View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

February
Thursday, February 28
Licking Valley Tri (HS) JohnstownLicking Valley HS
March
Saturday, March 23
Black Bear Relays (HS) WarsawRiver View HS
Fairland Early Bird Invitational (HS) ProctorvilleFairland HS
Hammond Relays (HS) PickeringtonPickerington Central
Jerry Neal Invitational (HS) ZanesvilleMaysville Athletic Comple...
LA SALLE INVITATIONAL (HS) CincinnatiLA SALLE HS
Napolean Early Bird Invitational (HS) NapoleonNapoleon HS
Seneca East Tiger Invitational (HS) AtticaSeneca East HS
Steubenville Early Bird Invitational (HS) SteubenvilleBrook HS
Whetstone Track & Field Invite (HS) ColumbusWhetstone HS
Monday, March 25
BC MP Dual (MS) CarrollCarl Fell Stadium
Tuesday, March 26
AC-BC Dual (HS) AmandaAmanda Clearcreek
Badger HS Meet (HS) KinsmanBadger HS
Badger MS Meet (MS) KinsmanBadger HS
Booster Invitational (HS) ColumbusHamilton Township HS
Dual Meet (HS) PlymouthPlymouth HS
GV Tri Meet (HS) OrwellGrand Valley Track
Lordstown Quad NAC Bloomfield,Bristol,PV (HS) WarrenLordstown Veterans Memori...
Rootstown @ ST. Thomas Aquinas (HS) LouisvilleST. Thomas Aquinas HS
Thomas Worthington-Marysville-Central Crossing Tri (HS) ColumbusThomas Worthington HS
Worthington Kilbourne vs. Upper Arlington with St.... (HS) ColumbusWorthington Kilbourne HS
Wednesday, March 27
Dual BC HT (MS) CarrollCarl Fell Stadium
GV Tri vs Maplewood and Newbury (MS) OrwellMustang Stadium
Logan Elm/Westfall Dual (HS) CirclevilleLogan Elm HS
Lordstown 5 NAC Bloomfield,Bristol,PV,Lowellville (MS) WarrenLordstown Veterans Memori...
Friday, March 29
F.E. Cope Invitational (HS) AkronSalem High
Greenville HS Invitational (HS) GreenvilleJennings Track & Field Ce...
Highland Hornet Invitational (HS) MedinaHighland HS
Jackson HS Invitational (HS) JacksontownJackson HS
Pickerington North Quad (HS) PickeringtonPickerington North HS
Tri-Meet vs Edison, Monroeville (HS) NorwalkWhitney Field
Saturday, March 30
Avon Lake Invitational (HS) Avon LakeAvon Lake HS
Bellaire Relays (HS) BellaireNelson Field
Fairless Falcon Invitational (HS) NavarreFairless HS
Icebreaker Invitational (HS) Pataskala8868 Watkins Road SW
Ironton Invitational (HS) IrontonIronton HS
Joe Kasper Memorial Invitational (HS) ByesvilleMeadowbrook HS
Joe Lane Invitational (HS) Mineral RidgeMineral Ridge HS
Mike Armstrong - Cardington - Middle School (MS) CardingtonCardington-Lincoln HS
Mike Armstrong Invite - Cardington (HS) CardingtonCardington-Lincoln HS
Newark Invitational (HS) NewarkEvans Athletic Complex
Newton Falls Invitational (HS) Newton FallsNewton Falls Track
Rocky Brands Invitational (HS) NelsonvilleNelsonville-York HS
April
Monday, April 1
Liberty v. DSHS/GHHS (HS) PowellPatriot Stadium
Pickerington Lakeview vs. Canal Winchester (MS) PickeringtonPickerington North HS
Tri-Meet vs Western, New London (HS) NorwalkWhitney Field
Urbana HS Dual 1 (HS) UrbanaUrbana HS
Tuesday, April 2
CW-Grove City (HS) Canal WinchesterMike Locke Stadium
Dublin Coffman vs. Thomas Worthington (HS) DublinDublin Coffman HS
Groveport Quad (HS) ColumbusLaveon Bell Field
Highland Quad Meet (HS) MarengoHighland-Sparta HS
Hilliard Bradley vs. Pickerington North (HS) HilliardHilliard Bradley HS
Hilliard Davidson Tri (HS) HilliardHilliard Davidson
Jerome Tri w/Hilliard Darby and Pickerington Centr... (HS) DublinDublin Jerome HS
Lancaster Tri w/ Newark & Teays Valley (HS) LancasterLancaster HS
Logan Elm/Bloom Carroll Dual (HS) CirclevilleLogan Elm HS
Maplewood Tri Meet (HS) CortlandMaplewood HS
Mogadore Southeast Rootstown Double Duel (HS) MogadoreField HS
Northridge Viking Home Meet (HS) JohnstownNorthridge HS
PV Quad Meet - Badger, Newbury, Windham (HS) AndoverPymatuning Valley HS
Westland vs. Reynoldsburg & Bishop Ready (HS) GallowayWestland Track
Worthington Christian Quad w/ Columbus Academy, Br... (HS) WestervilleWorthington Christian Ath...
Worthington Kilbourne vs. DeSales (HS) ColumbusWorthington Kilbourne HS
Wednesday, April 3
Centennial Stars Invite (HS) ColumbusCentennial HS
Maplewood Middle School Tri (MS) CortlandMaplewood HS
Newark MS v. Northridge MS and Lancaster MS (MS) NewarkEvans Athletic Center
Olentangy Orange Quad # 1 (HS) Lewis CenterOlentangy Orange HS
Urbana Junior High Quad (MS) UrbanaUrbana HS
Westerville Genoa Blue/Silver Meet (MS) WestervilleWesterville Genoa Middle ...
Thursday, April 4
Conneaut Tri-Meet with Edgewood/PV (HS) ConneautSPARC Eighmy Track and Fi...
Dick Houston Relays (HS) NewarkLicking Valley HS
Dual Meet (HS) OrwellGrand Valley Track
Hamilton MS Booster Invitational (MS) ColumbusHamilton Township HS
Licking Heights Hornet Relays (HS) PataskalaLicking Heights HS
New Albany MS Invitational (MS) New AlbanyNew Albany HS
Orange vs Dempsey (MS) DelawareDelaware Dempsey MS
Whitmer Freshman Invitational (HS) ToledoWhitmer HS
Friday, April 5
Chesapeake Lions Invitational (HS) ChesapeakeChesapeake HS
Duff Madaras Bobcat Invitational (HS) Bowling GreenBowling Green HS
Gardner MS Invitational - Watkins Memorial (MS) NewarkWatkins Memorial HS
Greg Lusk Invitational (HS) KenstonKenston HS
Highland Invitational (HS) MarengoHighland HS
Lakeview Relays (HS) CortlandLakeview HS
Legends of Track Invitational (HS) New PhiladelphiaQuaker Stadium
Midview Shipwreck Invitational (HS) GraftonMidview HS
Minford HS Invitational (HS) MinfordMinford HS
Mingo Relays (HS) LoganLogan HS
Panther Invitational - Hilliard Darby (HS) HilliardHilliard Darby HS
Porterfield Memorial Invitational (HS) St ClairsvilleSt. Clairsville HS
River Valley Relays (HS) CaledoniaCaledonia HS
Spencerville Bearcat Invitational (HS) SpencervilleSpencerville HS
Waynesville Invitational (HS) WaynesvilleWaynesville HS
Westfall Invitational (HS) WilliamsportWestfall HS
Whitmer Golden W Invitational (HS) toledoWhitmer HS
Saturday, April 6
Big Walnut "Red Edwards" Relays (HS) SunburyBig Walnut HS
Bob Eisenhart Invitational (HS) DefianceTinora HS
David Schorr Invitational (HS) MorralRidgedale HS
Don Faix Invitational (HS) MantuaCrestwood HS
East Canton Inv (HS) CantonEast Canton
Fairfield Union Falcon Invitational (HS) Canal WinchesterFairfield Union HS
Hawken quad (HS) Gates MillsHawken school
Lakeside Icebreaker Invitational (HS) AshtabulaLakeside HS
Lakota Invitational (HS) KansasLakota HS
Lew Speece Invite (HS) MogadoreWestern Reserve HS
Lexington Invitational (HS) LexingtonLexington HS
Lima Spartan Invitational (HS) North LimaLima HS
Maralyn H West Invitational (HS) ClevelandCollinswood Track Complex
Medina Relays (HS) MedinaMedina HS
New London Invitational (HS) New LondonNew London HS
Nordonia Knight Relays (HS) MacedoniaBoliantz Stadium
North Canton Invitational (HS) North CantonMemorial Stadium
Pickerington MS Invitational (MS) PickeringtonPickerington Ridgeview Mi...
Shelby Invite (HS) Shelby Shelby HS
South Gallia Invitational (HS, MS) Crown CitySouth Gallia HS
Stingel Invitational - Pickerington North (HS) PickeringtonPickerington North HS
West Holmes Knights Invitational (HS) MillersburgWest Holmes HS
Wm E. Ward Boys / EP Girls Invitational (HS) East PalestineEast Palestine HS
Sunday, April 7
Diocese of Cleveland CYO - Elyria Catholic (MS) ElyriaElyria Catholic HS
Diocese of Cleveland CYO - Hoban (MS) AkronHoban HS
Diocese of Cleveland CYO - Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Diocese of Cleveland CYO - NDCL (MS) ChardonNDCL
Diocese of Cleveland CYO - Padua (MS) ClevelandPadua
Diocese of Cleveland CYO - VASJ (MS) ClevelandVASJ HS
Diocese of Cleveland CYO - Walsh Jesuit (MS) StowWalsh Jesuit HS
Monday, April 8
Conneaut MS home meet with PVMS (MS) ConneautConneaut Track
Hilliard Darby Tri (HS) HilliardHilliard Darby HS
MSL Tri @ Amanda Clearcreek (MS) AmandaAmanda Clearcreek HS
MSL Tri @ FU w/ HT and CV (MS) LancasterFalcon Field
Pickerington Ridgeview vs. Newark Liberty (MS) PickeringtonPickerington Ridgeview Mi...
Urbana HS Quad #1 (HS) UrbanaUrbana Boyce Street Compl...
Westerville Heritage Quad w/ Westerville Genoa, Ga... (MS) WestervilleJim McCann Stadium
Tuesday, April 9
Badger HS Meet (HS) KinsmanBadger HS
BC-CW-HT Tri (HS) CarrollCarl Fell Stadium
Conneaut vs Erie (HS) ConneautSPARC Complex
Dublin Coffman vs. Dublin Scioto (HS) DublinDublin Coffman HS
Gallia County Meet (HS) BidwellRiver Valley HS
Garfield, Rootstown Dual Meet (HS) MogadoreKennet Lohr Stadium
Granville/Watkins Dual (HS) granvilleGranville HS
Grove City Quad (HS) Grove CityGCHS
Hilliard Davidson Tri # 1 (HS) HilliardHilliard Davidson HS
Liberty v. Jerome (HS) PowellPatriot Stadium
Lordstown NAC Mathews, Windham (HS) WarrenLordstown Veterans Memori...
Mount Gilead Home Meet (HS) Mount GileadMount Gilead HS
Newark v. New Albany & Pickerington North (HS) NewarkEvans Complex
Plymouth, Mapleton. South Central Tri (HS) AshlandPlymouth HS
PV Quad - GV, Maplewood, Chalker (HS) AndoverPymatuning Valley HS
Tri-Meet vs Crestview, Monroeville (HS) NorwalkWhitney Field
Unioto Chillicothe Dual (HS) CHILLICOTHEUnioto HS
Urbana Junior High Quad # 2 (MS) UrbanaUrbana HS
Wednesday, April 10
Badger MS Meet (MS) KinsmanBadger HS
Hawken Tri-meet (Berkshire and Cardinal) (MS) LyndhurstHawken Lower School
Hilliard Memorial vs. Marysville Bunsold (MS) HilliardHilliard Memorial Middle ...
Lordstown NAC Mathews (MS) WarrenLordstown Veterans Memori...
Newark MS v. Pickerington Lakeview MS (MS) NewarkEvans Athletic Complex
Olentangy vs. Olentany Orange (HS) Lewis CenterOlentangy Orange HS
PVMS home meet with - GV, Maplewood, Chalker, Conn... (MS) AndoverPymatuning Valley HS
Willoughby South Vs. Eastlake North (HS) WilloughbyWilloughby South HS
Wooster Vs. Denison (Collegiate, UnA) GranvilleWooster - Deeds Field - P...
Thursday, April 11
Bloom Carroll Invitational (MS) CarrollCarl Fell Stadium
Hilliard Heritage Tri (MS) HilliardHilliard Heritage Middle ...
Holland Springfield Invitational (HS) ToledoHolland Springfield HS
Logan Quad Meet (MS) LoganLogan HS
Orange vs. Shanahan (MS) Lewis CenterOlentangy Orange Middle S...
Route 62 Meet (HS) JohnstownJohnstown-Monroe HS
Titan Freshman Invitational (HS) ToledoSt. John's Jesuit HS
Friday, April 12
12th Annual Licking Heights Hornet Invitational (HS) PataskalaLicking Heights HS
Aurora Greenman Invitational (HS) AuroraAurora HS
Best of the Southwest (HS) ColumbusFranklin Heights HS
Buckeye Central Stache Dash Track Meet (HS) New WashingtonBuckeye Central HS
Columbus Grove Bulldog Invitational (HS) Columbus GroveColumbus Grove HS
Fred Durkle Invitational (HS) West AlexandriaTwin Valley South HS
GV Twilight (HS) OrwellGrand Valley
Heath MS Invitational (MS) HeathHeath HS
Lakewood Ranger Relays (HS) LakewoodFirst Federal Stadium
Lorain County Invitational (HS) AvonJoe Firment Stadium
New Albany Invitational (HS) New AlbanyNew Albany HS
Pat McMillin Invitational (HS) Whitehall Whitehall Yearling HS
Portsmouth Invitational (HS) PortsmouthPortsmouth HS
Washington CH Inv (HS) Washington CHWashington Senior HS
Willoughby South Invitational (HS) WilloughbyWilloughby South HS
Saturday, April 13
A.W. Hendricks Invitational (HS) ClydeClyde HS
"Joe Lenge" Dublin Classic (HS) DublinDublin Coffman HS
Big Ox Invitational (HS) LouisvilleSt. Thomas Aquinas HS
Dick Dei Invite (HS) PowellDick Dei Stadium
DIII All-Ohio Outdoor T&F Championships (Collegiate, UnA) DelawareOhio Wesleyan - Selby Sta...
East Palestine Bulldog Invitational (HS) East PalestineEast Palestine Stasium
Edison Invite (HS) MilanEdison HS
Groveport Cruisers Invitational (HS) GroveportGroveport HS
Hank Smith Invitational (HS) HeathHeath HS
HealthPoint Husky Invitational (HS) West SalemNorthwestern HS
Loudonville - Cowen Invite (HS) LoudonvilleLoudonville HS
Mansfield Mehock Relays (HS) MansfieldMansfield Malabar Interme...
Perry Gene Kobus Relays (HS) PerryPerry HS
Second Sole Eagle Elite (HS) CantonGlenOak HS
Warrior Invititational (HS) vincentWarren Local
Sunday, April 14
Diocese of Cleveland CYO - Cleveland Heights (MS) ClevelandCleveland Heights HS
Diocese of Cleveland CYO - Elyria Catholic (MS) ElyriaElyria Catholic
Diocese of Cleveland CYO - Hoban (MS) AkronHoban HS
Diocese of Cleveland CYO - Independence (MS) IndependenceIndependence HS
Diocese of Cleveland CYO - Padua (MS) ClevelandPadua HS
Diocese of Cleveland CYO - University School (MS) Chagrin FallsUniversity School
Diocese of Cleveland CYO - VASJ (MS) ClevelandVASJ
Monday, April 15
CW vs Norton (MS) Canal WinchesterCanal Winchester Middle S...
MSL Dual @McDowell (MS) circlevilleLogan Elm Stadium
MSL Tri @ BC w/ LU and CV (MS) CarrollCarl Fell Stadium
MSL Tri w/TVE & AC (MS) ColumbusMSL Tri w/TVE & AC
Newark MS v. Heath MS and Utica MS (MS) NewarkEvans Athletic Complex
Urbana HS Quad (HS) UrbanaUrbana HS
Tuesday, April 16
BC-Fair-Lon-Mech Quad (HS) LondonTerry Nance Complex
Gahanna Relays (MS) GahannaGahanna Lincoln HS
Granville/Licking HtsDual (HS) granvilleGranville HS
Grove City Quad (HS) Grove CityGrove City HS
GV Quad (HS) OrwellGrand Valley
Hilliard Davidson vs. Dublin Coffman (HS) HilliardHilliard Davidson HS
John Hammond JV Relays - Hilliard Darby (HS) HilliardHilliard Darby HS
Johnstown vs. Newark Catholic and Zanesville Tri (HS) JohnstownJohnstown-Monroe HS
Liberty v. Orange (HS) PowellPatriot Stadium
Lordstown NAC Badger, Maplewood (HS) WarrenLordstown Veterans Memori...
Mount Gilead Home Meet (HS) Mount GileadMount Gilead HS
Pickaway County Meet (HS) Circleville9575 Tarlton Road
Rootstown, Valley Christian, Lake Center Double Du... (HS) MogadoreKennet Lohr Stadium
Tri-Meet vs South Central, Mapleton (HS) NorwalkWhitney Field
TVHS Meet (HS) GrahamsvilleTri-Valley HS
Watkins/Newark,GCChristian,Lib.Christian (HS) PataskalaWatkins Memorial HS
Westland vs Groveport (HS) GallowayWestland Track
Worthington Kilbourne vs. Big Walnut (HS) ColumbusWorthington Kilbourne HS
Wednesday, April 17
Canal Winchester vs Lancaster Ewing (MS) Canal WinchesterCanal Winchester Middle S...
Fredericktown MS Meet (MS) FredericktownFredericktown MS
Gahanna Relays (HS) GahannaGahanna Lincoln HS
GVms Quad - Mathews, Bloomfield, Windham (MS) OrwellMustang Stadium
Lordstown NAC Badger Maplewood (MS) WarrenLordstown Veterans Memori...
Pickerington Ridgeview vs. Pickerington Lakeview (MS) PickeringtonPickerington Ridgeview Mi...
Reynoldsburg Tri (HS) ReynoldsburgReynoldsburg HS
Trinity Invitational (HS) BedfordBedford Bearcat Stadium
Westerville Genoa vs. Gahanna East (MS) WestervilleWesterville Genoa Middle ...
Thursday, April 18
Emmanual Christian @ Summerfield (HS) PetersburgSummerfield HS
Fairland Riverside Physical Therapy Dragon Invitat... (HS) ProctorvilleFairland Middle School
Grandview Heights Bobcat Booster Invitational (HS) ColumbusGrandview Heights HS
Heritage vs. Gahanna West (MS) GahannaGahanna West MS
Lancaster - Fulton Relays (HS) LancasterLancaster HS - Fulton Fie...
Licking Heights Hornet MS Invitational (MS) PataskalaLicking Heights HS
Licking Valley MS Invitational (MS) NewarkLicking Valley HS
Nordonia Quad (HS) MacedoniaNordonia
Orange vs. Buckeye Valley (MS) Lewis CenterOlentangy Orange Middle S...
Westfall MS Invitational (MS) WilliamsportWestfall HS
Wildcat Invitational - Westerville South (HS) WestervilleWesterville South HS
Friday, April 19
Chardon Hilltopper Invitational (HS) ChardonChardon HS
East Palestine Relays (HS) East PalestineEast Palestine Stadium
Olentangy Liberty Freedom Relays (HS) PowellOlentangy Liberty HS
Saturday, April 20
27th Elmo Kallner Invitational (HS) ColumbusHamilton Township HS
Beachwood Invitational (HS) BeachwoodBeachwood HS
Bloom Carroll Invitational (HS) CarrollBloom Carroll HS
Dublin Davis "Joe Lenge" MS Invitational (MS) DublinDublin Scioto HS
Dwight Kane Invitational (MS) NewarkFulton Field
Ernie Art Invitational (HS) NewcomerstownLee Stadium
Gundy Invitational New Philadelphia (HS) New PhiladelphiaNew Philadelphia
Kurt Frankel Invitational (HS) ChesterlandWest Geauga
Laker Invitational (HS) AndoverPymatuning Valley HS
Mahoning County Track & Field Championships (HS) AustintownGreenwood Falcon Stadium
Shadyside Relays (HS) ShadysideShadyside HS
Stark County Championships (HS) MassillonPerry HS
Steele Comet Relays (HS) AmherstAmherst Steele HS
Monday, April 22
Edwin C. Moses Relays (HS) DaytonWelcome Stadium
Hilliard Bradley vs. Olentangy Liberty (HS) HilliardHilliard Bradley HS
Olentangy Orange Quad #2 (HS) Lewis CenterOlentangy Orange HS
Worthington Christian Quad w/ Columbus Africentric... (HS) WestervilleWorthington Christian Ath...
Tuesday, April 23
East Knox Invite (HS) HowardEast Knox HS
Gene Cole Invitational (HS) LancasterLancaster HS
Grove City Tri (HS) Grove CityGrove City HS
Hawken, Cornerstone Christian Academy & T2 Academy (HS) ChesterlandHawken Upper School
Hilliard Davidson Tri #2 (HS) HilliardHilliard Davidson HS
Hilliard Heritage vs. Dublin Davis (MS) HilliardHilliard Heritage Middle ...
Hilliard Memorial v Dublin Grizzell (MS) HilliardDublin Grizzell Middle Sc...
Maplewood Quad Meet (HS) CortlandMaplewood HS
New Phila dual with Riverview (HS) New PhiladelphiaNew Philadelphia
Orange vs. Berkshire (MS) Lewis CenterOlentangy Orange Middle S...
Pickaway County Meet (MS) CirclevilleSavings Bank Stadium
PV - Tri - Mathews, Bristol (HS) AndoverPymatuning Valley HS
Rootstown, Crestwood Dual (HS) MantuaJack Lambert Stadium
Worthington Kilbourne vs. Dublin Coffman (HS) ColumbusWorthington Kilbourne HS
Wednesday, April 24
BC-BU-CSG-NY Quad (HS) CarrollCarl Fell Stadium
Berlin / Hamilton Twp / Johnstown (HS) ColumbusOlentangy Berlin HS
Braves Invitational (HS) ColumbusWhetstone HS
GVms Quad - Badger, Newbury, Lordstown (MS) OrwellMustang Stadium
Heritage at Walnut Springs (MS) WestervilleWalnut Springs MS
Lancaster MS v. Newark MS (MS) LancasterFulton Field
Maplewood Middle School Tri (MS) CortlandMaplewood HS
Pickerington North vs. Watkins Memorial (HS) PickeringtonPickerington North HS
PVMS home meet against Mathews, Bristol, Conneaut (MS) AndoverPymatuning Valley HS
South Vs Chardon (HS) WilloughbyWilloughby South HS
Tri - St. Francis DeSales, Madison Christian, Tree... (HS) ColumbusAlumni Stadium - St. Fran...
Tri-Meet vs Calvert, St. Peter's (HS) NorwalkWhitney Field
Thursday, April 25
Knight Classic Freshman Invitational (HS) ToledoSt. Francis de Sales HS
Licking Valley Invitational (HS) NewarkLicking Valley HS
McDowell Invitational (MS) CirclevilleLogan Elm Stadium
PV Tri - Edgewood, Windham (HS) AndoverPymatuning Valley HS
Wildcat Invitational - Hilliard Davidson (HS) HilliardHilliard Davidson
Friday, April 26
70th Marion Night Invitational 2019 (HS) MarionHarding Stadium
Alter vs Steelton Highspire (Official) (HS) SteeltonAlter vs Steelton Highspi...
Arcanum Athletic Booster HS Invitational (HS) ArcanumArcanum HS
Archbold Walker/Dilbone Relays (HS) ArchboldArchbold Bluestreak Stadi...
Bob Bergstrom Invitational (HS) GreenfieldMcClain HS
Bob Royer Invitational (HS) BucyrusColonel Crawford HS
Ceraminc Invitational (HS) CrooksvilleCrooksville HS
Dick Beeler Booster Invitational (HS) PainesvilleJack Britt Stadium
Don Adams Classic (HS) ConcordMuskingum University
Eddie Moore Invitational (HS) Chippewa LakeChippewa HS
Edgerton Invitational (HS) EdgertonEdgerton HS
Fredricktown Invitational (HS) FredericktownFredricktown HS
Gloria Dawes Union Local Invitational (HS) BelmontUnion Local HS
Knight Relays (HS) ToledoSt. Francis de Sales HS
Larry Cogan Warrior Invitational (HS) CantonCanton South HS
Lima Shawnee Invitational (HS) LimaShawnee HS
Mapleton Invite (HS) Ashland Mapleton HS
Margaretta Invitational (HS) CastaliaMargaretta HS
Medina Buckeye Relays (HS) MedinaBuckeye Local Schools
Millersport Laker Invitational (HS) MillersportMillersport HS
Milt Will Invitational (HS) Canal WinchesterCanal Winchester HS
Nancy Erme Relays @ Whitmer HS (HS) ToledoWhitmer HS
Ned Weingart Relays (HS) Cleveland HeightsCleveland Heights HS
New Bremen Cardinal Invitational (HS) New BremenNew Bremen HS
Olentangy Invitational (HS) Lewis CenterOlentangy Invitational
Ranger Invitational (HS) ColumbusHamilton Township HS
Wildcat Invite (HS) MogadoreRavenna
Saturday, April 27
Anthony Wilson Invitational (HS) ColumbusFranklin Heights HS
Gary Smith Worthington Invitational (HS) WorthingtonThomas Worthington HS
Greenville MS Invite (MS) GreenvilleGreenville JH Invite
Lakeview Invitational (HS) CortlandLakeview HS
Mount Gilead Indians Invite Middle School (MS) Mount GileadMount Gilead Middle Schoo...
Pickerington Lakeview Invitational (MS) PickeringtonPickerington North HS
Poland Invitational (HS) PolandPoland Stadium
Vic Thompson Invitational (HS) JohnstownJohnstown Monroe HS
Sunday, April 28
Diocese of Cleveland CYO - Cleveland Heights (MS) ClevelandCleveland Heights
Diocese of Cleveland CYO - Hoban (MS) AkronHoban
Diocese of Cleveland CYO - Independence (MS) IndependenceIndependence
Diocese of Cleveland CYO - Padua (MS) ClevelandPadua
Diocese of Cleveland CYO - VASJ (MS) ClevelandVASJ
Diocese of Cleveland CYO - Walsh Jesuit (MS) StowWalsh Jesuit
Harbor Invitational (HS) DaytonAlter invitational
Monday, April 29
Dublin Coffman vs Gahanna (HS) DublinDublin Coffman HS
Groveport -V- Logan Elm (HS) GroveportGroveport Madison
Newark MS v. Reynoldsburg MS (MS) NewarkEvans Athletic Complex
Olentangy Orange Quad # 3 (HS) Lewis CenterOlentangy Orange HS
PVMS home meet with Lakeside, Badger, Conneaut (MS) AndoverPymatuning Valley HS
Tuscarawas County Classic (HS) New PhiladelphiaNew Philadelphia
UA @ Dublin Jerome (HS) DublinDublin Jerome HS
Westerville Middle School 3 Dogs & A Cat (MS) WestervilleWesterville Walnut Spring...
Tuesday, April 30
Central Crossing Tri - Marysville-Grove City Chris... (HS) Grove CityCentral Crossing HS
Columbus City League MS Track Championships (North... (MS) ColumbusAfricentric Early College
CW-TV-PN (HS) Canal WinchesterCanal Winchester HS
CYO Make-Up 1 - Elyria Catholic (MS) ClevelandElyria Catholic
Grandview Tri Meet (HS) ColumbusGrandview Heights HS
Granville/ Licking Valley Dual (HS) granvilleGranville HS
Hawken vs. Chagrin Falls (HS) Gates MillsHawken Upper School
Hilliard Tri (HS) HilliardHilliard Bradley HS
Liberty v. OHS/WCHS (Senior Night) (HS) PowellPatriot Stadium
Newark v. Zanesville (HS) NewarkEvans Complex
Northridge Home Meet (HS) JohnstownNorthridge HS
Orange vs. Liberty (MS) PowellOlentangy Liberty Middle ...
Pickerington Lakeview Tri (MS) PickeringtonPickerington North HS
Thomas Worthington vs. Worthington Kilbourne (HS) ColumbusThomas Worthington HS
Watkins Tri w/Heath and Licking Heights (HS) PataskalaWatkins Memorial HS
Westland vs. Briggs (HS) GallowayWestland Track
May
Wednesday, May 1
BC-CA Dual (HS) ColumbusColumbus Academy
Columbus City League MS Track Championships (South... (MS) ColumbusAfricentric Early College
Hilliard Memorial Quad (MS) HilliardHilliard Memorial Middle ...
Pickerington Ridgeview vs. Norton (MS) PickeringtonPickerington Ridgeview Mi...
Thursday, May 2
CYO Make-Up Meet 2 - Elyria Catholic (MS) ClevelandElyria Catholic
G-MAC Outdoor Track & Field Championships (Collegiate) HillsdaleHillsdale College - Ken H...
MSL Buckeye Middle School Championships (MS) AmandaAmanda Clearcreek HS
NWOCSA Invite (HS) NorwalkWhitney Field
TVC Ohio League Championships (HS) BidwellRiver Valley HS
Westerville South 9-10 Relays (HS) WestervilleWesterville South HS
Friday, May 3
Africentric Classic (HS) ColumbusAfricentric Early College
Bob Valentine Invitational (HS) JeromesvilleHillsdale HS
Byers Field Classic (HS) ParmaByers Field
Clay Eagle Invitational (HS) OregonClay HS
Columbus East Tiger Invitational (HS) ColumbusColumbus East Harley Fiel...
Cooper Tire Invitational (HS) FindlayCooper Tire Track & Field...
Covington Invitational (HS) CovingtonCovington HS
Delaware County Championships (HS) Lewis CenterOlentangy Orange HS
Euclid Relays (HS) WilloughbyEuclid Relays
G-MAC Outdoor Track & Field Championships (Collegiate) HillsdaleHillsdale College - Ken H...
Gallion Kiwanis Invitational (HS) GalionHeise Park
Green Bear Relays (HS) ToledoOttawa Hills HS
Hilliard Bradley Invitational (HS) HilliardHilliard Bradley HS
Jackson Twilight Invitational (HS) GreenJackson HS
Larkin & Crosten Classic (HS) WorthingtonThomas Worthington
Mayfield Invitational (HS) MayfieldMayfield HS
Newark MS Invitational (MS) NewarkEvans Athletic Complex
Warhawk Invitational (HS) WestervilleOtterbein University
Saturday, May 4
30th Annual Urbana Junior High Track Classic (MS) UrbanaBoyce Street Athletic Com...
39th Annual Optimist Meet (HS) AustintownAustintown Greenwood Falc...
Ada Invitational (HS) AdaWar Memorial Park
Bob Knoll Invitational (HS) New LondonNew London HS
Canal Winchester Quad (HS) Canal WinchesterCanal Winchester HS
Dick Mann Girls Relays (HS) Shaker HeightsLaurel Field
Don Marks Invitational (HS) McConnelsvilleMorgan HS
East Canton Hornet Relays (HS) East CantonFoltz Stadium
Fremont Little Giant Invitational (HS) FremontRoss HS
G-MAC Outdoor Track & Field Championships (Collegiate) HillsdaleHillsdale College - Ken H...
KMAC Middle School Championship (MS) SpartaHighland MS
Lady Bruin (MS) LakewoodLakewood HS
Lamberson Invitational (HS) MontpelierLamberson HS
LCL MS Championships (MS) PataskalaWatkins Memorial HS
Miele Invitational (HS) Gates MillsGilmour Academy
Mount Gilead Indian Invitational (HS) Mount GileadMount Gilead HS
OVAC Championship (HS) Saint ClairsvilleSt Clairsville HS
Woodridge Wrap Up (HS) MogadoreWoodridge HS
Sunday, May 5
South Sanctioned Meet - Hoban HS (MS) ClevelandHoban
Wasmer Games (MS) ClevelandSt Ignatius HS
Monday, May 6
2019 NAC MS Meet (MS) KinsmanBadger HS
All Olentangy Track and Field Championships (MS) PowellOlentangy Libery HS
CCL JV Championships (HS) ColumbusZimmerman Track
Chagrin Valley Conference Championship - Chagrin (HS) Pepper PikeOrange HS
Hilliard Memorial Tri (MS) HilliardHilliard Memorial Middle ...
Panther JV Invitational - Hilliard Darby (HS) HilliardHilliard Darby HS
Scioto Valley Conference Meet (HS) WestfallWestfall HS
Tuesday, May 7
All American Conference Varsity Red Tier Champion... (HS) AustintownAustintown Greenwood Falc...
All American Conference Varsity Blue Tier Champion... (HS) WarrenChampion HS
Chagrin Valley Conference Championship - Chagrin (HS) Pepper PikeOrange HS
Columbus City League 2019 HS Track Championships (HS) ColumbusAfricentric Early College
Meigs Open (HS) PomeroyMeigs HS
MSL Buckeye Championship Prelims (HS) ColumbusHamilton Township HS
Northeast 8 Conference Championship (HS) CortlandLakeview Stadium
Scioto Valley Conference Meet (HS) WestfallWestfall HS
Wednesday, May 8
CCL Varsity Championship (HS) ColumbusKirk Campus
Chagrin Valley Conference Championship - Chagrin (HS) Pepper PikeOrange HS
CW vs Jackson (MS) Canal WinchesterCanal Winchester Middle S...
NAC MEET (HS) AndoverPymatuning Valley HS
Scioto Valley Conference Meet (HS) WestfallWestfall HS
WBL Conference Championships (HS) Saint MarysSt. Marys HS
Thursday, May 9
Chagrin Valley Conference - Valley (HS) IndependenceIndependence HS
Frontier Athletic Conference Championhips (HS) ChillicotheChillicothe HS
Great Lakes Conference Championships (HS) Bay VillageBay HS
KMAC HS Championships (HS) HighlandHighland HS
Licking County Leauge Championship (HS) PataskalaLakewood HS
Mid-Ohio Athletic Conference Championships (HS) MarionMarion Harding HS
OCC Capital Championships (HS) Groveport OhioGroveport HS
Scioto Valley Conference Meet (HS) WestfallWestfall HS
WBL Conference Championships (HS) Saint MarysSt. Marys HS
Western Reserve Conference Meet (HS) Mayfield Mayfield HS
Friday, May 10
Firelands Conference Finals (HS) PlymouthPlymouth HS
Licking County Leauge Championship (HS) PataskalaLakewood HS
Mid State League - Cardinal Championships (HS) MillersportMillersport HS
Mid-State League - Ohio Championships (HS) WhitehallWhitehall-Yearling HS
Midwest Athletic Conference Championships (HS) ColdwaterCavalier Stadium
MSL Buckeye Championship Finals (HS) ColumbusHamilton Township HS
Northwest Ohio Athletic League Championships (HS) ArchboldShaffer Track Complex
Sandusky Bay Conference Championships (HS) GibsonburgGibsonburg HS
Scioto Valley Conference Meet (HS) WestfallWestfall HS
Saturday, May 11
Diocese of Cleveland CYO - Cleveland Heights (MS) ClevelandCleveland Heights
Licking County Leauge Championship (HS) PataskalaLakewood HS
OCC Buckeye 2019 (HS) PowellHilliard Davidson
OHSAA Middle School State Championships (MS) LancasterLancaster HS
Sunday, May 12
Diocese of Cleveland CYO - Hoban (MS) AkronHoban
Diocese of Cleveland CYO - Independence (MS) IndependenceIndependence
Diocese of Cleveland CYO - NDCL (MS) ChardonNDCL
Diocese of Cleveland CYO - Padua (MS) ClevelandPadua
Diocese of Cleveland CYO - VASJ (MS) ClevelandVASJ
Monday, May 13
Hawken MS Invitational (MS) ChesterlandHawken School
Tuesday, May 14
OHSAA D1 Central District #1 (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Central District 2 (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D2 Central District (Westerville) (HS) WestervilleWesterville North HS
OHSAA D2 Southeast District - Meigs (HS) PomeroyMeigs HS
OHSAA D3 Central District (HS) PataskalaWatkins Memorial HS
OHSAA D3 East District (HS) St ClairsvilleSt. Clairsville HS
Wednesday, May 15
OHSAA D1 Central District #1 (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Central District #3 (HS) HilliardHillard Darby HS
OHSAA D1 Central District 2 (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Northeast District - Amherst Steele (HS) AmherstAmherst Steele HS
OHSAA D1 Northeast District - Austintown Fitch (HS) YoungstownAustintown Greenwood Falc...
OHSAA D1 Northeast District - Brunswick (HS) BrunswickBrunswick HS
OHSAA D1 Northeast District - Nordonia (HS) MacedoniaNordonia HS
OHSAA D1 Northeast District - North Canton (HS) North CantonNorth Canton Memorial Sta...
OHSAA D1 Northwest District - Findlay (HS) FindlayCooper Tire Track & Field...
OHSAA D2 Central District (Westerville) (HS) WestervilleWesterville North HS
OHSAA D2 Northwest District - Defiance (HS) DefianceDefiance HS
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor (HS) Oak HarborOak Harbor HS
OHSAA D2 Southeast District - Meigs (HS) PomeroyMeigs HS
OHSAA D3 Central District (HS) PataskalaWatkins Memorial HS
OHSAA D3 East District (HS) St ClairsvilleSt. Clairsville HS
OHSAA D3 Northeast District - Cuyahoga Heights (HS) Cuyahoga Heights Cuyahoga Heights HS
OHSAA D3 Northeast District - Norwayne (HS) CrestonNorwayne HS
OHSAA D3 Northeast District - Springfield (HS) New MiddletownSpringfield HS
Thursday, May 16
Great Lakes Final Qualifying Meet (Collegiate, UnA) DelawareSelby Stadium
OHSAA D1 Central District #1 (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Central District #3 (HS) HilliardHillard Darby HS
OHSAA D1 Central District 2 (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Northeast District - Amherst Steele (HS) AmherstAmherst Steele HS
OHSAA D1 Northeast District - Austintown Fitch (HS) YoungstownAustintown Greenwood Falc...
OHSAA D1 Northeast District - Brunswick (HS) BrunswickBrunswick HS
OHSAA D1 Northeast District - Mayfield (HS) MayfieldMayfield HS
OHSAA D1 Northeast District - Nordonia (HS) MacedoniaNordonia HS
OHSAA D1 Northeast District - North Canton (HS) North CantonNorth Canton Memorial Sta...
OHSAA D1 Northwest District - Findlay (HS) FindlayCooper Tire Track & Field...
OHSAA D1 Northwest District - St. Francis (HS) ToledoSt. Francis HS
OHSAA D1 Southeast District (HS) MariettaMarietta College
OHSAA D2 Central District (Westerville) (HS) WestervilleWesterville North HS
OHSAA D2 East District (Meadowbrook) (HS) ByesvilleMeadowbrook HS
OHSAA D2 East District (West Holmes) (HS) MillersburgWest Holmes HS
OHSAA D2 Northeast District - Bedford (HS) BedfordBedford HS
OHSAA D2 Northeast District - Lakeview (HS) CortlandLakeview HS
OHSAA D2 Northeast District - Orrville (HS) OrrvilleOrrville HS
OHSAA D2 Northeast District - Perry (HS) PerryPerry HS
OHSAA D2 Northeast District - Salem (HS) SalemReilly Stadium
OHSAA D2 Northwest District - Defiance (HS) DefianceDefiance HS
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor (HS) Oak HarborOak Harbor HS
OHSAA D2 Southeast District - Meigs (HS) PomeroyMeigs HS
OHSAA D3 Central District (HS) PataskalaWatkins Memorial HS
OHSAA D3 East District (HS) St ClairsvilleSt. Clairsville HS
OHSAA D3 Northeast District - Cuyahoga Heights (HS) Cuyahoga Heights Cuyahoga Heights HS
OHSAA D3 Northeast District - Norwayne (HS) CrestonNorwayne HS
OHSAA D3 Northeast District - Springfield (HS) New MiddletownSpringfield HS
OHSAA D3 Northwest District - Archbold (HS) ArchboldArchbold HS
OHSAA D3 Northwest District - Bucyrus (HS) BucyrusBucyrus HS
OHSAA D3 Northwest District - Findlay (HS) FindlayCooper Tire Track & Field...
OHSAA D3 Northwest District - Perkins (HS) SanduskyPerkins HS
OHSAA D3 Northwest District - Spencerville (HS) SpencervilleSpencerville HS
Friday, May 17
District Finals (HS) MogadoreNorwayne
OHSAA D1 Central District #1 (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Central District #3 (HS) HilliardHillard Darby HS
OHSAA D1 Central District 2 (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Northeast District - Amherst Steele (HS) AmherstAmherst Steele HS
OHSAA D1 Northeast District - Austintown Fitch (HS) YoungstownAustintown Greenwood Falc...
OHSAA D1 Northeast District - Brunswick (HS) BrunswickBrunswick HS
OHSAA D1 Northeast District - Mayfield (HS) MayfieldMayfield HS
OHSAA D1 Northeast District - Nordonia (HS) MacedoniaNordonia HS
OHSAA D1 Northeast District - North Canton (HS) North CantonNorth Canton Memorial Sta...
OHSAA D1 Northwest District - Findlay (HS) FindlayCooper Tire Track & Field...
OHSAA D1 Northwest District - St. Francis (HS) ToledoSt. Francis HS
OHSAA D2 Central District (Westerville) (HS) WestervilleWesterville North HS
OHSAA D2 East District (West Holmes) (HS) MillersburgWest Holmes HS
OHSAA D2 Northeast District - Bedford (HS) BedfordBedford HS
OHSAA D2 Northeast District - Lakeview (HS) CortlandLakeview HS
OHSAA D2 Northeast District - Orrville (HS) OrrvilleOrrville HS
OHSAA D2 Northeast District - Perry (HS) PerryPerry HS
OHSAA D2 Northeast District - Salem (HS) SalemReilly Stadium
OHSAA D2 Northwest District - Defiance (HS) DefianceDefiance HS
OHSAA D2 Northwest District - Oak Harbor (HS) Oak HarborOak Harbor HS
OHSAA D2 Southeast District - Meigs (HS) PomeroyMeigs HS
OHSAA D3 Central District (HS) PataskalaWatkins Memorial HS
OHSAA D3 East District (HS) St ClairsvilleSt. Clairsville HS
OHSAA D3 Northeast District - Cuyahoga Heights (HS) Cuyahoga Heights Cuyahoga Heights HS
OHSAA D3 Northeast District - Norwayne (HS) CrestonNorwayne HS
OHSAA D3 Northeast District - Springfield (HS) New MiddletownSpringfield HS
OHSAA D3 Northwest District - Archbold (HS) ArchboldArchbold HS
OHSAA D3 Northwest District - Bucyrus (HS) BucyrusBucyrus HS
OHSAA D3 Northwest District - Findlay (HS) FindlayCooper Tire Track & Field...
OHSAA D3 Northwest District - Perkins (HS) SanduskyPerkins HS
OHSAA D3 Northwest District - Spencerville (HS) SpencervilleSpencerville HS
Saturday, May 18
DIII Northwest Districts (HS) Sandusky OhioPerkins HS
Diocese of Cleveland CYO District 1 Meet (MS) ClevelandPadua HS
Diocese of Cleveland CYO District 2 Meet (MS) ClevelandCleveland Heights HS
Diocese of Cleveland CYO District 3 Meet (MS) ClevelandPadua HS
Diocese of Cleveland CYO District 4 Meet (MS) ClevelandCleveland Heights HS
OHSAA D1 Central District #1 (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Central District #3 (HS) HilliardHillard Darby HS
OHSAA D1 Central District 2 (HS) HilliardHilliard Darby HS
OHSAA D1 Northeast District - Mayfield (HS) MayfieldMayfield HS
OHSAA D1 Northwest District - St. Francis (HS) ToledoSt. Francis HS
OHSAA D2 Central District (Westerville) (HS) WestervilleWesterville North HS
OHSAA D2 East District (West Holmes) (HS) MillersburgWest Holmes HS
OHSAA D2 Northeast District - Bedford (HS) BedfordBedford HS
OHSAA D2 Northeast District - Lakeview (HS) CortlandLakeview HS
OHSAA D2 Northeast District - Orrville (HS) OrrvilleOrrville HS
OHSAA D2 Northeast District - Perry (HS) PerryPerry HS
OHSAA D2 Northeast District - Salem (HS) SalemReilly Stadium
OHSAA D2 Southeast District - Meigs (HS) PomeroyMeigs HS
OHSAA D3 Central District (HS) PataskalaWatkins Memorial HS
OHSAA D3 Northwest District - Archbold (HS) ArchboldArchbold HS
OHSAA D3 Northwest District - Bucyrus (HS) BucyrusBucyrus HS
OHSAA D3 Northwest District - Findlay (HS) FindlayCooper Tire Track & Field...
OHSAA D3 Northwest District - Perkins (HS) SanduskyPerkins HS
OHSAA D3 Northwest District - Spencerville (HS) SpencervilleSpencerville HS
St. Anselm Invitational (MS) ChesterlandWest Geauga HS
Sunday, May 19
Diocese of Cleveland CYO Section A Meet (MS) ClevelandWalsh Jesuit HS
Diocese of Cleveland CYO Section B Meet (MS) ClevelandPadua HS
Diocese of Cleveland CYO Section C Meet (MS) ClevelandIndependence HS
Wednesday, May 22
OHSAA D1 Region 1 (HS) AustintownAustintown Greenwood Falc...
OHSAA D1 Region 2 (HS) AmherstAmherst Steele HS
OHSAA D1 Region 3 (HS) PickeringtonPickerington HS North
OHSAA D1 Region 4 (HS) Huber HeightsWayne HS
OHSAA D3 Region 10 (HS) TiffinTiffin HS
OHSAA D3 Region 11 (HS) LancasterFairfield Union HS
OHSAA D3 Region 12 (HS) TroyTroy HS
OHSAA D3 Region 9 (HS) MassillonPerry HS
Thursday, May 23
OHSAA D1 Region 1 (HS) AustintownAustintown Greenwood Falc...
OHSAA D1 Region 2 (HS) AmherstAmherst Steele HS
OHSAA D1 Region 3 (HS) PickeringtonPickerington HS North
OHSAA D1 Region 4 (HS) Huber HeightsWayne HS
OHSAA D2 Region 5 (HS) AustintownAustintown Greenwood Falc...
OHSAA D2 Region 6 (HS) LexingtonLexington HS
OHSAA D2 Region 7 (HS) MuskingumMuskingum University
OHSAA D2 Region 8 (HS) PiquaPiqua HS
OHSAA D3 Region 10 (HS) TiffinTiffin HS
OHSAA D3 Region 11 (HS) LancasterFairfield Union HS
OHSAA D3 Region 12 (HS) TroyTroy HS
OHSAA D3 Region 9 (HS) MassillonPerry HS
Friday, May 24
OHSAA D1 Region 1 (HS) AustintownAustintown Greenwood Falc...
OHSAA D1 Region 2 (HS) AmherstAmherst Steele HS
OHSAA D1 Region 3 (HS) PickeringtonPickerington HS North
OHSAA D1 Region 4 (HS) Huber HeightsWayne HS
OHSAA D2 Region 5 (HS) AustintownAustintown Greenwood Falc...
OHSAA D2 Region 6 (HS) LexingtonLexington HS
OHSAA D2 Region 7 (HS) MuskingumMuskingum University
OHSAA D2 Region 8 (HS) PiquaPiqua HS
OHSAA D3 Region 10 (HS) TiffinTiffin HS
OHSAA D3 Region 11 (HS) LancasterFairfield Union HS
OHSAA D3 Region 12 (HS) TroyTroy HS
OHSAA D3 Region 9 (HS) MassillonPerry HS
Saturday, May 25
OHSAA D2 Region 5 (HS) AustintownAustintown Greenwood Falc...
OHSAA D2 Region 6 (HS) LexingtonLexington HS
OHSAA D2 Region 7 (HS) MuskingumMuskingum University
OHSAA D2 Region 8 (HS) PiquaPiqua HS
Wildcat Invitational (MS) ParmaPadua HS
Friday, May 31
OHSAA D1 State Track & Field Championships (HS) ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
OHSAA D2 State Track & Field Championships (HS) ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
OHSAA D3 State Track & Field Championships (HS) ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
June
Saturday, June 1
OHSAA D1 State Track & Field Championships (HS) ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
OHSAA D2 State Track & Field Championships (HS) ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
OHSAA D3 State Track & Field Championships (HS) ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
OHSAA Seated State Track & Field Championships (HS) ColumbusJesse Owens Memorial Stad...
Saturday, June 8
Greater Than Invitational (HS, MS, Club, Collegiate, UnA) PickeringtonPickerington North HS
Saturday, June 15
AAU Lake Erie District Championships (Club, UnA) BedfordBedford HS
Midwest Classic (HS, MS, Club, Collegiate, UnA) DelawareBuckeye Valley HS
Ohio USATF Open and Master Championship (Club, Collegiate, UnA) DelawareBuckeye Valley HS
Sunday, June 16
AAU Lake Erie District Championships (Club, UnA) BedfordBedford HS
Saturday, June 22
USATF Lake Erie Association Junior Olympic Champio... (Club, UnA) BedfordBedford HS
USATF Ohio Association Junior Olympic Championship... (Club, UnA) CedarvilleCedarville University
Sunday, June 23
USATF Ohio Association Junior Olympic Championship... (Club, UnA) CedarvilleCedarville University
July
Friday, July 5
USATF Region 5 Junior Olympic Championships (Club, UnA) Louisville, KY 40208University of Lousiville
Saturday, July 6
USATF Region 5 Junior Olympic Championships (Club, UnA) Louisville, KY 40208University of Lousiville
Sunday, July 7
USATF Region 5 Junior Olympic Championships (Club, UnA) Louisville, KY 40208University of Lousiville

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results