Team Results Management

Meet Info

Highlighter is active, an entry to highlight.

100 Meters  Varsity - Finals

1.12Michael Cephas11.12aVineland
2.10Revell Williams11.17a PRBridgeton
3.12Caleb Acheampong11.24a PRAtlantic City
4.10Charles Fields11.26a PRWildwood Catholic
5.10Joshua Rolls11.27a PROcean City
6.12Evan Bertonazzi11.41aBuena Regional
7.12Isaac Whitmore11.47a PRLower Cape May Regio...
8.12Samuel Crouch11.55a PRBuena Regional
9.9Marques Miller11.75a PROakcrest
10.10Shane Jones11.78aCedar Creek
10.10Vincent Romeo11.78a PRSt Joseph
12.9Sylis Raiford11.80a PROakcrest
12.12John Contreras11.80aAtlantic City
14.9Elijah Shanks12.05a PRSt Joseph
 

200 Meters  Varsity - Finals

1.11Bo Melton22.29aCedar Creek
2.10Revell Williams22.74aBridgeton
3.12Michael Cephas22.81aVineland
4.12John Contreras22.90a PRAtlantic City
5.11Alex Dessoye23.07aEgg Harbor Township
6.11Casimir Phillips23.12aVineland
7.10Charles Fields23.19aWildwood Catholic
8.12Caleb Acheampong23.24a PRAtlantic City
9.10Joshua Rolls23.56aOcean City
10.12Samuel Crouch23.70a PRBuena Regional
11.12Evan Bertonazzi23.82aBuena Regional
12.12Jared Jones23.89a PROcean City
13.12Isaac Whitmore24.00aLower Cape May Regio...
14.10Vincent Romeo24.25aSt Joseph
 

400 Meters  Varsity - Finals

1.11Bo Melton48.42a PRCedar Creek
2.11Amir Brock48.76aEgg Harbor Township
3.12Justin Bishop49.32aMainland Regional
4.11Tarence Walker49.81aPleasantville (NJ)
5.12Samuel Crouch51.78a PRBuena Regional
6.12RaeSean Cruz52.02a PRBuena Regional
7.10Shamere Collins52.21a PRSt Augustine Prep
8.10Basil Williams52.29a PRBridgeton
9.11Alfonso Roque52.52aOakcrest
10.12Fabian Cintron53.10aBridgeton
11.12Jonah Thomas53.39aMillville Senior
12.10Sean Heefner53.75a PRSt Joseph
13.10Matthew Zelinski53.92aOcean City
 

800 Meters  Varsity - Finals

1.11Eric Barnes1:57.60aEgg Harbor Township
2.11Aidin Hendriks1:58.10aEgg Harbor Township
3.12Giovanni Aracena1:59.30aPleasantville (NJ)
4.11Robert Dessoye2:00.50a SREgg Harbor Township
5.11Billy Francz2:00.50aBuena Regional
6.12Patrick Cusack2:00.50a PROcean City
7.9Quentin Bundy2:03.00aPleasantville (NJ)
8.12Brendan McClure2:04.10aOcean City
9.10Tiger Carey2:05.10aMainland Regional
10.12Coleman Puggi2:08.10aOakcrest
11.10Nick Simila2:09.30aSt Augustine Prep
12.11David Millar2:09.40aOcean City
 

1600 Meters  Varsity - Finals

1.10Jesse Schmeizer4:35.65a PROcean City
2.12Evan Schmeizer4:37.38a PROcean City
3.12Nicholas Flukey4:39.90a PROcean City
4.10Jordan Callahan4:40.47a PREgg Harbor Township
5.10Will Martini4:43.84a PRSt Augustine Prep
6.12Aditya Joshi4:44.46a SREgg Harbor Township
7.10Nicholas Bernatto4:46.42aMainland Regional
8.10Will Berger4:48.14aLower Cape May Regio...
9.11Omar Hassanein4:49.61a PROakcrest
10.9Kevin Smith4:56.95a PRMillville Senior
11.10Tyler Vandemark4:57.67aMillville Senior
12.12Mason Brestle5:00.00a PRBuena Regional
13.-Dashawn Baldwin5:01.64aBridgeton
14.12Evan Fallon5:03.45aSt Joseph
 

3200 Meters  Varsity - Finals

1.12Brett Johnson10:06.86a SROcean City
2.11Jacob Davis10:13.31a SROcean City
3.10Korey Greene10:18.40a SROcean City
4.12Earl Richard Heim10:25.13a PRMainland Regional
5.10William Pappas10:33.96a PREgg Harbor Township
6.11Mark Nelson10:41.12a SRLower Cape May Regio...
7.9Mikin Patel10:44.13aMainland Regional
8.10Jordan Pitt10:50.52aVineland
9.9Christopher Johnson11:21.02a PRWildwood Catholic
10.11Cody Bowles11:40.58aMillville Senior
11.9Kevin Smith11:45.67aMillville Senior
12.12Nathaniel Sanders11:53.54a SRMiddle Township
 

110m Hurdles - 39"  Varsity - Finals

1.12Matthew Grillo14.44aMainland Regional
2.12Mikal Wright14.79aBridgeton
3.12Devin Martin14.90a PRSt Joseph
4.9Sincere Rhea15.09aSt Augustine Prep
5.12Ryan Felker15.15aEgg Harbor Township
6.11Moody Williams15.20a PRAtlantic City
7.11Tyreck Newman15.27aMillville Senior
8.11Za'quan Singleton16.00a PRMillville Senior
9.12Luis Vazquez16.30a PREgg Harbor Township
10.12Oliver Paul16.55aOakcrest
11.10Derrick Rogers18.90a PRBridgeton
--12Jayden BrittDQOakcrest
 

400m Hurdles - 36"  Varsity - Finals

1.12Thomas Zor54.53a SRMillville Senior
2.12Kenny Anderson57.46aMainland Regional
3.-Dashawn Baldwin57.63aBridgeton
4.12Devin Martin57.75a PRSt Joseph
5.12Lawrence Gustafson58.78a PRMainland Regional
6.11Tyreck Newman59.06aMillville Senior
7.12Oliver Paul59.67aOakcrest
7.12Jonah Thomas59.67aMillville Senior
9.11Christian Dennis1:00.20aOakcrest
10.9Sincere Rhea1:00.28aSt Augustine Prep
11.12Fabian Cintron1:00.96a SRBridgeton
12.11Alexander Rosenbleeth1:01.66aSt Augustine Prep
13.10Sean Geary1:02.12aMiddle Township
14.11Christopher Gordy1:03.29aAtlantic City
 

4x100 Relay  Varsity - Finals

1.Dante Moore
Devon Covington
Alex Dessoye
Amir Brock
43.90aEgg Harbor Township
2.Michael Cephas
Devon Dunmore
Casimir Phillips
Diego Soto
44.31aVineland
3.John Contreras
Caleb Acheampong
Christopher Marsh
Kamid Williams-Moody
44.57aAtlantic City
4.Elijah Shanks
Davore Mewborn
Vincent Romeo
Dontae Loveland
44.68aSt Joseph
5.Jared Jones
Zachary Lisa
Cian O'Donoghue
Joshua Rolls
45.30aOcean City
6.Ajah Durham
Ryant Harris
Marcus Gross
Christopher Worthington
46.08aMillville Senior
7.Lee Dawson
Ralph Bright
Reece Miller
Daante Daniel
46.28aHoly Spirit
8.Shamere Collins
Will Gould
Matthew Fisher
True Robinson
48.39aSt Augustine Prep
--Josiah Malby
Dashon Byers
Marcus Michael
Revell Williams
DQBridgeton
 

4x400 Relay  Varsity - Finals

1.Quentin Bundy
Jordan Tabb
Giovanni Aracena
Terrance Walker
3:25.69aPleasantville (NJ)
2.Mikal Wright
Fabian Cintron
Basil Williams
DaShawn Lamar-Baldwin
3:27.89aBridgeton
3.Myles Carter
Tyler Clybourn
Christian Dennis
Oliver Paul
3:28.25aOakcrest
4.Evan Bertonazzi
Samuel Crouch
Billy Francz
RaeSean Cruz
3:33.47aBuena Regional
5.Kyseme Smith
Kyle Yancey
Christopher Worthington
John Slaney
3:34.16aMillville Senior
6.Dominic Tartaglia
Tyler Tartaglia
Vincent Romeo
Devin Martin
3:37.08aSt Joseph
7.John Contreras
Caleb Acheampong
Angel Jimerez
Christopher Marsh
3:38.34aAtlantic City
8.Zachary Lisa
Liam Bergman
Brendan McClure
Matthew Zelinski
3:40.20aOcean City
9.Lee Dawson
Reece Miller
Ralph Bright
Daante Daniel
3:41.50aHoly Spirit
 

4x800 Relay  Varsity - Finals

1.Daniel Do
Keishaun Joga
Esteban Delgado
Robert Maguire
8:26.79aAbsegami
2.Christian Dennis
Joseph Fraone
Omar Hassanein
Coleman Puggi
8:29.71aOakcrest
3.Blaise Collins
Casey Collins
Jake Fernadez
Will Martini
8:46.63aSt Augustine Prep
4.Evan Monteith
Hunter Paone
Ian Steele
Michael Faust
8:50.24aOcean City
5.Gobi Thurairajah
Nicholas Zimmerman
Ivan Rios
Luke Barnes
9:04.00aEgg Harbor Township
6.John Slaney
Joshua Pace
Chris Duerr
Cody Bowles
9:04.44aMillville Senior
7.Christopher Johnson
Daniel Moses
Cameron Denham
Olaf Feria
9:27.16aWildwood Catholic
 

Shot Put - 12lb  Varsity - Finals

1.11Cade Antonucci56-02.75 SRHoly Spirit
2.12Christopher Marsh53-10.25 PRAtlantic City
3.12Darren Wan48-06.25Egg Harbor Township
4.12Terrence Smith47-10.50Oakcrest
5.12Ninh Lam46-07.00Egg Harbor Township
6.11Scott Tozer45-03.50 PRMiddle Township
7.12Enaje Johnson-Hutto43-05.00Oakcrest
8.10Alejandro Valdez43-00.00 SRBridgeton
9.12Jared Jones42-03.50 PROcean City
10.11Uzziah Slaney39-11.00Millville Senior
 

Discus - 1.6kg  Varsity - Finals

1.12Darren Wan173-02 PREgg Harbor Township
2.11Cade Antonucci159-04 SRHoly Spirit
3.12Ninh Lam143-04Egg Harbor Township
4.12Enaje Johnson-Hutto136-11Oakcrest
5.10Alejandro Valdez129-10 PRBridgeton
6.9Jonathan Moreno127-09Millville Senior
7.11Khiry Patterson120-06 PRPleasantville (NJ)
8.12Joseph Walkowiak115-08Ocean City
9.12Robert Blakely113-01Vineland
10.10Aaron White107-09Buena Regional
 

Javelin - 800g  Varsity - Finals

1.12Terrence Smith184-05Oakcrest
2.11Cade Antonucci182-11Holy Spirit
3.11Joshua Moore165-10Middle Township
4.9Thomas Decker147-08Egg Harbor Township
5.12Dante Meola146-09Ocean City
6.12Eddie Torres143-00 SRBuena Regional
7.11Lindon Williams141-02 SRVineland
8.10Yvandy Mesadieu140-11Egg Harbor Township
9.10Aaron White140-01Buena Regional
10.11Steven Jernee136-01Ocean City
 

High Jump  Varsity - Finals

1.11Markquese Bell7-00.00 PRBridgeton
2.12Jayden Britt6-02.00Oakcrest
3.12Ryan Felker6-00.00Egg Harbor Township
4.10Alvin Taliaferro5-10.00Egg Harbor Township
4.10Frank Bergamo5-10.00 PRSt Augustine Prep
4.11Joseph Del Conte5-10.00Egg Harbor Township
4.-Justyn Mutts5-10.00St Augustine Prep
4.11Dontae Loveland5-10.00St Joseph
9.9Jaylen DeCoteau5-10.00 PRSt Augustine Prep
10.11Za'quan Singleton5-10.00Millville Senior
11.-Camron Hamer5-08.00 PRMiddle Township
12.10Desmond Hammie5-08.00 PRBuena Regional
13.10Sean Heefner5-06.00St Joseph
14.11Luciano Lubrano5-06.00 PROcean City
 

Pole Vault  Varsity - Finals

1.12Zachary Lisa13-00.00Ocean City
2.12Trevor Kopp13-00.00 PREgg Harbor Township
3.10Matthew Carter12-00.00Oakcrest
4.12Muntazar Jeremiah11-06.00Absegami
5.12Austin Hentges11-06.00 PRMiddle Township
6.9Joshua Cohen11-06.00 PREgg Harbor Township
7.10Gary Nagle11-00.00 PRMiddle Township
8.9Myles Carter10-06.00Oakcrest
8.10Christian Goodwin10-06.00Oakcrest
10.11Nashaud Austin10-00.00 PRAtlantic City
 

Long Jump  Varsity - Finals

1.11Bo Melton22-04.50Cedar Creek
2.12Jayden Britt22-02.00 PROakcrest
3.11Ifreke Andy21-10.50Absegami
4.12Michael Cephas21-01.00Vineland
5.10Charles Fields20-11.00Wildwood Catholic
6.12Ryan Felker20-09.50Egg Harbor Township
7.11Christopher Worthington20-04.25 PRMillville Senior
8.10Jared Sarraf20-02.00Cedar Creek
9.12Mikal Wright19-11.00Bridgeton
10.10Yvandy Mesadieu19-01.50Egg Harbor Township
11.12Devon Dunmore18-11.00Vineland
12.11Markquese Bell17-11.50Bridgeton
13.11Luciano Lubrano17-11.00Ocean City
 

Triple Jump  Varsity - Finals

1.12Jayden Britt45-01.50Oakcrest
2.11Markquese Bell43-10.25Bridgeton
3.11Za'quan Singleton42-06.25Millville Senior
4.12Mikal Wright41-07.50Bridgeton
5.-Josh Coursey41-02.75Absegami
6.-Dashawn Baldwin41-01.50Bridgeton
7.12Ryan Saul40-11.50 PROcean City
8.12Devon Dunmore40-07.25Vineland
9.11Luciano Lubrano40-01.50 SROcean City
10.12Oliver Paul39-00.00Oakcrest