Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

3200 Meters  Frosh/Soph - Finals

1.9John Farr10:24.5hEast Anchorage
2.10Lucas Schlemme10:39.7hService
3.10Brandon King10:47.3h PREagle River
4.10Lucas Hepler11:06.0h SRService
5.10Garth Schulz11:11.1hService
6.9Christopher Lawrence11:14.0hSouth Anchorage
7.9Eli Shayer11:29.4hWest Anchorage
8.9Jacob Volz11:30.0h PRWest Anchorage
9.9Jacob Fairbanks11:42.2hEagle River
10.9Charles Chard11:42.4hEast Anchorage
11.9Andrew Tenne11:52.1hBartlett
12.9Zayn Roohi11:56.9hDimond
13.10Colin Lamb12:10.1hBartlett
14.9David Biegel12:13.4hSouth Anchorage
15.9Sawyer Birnbum12:15.3hWest Anchorage
16.10Richard McWhite13:10.0hDimond
17.9Logan Bolan13:35.5hBartlett
9Brandon DoddDNSDimond
10Garrison TherouxDNSEagle River
 

Shot Put - 12lb  Frosh/Soph - Finals

1.10Tui Esene41-03.50 PRWest Anchorage
2.9Ed Hall38-09.25 SREagle River
3.9Zach Taplin38-06.50Cook Inlet Academy
4.10Tonga Unga36-01.75Dimond
5.10Michael Muller-Stubblefield35-07.00 SRService
6.9Dante Washington34-06.75Bartlett
7.10Rydell Reinbold34-00.00Eagle River
8.10Brandon Corpuz32-04.00Dimond
9.10David Wright30-11.00Bartlett
10.10Timothy Thornley29-03.75Service
11.10Koebryn Mlynarik28-04.00Cook Inlet Academy
12.10Tyler Kirn27-05.50 PRSouth Anchorage
13.9Noa Otto26-04.25 PRDimond
14.9Caleb Coomes26-04.00Cook Inlet Academy
9Connor ReedDNSSouth Anchorage
10Jaremie AugafaSCRSouth Anchorage
10Aaron DensmoreDNSService
 

Discus - 1.6kg  Frosh/Soph - Finals

1.9Zach Taplin110-07Cook Inlet Academy
2.10Tui Esene106-00West Anchorage
3.9Ed Hall102-00Eagle River
4.10Brandon Corpuz98-03Dimond
5.10Tyler Kirn96-06 PRSouth Anchorage
6.10Jaremie Augafa95-00South Anchorage
7.10Rydell Reinbold93-00Eagle River
8.9Dante Washington92-05Bartlett
9.10Taylor Turney88-04Service
10.10Tonga Unga76-00Dimond
11.10David Wright71-09Bartlett
12.10Koebryn Mlynarik71-02Cook Inlet Academy
13.9Caleb Coomes62-06Cook Inlet Academy
14.10Michael Muller-Stubblefield55-10Service
9Connor ReedDNSSouth Anchorage
9Christian BratcherDNSDimond
10Timothy ThornleyDNSService
 

High Jump  Frosh/Soph - Finals

1.10Ethan-John Rasmussen5-08.00Service
2.10Kristopher Roylance5-06.00West Anchorage
3.9Leroy Elliott5-06.00West Anchorage
4.10Marques Robinson5-04.00Service
5.9Curtis Sicks5-02.00West Anchorage
6.10Dalton Arnes5-00.00East Anchorage
10Keeandre RowlandNHService
 

Long Jump  Frosh/Soph - Finals

1.9Kade Bullard19-04.00Dimond
2.10Stanson Afoa18-11.50Dimond
3.10Dante Williams17-07.00South Anchorage
4.10Ethan-John Rasmussen17-03.50Service
5.10Susumu Jones17-00.25 SRDimond
6.10Brian Jones16-05.75 PRService
7.10Diego Su'a-Te'o16-05.00East Anchorage
8.10Tim Bramer15-08.75 PRBartlett
9.9Leroy Elliott15-02.75West Anchorage
10.10Keeandre Rowland15-01.50Service
9Zach TaplinDNSCook Inlet Academy
9Edwin BurtonDNSWest Anchorage
9Jerry GuillenDNSBartlett
10Brandon VienaDNSEast Anchorage
 

Meet Schedule