Meet Info

1A2A3AFinalsPrelims
Highlighter is active, an entry to highlight.

100 Meters  1A - Finals

1.11Ryan Clapper11.53aSoutheast
2.12Cooper Hill11.69aLingle-Fort Laramie
3.11Reece Barritt11.94aUpton
4.9Kaleb Foggie12.09aGuernsey-Sunrise
5.12Reece Robertson12.35aSoutheast
6.11Kayden Austin12.59aHulett
7.11Josh Cleveland12.79aKaycee
8.12Brant Fullmer1:21.61aSoutheast
 

100 Meters  2A - Finals

1.12Carson Bates11.24aSRBig Horn
2.12Will Huckeba11.55aPRBig Horn
3.11Luis Navarro11.58aPRWright
4.11Jax Zimmer11.60aPRBig Horn
5.10Scott Arizona12.05aTongue River
6.12Greg Bolds12.12aTongue River
7.9Jacob Vasquez12.13aWright
8.12Lane Raney12.21aGlenrock
 

100 Meters  3A - Finals

1.11Rodee Brow11.36aWheatland
2.9Dian Hensen11.78aRawlins
3.11Keltan Ewing11.78aDouglas
4.12Gunner Ramsey11.86aNewcastle
5.11Rylan Wehr11.88aDouglas
6.10Brendan Flock11.90aTorrington
7.9Kieran Murray11.93aBuffalo
8.12Matt Ashworth11.93aBurns
 

100 Meters  1A - Prelims

1.11Ryan Clapper11.38aSoutheast
2.12Cooper Hill11.75aLingle-Fort Laramie
3.11Reece Barritt11.82aUpton
4.9Kaleb Foggie11.96aGuernsey-Sunrise
5.12Brant Fullmer12.06aSoutheast
6.12Reece Robertson12.28aSoutheast
7.11Josh Cleveland12.30aKaycee
8.11Kayden Austin12.47aPRHulett
9.-Tristan Honholt12.67aGuernsey-Sunrise
10.11Quirt Lee13.05aLingle-Fort Laramie
10.9Dawson Bingham13.05aPRGuernsey-Sunrise
10.11Aaron Barron13.05aPRH.E.M.
13.10Cooper Fauber13.32aPRLingle-Fort Laramie
14.9Matthew Chapman13.69aSoutheast
15.12Joseph Kennah13.84aPRHulett
16.9Michael Lawrence14.10aLingle-Fort Laramie
17.9Karter Mayberry14.30aHulett
18.9Nick Thies15.61aMidwest
19.12Carl Curtright15.65aPRRock River
20.11Jacob Jones15.85aMidwest
21.10Gillian Torstveit16.48aPRUpton
22.10Caeden Vrana16.63aPRUpton
 

100 Meters  2A - Prelims

1.12Carson Bates11.31aBig Horn
2.12Will Huckeba11.76aBig Horn
4.11Jax Zimmer11.83aBig Horn
5.10Scott Arizona12.08aTongue River
3.11Luis Navarro12.09aWright
6.12Greg Bolds12.12aTongue River
7.9Jacob Vasquez12.13aPRWright
8.12Lane Raney12.22aGlenrock
9.11Bryce Morris12.26aPRBig Horn
10.9Garrison Haynes12.59aWright
11.10Logan Jones12.65aGlenrock
12.10Dusty Cox12.84aGlenrock
13.9Aiden Watt12.94aPRTongue River
14.9Alex Barker12.98aTongue River
15.11Tyler Christofferson13.08aPine Bluffs
16.11Jayce Cummins13.11aNiobrara County
17.10Kaden Haynes13.14aPRMoorcroft
18.9Abe Serrano13.27aPine Bluffs
19.9James Langlois13.31aPine Bluffs
20.11Mason Wells13.61aNiobrara County
21.9Stanton Ricketts13.84aNiobrara County
22.11James Long14.12aMoorcroft
23.-Paddy Duffy16.25aNiobrara County
 

100 Meters  3A - Prelims

1.11Rodee Brow11.51aWheatland
2.9Dian Hensen11.52aPRRawlins
3.10Brendan Flock11.69aTorrington
3.11Keltan Ewing11.69aPRDouglas
5.9Kieran Murray11.74aBuffalo
6.11Rylan Wehr11.79aPRDouglas
7.12Gunner Ramsey11.81aPRNewcastle
8.12Matt Ashworth11.85aBurns
9.-Holden McConkey11.90aPRNewcastle
10.12Beau Toyne11.96aBuffalo
11.11Hyannie Fausto12.05aWheatland
12.-Bryce Stentson12.23aWheatland
13.11Jase Smith12.27aRawlins
14.12Adam Suko12.29aWheatland
14.11Benjamin Fuller12.29aTorrington
16.11Joel Morales12.30aBurns
17.12Hugo Acedo12.31aDouglas
18.11Keegan Money12.41aSRBuffalo
19.9Charlie Fonseca12.58aPRRawlins
19.9Brody Wagner12.58aPRDouglas
21.12Blane Mathill12.67aRawlins
22.10Riley McLanghlin12.95aBurns
23.10Michael Ihnat13.12aBuffalo
24.11Gabriel Rose13.31aPRNewcastle
25.9Noah Damey13.33aPRBurns
25.12Dillon Kenney13.33aSRNewcastle
27.9Jorey Asmus13.55aPRTorrington
 

200 Meters  1A - Finals

1.11Ryan Clapper22.70aPRSoutheast
2.11Kyland Fuller23.26aLingle-Fort Laramie
3.12Cooper Hill23.43aLingle-Fort Laramie
4.11Reece Barritt23.52aUpton
5.9Kaleb Foggie24.68aGuernsey-Sunrise
6.11Josh Cleveland25.06aKaycee
7.11Quirt Lee25.80aLingle-Fort Laramie
8.11Jacob Hutchings26.17aMidwest
 

200 Meters  2A - Finals

1.12Carson Bates22.93aBig Horn
2.12Will Huckeba23.11aPRBig Horn
3.11Jax Zimmer23.75aPRBig Horn
4.11Luis Navarro23.77aPRWright
5.11Garrett Ostler24.11aTongue River
6.9Riley Green24.26aPRBig Horn
7.9Jacob Vasquez24.49aPRWright
8.12Greg Bolds24.64aTongue River
 

200 Meters  3A - Finals

1.11Rodee Brow22.97aWheatland
2.11Jarron Mascarenas23.41aPRRawlins
3.9Kieran Murray23.74aBuffalo
4.12Gunner Ramsey23.83aNewcastle
5.-Holden McConkey23.97aPRNewcastle
6.11Rylan Wehr23.99aDouglas
7.12Matt Ashworth24.01aBurns
8.12Beau Toyne24.24aBuffalo
 

200 Meters  1A - Prelims

1.11Ryan Clapper22.89aSoutheast
2.11Reece Barritt23.51aPRUpton
3.11Kyland Fuller23.62aLingle-Fort Laramie
4.12Cooper Hill23.98aLingle-Fort Laramie
5.9Kaleb Foggie24.83aGuernsey-Sunrise
6.11Josh Cleveland24.93aKaycee
7.11Jacob Hutchings25.57aMidwest
8.11Quirt Lee25.79aPRLingle-Fort Laramie
9.11Aaron Barron26.26aPRH.E.M.
10.12Devon Grosstick26.37aPRH.E.M.
11.9Wyatt Gladson26.52aSoutheast
12.9Dawson Bingham26.69aGuernsey-Sunrise
13.9Matthew Chapman27.71aPRSoutheast
14.9Karter Mayberry28.66aHulett
15.10Gillian Torstveit34.70aPRUpton
16.10Caeden Vrana35.67aPRUpton
 

200 Meters  2A - Prelims

1.12Carson Bates22.93aSRBig Horn
2.12Will Huckeba23.66aBig Horn
5.11Luis Navarro23.82aWright
3.11Jax Zimmer24.02aBig Horn
3.11Garrett Ostler24.02aTongue River
6.9Riley Green24.36aBig Horn
7.12Greg Bolds24.60aPRTongue River
8.9Jacob Vasquez24.69aWright
9.11Ty Sweeter25.17aPine Bluffs
10.11Eli Cummins25.30aTongue River
11.9Sean Rhoads25.47aPine Bluffs
12.10Ryder Downey25.88aPRSundance
13.12Josh Pridgeon26.12aPRSundance
14.10Brayden LaPointe26.33aPRGlenrock
15.9Abe Serrano26.51aPine Bluffs
16.9Alex Barker26.70aPRTongue River
17.10Jaime Reyes26.79aPRWright
18.9Charlie Schowengerdt26.82aPRGlenrock
19.10Kaden Haynes27.13aPRMoorcroft
20.11Tyler Christofferson27.20aPine Bluffs
21.11James Long28.01aMoorcroft
22.9Gavin Zeiger28.16aGlenrock
23.11Bryce Schumacher28.68aGlenrock
24.10Deklan Gill28.78aPRSundance
25.10Jorge Reyes29.20aPRWright
26.-Paddy Duffy33.87aNiobrara County
 

200 Meters  3A - Prelims

1.11Rodee Brow23.43aWheatland
2.11Jarron Mascarenas23.48aRawlins
3.12Gunner Ramsey23.75aNewcastle
4.9Kieran Murray23.78aBuffalo
5.11Rylan Wehr23.79aDouglas
6.12Matt Ashworth24.06aBurns
7.12Beau Toyne24.16aBuffalo
8.-Holden McConkey24.23aNewcastle
9.10Brendan Flock24.53aTorrington
10.11Jase Smith24.75aPRRawlins
11.12Adam Suko24.82aWheatland
12.11Joel Morales24.92aPRBurns
13.-Dylon Drost24.94aNewcastle
14.11Dustin Karr25.12aPRWheatland
15.10Kadden Duran25.16aPRDouglas
16.11Keegan Money25.39aPRBuffalo
17.11Logan Maes25.45aPRRawlins
18.9Brody Wagner25.60aDouglas
19.10Gavin Shumway25.77aPRThermopolis
20.9Riley Kramer-Klouda26.38aPRRawlins
21.-Austen Warren26.46aWheatland
22.12Dillon Kenney26.55aNewcastle
23.10Jaspur Nusbaum26.59aBurns
24.9Noah Damey27.10aBurns
25.9Ethan Music27.28aPRThermopolis
26.9William Coale27.90aPRThermopolis
27.9Jorey Asmus28.40aTorrington
28.-Sheldon Thompson30.87aPRThermopolis
 

400 Meters  1A - Finals

1.11Kyland Fuller50.69aPRLingle-Fort Laramie
2.11Reece Barritt52.39aPRUpton
3.12Ethan Mills54.19aPRUpton
4.11Jacob Hutchings59.61aMidwest
5.10Keith Coburn1:00.78aPRUpton
6.11Noah Hatch1:01.27aPRLingle-Fort Laramie
7.9Aidan Mattheus1:03.79aPRLingle-Fort Laramie
8.9Elliot Graves1:10.79aKaycee
 

400 Meters  2A - Finals

1.11Garrett Ostler50.73aPRTongue River
2.12Will Huckeba50.79aPRBig Horn
3.9Riley Green53.00aPRBig Horn
4.11Jax Zimmer53.28aPRBig Horn
5.11Eli Cummins53.66aTongue River
6.10Javin Walker54.85aTongue River
7.10Dawson Richards55.21aBig Horn
8.11Cody Piasecki55.32aGlenrock
 

400 Meters  3A - Finals

1.12Kollen Milmine50.88aPRBuffalo
2.11Cameryn Spence51.06aPRDouglas
3.10Cody Hape51.61aBurns
4.11Jarron Mascarenas52.02aPRRawlins
5.9Dian Hensen52.19aPRRawlins
6.12Zach Purviance53.07aPRNewcastle
7.11Rylan Wehr53.18aDouglas
8.11Teric Ledwell54.41aRawlins
 

400 Meters  1A - Prelims

1.11Reece Barritt54.70aUpton
3.12Ethan Mills55.09aUpton
2.11Kyland Fuller55.33aLingle-Fort Laramie
4.11Jacob Hutchings1:01.22aMidwest
5.10Keith Coburn1:01.45aUpton
6.11Noah Hatch1:02.21aLingle-Fort Laramie
7.9Aidan Mattheus1:03.80aLingle-Fort Laramie
8.9Elliot Graves1:05.79aKaycee
 

400 Meters  2A - Prelims

1.11Garrett Ostler52.40aTongue River
2.12Will Huckeba52.72aBig Horn
3.10Javin Walker54.62aPRTongue River
4.10Dawson Richards54.70aBig Horn
5.11Jax Zimmer54.80aBig Horn
6.11Cody Piasecki54.96aPRGlenrock
7.11Eli Cummins55.05aTongue River
8.9Riley Green55.13aBig Horn
9.9Conner Cummins56.57aPRTongue River
10.10Dusty Cox56.81aPRGlenrock
11.10Logan Jones56.83aGlenrock
12.9Caleb Miller57.39aPRNiobrara County
13.11Grant Mills1:00.05aWright
14.10Jaime Reyes1:00.57aPRWright
15.12Kane Goff1:06.11aMoorcroft
16.11Joseph Blancas1:08.27aPRWright
17.9Wyatt Allred1:09.17aMoorcroft
18.10Jorge Martinez1:12.74aWright
 

400 Meters  3A - Prelims

1.12Kollen Milmine51.90aBuffalo
2.11Cameryn Spence52.20aDouglas
4.10Cody Hape52.26aBurns
5.11Jarron Mascarenas52.48aRawlins
3.9Dian Hensen52.59aRawlins
6.12Zach Purviance53.63aNewcastle
7.11Teric Ledwell54.01aRawlins
8.11Rylan Wehr54.41aDouglas
9.12Timothy Randolph54.60aPRTorrington
10.11Lorenzo Johanson56.78aRawlins
11.-John-Paul Dammeyer57.01aPRDouglas
12.10Kadden Duran57.35aDouglas
13.10Jaspur Nusbaum59.20aBurns
14.10Gavin Shumway59.44aPRThermopolis
15.9William Coale59.79aPRThermopolis
16.-Tagg Mickelsen1:00.23aWheatland
17.12Dillon Kenney1:00.66aSRNewcastle
18.11Robert Humes1:01.33aSRNewcastle
19.11Gabriel Rose1:03.12aPRNewcastle
20.-Devin Weber1:03.53aWheatland
21.-Ethan Jackson1:07.69aWheatland
 

800 Meters  1A - Finals

1.11Kyland Fuller2:03.44aLingle-Fort Laramie
2.12Dylan Fauber2:11.22aPRKaycee
3.11Sam Ramsbottom2:13.50aPRKaycee
4.9Myles Wilson2:17.61aPRLingle-Fort Laramie
5.10Hunter Reilly2:19.30aPRHulett
6.11Lane Jay2:20.54aPRHulett
7.9Nolan Spears2:22.90aLingle-Fort Laramie
8.11Dimick Gull2:27.71aRock River
9.11Kirk Kay2:30.23aPRSoutheast
10.10Keith Coburn2:33.20aPRUpton
11.9Domonic Ramirez2:33.40aPRGuernsey-Sunrise
12.11Noah Hatch2:33.49aPRLingle-Fort Laramie
13.10Xavier Strothman2:45.52aKaycee
14.9Brody Harriman2:45.67aPRGuernsey-Sunrise
15.9Nick Thies2:52.05aPRMidwest
16.10Hunter Winters2:59.47aPRRock River
 

800 Meters  2A - Finals

1.11Wyatt Ostler2:03.82aPRTongue River
2.12Hunter Skeens2:04.16aPRSundance
3.10Al Spotted2:05.90aPRTongue River
4.10Ethan Alliot2:07.95aPRBig Horn
5.9Isaiah Cote2:08.25aPRTongue River
6.10Keaton Mills2:08.98aPRSundance
7.9Dolan Glasser2:08.99aPRWright
8.10Ryder Downey2:11.08aPRSundance
9.11Cade Butler2:11.46aPRBig Horn
10.11John Halvorsen2:15.08aPRGlenrock
11.12Jacob Brogdon2:15.17aPRBig Horn
12.12Andrew Davis2:25.84aPRSundance
13.10Hunter McCollough2:26.43aPRGlenrock
14.12Kane Goff2:29.34aPRMoorcroft
15.10Jorge Reyes2:31.86aPRWright
16.12Caleb Iron2:31.92aPRTongue River
17.9J.D. Holman2:36.35aPRGlenrock
18.11Joseph Blancas2:40.82aPRWright
19.9Mason O'Brien2:42.80aPRGlenrock
20.9Gabe Matthews2:45.38aPRNiobrara County
 

800 Meters  3A - Finals

1.12Kollen Milmine1:58.32aPRBuffalo
2.11Cameryn Spence1:58.96aPRDouglas
3.12Isaac Nitschke2:01.58aPRRawlins
4.12Zach Purviance2:02.02aPRNewcastle
5.11Aydan Loya2:02.83aPRTorrington
6.11Tristan Troftgruben2:03.56aPRNewcastle
7.10Ryer Morrison2:04.99aPRBuffalo
8.11Weston Cronk2:06.44aPRTorrington
9.12Mitch Allard2:07.57aPRRawlins
10.12Caleb Johansson2:08.41aPRRawlins
11.11Eli Kern2:09.64aPRRawlins
12.12Carson Selk2:16.43aPRDouglas
13.9Seth Needham2:19.36aPRThermopolis
14.10Dylan Ashworth2:20.96aPRBurns
15.12Aiden Kupec2:22.44aPRBurns
16.9Brodie Zwetzig2:23.22aPRDouglas
17.-Tyler Bohnen2:24.08aPRWheatland
18.-David Bookout2:25.75aPRWheatland
19.11Matthew Streets2:27.17aPRWheatland
20.-Devin Weber2:28.34aWheatland
21.12Conrad Prell2:36.82aSRNewcastle
22.10Beckett Cassel2:59.28aBurns
 

1600 Meters  1A - Finals

1.9Myles Wilson5:02.13aPRLingle-Fort Laramie
2.11Sam Ramsbottom5:04.67aPRKaycee
3.11Lane Jay5:26.96aPRHulett
4.12Taylor Kennedy5:29.05aPRH.E.M.
5.9Chase Mills5:30.97aPRUpton
6.11Dimick Gull5:31.15aPRRock River
7.9Elliot Graves5:37.98aPRKaycee
8.10Kyle Gutierrez5:38.48aPRLingle-Fort Laramie
9.10Remington Bremer5:43.20aPRLingle-Fort Laramie
10.10Mj Ulmer5:48.53aPRHulett
11.9Aiden Noggle6:00.20aGuernsey-Sunrise
12.9Domonic Ramirez6:03.26aPRGuernsey-Sunrise
13.9Brody Harriman6:19.24aPRGuernsey-Sunrise
14.9Nick Thies6:25.55aPRMidwest
15.9Walker Simianer7:18.32aPRUpton
 

1600 Meters  2A - Finals

1.11Wyatt Ostler4:39.70aPRTongue River
2.12Hunter Skeens4:43.43aPRSundance
3.10Al Spotted4:51.39aTongue River
4.9Isaiah Cote4:59.07aPRTongue River
5.10Ethan Alliot5:00.00aPRBig Horn
6.12Jason Barron5:00.82aTongue River
7.11John Halvorsen5:04.17aGlenrock
8.9Dolan Glasser5:09.54aWright
9.11Cade Butler5:15.63aPRBig Horn
10.12Jacob Brogdon5:28.83aBig Horn
11.12Greg Fornstrom5:29.44aPRPine Bluffs
12.12Andrew Davis5:42.06aPRSundance
13.10Hunter McCollough5:45.33aGlenrock
14.9Marcus James5:49.04aMoorcroft
15.12Kane Goff5:58.44aPRMoorcroft
16.11Paxton Piasecki6:01.70aGlenrock
17.9Gavin Zeiger6:02.80aPRGlenrock
18.9Gabe Matthews6:10.34aNiobrara County
 

1600 Meters  3A - Finals

1.11Cameryn Spence4:44.87aDouglas
2.12Alex Cahhal4:46.93aPRBuffalo
3.12Caleb Johansson4:47.78aPRRawlins
4.12Colby Stockton4:48.78aBurns
5.10Ryer Morrison4:49.72aPRBuffalo
6.11Weston Cronk4:50.21aTorrington
7.11Tristan Troftgruben4:51.88aNewcastle
8.9Jaxson Allard5:00.08aPRRawlins
9.11Austin Petty5:06.98aPRRawlins
10.12Bridger Alishouse5:09.52aPRNewcastle
11.-Teegan Hatheway5:10.26aPRNewcastle
12.10Cody Hinman5:12.07aPRRawlins
13.-Jacob Prell5:12.85aPRNewcastle
14.9Brodie Zwetzig5:19.32aDouglas
15.9Carter Redden5:19.38aPRBuffalo
16.9Tanner Johnson5:21.97aPRDouglas
17.-Tyler Bohnen5:23.93aPRWheatland
18.9Seth Needham5:25.20aPRThermopolis
19.-David Bookout5:34.54aPRWheatland
20.10Clay James5:39.76aPRBurns
21.11Matthew Streets5:42.63aPRWheatland
22.10Austin Clark5:43.83aPRBurns
23.12Hayden Fogg5:52.54aPRBurns
 

3200 Meters  1A - Finals

1.9Myles Wilson11:01.31aLingle-Fort Laramie
2.11Lane Jay11:56.16aHulett
3.12Taylor Kennedy11:59.36aPRH.E.M.
4.9Elliot Graves12:18.78aPRKaycee
5.10Remington Bremer12:21.92aPRLingle-Fort Laramie
6.9Domonic Ramirez12:22.39aPRGuernsey-Sunrise
7.10Xavier Strothman12:25.95aPRKaycee
8.10Mj Ulmer12:56.87aHulett
9.9Brody Harriman13:35.14aGuernsey-Sunrise
10.10Hunter Winters14:40.70aRock River
11.9Walker Simianer16:23.90aPRUpton
--9Aiden NoggleDNFGuernsey-Sunrise
 

3200 Meters  2A - Finals

1.11Wyatt Ostler10:17.73aPRTongue River
2.12Hunter Skeens10:21.77aPRSundance
3.11John Halvorsen10:48.86aPRGlenrock
4.12Jason Barron10:56.49aPRTongue River
5.11James Halvorsen11:09.14aPRGlenrock
6.10Ethan Alliot11:25.60aPRBig Horn
7.9Michael Barron11:30.41aPRTongue River
8.11Cody Taylor11:35.95aPRNiobrara County
9.12Jacob Brogdon11:52.58aBig Horn
10.9Marcus James11:56.62aPRMoorcroft
11.12Greg Fornstrom12:00.82aPRPine Bluffs
12.11Cody Baker12:47.27aPRBig Horn
13.12Caleb Iron13:00.37aPRTongue River
14.9Chase Baker13:21.41aPRBig Horn
15.12Joel Bryan13:33.02aPRGlenrock
16.9Weylon Mitchell15:00.70aPRGlenrock
 

3200 Meters  3A - Finals

1.12Caleb Johansson10:26.49aRawlins
2.12Alex Cahhal10:30.51aBuffalo
3.10Ryer Morrison10:36.26aPRBuffalo
4.12Colby Stockton10:42.33aBurns
5.11Weston Cronk10:46.80aPRTorrington
6.9Jaxson Allard11:03.17aPRRawlins
7.10Cody Hinman11:03.21aPRRawlins
8.12Bridger Alishouse11:12.09aPRNewcastle
9.12Heyden Roberts11:13.35aPRRawlins
10.-Teegan Hatheway11:16.20aPRNewcastle
11.9Carter Redden11:22.34aPRBuffalo
12.9Tanner Johnson11:22.89aPRDouglas
13.12Conrad Prell12:19.74aSRNewcastle
14.-Tyler Bohnen12:21.40aPRWheatland
15.11Matthew Streets12:32.57aPRWheatland
16.10Clay James12:41.83aPRBurns
17.10Austin Clark12:55.64aBurns
 

110m Hurdles - 39"  1A - Finals

1.9Vaughn Pierson19.19aKaycee
2.12Dustin Swartwood20.33aPRLingle-Fort Laramie
3.9Aidan Mattheus20.80aPRLingle-Fort Laramie
4.9Damien Cohee21.93aKaycee
5.10Kyle Gutierrez22.57aLingle-Fort Laramie
6.9Ethan Schiller24.21aUpton
7.9Kailer Duarte24.92aUpton
 

110m Hurdles - 39"  2A - Finals

1.-Caleb Kilbride17.64aTongue River
2.11Carson Rabou17.68aPRPine Bluffs
3.12Garrett Custis17.96aBig Horn
4.9Aiden Watt18.08aPRTongue River
5.12Kade Guenther18.23aPRGlenrock
6.12Christian Walker18.47aBig Horn
7.9Cole Kukuchka18.50aPRTongue River
8.12McCaffrey Billings18.83aBig Horn
 

110m Hurdles - 39"  3A - Finals

1.12Mario Guerrero16.14aRawlins
2.11Kaden Bauersachs16.39aDouglas
3.12Tim Clason17.69aBuffalo
4.12Grayson Ramsey17.75aNewcastle
5.12Cody Pierce17.83aTorrington
6.11Jase Smith18.14aRawlins
7.9Eli Patterson18.96aPRBuffalo
8.9DeDrick Nichols19.10aBurns
 

110m Hurdles - 39"  1A - Prelims

1.9Vaughn Pierson17.96aKaycee
2.12Dustin Swartwood20.66aLingle-Fort Laramie
3.9Aidan Mattheus21.91aLingle-Fort Laramie
4.9Damien Cohee22.19aKaycee
5.10Kyle Gutierrez22.52aLingle-Fort Laramie
6.9Kailer Duarte23.12aUpton
7.9Ethan Schiller24.67aUpton
 

110m Hurdles - 39"  2A - Prelims

1.-Caleb Kilbride17.53aPRTongue River
2.12Garrett Custis17.76aSRBig Horn
3.11Carson Rabou18.21aPine Bluffs
4.9Aiden Watt18.27aTongue River
5.12Kade Guenther18.32aGlenrock
6.12Christian Walker18.35aBig Horn
7.12McCaffrey Billings18.55aPRBig Horn
8.9Cole Kukuchka18.60aTongue River
9.11Stephen Albin19.01aPRWright
10.10Brayden LaPointe19.20aPRGlenrock
11.11Camden Kilbride19.40aTongue River
12.9Isaac Adsit19.51aPRBig Horn
13.12Jeffrey Winger19.59aSRGlenrock
--11James HalvorsenDQGlenrock
 

110m Hurdles - 39"  3A - Prelims

1.12Mario Guerrero15.46aPRRawlins
2.11Kaden Bauersachs16.71aDouglas
3.12Grayson Ramsey17.25aSRNewcastle
4.12Tim Clason17.47aBuffalo
5.11Jase Smith17.73aRawlins
6.12Cody Pierce17.74aTorrington
7.9Eli Patterson19.06aBuffalo
8.9DeDrick Nichols19.10aBurns
9.-Dylon Drost19.12aPRNewcastle
10.10Amadais Vallejos19.22aPRDouglas
11.9Ethan Music19.27aPRThermopolis
12.9Ethan Norris19.61aPRBurns
13.9Duncan Boyd20.47aPRRawlins
14.10Logan Stockton22.42aBurns
 

300m Hurdles - 36"  1A - Finals

1.12Dylan Fauber44.86aPRKaycee
2.11Bryce Ackerman45.43aHulett
3.9Nolan Spears46.84aLingle-Fort Laramie
4.10Dawson Mullock47.30aPRSoutheast
5.9Vaughn Pierson48.64aKaycee
6.12Dustin Swartwood48.77aPRLingle-Fort Laramie
7.10Brian McCoid50.34aGuernsey-Sunrise
8.9Cooper Harriman50.58aGuernsey-Sunrise
 

300m Hurdles - 36"  2A - Finals

1.12Garrett Custis43.14aPRBig Horn
2.11Carson Rabou43.58aPine Bluffs
3.12McCaffrey Billings44.18aPRBig Horn
4.-Caleb Kilbride45.32aPRTongue River
5.10Javin Walker45.43aTongue River
6.12Christian Walker45.47aPRBig Horn
7.12Kayden Mack46.29aWright
8.11Stephen Albin48.05aWright
 

300m Hurdles - 36"  3A - Finals

1.11Keltan Ewing40.82aPRDouglas
2.12Grayson Ramsey41.71aPRNewcastle
3.12Mario Guerrero41.86aPRRawlins
4.12Cody Pierce42.16aTorrington
5.11Jase Smith43.50aRawlins
6.-Dylon Drost44.61aNewcastle
7.11Kaden Bauersachs44.97aDouglas
8.9Eli Patterson47.16aBuffalo
 

300m Hurdles - 36"  1A - Prelims

1.11Bryce Ackerman45.34aHulett
3.9Nolan Spears45.86aLingle-Fort Laramie
2.12Dylan Fauber46.28aKaycee
4.10Dawson Mullock48.14aSoutheast
5.9Vaughn Pierson48.26aKaycee
6.12Dustin Swartwood48.97aLingle-Fort Laramie
7.10Brian McCoid50.40aGuernsey-Sunrise
8.9Cooper Harriman50.95aGuernsey-Sunrise
9.9Aidan Mattheus51.45aLingle-Fort Laramie
10.9Ethan Schiller54.22aPRUpton
 

300m Hurdles - 36"  2A - Prelims

1.12Garrett Custis43.67aBig Horn
2.10Javin Walker44.11aTongue River
3.11Carson Rabou44.64aPine Bluffs
4.12Kayden Mack45.17aPRWright
5.12McCaffrey Billings45.41aBig Horn
6.-Caleb Kilbride45.79aTongue River
7.12Christian Walker45.85aBig Horn
8.11Stephen Albin46.09aPRWright
9.12Kade Guenther46.72aPRGlenrock
10.9Cole Kukuchka46.79aTongue River
11.11Charlee Thomson46.88aPRWright
12.11Camden Kilbride47.40aPRTongue River
13.11James Halvorsen47.71aPRGlenrock
14.9Isaac Adsit48.30aPRBig Horn
15.12Jeffrey Winger48.46aPRGlenrock
16.9Gavin Zeiger49.52aPRGlenrock
17.10Deklan Gill52.35aSundance
 

300m Hurdles - 36"  3A - Prelims

1.11Keltan Ewing41.10aDouglas
2.12Cody Pierce42.56aTorrington
3.12Grayson Ramsey42.89aNewcastle
4.12Mario Guerrero44.05aRawlins
5.-Dylon Drost44.34aNewcastle
6.11Kaden Bauersachs44.75aDouglas
7.11Jase Smith44.93aRawlins
8.9Eli Patterson45.42aBuffalo
9.10Michael Ihnat45.64aPRBuffalo
10.9Will Hammond45.76aPRBuffalo
11.9DeDrick Nichols46.20aBurns
12.11Austin Petty46.60aPRRawlins
13.9Ethan Music46.68aPRThermopolis
14.12Tim Clason47.33aBuffalo
15.9Ethan Norris48.57aPRBurns
16.12Heyden Roberts50.10aPRRawlins
17.11Spencer Smith52.80aPRBurns
 

4x100 Relay  1A - Finals

1.Ryan Clapper
Brant Fullmer
Reece Robertson
Grant Logsdon
47.28aSoutheast
2.Jess Claycomb
Brayden Bruce
Nathan Baker
Ethan Mills
47.66aUpton
3.Kaleb Foggie
Brock Hohnholt
Tristan Honholt
Justin Malcom
47.80aGuernsey-Sunrise
4.Eddie Tokarczyk
Joseph Kennah
Mj Ulmer
Lane Jay
53.56aHulett
5.Aaron Barron
Ura Schmidt
Devon Grosstick
Joseph Borah
54.40aH.E.M.
--Kyle Gutierrez
Dustin Swartwood
Michael Lawrence
Cooper Fauber
DQLingle-Fort Laramie
 

4x100 Relay  2A - Finals

1.Jax Zimmer
Will Huckeba
Riley Green
Carson Bates
44.36aBig Horn
2.Scott Arizona
Greg Bolds
Eli Cummins
Conner Cummins
47.07aTongue River
3.Lane Raney
Dusty Cox
Logan Jones
Kade Guenther
47.89aGlenrock
4.Carson Rabou
Reed Thompson
Tyler Christofferson
Sean Rhoads
48.20aPine Bluffs
5.Jayce Cummins
Mason Wells
Aric Eaton
Collin Taylor
49.05aNiobrara County
--Grant Mills
Garrison Haynes
Jacob Vasquez
Luis Navarro
DQWright
 

4x100 Relay  3A - Finals

1.Hyannie Fausto
Kade Preuit
Jake Hicks
Rodee Brow
44.95aWheatland
2.Javier Soto
Lorenzo Johanson
Jarron Mascarenas
Dian Hensen
45.05aRawlins
3.Conor Manlove
Cody Hape
Jackson Kirkbride
Matt Ashworth
46.03aBurns
4.Jayden Schlagel
Brendan Flock
Benjamin Fuller
Cody Pierce
46.92aTorrington
5.Jayden Archuleta
Brody Wagner
Hugo Acedo
Mykah Turk
48.38aDouglas
--Will Hammond
Keegan Money
Kieran Murray
John Wonka
DQBuffalo
 

4x400 Relay  1A - Finals

1.Nolan Spears
Wyatt Sylvester
Cooper Hill
Kyland Fuller
3:37.61aLingle-Fort Laramie
2.Josh Cleveland
Sam Ramsbottom
Damien Cohee
Dylan Fauber
3:43.66aKaycee
3.Jess Claycomb
Aidan Coberly
Kailer Duarte
Ethan Mills
3:51.18aUpton
4.Kayden Austin
Devlin Riley
Eddie Tokarczyk
Hunter Reilly
3:54.23aHulett
 

4x400 Relay  2A - Finals

1.Riley Green
Bryce Morris
Dawson Richards
Carson Bates
3:40.69aBig Horn
2.Scott Arizona
Javin Walker
Conner Cummins
Eli Cummins
3:45.99aTongue River
3.Grant Mills
Charlee Thomson
Jacob Vasquez
Garrison Haynes
3:49.83aWright
4.Dusty Cox
Logan Jones
Charlie Schowengerdt
Jake Coziahr
3:51.89aGlenrock
5.Collin Taylor
Caleb Miller
David West
Cody Taylor
3:54.53aNiobrara County
 

4x400 Relay  3A - Finals

1.Jarron Mascarenas
Lorenzo Johanson
Teric Ledwell
Dian Hensen
3:31.79aRawlins
2.Dylan Ashworth
Jackson Kirkbride
Cooper Lakin
Cody Hape
3:36.47aBurns
3.Dylon Drost
Grayson Ramsey
Tristan Troftgruben
Zach Purviance
3:36.87aNewcastle
4.Will Hammond
Michael Ihnat
Kieran Murray
John Wonka
3:38.20aBuffalo
5.Bryant DeMott
Timothy Randolph
Aydan Loya
Benjamin Fuller
3:41.10aTorrington
6.John-Paul Dammeyer
Kadden Duran
Brodie Zwetzig
Brody Wagner
3:50.45aDouglas
7.Cole Goertz
Aric Suko
Simon May
Tagg Mickelsen
3:53.20aWheatland
 

4x800 Relay  1A - Finals

1.Sam Ramsbottom
Damien Cohee
Josh Cleveland
Dylan Fauber
9:01.72aKaycee
2.Jess Claycomb
Aidan Coberly
Chase Mills
Ethan Mills
9:28.72aUpton
3.Hunter Reilly
Devlin Riley
Tyler Kromarek
Eddie Tokarczyk
9:37.92aHulett
4.Wyatt Sylvester
Kyle Gutierrez
Remington Bremer
Myles Wilson
9:55.71aLingle-Fort Laramie
5.9Brody Harriman
Cooper Harriman
Aiden Noggle
Domonic Ramirez
10:23.05aGuernsey-Sunrise
 

4x800 Relay  2A - Finals

1.Isaiah Cote
Al Spotted
Jason Barron
Wyatt Ostler
8:48.82aTongue River
2.Ethan Alliot
Cade Butler
Jacob Brogdon
Aj Moline
9:07.75aBig Horn
3.James Halvorsen
John Halvorsen
Hunter McCollough
Cody Piasecki
9:08.44aGlenrock
4.Kayden Mack
Dolan Glasser
Stephen Albin
Garrison Haynes
9:19.74aWright
5.Collin Taylor
Caleb Miller
David West
Cody Taylor
9:22.29aNiobrara County
 

4x800 Relay  3A - Finals

1.Mitch Allard
Isaac Nitschke
Caleb Johansson
Teric Ledwell
8:22.41aRawlins
2.Alex Cahhal
Will Hammond
Kollen Milmine
Ryer Morrison
8:46.34aBuffalo
3.Weston Cronk
Aydan Loya
Timothy Randolph
Jayden Schlagel
8:56.72aTorrington
4.Jacob Prell
Teegan Hatheway
Thomas Prell
Bridger Alishouse
9:15.50aNewcastle
5.Dylan Ashworth
Clay James
Aiden Kupec
Colby Stockton
9:21.16aBurns
 

SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]  1A - Finals

1.Quirt Lee
Corey Ducheneaux
Wyatt Sylvester
Nolan Spears
4:07.50aLingle-Fort Laramie
2.Brayden Bruce
Nathan Baker
Chase Mills
Jess Claycomb
4:12.78aUpton
3.Devlin Riley
Tyler Kromarek
Kayden Austin
Hunter Reilly
4:17.49aHulett
4.Vaughn Pierson
Xavier Strothman
Damien Cohee
Elliot Graves
4:23.15aKaycee
5.Wyatt Gladson
Lance York
Matthew Chapman
Kirk Kay
4:30.02aSoutheast
6.Joseph Borah
Ura Schmidt
Aaron Barron
Taylor Kennedy
4:43.05aH.E.M.
--Dawson Bingham
Brian McCoid
Cooper Harriman
Aiden Noggle
FSGuernsey-Sunrise
 

SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]  2A - Finals

1.Scott Arizona
Greg Bolds
Garrett Ostler
Al Spotted
3:47.93aTongue River
2.Josh Pridgeon
Keaton Mills
Ryder Downey
Hunter Skeens
3:57.36aSundance
3.Charlee Thomson
Adam Najera
Grant Mills
Dolan Glasser
4:03.07aWright
4.Bryce Morris
Dawson Richards
Caleb Gibson
James Richards
4:03.55aBig Horn
5.Stanton Ricketts
Mason Wells
Aric Eaton
David West
4:11.25aNiobrara County
6.9J.D. Holman
Mason O'Brien
Charlie Schowengerdt
Gavin Zeiger
4:31.01aGlenrock
7.Kaden Haynes
James Long
Kane Goff
Marcus James
4:42.90aMoorcroft
 

SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]  3A - Finals

1.Jayden Archuleta
Keltan Ewing
Rylan Wehr
Cameryn Spence
3:43.25aDouglas
2.Beau Toyne
John Wonka
Alex Cahhal
Kollen Milmine
3:46.86aBuffalo
3.Gunner Ramsey
Holden McConkey
Zach Purviance
Tristan Troftgruben
3:47.47aNewcastle
4.Conor Manlove
Matt Ashworth
Jackson Kirkbride
Colby Stockton
3:49.14aBurns
5.Javier Soto
Lorenzo Johanson
Teric Ledwell
Mitch Allard
3:51.95aRawlins
6.Jayden Schlagel
Cody Pierce
Timothy Randolph
Aydan Loya
3:56.93aTorrington
7.Adam Suko
Austen Warren
Cole Goertz
Devin Weber
4:17.08aWheatland
 

Shot Put - 12lb  1A - Finals

1.11Nathan Baker41-08.00Upton
2.11Joseph Borah39-10.00H.E.M.
3.9Tommy Mulkey38-06.50PRSoutheast
4.12Weston Simianer38-04.00PRUpton
5.12Joseph Kennah35-07.50PRHulett
6.12Ura Schmidt34-10.50PRH.E.M.
7.9Christian Reilly34-02.00Hulett
8.10Caleb Christensen34-01.00Guernsey-Sunrise
9.10Brian McCoid33-11.50Guernsey-Sunrise
10.10Cole Skillbred32-08.50Guernsey-Sunrise
11.11Eddie Tokarczyk32-03.00Hulett
12.9Ruben Cleveland30-07.50Kaycee
13.10Kaspar Kuhbacher27-09.00Upton
14.11Jacob Jones27-07.50PRMidwest
15.-Brody Sterner27-04.50Guernsey-Sunrise
16.9Lance York26-08.50Southeast
17.10Gunnar Murray26-05.00Upton
18.10Coy Burnell26-01.50Kaycee
19.9Ben Liska23-01.00Midwest
20.12Carl Curtright21-08.50Rock River
 

Shot Put - 12lb  2A - Finals

1.12Jasper Caldera51-03.50Niobrara County
2.11Dylan Molzahn49-00.50Niobrara County
3.11Jacob Knobloch48-06.00PRTongue River
4.11Josh Thompson43-03.00Big Horn
5.10Cooper Garber39-10.50PRBig Horn
6.10Rylan Orozco38-08.00PRGlenrock
7.12Josh Pridgeon37-11.00Sundance
8.10Boe Preston36-09.00Wright
9.9Colter Hanft36-08.00PRTongue River
10.11Scott Fornstrom35-09.00Pine Bluffs
11.10Dakota Tobin34-10.00Moorcroft
12.12Brandon Davis34-03.00Sundance
13.11Ty Sweeter34-01.50Pine Bluffs
14.11Jameson Fleenor33-09.00Sundance
15.12Andrik Moreno33-04.00Glenrock
16.10Bonner Wood32-10.50Tongue River
17.10Tristen Fleming32-10.00PRGlenrock
18.12Joel Bryan32-09.50PRGlenrock
19.11Dawson Priewe32-06.50Wright
20.9Richard Avalos32-05.50Wright
21.11Gavin Mollenbrink32-05.00PRSundance
22.11James Long28-04.00Moorcroft
23.11Isaiah Miller27-10.00PRTongue River
24.9Wyatt Allred25-07.00PRMoorcroft
25.10Isaiah Erickson25-02.00Moorcroft
26.11Caleb Lindberg24-07.00PRWright
27.9Kort Bannan23-05.00Niobrara County
28.9Richard Allison21-08.50Moorcroft
 

Shot Put - 12lb  3A - Finals

1.12Wade Pollock52-05.50Burns
2.12Logan Cole48-03.00Thermopolis
3.12Colton Ice45-02.00Rawlins
4.12Kody Micke45-01.00PRDouglas
5.11Dawson Curtis43-09.00PRDouglas
6.12Dylan Dreiling42-08.50PRTorrington
7.9Tyler Bennick41-09.00PRTorrington
8.11Kyle Logar41-08.50PRDouglas
9.11Vann Underwood41-03.00PRDouglas
10.10Marko Glassock39-06.00Buffalo
11.12Alex Peterson38-06.50PRNewcastle
12.11Travis Scribner38-05.00PRNewcastle
13.12Lincoln Siebert38-00.00Burns
14.10Jose Flores37-11.50Burns
15.11Jordyn Pearson37-03.50PRWheatland
16.-Jacob Prell37-01.00Newcastle
17.-Killion Gorman36-09.00PRNewcastle
18.11Jc Ice35-07.00Rawlins
19.11Trevor Rasmuson35-01.50Buffalo
20.11Ryan Baker35-00.50Torrington
21.12Blane Mathill33-04.50Rawlins
22.12Hayden Fogg32-02.00Burns
23.-Wyatt Kafka30-05.00PRWheatland
24.9Colton McFall28-11.00Rawlins
25.-Gabriel Haroldson27-03.50Wheatland
26.-Matthew Wakkuri25-08.00PRWheatland
27.-Sheldon Thompson20-10.00Thermopolis
--12Triston PeterNDBuffalo
--12Rave RisingNDTorrington
 

Discus - 1.6kg  1A - Finals

1.11Bryce Ackerman135-06PRHulett
2.12Joseph Kennah129-11Hulett
3.11Nathan Baker127-07Upton
4.11Aidan Coberly103-05Upton
5.12Weston Simianer103-00PRUpton
6.9Tommy Mulkey99-08Southeast
7.11Joseph Borah97-03H.E.M.
8.9Christian Reilly90-11Hulett
9.10Cole Skillbred82-11PRGuernsey-Sunrise
10.10Coy Burnell77-08PRKaycee
11.12Torrey Veach77-02PRArvada Clearmont
12.10Kaspar Kuhbacher75-08PRUpton
13.11Jacob Jones73-02PRMidwest
14.9Ruben Cleveland72-03Kaycee
15.9Lance York68-05Southeast
16.9Ben Liska59-09PRMidwest
17.-Xander Shimkus57-09Guernsey-Sunrise
18.-Brody Sterner57-03Guernsey-Sunrise
19.9Nick Thies49-05PRMidwest
--10Caleb ChristensenNDGuernsey-Sunrise
--12Ura SchmidtNDH.E.M.
 

Discus - 1.6kg  2A - Finals

1.12Jasper Caldera153-04Niobrara County
2.11Jacob Knobloch149-09PRTongue River
3.11Dylan Molzahn128-03Niobrara County
4.11Josh Thompson122-03PRBig Horn
5.11Jameson Fleenor115-11Sundance
6.10Boe Preston112-04Wright
7.11Ty Sweeter111-07PRPine Bluffs
8.12Brandon Davis111-06Sundance
9.10Stuart Lerwick109-08Pine Bluffs
10.10Cooper Garber107-07Big Horn
11.10Rylan Orozco100-05PRGlenrock
12.10Bonner Wood98-10PRTongue River
13.12Josh Pridgeon98-05PRSundance
14.9Richard Avalos97-04Wright
15.10Keaton Mills95-08Sundance
16.11Scott Fornstrom92-05Pine Bluffs
17.11Dawson Priewe88-06PRWright
18.11Charlee Thomson88-00Wright
19.12Andrik Moreno87-05PRGlenrock
20.10Dakota Tobin83-08PRMoorcroft
21.10Tristen Fleming82-01PRGlenrock
22.11Isaiah Miller78-05Tongue River
23.9Colter Hanft73-02Tongue River
24.10Isaiah Erickson66-06Moorcroft
25.9Kort Bannan63-11PRNiobrara County
26.9Richard Allison63-04Moorcroft
27.9Wyatt Allred59-00Moorcroft
28.12Trevor Laramendy58-03Glenrock
 

Discus - 1.6kg  3A - Finals

1.12Logan Cole157-04PRThermopolis
2.12Wade Pollock147-04PRBurns
3.12Kody Micke141-06Douglas
4.12Colton Ice128-11PRRawlins
5.11Vann Underwood120-08Douglas
6.11Dawson Curtis120-04PRDouglas
7.9Tegen Seeds120-02Douglas
8.11Ryan Baker116-09Torrington
9.12Dylan Dreiling116-04PRTorrington
10.12Rave Rising112-02Torrington
11.11Braden Jenkins111-10PRNewcastle
12.9Tyler Bennick103-04Torrington
13.11Trevor Rasmuson102-11PRBuffalo
14.12Triston Peter102-10SRBuffalo
15.11Jc Ice102-04PRRawlins
16.12Christian Santos99-05PRNewcastle
17.11Ryan Fogg98-02Burns
18.-Matthew Wakkuri94-04PRWheatland
19.-Hogan Tystad92-10Newcastle
20.12Skyler Jenkins92-07Newcastle
21.9Colton McFall91-11PRRawlins
22.9Azriel Lozoya90-00Burns
23.12Blane Mathill89-04Rawlins
24.12Hayden Fogg85-10Burns
25.9Mason Reese84-10PRThermopolis
26.-Wyatt Kafka84-02Wheatland
27.10Marko Glassock84-01Buffalo
28.-Gabriel Haroldson80-05PRWheatland
29.-Sheldon Thompson64-09PRThermopolis
--11Jordyn PearsonNDWheatland
--11Ben CaminoNDBuffalo
 

High Jump  1A - Finals

1.12Justin Malcom5-11.00Guernsey-Sunrise
2.11Luca Brooks5-09.00Upton
3.10Corey Ducheneaux5-07.00PRLingle-Fort Laramie
4.9Ethan Schiller5-07.00Upton
5.12Brock Hohnholt5-05.00Guernsey-Sunrise
6.9Vaughn Pierson5-05.00Kaycee
7.11Kayden Austin5-03.00Hulett
8.9Chase Mills5-01.00PRUpton
--9Karter MayberryNHHulett
--11Devlin RileyNHHulett
--9Kailer DuarteNHUpton
 

High Jump  2A - Finals

1.10Keaton Mills5-09.00PRSundance
2.12James Richards5-09.00PRBig Horn
3.-Caleb Kilbride5-05.00Tongue River
4.11Reed Thompson5-05.00Pine Bluffs
5.10Toby Schons5-05.00Big Horn
6.10Stuart Lerwick5-05.00PRPine Bluffs
6.11Camden Kilbride5-05.00Tongue River
8.10Jaime Reyes5-03.00PRWright
9.12Lane Raney5-03.00Glenrock
10.11Jace Slade5-01.00Pine Bluffs
10.12Adam Najera5-01.00Wright
10.11Paxton Piasecki5-01.00Glenrock
--12Ethan ZancanellaNHWright
--9Caleb MillerNHNiobrara County
 

High Jump  3A - Finals

1.11Kaden Bauersachs6-02.00Douglas
2.11Kade Preuit6-02.00PRWheatland
3.9Trennan Pearson5-10.00Douglas
3.12Carson Selk5-10.00PRDouglas
5.11Ben Camino5-10.00PRBuffalo
6.10Cody Hape5-10.00Burns
7.11Bryant DeMott5-08.00Torrington
8.12Gunner Ramsey5-08.00Newcastle
9.9Eli Patterson5-06.00PRBuffalo
9.9Levi Curtis5-06.00Douglas
11.11Gabriel Cahhal-Laudert5-02.00PRBuffalo
---Joseph FriasNHWheatland
---Bryce StentsonNHWheatland
--12Aidan HullNHTorrington
--10Carter DavidNHBurns
 

Pole Vault  1A - Finals

1.12Brayden Bruce13-01.00PRUpton
2.12Justin Malcom9-03.00Guernsey-Sunrise
2.11Grant Logsdon9-03.00Southeast
4.9Wyatt Sylvester8-09.00Lingle-Fort Laramie
5.11Aidan Coberly8-09.00Upton
6.9Kailer Duarte8-09.00Upton
7.11Kirk Kay8-03.00PRSoutheast
8.9Ruben Cleveland7-09.00Kaycee
9.9Cooper Harriman7-09.00PRGuernsey-Sunrise
 

Pole Vault  2A - Finals

1.12Aric Eaton10-03.00Niobrara County
2.11Paxton Piasecki9-09.00Glenrock
2.11Carson Rabou9-09.00Pine Bluffs
4.9Alex Cerny9-03.00PRGlenrock
5.9David West9-03.00PRNiobrara County
6.12Kayden Mack8-09.00Wright
7.12Garrett Custis8-03.00Big Horn
8.9Richard Black7-03.00PRGlenrock
9.9Stanton Ricketts6-09.00PRNiobrara County
--10Brayden LaPointeNHGlenrock
 

Pole Vault  3A - Finals

1.11Rodee Brow13-11.00PRWheatland
2.11Jake Hicks13-05.00Wheatland
3.11Keltan Ewing12-11.00Douglas
4.12John Wonka12-05.00Buffalo
5.11Bryant DeMott10-11.00Torrington
6.11Conor Manlove10-05.00Burns
7.9DeDrick Nichols9-11.00PRBurns
8.-Ethan Jackson9-11.00PRWheatland
9.9Mason Reese8-11.00Thermopolis
9.9Ethan Norris8-11.00PRBurns
11.11Canyon Greene8-05.00Rawlins
11.11Austin Petty8-05.00PRRawlins
--11Logan MaesNHRawlins
--10Weston MathillNHRawlins
---Devin WeberNHWheatland
--9Levi CurtisNHDouglas
 

Long Jump  1A - Finals

1.12Cooper Hill20-01.00Lingle-Fort Laramie
2.11Reece Barritt19-09.25Upton
3.12Reece Robertson18-05.00Southeast
4.12Brock Hohnholt18-03.00Guernsey-Sunrise
5.12Devon Grosstick17-11.00SRH.E.M.
6.11Luca Brooks17-09.75Upton
7.10Dawson Mullock17-08.25Southeast
8.9Ethan Schiller17-00.00Upton
9.10Corey Ducheneaux16-11.25Lingle-Fort Laramie
10.11Jacob Hutchings16-10.25Midwest
11.10Cooper Fauber15-09.50Lingle-Fort Laramie
12.12Torrey Veach15-09.25Arvada Clearmont
13.11Tyler Kromarek15-00.00Hulett
14.9Karter Mayberry14-11.00Hulett
15.-Tristan Honholt14-08.50Guernsey-Sunrise
16.11Dimick Gull14-07.00Rock River
17.11Jacob Jones12-02.50PRMidwest
18.10Hunter Winters10-04.00Rock River
 

Long Jump  2A - Finals

1.11Bryce Morris19-07.00Big Horn
2.11Garrett Ostler19-05.00Tongue River
3.11Reed Thompson19-00.00Pine Bluffs
4.12Christian Walker18-03.50Big Horn
5.12McCaffrey Billings18-00.75Big Horn
6.11Cody Piasecki17-09.75Glenrock
7.12Lane Raney17-06.50PRGlenrock
8.12Adam Najera17-03.50Wright
9.9Sean Rhoads17-02.75Pine Bluffs
10.9Conner Cummins17-01.00Tongue River
11.11Jace Slade16-09.50Pine Bluffs
12.12James Richards16-07.50Big Horn
13.11Jayce Cummins16-05.00Niobrara County
14.9James Langlois16-03.50Pine Bluffs
15.9Charlie Schowengerdt16-01.25PRGlenrock
16.10Jaime Reyes15-10.25Wright
17.10Jorge Reyes15-00.00PRWright
18.9Aiden Watt14-07.50Tongue River
19.10Deklan Gill14-06.25PRSundance
20.11Mason Wells14-02.00Niobrara County
21.10Jorge Martinez14-01.50PRWright
22.12Andrew Davis13-11.75PRSundance
23.-Paddy Duffy11-05.00Niobrara County
24.9Gabe Matthews10-01.00PRNiobrara County
--10Kaden HaynesNDMoorcroft
 

Long Jump  3A - Finals

1.12Mario Guerrero20-06.75PRRawlins
2.11Kade Preuit20-01.00Wheatland
3.11Benjamin Fuller19-04.50Torrington
4.11Jayden Archuleta19-00.00Douglas
5.-Bryce Stentson18-09.50Wheatland
6.12Javier Soto18-04.50Rawlins
7.12Carson Selk18-01.50Douglas
8.12Hugo Acedo17-09.50Douglas
9.11Ben Camino17-09.00Buffalo
10.12Christian Santos17-03.00SRNewcastle
11.11Keegan Money16-11.25Buffalo
12.12Blane Mathill16-09.75Rawlins
13.11Spencer Smith16-09.00PRBurns
14.-Aric Suko16-07.75Wheatland
15.10Austin Clark16-07.50Burns
16.11Chris Johnson16-03.50Rawlins
17.10Mykah Turk15-08.50Douglas
18.11Dustin Karr15-04.50Wheatland
19.9William Coale15-01.50Thermopolis
20.-Thomas Prell14-08.50Newcastle
21.10Carter David14-06.25Burns
22.9Layne Clark12-07.50Burns
 

Triple Jump  1A - Finals

1.11Luca Brooks40-06.00Upton
2.12Justin Malcom39-08.25Guernsey-Sunrise
3.11Grant Logsdon38-06.25Southeast
4.12Brock Hohnholt38-01.00Guernsey-Sunrise
5.12Reece Robertson37-07.25Southeast
6.11Bryce Ackerman37-05.00Hulett
7.12Devon Grosstick37-00.00H.E.M.
8.12Torrey Veach36-10.50SRArvada Clearmont
9.10Corey Ducheneaux36-07.75Lingle-Fort Laramie
10.10Brian McCoid35-01.00Guernsey-Sunrise
11.11Dimick Gull34-06.50Rock River
12.11Jacob Hutchings34-00.00PRMidwest
13.11Tyler Kromarek33-11.00PRHulett
14.10Hunter Winters25-05.00Rock River
--10Dawson MullockNDSoutheast
 

Triple Jump  2A - Finals

1.11Reed Thompson39-11.00PRPine Bluffs
2.10Stuart Lerwick39-07.25PRPine Bluffs
3.12Garrett Custis39-01.00Big Horn
4.10Javin Walker39-00.50Tongue River
5.9Sean Rhoads37-11.00Pine Bluffs
6.11Cody Piasecki37-08.00Glenrock
7.12McCaffrey Billings37-03.75Big Horn
8.11Camden Kilbride37-02.25Tongue River
9.11Cade Butler36-01.00PRBig Horn
10.12Christian Walker35-08.50Big Horn
11.11Luis Navarro35-07.50Wright
12.12Aric Eaton34-07.75Niobrara County
13.12Adam Najera34-06.00Wright
14.12Andrew Davis33-04.00Sundance
15.9Abe Serrano33-00.75Pine Bluffs
16.10Jorge Reyes31-02.00Wright
17.10Ryder Downey31-00.50PRSundance
18.9J.D. Holman30-06.75Glenrock
19.10Jorge Martinez29-05.75Wright
20.9Stanton Ricketts28-02.25Niobrara County
21.11Gavin Mollenbrink28-00.25PRSundance
22.9Richard Black25-11.50Glenrock
 

Triple Jump  3A - Finals

1.12Mario Guerrero43-00.50Rawlins
2.11Jackson Kirkbride41-06.50Burns
3.12Javier Soto40-09.00Rawlins
4.12Beau Toyne39-07.00Buffalo
5.11Gabriel Cahhal-Laudert39-02.00Buffalo
6.11Kaden Bauersachs38-09.75Douglas
7.11Jayden Archuleta38-00.50Douglas
8.11Ben Camino37-10.50Buffalo
9.9Eli Patterson37-02.50Buffalo
10.9Levi Curtis36-00.00PRDouglas
11.10Gavin Shumway35-09.50Thermopolis
12.-Bryce Stentson34-07.00Wheatland
13.10Jaspur Nusbaum33-01.00PRBurns
14.11Braden Jenkins32-05.00PRNewcastle
15.11Logan Maes31-10.00PRRawlins
16.11Isaac Bloom30-07.50PRBurns
17.9Layne Clark29-08.50Burns