Team Results Management

Meet Info

FinalsPrelims
Highlighter is active, an entry to highlight.

60 Meter Dash  Class B - Finals

1.12Jon Dinius7.21a PRLangdon/Munich
2.12Baylee Carr7.30a PRHazen
3.12Aaron Moritz7.32aValley City
4.12Brent Sorensen7.33aHazen
5.12Brandon Schell7.37a PRLisbon
6.12Jacob Mogen7.43a PRCentral Cass
7.12Jordan Fisk7.50aLangdon/Munich
8.12Adam Coykendall7.51a PRLisbon
9.10Derek Rotenberger7.68aLisbon
 

60 Meter Dash  Class B - Prelims

1.12Phil Reuer7.28a PRNapoleon
2.12Aaron Moritz7.28a PRValley City
3.12Jon Dinius7.30aLangdon/Munich
4.12Brent Sorensen7.33a PRHazen
5.12Jordan Fisk7.41a PRLangdon/Munich
6.12Baylee Carr7.43aHazen
7.12Brandon Schell7.47aLisbon
8.12Jacob Mogen7.48aCentral Cass
9.12Adam Coykendall7.55aLisbon
10.10Derek Rotenberger7.59a PRLisbon
11.11J.D. Schmid7.60a SRBenson County
12.12Casey Caylor7.63a PRCarrington
13.12Bryce Brady7.64a PRGrafton
14.12Ian Keller7.64a PRRugby
15.-Aaron Burgad7.65a PRNorthern Cass
16.-Alec Foertsch7.66a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
17.12Seth Lunneborg7.69a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
18.-LJ Hansen7.72a PRNorth Sargent
19.10Josh Hansana7.74a PRNorth Sargent
19.10Michael McCrudden7.74a PRGrafton
21.12Cody Boucher7.82a PRRugby
22.-Justin Wehri7.86a PRCentral Cass
23.11Garrett Steckler7.87a PRBarnes County North
24.12Seth Petersen7.89a PRBarnes County North
25.-Trey Lovcik7.89a PRLangdon/Munich
26.12Joey Mack7.92a PRHazen
27.12James Glatt7.92a PRCarrington
28.10Miles Seefeldt7.96a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
29.12Ben Klein8.01a PRCarrington
30.-Eric Burns8.03a PRRugby
31.-Seth Jablosky8.06a PRNorth Sargent
32.9Jacoby Kramlich8.12a PRBarnes County North
33.-Corey Baumgartner8.13a PRNapoleon
34.9Colter Pritchard8.14a PRLangdon/Munich
35.9Mackenzie Koenig8.15a PRRugby
36.-Jace Peterson8.16a PRHatton-Northwood
37.-Greg Dyck8.16a PRValley City
38.-Ben Alter8.28a PRHatton-Northwood
39.8Austen Dixson8.28a PRMaple Valley
40.-Chris McGough8.31a PRKensal Public
41.-Jeff Joyce8.39a PRValley City
42.-Rusty Stokkeland8.52a PRGriggs County Central
43.-Zach Pulford8.56a PRLarimore
44.-Jory White8.59a PRValley City
45.-Trevor Baumler8.86a PRMaple Valley
46.-Lorrin Schroeder9.31a PRKensal Public
47.-Derek Grogan9.51a PRLarimore
48.-Jesse Deal11.13a PRKensal Public
 

200 Meters  Class B - Finals

1.12Brent Sorensen23.88a PRHazen
2.12Jon Dinius24.32a PRLangdon/Munich
3.12Reilly Mathiason24.34a PRGrafton
4.11Xenos Lonewolf24.36a PRLangdon/Munich
5.12Aaron Moritz24.43a PRValley City
6.10Justin Arp24.45a PRNorth Sargent
7.12Baylee Carr24.81a PRHazen
8.12Phil Reuer24.86a PRNapoleon
9.11Kelly Illies24.93a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
10.12Brandon Schell25.08a PRLisbon
11.-Josh Houim25.43a PRRugby
12.10Michael McCrudden25.48a PRGrafton
13.11Ken Toah25.49a PRCentral Cass
14.-Myles Leschied25.60a PRHatton-Northwood
15.12Cody Boucher25.74a PRRugby
16.-Seth Jablosky25.95a PRNorth Sargent
17.12Ian Keller26.00a PRRugby
18.-Alec Foertsch26.06a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
19.11Garrett Steckler26.32a PRBarnes County North
20.-Trey Lovcik26.46a PRLangdon/Munich
21.10Miles Seefeldt26.50a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
22.9Nathan Mangin26.51a PRLisbon
23.-Eric Burns26.77a PRRugby
24.10Calvin Saie27.15a PRCentral Cass
25.9Jacoby Kramlich27.22a PRBarnes County North
26.-Greg Dyck27.24a PRValley City
27.8Austen Dixson27.27a PRMaple Valley
28.9Colter Pritchard27.36a PRLangdon/Munich
29.-Jace Peterson27.38a PRHatton-Northwood
30.-Corey Baumgartner27.92a PRNapoleon
31.-Rusty Stokkeland27.98a PRGriggs County Central
32.-Brand Breckheimer28.06a PRValley City
33.-Chris McGough28.12a PRKensal Public
34.-Ben Alter28.39a PRHatton-Northwood
35.-Trevor Baumler28.50a PRMaple Valley
36.-Riley Copeland28.59a PRDrayton Public
37.8Parker Paintner29.40a SRGriggs County Central
38.-Alex Bernhardt30.75a PRValley City
39.11Michael Sauter32.42a PRHazen
 

400 Meters  Class B - Finals

1.12Phil Reuer53.40a PRNapoleon
2.12Reilly Mathiason54.63a PRGrafton
3.9Thad Bergh55.62a PRNorth Sargent
4.12Derek Engh55.63a PRBenson County
5.12Alex Feil55.71a PRLangdon/Munich
6.11Xenos Lonewolf56.21a PRLangdon/Munich
7.11Brandon Naeseth56.32a PRValley City
8.-Trey Lovcik57.72a PRLangdon/Munich
9.8William Gerntholz58.31a PRBarnes County North
10.-Austen Willey58.31a PRValley City
11.-Seth Jablosky58.39a PRNorth Sargent
12.-Ben Birrenkott59.00a PRCentral Cass
13.-Zach Prante59.33a PRCentral Cass
14.10Andrew Hershey59.74a PRRugby
15.9Wyatt Dick1:00.33a PRLangdon/Munich
16.-Kolten Sabinash1:00.34a PRKensal Public
17.9Nathan Mangin1:00.81a PRLisbon
18.8Hunter Olson1:01.64a SRGriggs County Central
19.-Brand Breckheimer1:01.71a PRValley City
20.-Ethan Kaste1:02.40a PRGrafton
21.-Rusty Stokkeland1:02.46a PRGriggs County Central
22.-Corey Baumgartner1:03.86a PRNapoleon
23.8Parker Paintner1:05.09a PRGriggs County Central
24.-Matthew Totay1:05.63a PRCentral Cass
25.11Emil Brandsborg1:07.06a PRLisbon
26.-Riley Copeland1:07.92a PRDrayton Public
27.-Lank Muir1:08.78a PRLarimore
28.-Chris McGough1:10.64a PRKensal Public
29.11Michael Sauter1:19.09a PRHazen
 

400 Meters - Relay Split  Class B - Finals

12Derek Engh57.5hBenson County
11Drew Lauinger59.6hBenson County
11Alex Beecroft1:00.4hBenson County
12Jason Smith1:01hBenson County
 

800 Meters  Class B - Finals

1.12Wayne Engelhard2:00.80a PRValley City
2.11Adam Monson2:13.45a PRThompson (HNT)
3.11Easton Page2:15.17a PRCarrington
4.-Justin Many Ribs2:15.18a PRNew Town
5.9Jaaz Catterall2:16.78a PRHazen
6.11David Lunde2:17.17a PRGriggs County Central
7.9Luis Vasquez2:17.25a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
8.12Dustin Jundt2:18.16a PRRugby
9.12Jason Smith2:20.35aBenson County
10.10Michael Utt2:21.60a PRCentral Cass
11.11Michael Nord2:22.87a PRMaple Valley
12.12Brayden Will2:23.69a PRValley City
13.10Connor Stotts2:24.18a PRLisbon
14.9Andrew Lamb2:27.89a PRLisbon
15.-Ethan Kaste2:28.01a PRGrafton
16.-Zach Sivertson2:28.16a PRThompson (HNT)
17.-Luke Schmitz2:28.30a PRThompson (HNT)
18.-Michael Hansen2:28.30a PRLangdon/Munich
19.12Dylan Yoder2:29.51a PRRugby
20.12Tanner Hovland2:29.55a PRBarnes County North
21.-Matt Gapp2:29.74a PRLangdon/Munich
22.11Joe Popp2:31.96a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
23.12Ian Harmon2:32.25a PRCarrington
24.-Casey Engelhard2:32.67a PRValley City
25.12Grant Martinson2:33.01a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
26.-Ryan Honl2:33.99a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
27.-Kolten Sabinash2:34.63a PRKensal Public
28.9Josh Hinkemeyer2:35.24a PRLisbon
29.8Daniel Lindgren2:35.49a PRMaple Valley
30.-Zach Pulford2:39.49a PRLarimore
31.9Kieran Hall2:40.99a PRLisbon
32.-Lank Muir2:44.69a PRLarimore
33.-Derek Grogan2:45.28a PRLarimore
 

800 Meters - Relay Split  Class B - Finals

10Bridger Belzer2:20.3h PRNorth Star
10Lincoln Larson2:24.4h PRNorth Star
10Ethan Sager2:29.4h PRNorth Star
7Terry Belzer2:44.2h PRNorth Star
 

1 Mile  Class B - Finals

1.-Justin Many Ribs5:00.93a PRNew Town
2.12Dustin Jundt5:02.28a PRRugby
3.9Brandon Quibell5:03.91a PRKindred
4.12Derek Burchill5:04.11a PRValley City
5.11Shanley Fogarty5:08.28a PRValley City
6.11Austin Smith5:09.15a PRGrafton
7.11Michael Nord5:17.10a PRMaple Valley
8.9Jaaz Catterall5:17.63a PRHazen
9.9Hunter Gossett5:20.17a PROak Grove Lutheran
10.-Matt Gapp5:21.81a PRLangdon/Munich
11.12Jason Smith5:30.82a PRBenson County
12.10Michael Utt5:37.20a PRCentral Cass
13.-Casey Engelhard5:41.50a PRValley City
14.9Jacob Olson5:49.79a PRHazen
15.-Ryan Gapp5:52.17a PRLangdon/Munich
16.-Ryan McCollum5:53.21a PRKindred
17.-Matt Swanson6:00.53a PRCentral Cass
18.-Daniel Storelid6:11.76a PRRugby
 

3000 Meters  Class B - Finals

1.10Cody Christ9:58.07a PRBarnes County North
2.10Bridger Belzer10:35.84a PRNorth Star
3.9Brandon Quibell10:45.82a PRKindred
4.10Erik Wangler10:53.16a PRRugby
5.10Lincoln Larson10:53.93a PRNorth Star
6.11Dillon Shimek11:02.52a PRThompson (HNT)
7.9Jacob Gallagher11:02.93a PRLisbon
8.10Donovan Williams11:08.17a PRLisbon
9.-Josh Mangin11:18.15a PRCentral Cass
10.7Terry Belzer11:46.05a PRNorth Star
11.11Tyler Larson12:06.07a PRRugby
12.-Ryan Gapp12:08.93a PRLangdon/Munich
13.-Ryan McCollum12:17.87a PRKindred
14.8Josh Briss12:22.72a PRGriggs County Central
15.11Austin Usselman12:41.59a PRHazen
11Alex BeecroftDNFBenson County
DNF10Ethan Sager2800m 11:23North Star
 

60m Hurdles - 39"  Class B - Finals

1.11Dylan Crockett8.92a PRLangdon/Munich
2.11Kelly Illies9.08aMilnor/Wyndmere/Lidg...
3.9Jeff Illies9.26a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
4.11Jordan Mittleider9.30a PRCarrington
5.11Drew Lauinger9.91a PRBenson County
6.11Josh Tank10.29a PRRugby
7.10John LeClerc10.39a PRGrafton
8.9Josh Hinkemeyer11.04a PRLisbon
9.9Zach Ulmer12.18aLisbon
--11Eric KuntzDQRugby
 

60m Hurdles - 39"  Class B - Prelims

1.11Eric Kuntz8.71a PRRugby
2.11Dylan Crockett8.95aLangdon/Munich
3.11Kelly Illies8.99a PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
4.11Jordan Mittleider9.37aCarrington
5.9Jeff Illies9.39aMilnor/Wyndmere/Lidg...
6.11Drew Lauinger10.12aBenson County
7.11Josh Tank10.31aRugby
8.10John LeClerc10.58aGrafton
9.9Josh Hinkemeyer11.19aLisbon
10.9Zach Ulmer12.13a PRLisbon
11.-Dustin Scheer15.34a PRCentral Cass
 

4x200 Relay  Class B - Finals

1.-Xenos Lonewolf
Jon Dinius
Jordan Fisk
Dylan Crockett
1:38.68aLangdon/Munich
2.-Relay Team 1:38.89aLisbon
3.-Relay Team 1:39.86aValley City
4.-Relay Team 1:40.19aHazen
5.-Relay Team 1:40.42aNorth Sargent
6.-Relay Team 1:40.80aMilnor/Wyndmere/Lidg...
7.-Bryce Brady
John LeClerc
Michael McCrudden
Reilly Mathiason
1:40.98aGrafton
8.-Relay Team 1:41.58aCentral Cass
9.-Derek Engh
J.D. Schmid
Drew Lauinger
Alex Beecroft
1:41.74aBenson County
10.-Relay Team 1:42.85aRugby
11.-Relay Team 1:44.22aCarrington
12.-Ben Alter
Drake Fisher
Myles Leschied
Jace Peterson
1:45.56aHatton-Northwood
13.-Wyatt Steckler
Jacoby Kramlich
William Gerntholz
Garrett Steckler
1:46.32aBarnes County North
14.-Austen Dixson
Travis Baumler
Daniel Lindgren
Dylan Claus
1:53.82aMaple Valley
 

4x400 Relay  Class B - Finals

1.-Relay Team 3:49.01aValley City
2.-Relay Team 3:53.01aRugby
3.-Wyatt Steckler
William Gerntholz
Justin Magee
Tanner Hovland
3:53.02aBarnes County North
4.-Derek Engh
Drew Lauinger
Jason Smith
Alex Beecroft
3:58.09aBenson County
5.-David Lunde
Luke Ressler
Nathan Ueland
Jesse Ott
3:58.56aGriggs County Central
6.-Relay Team 4:02.15aCarrington
7.-Grant Martinson
Joe Popp
Ryan Honl
Luis Vasquez
4:14.09aMilnor/Wyndmere/Lidg...
8.-Relay Team 4:15.97aLangdon/Munich
9.-Relay Team 4:16.05aLisbon
 

4x800 Relay  Class B - Finals

1.-Derek Burchill
Shanley Fogarty
Brayden Will
Wayne Engelhard
8:53.86aValley City
2.-Tyler Larson
David McAtee
Erik Wangler
Dylan Yoder
9:11.65aRugby
3.-Cody Christ
Wyatt Steckler
Justin Magee
Tanner Hovland
9:12.70aBarnes County North
4.-Luke Ressler
Nathan Ueland
Ben Clifton
David Lunde
9:42.09aGriggs County Central
5.-Lincoln Larson
Ethan Sager
Bridger Belzer
Terry Belzer
9:58.25aNorth Star
6.-Grant Martinson
Joe Popp
Ryan Honl
Luis Vasquez
10:02.94aMilnor/Wyndmere/Lidg...
7.-Donovan Williams
Connor Stotts
Kieran Hall
Jacob Gallagher
10:05.90aLisbon
8.-Relay Team 10:21.41aMaple Valley
 

Shot Put - 12lb  Class B - Finals

1.11Tyler Meyer49-06.00Milnor/Wyndmere/Lidg...
2.12Chris Taylor44-05.00 PRCentral Cass
3.10Jack Plankers43-10.00Kindred
4.11Kasey Groettum43-04.00Lisbon
5.-Ben Birrenkott41-09.00 PRCentral Cass
6.11Trey Benson41-07.00Benson County
7.11DJ Wilkie40-07.50Rugby
8.12Robert Copeland39-10.50 PRDrayton Public
9.10Tanner Doll39-04.00Lisbon
 

Shot Put - 12lb  Class B - Prelims

1.11Tyler Meyer49-06.00 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
2.10Jack Plankers43-10.00 PRKindred
3.11Kasey Groettum43-04.50 PRLisbon
4.12Chris Taylor43-02.50Central Cass
5.11Trey Benson41-07.00Benson County
6.11DJ Wilkie40-07.50 PRRugby
7.-Ben Birrenkott40-00.50Central Cass
8.10Tanner Doll39-04.00 PRLisbon
9.12Robert Copeland38-08.50Drayton Public
10.-Tanner Wilde37-11.00 PRThompson (HNT)
11.-Steven Tomanek36-10.00 PRThompson (HNT)
12.-Brady Johnson36-04.50 PRValley City
12.-Richie Juarez36-04.50 PRLarimore
14.10Ethan Eberle35-03.50 PRHazen
15.10Corban Gage35-03.00 PRLangdon/Munich
16.10Thomas Dukes34-03.00 PRLisbon
17.11Seth Meier33-11.50 PRLisbon
18.-Chris Lukenbach33-03.50 PRCarrington
19.-Jamie Doughtery32-10.50 PRKindred
20.8Hunter Olson32-01.00Griggs County Central
21.11Brennan Eyl32-00.50Benson County
22.-Taylor Bussman31-10.00 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
23.10Trevor Knutson31-04.00 SRBenson County
24.12Andrew Wolff31-01.00 PRBarnes County North
24.9Pete Fehr31-01.00 PRBarnes County North
26.-Matt Schuering30-06.00 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
27.-Derek Girodat30-02.00 PRLangdon/Munich
28.9Jonah Rosin30-01.50 SRGriggs County Central
29.-Steven Horner30-00.50 PRValley City
30.10Justin Undem29-10.50 PRBarnes County North
31.-Dylan Claus29-09.50 PRMaple Valley
32.-Matt Sanders29-04.00 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
33.9Michael Maas29-03.50 PRHazen
34.10James Ternes29-01.00 PRHazen
35.8Steven Eberhardt28-06.00 SRGriggs County Central
36.9Orion Lind27-04.00Griggs County Central
37.-Brady Sahr27-03.00 PRKindred
38.-Austin Winnegge26-11.50 PRLangdon/Munich
39.-Brett Kramer26-10.50 PRRugby
40.-Zack Opatz26-02.50 PRValley City
41.9Kody Wagner23-04.00 PRBarnes County North
42.11Ben Backstrom23-02.00 SRBenson County
43.-Lorrin Schroeder21-00.50 PRKensal Public
 

High Jump  Class B - Finals

1.9Jeff Illies6-01.00 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
2.12Logan Mclean5-10.00 PRCentral Cass
3.10Josh Hansana5-10.00 PRNorth Sargent
4.10Joey Halgrimson5-08.00 PRValley City
5.9Brad Clemens5-06.00 PRBarnes County North
6.-Drake Fisher5-04.00 PRHatton-Northwood
7.10Nick Anderson5-04.00 PRLisbon
8.11Levi Schaan5-02.00 PRRugby
9.-Austen Willey5-02.00 PRValley City
10.10Lincoln Larson5-00.00 SRNorth Star
11.10Bridger Belzer4-10.00 PRNorth Star
11.11Brennan Eyl4-10.00 PRBenson County
11.-Cody McLallen4-10.00 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
11.-Matt Stevens4-10.00 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
11.-Myles Leschied4-10.00 PRHatton-Northwood
11.11Michael Nord4-10.00 PRMaple Valley
---Austin MattsonNHMilnor/Wyndmere/Lidg...
--12Jason SmithNHBenson County
 

Pole Vault  Class B - Finals

1.12Jordan Fisk13-06.00 PRLangdon/Munich
2.11Eric Kuntz12-06.00 PRRugby
3.11Andrew Sherman11-06.00 PRLisbon
4.9Josh Berg10-06.00 PRLisbon
5.8Wyatt Steckler10-06.00 PRBarnes County North
6.11Josh Tank10-00.00 PRRugby
7.-Jesse Economy9-06.00 PRLangdon/Munich
7.9Hunter Gossett9-06.00Oak Grove Lutheran
9.10Andrew Hershey9-06.00 PRRugby
10.9Luis Vasquez9-06.00 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
11.11Dylan Crockett9-00.00 PRLangdon/Munich
12.9Wyatt Dick8-06.00 PRLangdon/Munich
13.9Mackenzie Koenig8-00.00 PRRugby
--12Jared MonsebrotenNHGrafton
---Tyler WolfNHLisbon
--11Brian AndersonNHLisbon
 

Long Jump  Class B - Finals

1.12Jesse Ott19-08.25 PRGriggs County Central
2.12Aaron Moritz19-02.00Valley City
3.12Casey Caylor19-00.50 PRCarrington
4.11Dylan Crockett18-11.75 PRLangdon/Munich
5.12James Glatt18-11.50 PRCarrington
6.11Levi Schaan18-11.00Rugby
7.11Matt Hall18-07.25 PRKindred
8.12Jordan Aus18-01.50 PRValley City
9.11Josh Tank17-08.25Rugby
12.11J.D. Schmid17'2.75"Benson County
 

Long Jump  Class B - Prelims

2.12Aaron Moritz19-02.00 PRValley City
3.11Levi Schaan18-11.00 PRRugby
4.11Dylan Crockett18-09.25Langdon/Munich
5.12James Glatt18-05.25Carrington
6.12Casey Caylor18-01.00Carrington
7.11Matt Hall17-11.50Kindred
8.12Jordan Aus17-09.00Valley City
9.11Josh Tank17-08.25 PRRugby
10.-Drake Fisher17-05.25 PRHatton-Northwood
11.-Austen Willey17-04.75 PRValley City
13.-Myles Leschied17-01.25 PRHatton-Northwood
14.-Trevor Baumler17-01.00 PRMaple Valley
15.12Seth Petersen17-00.00 PRBarnes County North
16.10Nick Anderson16-10.50 PRLisbon
17.9Brad Clemens16-09.00 PRBarnes County North
18.-Matt Stevens16-07.25 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
19.-Zach Buntrock16-03.00 PRCentral Cass
19.12Justin Magee16-03.00 PRBarnes County North
21.10Andrew Hershey16-01.75 PRRugby
22.10Joey Wright16-01.00 PRKindred
23.10Alec Berg15-10.00 PRNorth Border
24.11Brennan Eyl15-02.00Benson County
25.9Luke Ressler14-08.00 PRGriggs County Central
26.9Zach Ulmer14-07.25 PRLisbon
27.10Sean Nelson14-02.25 PRLisbon
28.8Parker Paintner13-10.00 SRGriggs County Central
29.-Austin Mattson13-05.00 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
---Landon MundFOULMilnor/Wyndmere/Lidg...
--10Race HeitkampFOULKindred
 

Triple Jump  Class B - Finals

1.11Kelly Illies40-06.50 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
2.10Joey Halgrimson40-05.25 PRValley City
3.11Eric Kuntz39-07.25Rugby
4.12Jesse Ott39-05.50Griggs County Central
5.12Ian Keller38-06.50Rugby
6.11Drew Lauinger38-03.75 SRBenson County
7.10Nick Anderson37-06.25Lisbon
8.11Levi Schaan36-11.00Rugby
 

Triple Jump  Class B - Prelims

1.11Kelly Illies39-11.50Milnor/Wyndmere/Lidg...
2.11Eric Kuntz39-07.25 PRRugby
3.12Jesse Ott39-05.50Griggs County Central
4.12Ian Keller38-06.50 PRRugby
5.10Nick Anderson37-06.25 PRLisbon
6.10Joey Halgrimson37-05.00Valley City
7.11Drew Lauinger37-01.75Benson County
8.11Levi Schaan36-11.00 PRRugby
9.11Matt Hall36-09.50 PRKindred
10.11J.D. Schmid36'8.50"Benson County
11.-Landon Mund36-01.75 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
12.9Brad Clemens35-04.00 PRBarnes County North
13.10Alec Berg35-03.50 PRNorth Border
14.-Drake Fisher34-01.25 PRHatton-Northwood
15.10Joey Wright33-00.75 PRKindred
16.-Rusty Stokkeland31-11.75 PRGriggs County Central
17.11Brennan Eyl31-06.25Benson County
18.10Sean Nelson31-02.25 PRLisbon
19.8Parker Paintner30-11.75 SRGriggs County Central
20.-Austin Mattson30-11.50 PRMilnor/Wyndmere/Lidg...
21.9Andrew Lamb27-11.25 PRLisbon