugatuck vs Waterliet SaugatuckSaugatuck vs Watervliet
SCAA @ Athens ATHENSAthens HS
SCAA @ Litchfield LitchfieldLitchfield HS
SCAA Jamboree @ Camden CamdenCamden-Frontier School
Schoolcraft Tri v Delton & Fennville SCHOOLCRAFTSchoolcraft HS
South Christian at GR Christian Grand RapidsGR Christian HS
Springport & Union City @ Homer HomerHomer HS
Stoney Creek v. Troy TroyTroy High
SW10 - WP, Cville @ Mendon MendonMendon HS
Thornapple Kellogg at Wayland WaylandWayland HS
Traverse City Central @ Gaylord GaylordGaylord HS
Traverse City West vs Cadillac Traverse CityTraverse City West HS
TVC Bridgeport/Garber BridgeportBridgeport/Garber
TVC Shepherd/Standish Sterling ShepherdShepherd HS
TVC West - St. Louis vs St. Charles/MLS Saint LouisSt. Louis
TVC West- Hemlock@ Ithaca IthacaIthaca Community Stadium
TVC-East: Frankenmuth/Birch Run FrankenmuthFrankenmuth HS
WMD Jamboree #2 CusterMason County Eastern
Wyoming at EGR East Grand RapidsEGR HS
Thursday, April 25
Delta County Invitational EscanabaEscanaba HS
Bad Axe/Brown City/Cass City/Sandusky Bad AxeBad Axe
Bulldog Invite Indian RiverShanley Field
CSAA Silver Holton and Hesperia @ Morley Stanwood MorleyMorley Stanwood
GR Catholic Central and Coopersville at Comstock P... Comstock ParkComstock Park
Holland Christian at Holland HollandHolland HS
Hopkins at Godwin Grand RapidsCarl P. Bahre Stadium
OK Green - Unity vs Byron Center HudsonvilleUnity Christian
Sparta at Allendale AllendaleAllendale HS
Wyoming Kelloggsville at Belding BeldingBelding Track
Zeeland East at Zeeland West ZeelandZeeland Stadium
Friday, April 26
Auburn C. Perkins Memorial Invite WebbervilleWebberville HS
@ Onekama Invitational OnekamaOnekama HS School
Addison Relays AddisonAddison HS
Allegan Invitational AlleganAllegan HS
Battle Creek All City Meet Battle CreekHarper Creek
Charlie Janke Track and Field Invitational Jackson, MIWithington Stadium @ Jack...
Chesaning Track and Field Classic ChesaningChesaning HS
Clare Invitational ClareClare Invitational
Falcon Invitational West BranchOgemaw Heights HS
Kent City Elite T&F Invitational (HS, UnA) Kent CityKent City HS
Lake City Invitational Lake CityLake City Invitational
Lakeview Invitational LakeviewLakeview HS
Loy Norrix - Don Lukens Invitational KalamazooLoy Norrix HS
Magi Madness ColonColon HS
Marauder Lion's Club Invitational ElsieOvid-Elsie HS
Marauder Track & Field Invitational GibraltarCarlson HS
Mason Invitational MasonMason HS
MCC Optimist Invitational ScottvilleMason County Central HS
MID-MICH T & F Invite MarionMarion Athletic Complex
Ralph Rice Invitational ParmaParma Western HS
Saginaw v. Arthur Hill HS SaginawSaginaw High v. Arthur Hi...
Sand Creek Hinsdale Invitational Sand CreekSand Creek HS
Schoolcraft Invitational SCHOOLCRAFTSchoolcraft HS
Spartan Classic Track and Field Invite East LansingRalph Young Track and Fie...
St. Clair Relays East ChinaEast China Stadium
Steve Johnson Relays WarrenWarren Mott HS
Tawas Invitational Tawas CityTasas HS
The Hurd Invitational VassarVassar Track & Field
Union City Invite Union CityUnion City
Saturday, April 27
2019 Brighton Bulldog Invitational BrightonBrighton HS
57th Annual Elmer Ball Oxford Invitational OxfordOxford HS
7th Courageous, Inc Invitational DetroitTom Adams Field (Wayne St...
Bob Misner Track & Field Invitational (HS, Club) Grand RapidsGrand Rapids West Catholi...
Charger Invitational Dearborn HeightsCrestwood HS
Cougar Invite (HS, Club) Grand RapidsCAT
Kathy Talus Memorial Invitational LowellLowell HS
Lakeland Coaches Track Invitational White LakeLakeland HS
Lutheran Northwest MS Invite (HS, MS) RochesterLutheran NW HS
Petoskey Kiwanis Invitational PetoskeyNorthmen Stadium
Warrior Classic Invitational BrownstownWoodhaven HS
Warrior Invitational RemusChippewa Hills HS
Yale Relays YaleYale HS
Monday, April 29
Lakes 8 Meet Manistee v. WMC, Musk Hts, Musk CC United StatesManistee HS
Lawton at Kalamazoo Chr. KalamazooKalamazoo Christian HS
MLS Coach Bob Schroer Invitational (Fr/So) SaginawCardinal Field
Orchard Lake St. Mary's @ Catholic Central NoviCatholic Central HS
OV Quad MuskegonOrchard View Stadium
Tuesday, April 30
@ Westland John Glenn WayneJohn Glenn
Addison @ East Jackson JacksonAddison @ East Jackson
Boyne City Invitational Boyne CityBoyne City Track
BWAC Tri-Meet Cros-Lex/Armada/Algonac CroswellCros-Lex HS
BWAC: Almont @ Yale YaleYale HS
CAAC Red: Haslett @ Fowlerville FowlervilleFowlerville HS
CAAC Red: Williamston @ St. Johns Saint JohnsSt. Johns HS Track
CAAC White: Lansing Sexton @ Charlotte CharlotteCharlotte HS
CHSL: Regina @ Mercy Farmington Hills Mercy HS
Coopersville at Allendale AllendaleAllendale HS
CP and West Catholic at Sparta SpartaSparta HS
CSAA Holton @ Lakeview LakeviewLakeview HS
CSAA Meet - Chip Hills, Tri County, Newaygo, Big R... RemusChippewa Hills
CSAA Meet--Hesp at KC Kent CityKent City
CSAA White Cloud @ Morley Stanwood MorleyMorley Stanwood
Dow & Saginaw v. Bay City Western AuburnBay City Western HS
Dowagiac and Edwardsburg @ Vicksburg VicksburgVicksburg HS
East, SL @ Lakeland White LakeLakeland HS
FML Brandon w/ SC and Owosso OrtonvilleBrandon HS
GAC - Webberville vs. Beecher (Corunna Exhibition) CorunnaCorunna HS
Genesee Quad GeneseeGenesee HS
GLAC L.C. & Lakewood @ Maple Valley VermontvilleMaple Valley Jr/Sr High
GLAC Leslie vs Stockbridge StockbridgeStockbridge HS
GLAC Olivet HS at Perry HS PerryPerry HS
Godwin at Calvin (HS, Club) GrandvilleDavies Field
Hartland @ Howell HowellHowell HS Track
Hemlock vs. St. Louis & Valley Lutheran (West Divi... HemlockHemlock vs. St. Louis & V...
Highland #2 @ McBain w/Beal & LC Lake CityMcBain Athletic Complex
HIGHLAND #2: Evart & P. River @ MANTON MantonManton Athletic Complex
Holland vs Unity Christian HollandHolland HS
I-8 Parma Western HS at Hastings HastingsHastings HS
John Glenn Midland Mt. Pleasant Bay CityJohn Glenn HS
Kenowa v Union and Spring Lake at CC Grand RapidsGrand Rapids Catholic Cen...
Lansing Catholic at Ionia IoniaIonia Stadium
Lapeer w/ Flint Lapeer Center for Innovation (Fo...
MAC Blue - Warren Mott at Marine City WarrenEast
MAC RED - Dakota vs. Grosse Pointe South MacombMacomb Dakota HS
MAC RED: Eisenhower @ Grosse Pointe North Grosse Pointe WoodsGrosse Pointe North HS
MAC WHITE: Anchor Bay at Stevenson Sterling HeightsSterling Heights Stevenso...
MAC WHITE: Utica @ Ford UticaSwinehart Field
Manchester/Hanover Horton at Napoleon NapoleonNapoleon HS
Marlette Quad MarletteMarlette
Marquette Invitational MarquetteMarquette Track
Mason V Lansing Eastern MasonMason HS
Milford Double Dual (Kettering/Mott) HighlandMilford
MMAC: Montrose/Byron at Ovid-Elsie ElsieOvid-Elsie HS
Mona Shores & Jenison @ Reeths-Puffer HS MuskegonReeths-Puffer HS
Novi @ Northville NoviNorthville HS
OK Black Fruitport @ Muskegon MuskegonMuskegon Middle School
OK White Quad Meet at FHC Grand RapidsForest Hills Central HS
OK White Tri at Cedar Springs HS Cedar SpringsRed Hawk Stadium
Powers w/ Davison and Sag AH FlintPowers Catholic HS
Quad Meet: Lincoln Park, Taylor, Melvindale @ Wyan... WyandotteWyandotte Roosevelt HS
Reese Tri ReeseReese Track Complex
Richmond & Imlay City @ North Branc Ih North BranchNorth Branch
Salem @ Canton CantonPCEP Varsity Stadium
SEC White: Jackson / Tecumseh / Dexter Dbl. Dual JacksonJackson HS
SEC-R: Monroe & Bedford @ Skyline Ann ArborAnn Arbor Skyline
SEC-Red: AA Huron & AA Pioneer @ Saline SalineSaline HS
SEC: Pinckney & Chelsea @ Ypsilanti YpsilantiYpsilanti HS
Stevenson v Churchill LivoniaChurchill HS
TCC Whitmore Lake, Summerfield at Britton Deerfiel... BrittonBritton Deerfield HS
TCC: Clinton @ Morenci MorenciMorenci HS
TCC: Madison vs. Sand Creek/Whiteford AdrianMadison
Ubly Invitational UblyUbly HS
WMC - N Muskegon/Whitehall @ Ravenna RavennaCitizen's Field
Woodhaven vs. Allen Park Allen ParkAllen Park HS
May
Wednesday, May 1
Adams vs. Rochester RochesterRochester HS
Bath and Fulton at Dansville DansvilleDansville HS
Blissfield/Ida @ Dundee DundeeDundee HS
Bloomfield Hills v. Troy TroyTroy High
Brighton @ Plymouth CantonPCEP Varsity Stadium
CHSL: D3D4 Jamboree 2 Ann ArborAnn Arbor Greenhills HS
Clarkston @ Lake Orion Lake OrionLake Orion HS
CMAC: Fowler, P-W @ Saranac SaranacSaranac HS
Columbia Central/Erie Mason @ Hillsdale HillsdaleBaumgarten Stadium
Concord, Bronson @ Springport SpringportSringport
East Lansing JV Invitational East LansingEast Lansing HS
FML @ Holly/Fenton/Kearsley HollyHolly HS
FML Clio w/ Flushing and Linden ClioClio HS
Gaylord vs Cadillac GaylordCadillac
Gladwin @ Farwell FarwellFarwell Track
Grandville vs East Kentwood GrandvilleGrandville HS
Hazel Park & Southfield @ Ferndale FerndaleFerndale HS
Homer & Reading @ Quincy QuincyQuincy HS
Hudson vs. Onsted OnstedOnsted dual
Jonesville @ Union City Union CityUnion City HS
Lakeside vs Starr Albion KalamazooComstock HS
MAC Blue - Cousino at L'anse Creuse North MacombL'anse Creuse North
Mendon Tri vs Bangor & Bloomingdale MendonMendon HS
Meridian - Beaverton @ Harrison HarrisonHarrison HS
NWC @ Benzie Central BenzoniaBenzie Central HS
Rockford at Hudsonville HudsonvilleBaldwin Street MS
Roscommon/Clare @ Houghton Lake Houghton LakeHoughton Lake HS
Royal Oak/Pontiac/Berkley @ Anderson Middle School BerkleyAnderson Middle School
SCAA @ Litchfield LitchfieldLitchfield HS
SCAA Jamboree @ Colon ColonColon HS
Schoolcraft Dual vs Hackett SCHOOLCRAFTSchoolcraft HS
Shepherd/Freeland @ Swan Valley HS SaginawSwan Valley HS
TVC West (MLS vs Saginaw Nouvel) SaginawCardinal Field
West Bloomfield @ Farmington FarmingtonFarmington HS
West Ottawa and Caledonia at Grand Haven Grand HavenGrand Haven HS
Wyoming at TK MiddlevilleMiddleville TK HS
Thursday, May 2
Allendale at Spring Lake Spring LakeSpring Lake HS
Catholic Central at West Catholic (running only) Grand RapidsWest Catholic HS?
CSAA Silver Hesperia @ White Cloud White CloudWhite Cloud HS
Marian @ DCHS DearbornDearborn Divine Child
OK Green - Unity vs. Zeeland West HudsonvilleUnity
OK Green: Holland Chr. v Hamilton v Byron Center HamiltonHolland Christian HS
Stoney Creek v. Avondale RochesterStoney Creek HS
Friday, May 3
2019 Golden Triangle Meet of Champions (HS, Club) SalineSaline HS
2019 Shepherd BLUEJAY Invite (HS, UnA) ShepherdShepherd Veteran's Memori...
39th Annual Stockbridge Invitational StockbridgeBoyd Stadium
Bangor Invitational BangorBangor HS
Bay City Western Invitational AuburnBay City Western HS
Blue Devil Classic GaylordGaylord HS
Brethren 'BOBCAT' T&F Invite BrethrenBrethren HS
Cavalier Classic True Team Invite CorunnaCorunna HS
Central Montcalm Hornet Invitational StantonCentral Montcalm HS
Fairview Invite FariviewFairview HS
GMAA Track Championships FruitportFruitport HS
Goodrich Invitational Goodrich MIGoodrich HS
Gowell Miars Invite CharlotteCharlotte HI
Great Lakes Invitational Mount PleasantBeal City HS
Green Devil Invite Brown CityBrown City HS
Harold Arft Sterling Invitational Sterling HeightsSterling Heights HS
Holland at Zeeland East ZeelandZeeland stadium
Kalamazoo Central Invitational KalamazooKalamazoo Central Invitat...
Ken Bell Invitational Traverse CityTraverse City Central
Lions Club Invitational StephensonHebert Cory Sports Compex
Nite Trax SanfordSanford-Meridan HS
Parchment Relays ParchmentParchment HS
Pine River All Sports Day LeRoyPine River Area Schools
Portage Central, Mattawan @ Portage Northern PortagePortage Northern HS
Ram Relays Flat RockFlat Rock HS
Reese Invite ReeseReese Track Complex
St. Joe/Benton Harbor Rotary Meet Benton HarborBenton Harbor HS
Wildcat Booster Invite OnstedWildcat Booster Invite
Saturday, May 4
42nd Annual Algonac Muskrat Classic AlgonacAlgonac HS
All Sports Day Invite QuincyQuincy HS
Blackhawk Invitational LeslieLeslie HS
Centreville Invitational CentrevilleCentreville HS
CSC Championships Mt. ClemensMt. Clemens
EGR Classic Grand RapidsEGR HS
Hopkins Vikings Invitational HopkinsHopkins Vikings Stadium
Hudson Booster HudsonHudson HS
Mark Carpenter Invitational DearbornDivine Child HS
New Balance Invitational Farmington, MIFarmington HS
Portland Track and Field Invitation PortlandPortland HS
Red Hawk Invitational Cedar SpringsRed Hawk Stadium
Sunshine 9/10 Meet South LyonSouth Lyon HS
Walled Lake City Championship Walled LakeThe Fortress
West Ottawa Von Ins Relays HollandHarbor Lights/Mac Bay MS
Monday, May 6
BCS Dual Meet Berrien SpringsMuhammad Ali Complex
BCS White Jamboree at River Valley Three OaksRiver Valley HS
Belding and Kelloggsville at Hopkins HopkinsHopkins Vikings Stadium
Central Lake HS Invite Central LakeHerrick Field Athletic Co...
CMAC: St.Pats, Potterville @ Laingsburg LaingsburgLaingsburg HS
Conference Tri @ Frankfort FrankfortFrankfort Elberta HS
Cornerstone Golden Eagle Invite (HS, Club, UnA) SpartaSparta HS
CSAA White Cloud @ Lakeview LakeviewLakeview HS
CSAA-Gold Conference Meet NewaygoNewaygo HS
Ferndale @ Pontiac PontiacPontiac HS
Flint, Powers, Lapeer, CA, Austin, MSD @ Powers Ca... FlintPowers Catholic
Harbor Spring Kiwanis 9/10 Invite Harbor SpringsHarbor Springs Track
Holland Christian at Zeeland East ZeelandZeeland Stadium
Houghton Lake vs Meridian @ Meridian SanfordMeridian Public Schools T...
Lakes 8 Dual Meet Ludington v. Manistee United StatesManistee Community Track
Lakeside vs Starr Albion KalamazooComstock HS
NWC@Buckley w/ Benzie, Glen Lake, Kingsley BuckleyBuckley Hgh School
OK Red Rockford, EK, Hudsonville KentwoodFalcon Stadium
OV Quad Rescheduled MuskegonOrchard View Middle Schoo...
SEC-W: Adrian at Ypsilanti Lincoln Ypsilanti Ypsilanti Lincoln HS
Standish-Sterling @ Alma HS AlmaAlma HS
SW10 White Pigeon, Hartford @ Cassopolis CassopolisCassopolis HS
TVC-East: Frankenmuth/Bridgeport/Millington FrankenmuthFrankenmuth HS
UD Jesuit @ Detroit Catholic Central NoviCatholic Central
Tuesday, May 7
Addison vs. Grass Lake/Manchester AddisonAddison vs. Grass Lake/Ma...
Alognac @ Imlay City Imlay CityImlay City HS
BCW & AH at MHS (SVSL) MidlandMidland HS
Belleville @ Wayne Memorial WayneWayne Memorial high
BWAC: Almont & Richmond @ Armada ArmadaArmada HS
BWAC: Cros-Lex, North Branch @ Yale YaleYale HS
CAAC Red Haslett @ Mason MasonMason HS
CAAC Red: Lansing Eastern @ St. Johns Saint JohnsSt. Johns HS Track
CAAC White: Ionia @ Charlotte CharlotteCharlotte HS
Calvary Christian Eagle Invitational FruitportFruitport HS
Canton @ Howell HowellHowell HS
Carlson @ Southgate RockwoodSouthgate Anderson HS
Cass City Quad Cass CityCass City HS
CHSL: OLSM at Divine Child DearbornDivine Child HS
CSAA Meet--KC at Holton HoltonHolton
Dow - Heritage - John Glenn MidlandH.H. Dow HS
FHE, EGR, TK at GR Christian Grand RapidsGR Christian HS
Fordson @ Stevenson LivoniaStevenson Track
Fowlerville @ Williamston WilliamstonPaul A Nilsson Track
GAC - Corunna, Goodrich, LF, Hamady, Bendle CorunnaCorunna HS
GLAC Leslie & LC @ Perry + Stockbridge @ Lakewood Lake OdessaLakewood HS
GLAC Maple Valley @ Olivet OlivetOlivet HS
Gladstone Triangular GladstoneGladstone High
Grand Haven vs Grandville GrandvilleGrandville HS
GTC: Bad Axe, Caro, Marlette, Harbor Beach, USA CaroStamats Field
Gull Lake JV Invite RichlandGLHS
Hanover Horton/Michigan Center vs East Jackson JacksonEast Jackson HS
Highland #3 Pine River@LC Lake CityLake City Athletic Comple...
HIGHLAND #3: Beal & NMC @ MANTON MantonManton Athletic Complex
Highland McBain @ Evart EvartEvart HS
I-8 Harper Creek at Western ParmaWestern HS
I-8 Marshall vs Hastings MarshallMarshall HS Track
John Glenn @ Franklin LivoniaLivonia Franklin HS
MAC Blue - Fraser & Marine City at LCN MacombL'Anse Creuse HS
MAC Blue Marine City at L'Anse Creuse North MacombL'Anse Creuse North HS
MAC Gold Lake Shore vs Marysville MarysvilleMarysville HS
MAC RED - Dakota vs. Grosse Pointe North MacombGrosse Pointe North
MAC WHITE: Utica Ford II @ Anchor Bay Fair HavenAnchor Bay
Mayville Quad MayvilleMayville HS
Melvindale vs. Allen Park Allen ParkAllen Park HS
MIAC: LHNW Meet #1 Rochester HillsLutheran Northwest
MIAC: LHWL MEET #1 WestlandLutheran Westland
MMAC: Montrose @ Chesaning ChesaningChesaning HS
MMAC: New Lothrop vs Byron & Durand New LothropNew Lothrop HS
MMAC: Ovid-Elsie/Mt Morris at Lakeville OtisvilleLakeville HS
Montague vs Shelby ShelbyShelby Track and Field St...
MPHS, Saginaw High vs. BCC Bay City Bay City HS
Notre Dame Prep @ Waverly LansingWaverly HS
OK Gold Tri at Wayland Union HS WaylandWayland Union HS
OK White Greenville, Cedar Springs @ Lowell LowellRed Arrow Stadium
Plymouth @ Novi NoviNovi HS
Port Huron Northern-Utica-Mott Tri Meet WarrenWarren Mott HS
Quad @ Lansing Catholic LansingLansing Catholic
Salem @ Hartland HartlandHartland Track
Spring Lake at Sparta SpartaSparta HS
SVL Grand Blanc w/ Davison Grand BlancGrand Blanc HS
TCC: Britton Deerfield @ Sand Creek Sand CreekSand Creek
TCC: Madison vs. Whitmore Lake/Morenci AdrianMadison
TCC: Summerfield & Whiteford @ CLINTON ClintonClinton HS
Three Rivers, South Haven, Sturgis @ Otsego OtsegoOtsego
Traverse City West vs Traverse City Central Traverse CityTraverse City West HS
Trenton vs. Edsel Ford TrentonTrenton HS
Whitehall vs Montague ShelbyShelby Track and Field St...
Whitehall vs Shelby ShelbyShelby Track and Field St...
Woodhaven @ Wyandotte (senior night) WyandotteWyandotte Roosevelt HS
Wednesday, May 8
@ White Pigeon vs Bangor & Hartford White PigeonWhite Pigeon HS
Battle Creek Central vs Loy Norrix at Gull Lake RichlandGull Lake HS
BCS Parchment Quad KalamazooParchment HS
Blissfield @ Hillsdale HillsdaleBaumgarten Stadium
Bloomingdale vs. Eau Claire and Marcellus BloomingdaleBloomingdale HS
Brooklyn CC/Dundee @ Hudson HudsonHudson
CAAC Blue JV Meet at Holt HoltHOLT HS
Cadillac vs Alpena BNC Dual CADILLACVeterans Memorial Stadium
CSAA Meet - Central Montcalm, Grant, Reed City, Fr... StantonCentral Montcalm HS
FML @ Brandon/Fenton/Clio OrtonvilleBrandon HS
FML Owosso w/ Holly and Flushing OwossoOwosso HS
Fowler CMAC Jamboree FowlerFowler Track
Freeland/Standish/SV FreelandFreeland HS
Harrison/Farwell @ Clare ClareBrookwood Athletic Comple...
Homer & Jonesville @ Concord ConcordConcord HS
I-8 Northwest/Lumen Vs Coldwater & Northwest/Lumen... ColdwaterColdwater HS
Johannesburg-Lewiston HS Invite MancelonaJohannesburg-Lewiston HS ...
Kalamazoo Central @ BC Lakeview Battle CreekBattle Creek Lakeview
Lawton w/ Constantine, Galesburg-Augusta, & Hacket... LawtonLawton HS
League East Divisional Championship CamdenCamden-Frontier School
MSAC Jamboree at Breckenridge HS BreckenridgeBreckenridge HS
Ogemaw vs Tawas West BranchOgemaw Heights HS
OK Red JV Conference Meet HudsonvilleBaldwin Street MS
Onsted/Erie Mason @ Ida IdaHemelgarn Field
P-W, Laingsburg @ Fulton MiddletonFulton HS
Petoskey vs Gaylord GaylordGaylord HS
Plainwell & Paw Paw @ Allegan AlleganAllegan HS
Quincy and Bronson at Union City Union CityUnion City
Reese JV Invite ReeseReese Track Complex
Roscommon/Beaverton@ Gladwin GladwinGladwin HS
Saranac and St. Patrick at Bath BathBath HS
Saugatuck/Fennville @ Watervliet SaugatuckWatervliet HS
SCAA West Division Championship AthensAthens HS
Shepherd - Bullock Creek @ Alma HS AlmaAlma HS
Springport at Reading ReadingReading HS
St. Joe, Niles and Portage Northern at Lakeshore Stevensville, MILakeshore HS
SW10 Mendon @ Cassopolis CassopolisCassopolis Public Schools
TVC West (Pinconning, Hemlock, MLS @ MLS) SaginawCardinal Field
TVC West vs St. Louis IthacaIthaca Community Stadium
TVC-East: Frankenmuth/Garber/Millington FrankenmuthFrankenmuth HS
Valley Lutheran/St. Charles @ Nouvel Catholic SaginawNouvel Catholic Central H...
WMD Conference Championships Big RapidsCrossroads Charter Academ...
Thursday, May 9
Bruce Garland Relays BenzoniaBenzie Central HS
CHSL Jamboree #3 Riverview, Riverview Gabriel Richard
CSAA Silver Meet at M.S. MorleyMorley-Stanwood HS
I-8 Pennfield @ Harper Creek Battle CreekHarper Creek HS
OAA Red-White Championships OxfordOxford HS
OK Black Conference Meet @ Kenowa Hills Grand Rapids Kenowa Hills HS
Ravenna Bulldog Invite RavennaCitizen's Field
SEC White Divisional Championship Meet ChelseaChelsea Track Stadium
Friday, May 10
40th Annual Marysville Track & Field Invitational MarysvilleWalt Braun Viking Stadium
41st Manchester Metrics ManchesterManchester HS
Akron-Fairgrove HS Invitational FairgroveAkron-Fairgrove HS
Bad Axe Hatchet Invitational Bad AxeBad Axe HS
Bath Jon Nugent Memorial Invite BathBath HS
Bay County Championships Bay CityBay City Central Track
Constantine HS Invitational ConstantineSweetland Stadium
Davison Twilight Classic DavisonCardinal Stadium
East Jordan Invitational East JordanEast Jordan HS
Falcon Invite West BranchOgemaw Heights HS
Greater Flint Track & Field Showcase FentonFenton HS
Hemlock Track Classic HemlockHemlock HS
Huskie Relays (HS, MS) BreckenridgeBreckenridge Schools
John Green Invitational MendonMendon HS
KLAA Conference Meet NoviNovi HS
Lakes 8 Conference Championship MuskegonOrchard View HS Stadium
Little Guys Invitational GoblesGobles HS
MANTON RANGER T&F Invite MantonManton Athletic Complex
Marcy Bracket Invitational BessemerMassie Field
OAA Blue Gold Championship Oak ParkOak Park
OK Gold Conference Meet AdaFHE HS
OK GREEN - CONFERENCE MEET HudsonvilleUnity Christian
OK Red Championships Grand RapidsFalcon Stadium
OK Silver T&F Championship at Belding BeldingBelding Track
OK White Conference Meet Grand RapidsHouseman Field
SEC Red Divisional Championship Meet MonroeMonroe HS
Saturday, May 11
15TH ANNUAL DAKOTA COUGARS INVITATIONAL MacombMacomb Dakota HS
28th Warrior Invite (HS, Club) WestlandLutheran HS Westland
3rd Annual Metro Classic (HS, MS) WyandotteWyandotte Roosevelt HS
Alma College Scottie Classic AlmaAlma College - Bahlke Fie...
CHSL AB Championships NoviDetroit Catholic Central
Eagle Last Chance Invite Ann ArborAnn Arbor Skyline
Fenton 9/10 Invitational FentonFenton HS
Fulton Invitational MiddletonFulton HS
Hillsdale Jack Beilfuss Invitational HillsdaleBaumgarten Stadium
Lakes Valley Conference Championship Waterford Waterford Kettering
Last Chance Meet HortonHanover Horton HS
Litchfield Purdy Invitational LitchfieldLitchfield
Mason Invitational ErieErie Mason
OK Blue Conference Meet Grand RapidsCAT
SMAC Championships RichlandGull Lake HS
Williamston Invitational WilliamstonPaul A. Nilsson Track Com...
Wolverine Conference Championship EdwardsburgEdwardsburg
Monday, May 13
Bay City Western v BCC & John Glenn (Senior Night) AuburnBay City Western HS
Bellaire Memorial Invitational BellaireBellaire HS
CAAC RED St. Johns @ Mason MasonMason HS
CAAC Red: Lansing Eastern @ Fowlerville FowlervilleFowlerville HS
Cheboygan Chiefs Invite CheboyganCheboygan HS
Comstock HS Invitational KalamazooComstock HS
Copper Country Invitational HoughtonHoughton HS
CSAA Gold JV Invite Reed CityReed City HS
Dale Shook Invitational ColonColon HS
Falcon 9 & 10 Inv West BranchOgemaw Heights HS
Frankenmuth Eagle 9/10 FrankenmuthFrankenmuth HS
Frankfort Invitational FrankfortFrankfort Elberta HS
GAC Quad - Morrice, Atherton, Bentley WebbervilleGreg Glover Track Complex...
GR Christian - South Christian - FHE at Wayland HS WaylandWildcat Stadium
Heritage v. Saginaw, Arthur Hill, & Hemlock SaginawHeritage HS
I-8 Coldwater @ Harper Creek Battle CreekHarper Creek HS
I-8 Marshall at Northwest JacksonNorthwest HS
I-8 Pennfield and Potter's House HS at Hastings HastingsHastings HS
J.V. Wolverine Conference Championships Three RiversThree Rivers
Kalkaska Last Chance Invite KalkaskaKalkaska Track and Field ...
Merrill/ND Prep@Nouvel Catholic HS SaginawNouvel Catholic Central H...
MPHS vs. Mid. & Dow Mount PleasantCommunity Memorial Stadiu...
OK Blue JV Conference Meet AllendaleAllendale HS
Pewamo-Westphalia "Last Chance" Meet WestphaliaPewamo-Westphalia
SAC Lakeshore Divisional WatervlietWatervliet HS
SAC Valley Divisional SchoolcraftSchoolcraft HS
Summerfield / Whiteford @ Ida IdaIda HS
SVL South @ Carman Ainsworth FlintCarman Ainsworth MS
Titan Last Chance Traverse CityTraverse City West HS
TVC Carrollton/Birch Run/Bridgeport SaginawCarrollton HS
TVC West Ithaca, Pinconning, St. Charles St. CharlesSt. Charles
Zeeland East at Hamilton HamiltonHamilton HS
Tuesday, May 14
2019 Last Chance Invitational (HS, Club) BrownstownWoodhaven HS
BCS White Jamboree at New Buffalo New BuffaloNew Buffalo HS
Bloomingdale @ Marcellus w/ White Pigeon Marcellus Marcellus HS
Blue Water Area JV Invite AlgonacAlgonac HS
Charlotte at Portland PortlandPortland HS
Dewitt Waverly Dual at Dewitt DewittDewitt HS
Eaton Rapids at Ionia IoniaIonia Stadium
FML: Swartz Creek and Kearsley @ Linden LindenLinden HS
GLAC Lakewood @ Olivet OlivetOlivet HS
GLAC Maple Valley HS @ Leslie HS LeslieLeslie HS
GTC East League Meet Brown CityBrown City HS
GTC- West League Meet SebewaingUSA HS
Haslett @ Williamston WilliamstonPaul A Nilsson Track
HIGHLAND #4" Manton @ MCBAIN McBainMcBain HS
Highland @ Beal City w/Pine River Mount PleasantBeal City HS
Highland NMC/LC @ Evart EvartEvart
Hornet 9/10 Invitational HarrisonHarrison HS
Hudson and LCS @ Sand Creek Sand CreekSand Creek HS
JV MAC-COUNTY CHAMPIONSHIP MacombMacomb Dakota HS
LVC JV Conference Meet White LakeSouth Lyon HS
MAC Blue - LCN at Sterling Hts Sterling HeightsSterling Hts HS
MIAC: LHNW Meet #2 Rochester HillsLutheran Northwest
Mona Shores JV Invitational Norton ShoresMona Shores HS
NCTL Championships MayvilleMayville HS
OK White JV Conference Meet LowellRed Arrow Stadium
Oscoda - North Star Event OscodaOscoda North Star Event
Warren Woods Tower vs Warren Mott WarrenWarren Mott HS
WMC Conference Meet MuskegonOakRidge HS
Wednesday, May 15
22nd River Rat Girls JV Invite Ann ArborAA Huron HS
5th Annual Heritage Hawks Last Chance Invitational SaginawHeritage HS
Bill Breen Relays TroyTroy HS
Eagle Invite Ann ArborAnn Arbor Skyline
Marion @ Coleman ColemanColeman
PCCS-LPS Challenge CantonPCEP Varsity Stadium
Thursday, May 16
MHSAA LP Region 15-2 @ Lamphere Madison HeightsMadison Heights Lamphere ...
MHSAA LP Region 24-3 @ Bishop Foley Madison HeightsBishop Foley Catholic HS
MHSAA UP Region 41-1 @ Escanaba EscanabaEscanaba
MHSAA UP Region 43-2 @ West Iron County Iron RiverWest Iron County HS
MHSAA UP Region 46-3 @ Rapid River Rapid RiverRapid River
OK Gold JV Conference Meet Grand RapidsGRCHS HS
Friday, May 17
MHSAA LP Region 01-1 @ Bay City Western AuburnBay City Western
MHSAA LP Region 02-1 @ Grand Haven Grand HavenGrand Haven HS
MHSAA LP Region 03-1 @ East Lansing East LansingEast Lansing HS
MHSAA LP Region 04-1 @ Saline SalineSaline
MHSAA LP Region 05-1 @ Plymouth CantonPCEP Varsity Field (by Ca...
MHSAA LP Region 06-1 @ Milford HighlandMilford
MHSAA LP Region 08-1 @ Grosse Pointe South Grosse PointeGrosse Pointe South
MHSAA LP Region 09-1 @ Lake Orion Lake OrionLake Orion HS
MHSAA LP Region 10-1 @ Warren Mott WarrenWarren Mott
MHSAA LP Region 11-2 @ Sturgis TBATBA
MHSAA LP Region 12-2 @ Mason MasonMason
MHSAA LP Region 13-2 @ Milan MilanMilan HS
MHSAA LP Region 16-2 @ Corunna CorunnaCorunna
MHSAA LP Region 17-2 @ FH Eastern AdaForest Hills Eastern
MHSAA LP Region 19-2 @ Clio Clio@ Clio
MHSAA LP Region 20-2 @ Remus Chippewa Hills RemusRemus Chippewa Hills
MHSAA LP Region 23-3 @ Whitmore Lake Whitmore LakeWhitmore Lake
MHSAA LP Region 25-3 @ Bath BathBath
MHSAA LP Region 26-3 @ Saugatuck SaugatuckSaugatuck
MHSAA LP Region 27-3 @ Chesaning ChesaningChesaning
MHSAA LP Region 28-3 @ Brown City Brown CityBrown City
MHSAA LP Region 30-3 @ Charlevoix CharlevoixCharlevoix
MHSAA LP Region 31-4 @ Gobles GoblesGobles
MHSAA LP Region 35-4 @ Flint Beecher Mt. MorrisFlint Beecher
MHSAA LP Region 40-4 @ Indian River Indian RiverIndian River
MHSAA UP Region 42-1 @ Houghton NegauneeNegaunee
MHSAA UP Region 44-2 @ St Ignace St IgnaceSt Ignace
MHSAA UP Region 45-3 @ Pickford PickfordPickford
MHSAA UP Region 47-3 @ Lake Linden-Hubbell Lake Linden-HubbellLake Linden-Hubbell
MHSAA UP Region 48-3 @ North Dickinson FelchNorth Dickinson
Saturday, May 18
MHSAA LP Region 07-1 @ Farmington FarmingtonFarmington
MHSAA LP Region 14-2 @ Divine Child DearbornDearborn Divine Child
MHSAA LP Region 18-2 @ Allendale AllendaleAllendale
MHSAA LP Region 21-3 @ Centreville CentrevilleCentreville
MHSAA LP Region 22-3 @ East Jackson East JacksonEast Jackson
MHSAA LP Region 29-3 @ Manton MantonManton
MHSAA LP Region 32-4 @ Webberville WebbervilleWebberville HS - Greg Glo...
MHSAA LP Region 33-4 @ Hillsdale Academy HillsdaleHillsdale Academy
MHSAA LP Region 34-4 @ Lutheran Westland Lutheran WestlandLutheran Westland
MHSAA LP Region 36-4 @ Deckerville DeckervilleDeckerville
MHSAA LP Region 37-4 @ Breckenridge BreckenridgeBreckenridge
MHSAA LP Region 38-4 @ Marion TBAMarion HS
MHSAA LP Region 39-4 @ East Jordan East JordanEast Jordan
Monday, May 20
Flint Metro League JV Invitational FentonFenton HS
Mid Pen Conference Meet IshpemingIshpeming HS
Squire JV Invite (HS, Club) GrandvilleDavies Field
St. Johns JV Invitational Saint JohnsSt. Johns Track
TVC East Millington/MSD Birch RunBirch Run HS
Tuesday, May 21
Baraga County Conference Meet BaragaBaraga HS
Bark River Harris Skyline Meet Bark RiverBark River
BWAC League Meet ArmadaArmada HS
CAAC Blue Conference Meet (5/21) OkemosOkemos HS
Cascades Conference Championships Grass LakeGrass Lake HS
Churchill Field Event Invite LivoniaChurchill HS
Downriver League Championships GibraltarO.A. Carlson HS
GAC Championship Meet CorunnaCorunna HS
Get On Track MarletteMarlette
HIGHLAND CONFERENCE CHAMPIONSHIP MEET Lake CityLake City Athletic Comple...
Huron Daily Tribune Meet of Champions Bad AxeBad Axe HS
Huron League Meet MilanMilan HS
I-8 Conference Championship Meet HastingsHastings HS
Jack Pine Conference Meet -- Clare ClareBrookwood Athletic Comple...
LCAA League Meet ErieErie Mason HS
MAC Blue Division Championship WarrenWarren Mott HS
MAC Gold Division Championship East ChinaEast China Stadium
MAC Red Divison Meet Grosse Pointe WoodsGrosse Pointe North HS
MAC White Division Championship UticaSwinehart Field
MIAC Championship ROchester HillsLutheran Northwest HS
MMAC Conference Championship ChesaningChesaning HS
NWC @ Kingsley Kingsley Kingsley
Oxford Wildcats JV OxfordOxford HS
SAC Conference Meet ConstantineConstantine HS
SCAA Championship Meet HillsdaleHillsdale College
Southwest 10 Conference Meet at Centreville CentrevilleCentreville HS
Throw Farther Elite Meet PortagePortage Northern HS
Wednesday, May 22
BCS Conference Meet KalamazooComstock HS
Big 8 Conference Meet QuincyQuincy HS
Big North Championships Traverse CityTraverse City Central HS
CAAC RED League Meet @ Mason MasonMason HS
CAAC White Conference Meet at Charlotte CharlotteCharlotte HS
CHSL CD Championships Macomb, MILutheran North HS
CMAC League Championship SaranacSaranac HS
Flint Metro League Championship FentonFenton HS
GLAC Championship Lake OdessaLakewood HS
GPN 9/10 Invite Grosse Pointe WoodsGrosse Pointe North HS
Independent School Meet West BranchOgemaw Heights HS
LMC Champs CharlevoixKipke Field
Meijer West Michigan All Star Invitational MuskegonReeths-Puffer HS
Metro Health Sports Medicine Scholarship Invite (HS, Club, UnA) Comstock ParkComstock Park HS
MSAC Championship at Sacred Heart Mount PleasantMount Pleasant HS
Saginaw Valley League Championship LapeerLapeer HS
Ski Valley Championships BellaireBellaire HS
TCC Conference Championships Sand CreekSand Creek HS
TVC Central Final Meet ShepherdShepherd HS
TVC East Final Meet FrankenmuthFrankenmuth HS
TVC West Final Meet St. LouisSt. Louis HS
West Pac Conference Meet DodgevilleHoughton HS
WWAC Championships RedfordRedford Union Middle Scho...
Thursday, May 23
AAP Boys Only Last Chance Invite Ann ArborAA Pioneer HS
BUCKLEY: Frosh / Soph Meet BuckleyBuckley HS
Downriver 9th Grade Invitational SouthgateSouthgate Anderson HS
Eagle End Of Season Invite Ann ArborAnn Arbor Skyline
Grand Ledge JV Invite Grand LedgeGLHS Track
Great Northern Conference MenomineeMenominee
Macomb County Championship MacombMacomb Dakota HS
Manistee Last Chance HS Meet United StatesManistee Community Track
Manistee LAST CHANCE MS Track Meet (HS, MS) United StatesManistee Community Track
Marauder Lioness Freshman/Sophomore Relays ElsieOvid-Elsie HS
Oscoda - North Star Championship OscodaOscoda - North Star Champ...
Friday, May 24
2019 MITCA Division 2 Team State Meet ZeelandZeeland West
BWA Meet of Champions MarysvilleWalt Braun Viking Stadium
Mitchell Creek Meet of Champions Big RapidsCrossroads Charter Academ...
Oakland County Championship ClarkstonClarkston
Wayne County Championship DearbornDivine Child HS
Saturday, May 25
2019 MITCA Division 1 Team State Meet LansingLansing Waverly
2019 MITCA Division 3 Team State Meet ClareBrookwood Athletic Comple...
2019 MITCA Division 4 Team State Meet BreckenridgeBreckenridge
DPSL Track & Field City Championship DetroitRenaissance HS
Freshman Oakland County Championships HighlandMilford HS
Monday, May 27
CADILLAC NEWS HONOR ROLL CadillacCadillac Veterans Memoria...
Tuesday, May 28
Alpena News Honor Roll Meet AlpenaThunder Bay Jr. High
Branch County Honor Roll Meet ColdwaterColdwater HS
Gaylord Herald Times Meet of Champions GaylordGaylord HS
Greater Lansing Honor Roll Meet of Champions East LansingRalph Young Track and Fie...
Hillsdale Area Best HillsdaleHillsdale College
Jackson County Selby Invitational JacksonJackson HS
Korf-Schultz Saginaw County Championships FreelandFreeland HS
Larry Steeb Meet Of Champions DexterDexter Track
Lenawee County Championships OnstedOnsted HS
Mid Michigan Meet of Champions AlmaBahlke Field - Alma Colle...
Norb Badar Invitational FlintCarman Ainsworth Middle S...
St Joe County All-Star Track and Field Meet MendonMendon HS
Thumb Area Meet of Champions CaroCaro HS
Traverse City Record Eagle John Lober Honor Roll Traverse CityTraverse City Central
Wednesday, May 29
Argus Press Champ of Champions PerryPerry HS
Daily News Meet GreenvilleGreenville HS
DDC Falcon Fr-So Invitational DearbornDivine Child HS
Friday, May 31
MiHS Championship (HS, MS, Club) PewamoPewamo Westphalia
June
Saturday, June 1
MHSAA LP Finals - Division 1 KentwoodEast Kentwood HS
MHSAA LP Finals - Division 2 ZeelandZeeland Stadium
MHSAA LP Finals - Division 3 JenisonJenison
MHSAA LP Finals - Division 4 HudsonvilleBaldwin St. MS
MHSAA UP Finals - Division 1 KingsfordKingsford HS
MHSAA UP Finals - Division 2 KingsfordKingsford HS
MHSAA UP Finals - Division 3 KingsfordKingsford HS
Saturday, June 8
Midwest Meet Of Champions East LansingMichigan State University...
Saturday, June 15
Moon Vault (HS, Club, Collegiate, UnA) SaginawSwan Valley HS
Saturday, June 29
Inversion Vault Club Summer Series #1 (HS, Club, Collegiate, UnA) LivoniaChurchill HS
July
Saturday, July 27
Inversion Vault Club Summer Series #2 (HS, Club, Collegiate, UnA) LivoniaChurchill HS
August
Saturday, August 10
Dexter Daze Vault and Field Event Meet (HS, Club, UnA) DexterAl Ritt Track and Field E...
Other Meets

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results