Team Results Management

Meet Info

FinalsPrelims
Highlighter is active, an entry to highlight.

100 Meters  Varsity - Finals

1.11Tyler Solberg12.12a PRNekoosa
2.12Marcus Hendrickson12.15a SRPittsville
3.12Sterling Wall12.20a PRAmherst
4.11Jacob Kramer12.27a SRWild Rose
5.11Gijs Van Run12.28aShiocton
6.11Lance Wendt12.30a SRWild Rose
7.11Christian DeGuire12.34aNecedah
8.11Freddy Fielding12.37aShiocton
 

100 Meters  Varsity - Prelims

1.11Christian DeGuire12.27aNecedah
2.11Tyler Solberg12.34aNekoosa
3.11Gijs Van Run12.38aShiocton
4.12Sterling Wall12.39aAmherst
5.12Marcus Hendrickson12.43aPittsville
6.11Jacob Kramer12.51aWild Rose
7.11Freddy Fielding12.52aShiocton
8.11Lance Wendt12.61aWild Rose
9.11Casey Haase12.67a PRWeyauwega-Fremont
10.12Kamaile Rice12.68aWittenberg-Birnamwood
11.11Mike Nelson12.70a SRWeyauwega-Fremont
12.12Andrew Cook12.72a PRNecedah
13.10Cody Leonardt12.73a PRAlmond-Bancroft
14.9Caleb Bradwell12.86aShiocton
15.12Ben Tiry13.07aAmherst
16.-Nick Bablitch13.29a PRPacelli
17.12Troy VanVleck13.39a PRPittsville
18.12Joey Wiese13.45aTri-County
19.12Austin Gordon13.47aAmherst
20.9Cody Kasprak13.64a PRWittenberg-Birnamwood
21.10Dawson Horacek13.74aTri-County
22.10Cody Krietzer13.76a PRWittenberg-Birnamwood
22.10Shane Hoffman13.76a SRPittsville
24.11Victor Reyes-Sanchez14.22aTri-County
25.11Phillip Kostka15.13aPacelli
26.11Lenny Griffin15.40aPrinceton-Green Lake
27.9Nathan Glinski15.82a PRPacelli
9Chase BejsterDQNecedah
10Jeff KollockSCRAlmond-Bancroft
11Nick ChapaSCRAlmond-Bancroft
12Ross EbbeSCRNekoosa
 

200 Meters  Varsity - Finals

1.12Sam Schoenmann23.80a PRWittenberg-Birnamwood
2.10Matt Van Scyoc24.38aPrinceton-Green Lake
3.11Lucas Romaine24.53aTri-County
4.11Christian DeGuire24.93aNecedah
5.10Jose Juarez25.10aTri-County
6.10Abi Colon25.21aWild Rose
7.11Austin Ristau25.57aWeyauwega-Fremont
10Dillon LauSCRNekoosa
 

200 Meters  Varsity - Prelims

1.10Matt Van Scyoc24.16a PRPrinceton-Green Lake
2.12Sam Schoenmann24.26aWittenberg-Birnamwood
3.11Lucas Romaine24.52a PRTri-County
4.10Jose Juarez24.58a SRTri-County
5.10Dillon Lau24.64a SRNekoosa
6.11Christian DeGuire24.82a PRNecedah
7.10Abi Colon24.97a SRWild Rose
8.11Austin Ristau25.09a PRWeyauwega-Fremont
9.11Robert Vetrone25.12a PRWild Rose
10.12Sean Klemp25.16a SRShiocton
11.10Cody Leonardt25.20a PRAlmond-Bancroft
12.10Louie Obregon25.44a PRNekoosa
13.9Jonathan Konkol25.56a SRAmherst
14.11Cameron Looker25.83a PRWeyauwega-Fremont
15.11Jacob Oney25.88aAmherst
16.10Logan Ostenson26.23a PRWittenberg-Birnamwood
17.11Jake Koepke26.42aTri-County
18.12Troy VanVleck26.62a PRPittsville
19.10Cody Krietzer26.93a PRWittenberg-Birnamwood
20.12Jacob Cook27.35a PRNecedah
21.9David Sojka27.76a SRPittsville
22.10Shane Hoffman28.08a SRPittsville
23.10Jeff Kollock28.90aAlmond-Bancroft
24.11Josua Mendoza31.16a PRShiocton
12Yigit Can AkaySCRShiocton
11Nick ChapaSCRAlmond-Bancroft
9Nathan GlinskiSCRPacelli
12Jacob ArbanasSCRNecedah
-Kyle SepadaSCRPacelli
 

400 Meters  Varsity - Finals

1.12Sam Schoenmann52.44aWittenberg-Birnamwood
2.12Kyle Severson52.48a PRNekoosa
3.10Matt Van Scyoc52.96aPrinceton-Green Lake
4.11Brian Erickson54.06a SRWild Rose
5.12David Collins54.75a PRPittsville
6.11Cody Alexander54.85a PRTri-County
7.11Ben Nyman55.08aWild Rose
8.10Ben Zabler55.20aAmherst
9.9Jonathan Konkol55.70a PRAmherst
10.9Hayden Jaborek56.42aNekoosa
11.11Austin Ristau56.56a PRWeyauwega-Fremont
12.10Sam Kubisiak57.17a SRPacelli
13.10Joey Dushek57.61a SRNecedah
14.11Caleb Hanson57.82a PRWild Rose
15.10Logan Ostenson57.88a PRWittenberg-Birnamwood
16.9Austin Zdroik59.53a PRPacelli
17.9Caleb Bradwell1:00.23a PRShiocton
18.9David Sojka1:00.60a SRPittsville
19.10Cody Krietzer1:01.34a PRWittenberg-Birnamwood
20.9Bryce Behn1:02.35a PRWeyauwega-Fremont
20.9Dustin Hanes1:02.35a PRWeyauwega-Fremont
22.10Luke Waldman1:02.43a PRAmherst
23.10Dawson Horacek1:02.92aTri-County
24.12Jacob Arbanas1:04.10a PRNecedah
-Nick BablitchSCRPacelli
9Forest NettSCRShiocton
9Kenny KrauseSCRPrinceton-Green Lake
11Mike VanDusenSCRNecedah
 

800 Meters  Varsity - Finals

1.10Michael Peterson2:04.37a SRNekoosa
2.12Christopher Koch2:04.85a SRPacelli
3.10Darren Hudziak2:05.05a SRWild Rose
4.11Kaleb Olson2:07.84a PRWittenberg-Birnamwood
5.11Joe Blocker2:14.85a PRWild Rose
6.10Josh Marinack2:17.67aTri-County
7.9Lucas Molski2:18.62a SRPacelli
8.10Joey Dushek2:23.39a PRNecedah
9.9Bryce Behn2:23.88a PRWeyauwega-Fremont
10.12Austin Oliver2:24.88a PRAmherst
11.11Dylan Hansen2:25.56a PRWeyauwega-Fremont
12.9Max Soda2:25.97aPrinceton-Green Lake
13.10Chase Nier2:27.16a PRWittenberg-Birnamwood
14.11Wally Johnston2:31.58a PRNecedah
15.11Adolfo Mejia2:33.42a PRTri-County
16.9Mark Buchholtz2:35.37a PRWeyauwega-Fremont
17.-Paul Studinski2:36.14aPacelli
18.12Josh Milbrandt2:37.37aPrinceton-Green Lake
19.9Tyler Sommerfeld2:40.68aShiocton
20.12Jerrod Shea2:41.59a SRAmherst
21.10A.J. Ellie2:48.72aAlmond-Bancroft
12Cody MorganSCRAmherst
12Andrew CookSCRNecedah
9Kenny KrauseSCRPrinceton-Green Lake
11Brandon KrimmerSCRWittenberg-Birnamwood
12David CollinsSCRPittsville
 

1600 Meters  Varsity - Finals

1.12Jacob Peterson4:34.03a SRNekoosa
2.10Darren Hudziak4:44.54aWild Rose
3.10Matt Easker4:48.99a SRWittenberg-Birnamwood
4.11Kaleb Olson4:50.24a SRWittenberg-Birnamwood
5.12Greg Belmonte4:53.26a PRNecedah
6.9Matt Paeth5:12.62aWild Rose
7.9Max Soda5:12.65aPrinceton-Green Lake
8.9Nathan Werner5:20.92a SRAmherst
9.9Nick Thomas5:22.38a SRWeyauwega-Fremont
10.10Javier Gonzales5:24.49aTri-County
11.9Corey Zeutsius5:26.16aWeyauwega-Fremont
12.10Zach Nigh5:35.42a PRTri-County
13.10Soren Anderson5:38.58a PRAmherst
14.-Jaken Brucknauer5:51.52a PRPacelli
15.9Joe Arbanas5:55.76a SRNecedah
16.12Zach Snortum6:00.30a PRShiocton
17.9John Schultz6:07.85aPrinceton-Green Lake
18.10Kale Folker6:12.99aPrinceton-Green Lake
19.10A.J. Ellie6:17.43a PRAlmond-Bancroft
12Cody MorganSCRAmherst
11David JadackSCRPacelli
10Brandon ZeibellSCRNecedah
11Kyle KorbischSCRWittenberg-Birnamwood
 

3200 Meters  Varsity - Finals

1.10Matt Eidenschink10:19.32aNekoosa
2.11Jared Lutz10:25.53aAmherst
3.10Hunter Smith10:27.26a SRNekoosa
4.10Matt Easker10:28.35a SRWittenberg-Birnamwood
5.11David Jadack10:36.76aPacelli
6.10Jarod Coyer11:16.11a SRNekoosa
7.12Greg Belmonte11:23.00aNecedah
8.11Levi Gage11:29.29aWild Rose
9.9Henry Gage11:30.09a PRWild Rose
10.12Russ Pulvermacher11:45.89aPrinceton-Green Lake
11.9Corey Zeutsius11:45.99a PRWeyauwega-Fremont
12.10Zach Nigh12:01.14aTri-County
13.9Nick Thomas12:02.26aWeyauwega-Fremont
14.10Garrett Andrews12:15.47aPrinceton-Green Lake
15.11Tyler Beckman12:36.37a SRPittsville
16.10Dominic Vela12:56.91a PRNecedah
17.12Tim Clark13:13.90a PRAmherst
10Brandon ZeibellSCRNecedah
9Chris Van ScyocSCRPrinceton-Green Lake
11Kyle StoltzSCRPacelli
11Kyle KorbischSCRWittenberg-Birnamwood
-Jaken BrucknauerSCRPacelli
 

110m Hurdles - 39"  Varsity - Finals

1.12Bronson Pisula16.82a SRNekoosa
2.10Steve Hass17.32a SRNekoosa
3.12Zach Christie17.44aWild Rose
4.10Jon Cochrane18.09a SRWild Rose
5.10John Pio18.46a SRNekoosa
6.12Gregg Kannenberg18.63a PRNecedah
7.10Ryan Desotell19.96a SRAmherst
8.9Luke Rohloff20.03a SRWeyauwega-Fremont
 

110m Hurdles - 39"  Varsity - Prelims

1.10Steve Hass17.45aNekoosa
2.12Bronson Pisula17.64aNekoosa
3.12Zach Christie17.67aWild Rose
4.10Jon Cochrane18.36aWild Rose
5.12Gregg Kannenberg18.89aNecedah
6.10John Pio18.94aNekoosa
7.9Luke Rohloff20.30aWeyauwega-Fremont
8.10Ryan Desotell21.03aAmherst
9.9Joshua Desotell22.61a SRAmherst
 

300m Hurdles - 36"  Varsity - Finals

1.11Kelton Dopp44.82a SRWild Rose
2.10Dan Erickson44.87a PRShiocton
3.12Zach Christie44.94a PRWild Rose
4.11Sawyer Smith45.56a SRNekoosa
5.12Gregg Kannenberg45.58a PRNecedah
6.10Jon Cochrane46.43aWild Rose
7.12Marcus Hendrickson46.83a PRPittsville
8.11Chris Killeen48.36a PRWeyauwega-Fremont
9.10John Pio48.58a SRNekoosa
10.9Luke Rohloff51.48a SRWeyauwega-Fremont
11.10Ryan Desotell52.35a SRAmherst
12.10Durand Hall53.84aPrinceton-Green Lake
13.10Chris Matsche57.12aWittenberg-Birnamwood
14.9Joshua Desotell59.74aAmherst
 

4x100 Relay  Varsity - Finals

1.-Kris Manning
Chase Bejster
Nick Adamzcak
Brett Stewart
46.24aNecedah
2.-Lance Wendt
Abi Colon
Robert Vetrone
Jacob Kramer
46.91aWild Rose
3.-Josh Pinkos
Kamaile Rice
Cody Kasprak
Mitchell School
47.23aWittenberg-Birnamwood
4.-Mike Nelson
Kyle Utecht
Cameron Looker
Casey Haase
47.28aWeyauwega-Fremont
5.-Dan Erickson
Fred Fielding
Yigit Can Akay
Gijs Van Run
48.13aShiocton
6.-Austin Gordon
Sterling Wall
Jacob Oney
Ben Tiry
48.34aAmherst
7.-Tyler Solberg
Austin Kukulka
Louie Obregon
Cody Przybylski
48.56aNekoosa
8.-Joey Wiese
Tyler Hintz
Jake Koepke
Victor Reyes-Sanchez
50.74aTri-County
9.-Thomas Doro
Alan Horzewski
Lenny Griffin
Tony Gallo
54.66aPrinceton-Green Lake
10.-Tyler Beckman
Shane Hoffman
Hiro Kodama
Tyler Hiles
55.37aPittsville
 

4x200 Relay  Varsity - Finals

1.-Kris Manning
Chase Bejster
Nick Adamzcak
Brett Stewart
1:35.73aNecedah
2.-Austin Kukulka
Dillon Lau
Tyler Solberg
Louie Obregon
1:37.15aNekoosa
3.-Pete Klicka
Abi Colon
Jacob Kramer
Robert Vetrone
1:38.03aWild Rose
4.-Joey Wiese
Lucas Romaine
Cody Alexander
Jose Juarez
1:38.05aTri-County
5.-Josh Pinkos
Logan Ostenson
Kamaile Rice
Mitchell School
1:38.17aWittenberg-Birnamwood
6.-Sean Klemp
Fred Fielding
Yigit Can Akay
Gijs Van Run
1:38.78aShiocton
7.-Mike Nelson
Kyle Utecht
Cameron Looker
Kyle Loughrin
1:40.47aWeyauwega-Fremont
8.-Austin Gordon
Sterling Wall
Ben Tiry
Jacob Oney
1:41.33aAmherst
9.-William Brinkmeyer
Alan Horzewski
Durand Hall
Tony Gallo
1:50.57aPrinceton-Green Lake
 

4x400 Relay  Varsity - Finals

1.-Kyle Severson
Jacob Peterson
Ross Ebbe
Austin Kukulka
3:35.25aNekoosa
2.-Brian Erickson
Kelton Dopp
Darren Hudziak
Ben Nyman
3:37.99aWild Rose
3.-Kris Manning
Brett Stewart
Mike VanDusen
Nick Adamzcak
3:39.35aNecedah
4.-Josh Pinkos
Mitchell School
Sam Schoenmann
Chris Matsche
3:44.09aWittenberg-Birnamwood
5.-Cody Alexander
Lucas Romaine
Javier Gonzales
Jose Juarez
3:50.08aTri-County
6.-Austin Ristau
Dakota Sasse
Chris Killeen
Kyle Utecht
3:51.09aWeyauwega-Fremont
7.-Nathan Olson
Christopher Koch
Sam Kubisiak
Kyle Sepada
3:53.84aPacelli
8.-William Brinkmeyer
Durand Hall
Kenny Krause
Max Soda
4:06.30aPrinceton-Green Lake
9.-Luke Waldman
Nathan Werner
Ben Zabler
Soren Anderson
4:13.18aAmherst
-Caleb Bradwell
Dan Erickson
Sean Klemp
Forest Nett
SCRShiocton
 

4x800 Relay  Varsity - Finals

1.10Hunter Smith
Michael Peterson
Jarod Coyer
Matt Eidenschink
8:46.57aNekoosa
2.-Brian Erickson
Jake Thompson
Kelton Dopp
Levi Gage
8:55.87aWild Rose
3.-Christopher Koch
David Jadack
Kyle Stoltz
Lucas Molski
9:12.95aPacelli
4.-Tim Clark
Ben Zabler
Nathan Werner
Jared Lutz
9:17.05aAmherst
5.-Dylan Hansen
Corey Zeutsius
Michael Castro
Bryce Behn
9:38.42aWeyauwega-Fremont
6.-Josh Marinack
Brandon Clapper
Zach Nigh
Javier Gonzales
9:40.74aTri-County
7.-Kaleb Olson
Matt Easker
Chris Matsche
Chase Nier
9:44.48aWittenberg-Birnamwood
8.-Garrett Andrews
Josh Milbrandt
Russ Pulvermacher
William Brinkmeyer
10:12.23aPrinceton-Green Lake
9.-Brandon Zeibell
Dominic Vela
Wally Johnston
Jacob Arbanas
10:23.52aNecedah
-Forest Nett
Nathan Plach
Zach Snortum
Tyler Sommerfeld
SCRShiocton
 

Shot Put - 12lb  Varsity - Finals

1.12Clint Engel48-06.50Wild Rose
2.12Ben Tenpas48-02.75Nekoosa
3.12Phillip Rutz46-00.75 PRAmherst
4.12Gair Walta42-06.25 PRNekoosa
5.12Zane Green42-00.75Amherst
6.10Kaleb Reichert41-06.50 SRNekoosa
7.10Paul Roemer41-05.50 SRWild Rose
8.11Brandon Clapper40-07.75Tri-County
9.10George White Wing37-11.75 SRWittenberg-Birnamwood
 

Shot Put - 12lb  Varsity - Prelims

1.12Clint Engel48-06.50Wild Rose
2.12Phillip Rutz44-10.50Amherst
3.12Ben Tenpas44-09.00Nekoosa
4.12Gair Walta42-06.25Nekoosa
5.12Zane Green42-00.75Amherst
6.10Kaleb Reichert41-05.50Nekoosa
7.10Paul Roemer40-07.75Wild Rose
8.11Brandon Clapper39-11.75Tri-County
9.10George White Wing37-11.75Wittenberg-Birnamwood
10.12Cole Rogers36-04.00Pacelli
11.11Jeremy Desotell35-05.75Amherst
12.12Ethan Kraus34-06.00 PRNecedah
13.11Freddy Fielding33-03.50Shiocton
14.9Cody Kasprak33-03.25 PRWittenberg-Birnamwood
15.10Tony Gallo32-00.25 SRPrinceton-Green Lake
16.9Nathan Plach31-10.25 PRShiocton
16.11Phillip Kostka31-10.25Pacelli
18.12Zach Snortum30-10.75Shiocton
19.9Sam Solatycki28-11.50 SRPittsville
20.9Alan Horzewski28-09.50Princeton-Green Lake
10Fernando SanchezSCRTri-County
11Cameron LookerSCRWeyauwega-Fremont
10Jesse MieskaSCRWittenberg-Birnamwood
11Sam SpohnSCRAlmond-Bancroft
-Owen YenterSCRPacelli
11Casey HaaseSCRWeyauwega-Fremont
 

Discus - 1.6kg  Varsity - Finals

1.12Ben Tenpas158-04 SRNekoosa
2.12Clint Engel151-10 PRWild Rose
3.12Zane Green136-05 PRAmherst
4.11Wyatt Clark127-00 PRNekoosa
5.10Paul Roemer122-03 SRWild Rose
6.11Brandon Clapper121-08 SRTri-County
7.12Gair Walta121-04 PRNekoosa
8.10Mike Howe119-03Weyauwega-Fremont
9.11Jeremy Desotell111-06 SRAmherst
 

Discus - 1.6kg  Varsity - Prelims

1.12Ben Tenpas158-04Nekoosa
2.12Clint Engel151-10Wild Rose
3.12Zane Green136-05Amherst
4.11Wyatt Clark127-00Nekoosa
5.10Paul Roemer122-03Wild Rose
6.11Brandon Clapper121-08Tri-County
7.12Gair Walta121-04Nekoosa
8.10Mike Howe119-03Weyauwega-Fremont
9.11Jeremy Desotell111-06Amherst
10.10Dan Erickson108-09 PRShiocton
11.12Dan Nelsen102-05 PRPittsville
12.12Tom Abendroth101-11Weyauwega-Fremont
13.12Nathan Olson98-02 PRPacelli
14.-Owen Yenter92-10Pacelli
15.10Gunner Mach92-02Necedah
16.10George White Wing88-06 SRWittenberg-Birnamwood
17.12Zach Snortum83-08 PRShiocton
18.10Kyle Coenen79-07 SRShiocton
19.9Cody Kasprak74-07 PRWittenberg-Birnamwood
20.11Adolfo Mejia72-06Tri-County
21.9Alan Horzewski67-07 SRPrinceton-Green Lake
22.9John Schultz59-06Princeton-Green Lake
23.11Lenny Griffin52-06Princeton-Green Lake
10Brad WeberSCRNecedah
12Cole RogersSCRPacelli
12Phillip RutzSCRAmherst
10Fernando SanchezSCRTri-County
10Jesse MieskaSCRWittenberg-Birnamwood
9Sam SolatyckiSCRPittsville
11Sam SpohnSCRAlmond-Bancroft
 

High Jump  Varsity - Finals

1.9Tanner Ross5-11.00Weyauwega-Fremont
2.10Matt Van Scyoc5-10.00Princeton-Green Lake
3.11Lucas Van Alstine5-08.00 PRWittenberg-Birnamwood
4.10Tyler Stephens5-06.00 PRNekoosa
4.12David Collins5-06.00 PRPittsville
6.12Zach Christie5-04.00Wild Rose
6.10Jon Cochrane5-04.00Wild Rose
6.12Sean Klemp5-04.00Shiocton
6.9Bryce Behn5-04.00 SRWeyauwega-Fremont
6.9Lucas Molski5-04.00 SRPacelli
9Austin ZdroikNHPacelli
9Forest NettSCRShiocton
10A.J. EllieNHAlmond-Bancroft
10Josh MarinackNHTri-County
11Cody AlexanderNHTri-County
10Thomas DoroNHPrinceton-Green Lake
 

Pole Vault  Varsity - Finals

1.12Marcus Hendrickson11-00.00Pittsville
2.11Tyler Hintz10-06.00Tri-County
3.11Skylar Leamons10-00.00 SRNekoosa
4.11Tyler Beckman10-00.00 PRPittsville
5.10Javier Gonzales10-00.00Tri-County
6.10Zach Nigh9-06.00Tri-County
6.12Tyler Hiles9-06.00 PRPittsville
8.10Tony Gallo9-00.00Princeton-Green Lake
12Josh MilbrandtSCRPrinceton-Green Lake
10Durand HallSCRPrinceton-Green Lake
 

Long Jump  Varsity - Finals

1.11Nick Adamzcak19-04.00 PRNecedah
2.10Matt Van Scyoc19-02.50Princeton-Green Lake
3.12Pete Klicka19-02.25 PRWild Rose
4.12Kamaile Rice18-10.00 PRWittenberg-Birnamwood
5.11Mike Nelson18-09.75 PRWeyauwega-Fremont
6.9Jonathan Konkol18-01.00 SRAmherst
7.12Bronson Pisula17-10.50 PRNekoosa
8.12Josh Pinkos17-00.25 SRWittenberg-Birnamwood
9.10Jose Juarez16-10.75Tri-County
 

Long Jump  Varsity - Prelims

1.11Nick Adamzcak19-04.00Necedah
2.10Matt Van Scyoc19-02.50Princeton-Green Lake
3.12Pete Klicka19-02.25Wild Rose
4.11Mike Nelson18-09.75Weyauwega-Fremont
5.12Kamaile Rice18-04.50Wittenberg-Birnamwood
6.9Jonathan Konkol17-00.00Amherst
7.10Jose Juarez16-10.75Tri-County
8.12Josh Pinkos16-10.25Wittenberg-Birnamwood
9.12Bronson Pisula16-08.75Nekoosa
10.9Chase Bejster16-08.50 SRNecedah
11.12Troy VanVleck16-08.00 PRPittsville
12.10Cody Leonardt16-07.00 PRAlmond-Bancroft
13.9Max Soda16-04.50 PRPrinceton-Green Lake
14.9Michael Castro16-01.00 PRWeyauwega-Fremont
15.12Joey Wiese16-00.50Tri-County
15.11Brian Erickson16-00.50 SRWild Rose
17.9Caleb Bradwell15-08.75 PRShiocton
18.11Hiro Kodama13-08.00 PRPittsville
-Kyle SepadaSCRPacelli
-Chris NelsonSCRPacelli
9Tyler SommerfeldSCRShiocton
11Gijs Van RunSCRShiocton
10Jeff KollockSCRAlmond-Bancroft
9Mitchell SchoolSCRWittenberg-Birnamwood
11Nick ChapaSCRAlmond-Bancroft
10Ben ZablerSCRAmherst
12Ross EbbeSCRNekoosa
12David CollinsSCRPittsville
 

Triple Jump  Varsity - Finals

1.12Sam Schoenmann42-06.00 PRWittenberg-Birnamwood
2.10Alec Dix39-11.50 SRWild Rose
3.12Pete Klicka38-11.75 PRWild Rose
4.10Tyler Stephens37-06.50 SRNekoosa
5.10Dawson Horacek36-10.75Tri-County
6.9Tanner Ross36-09.00 PRWeyauwega-Fremont
7.11Dakota Sasse36-04.00Weyauwega-Fremont
8.11Lucas Romaine36-02.75 SRTri-County
9.12Yigit Can Akay35-07.25 PRShiocton
 

Triple Jump  Varsity - Prelims

1.12Sam Schoenmann42-06.00Wittenberg-Birnamwood
2.10Alec Dix39-11.50Wild Rose
3.12Pete Klicka38-11.75Wild Rose
4.10Tyler Stephens37-06.50Nekoosa
5.10Dawson Horacek36-10.75Tri-County
6.9Tanner Ross36-09.00Weyauwega-Fremont
7.11Lucas Romaine36-02.75Tri-County
8.12Yigit Can Akay35-07.25Shiocton
9.11Dakota Sasse35-05.00Weyauwega-Fremont
10.12Troy VanVleck35-04.50 PRPittsville
11.10Thomas Doro34-10.50 SRPrinceton-Green Lake
12.-Kyle Sepada34-06.50 PRPacelli
13.9Hayden Jaborek34-06.25 PRNekoosa
14.10Chris Matsche34-00.00 SRWittenberg-Birnamwood
15.12Tim Clark32-07.75 PRAmherst
12Greg BelmonteSCRNecedah
12Cody MorganSCRAmherst
11Jake KuenziSCRWeyauwega-Fremont
12Gregg KannenbergSCRNecedah