-
Team Results Management
0 Followers

Husky Invitational

HS

Official Sat, Mar 17, 2018 Mar 17, 2018Sheldon HS

Field: 9:00 AMTrack: 9:00 AM

Show All Results

Womens Varsity 1600 Meters

Finals
1.12Madelynn Denner 5:09.69a Oak Ridge
2.11Megan Oblin 5:16.85a Sierra
3.10Sophia Karperos 5:17.14a Rio Americano
4.9Melina McKee 5:17.16a Woodcreek
5.11Sarah Chaves 5:19.36a El Camino (Sacramento)
6.10Lisa Irvine 5:32.57a Woodcreek
7.11Taure Morgan 5:42.74a PRSheldon (CA)
8.9Lauren Frisk 5:44.51a Tokay
9.11Katiana Reedy 5:44.88a Tokay
10.9Kari Anema 5:45.42a Tokay
11.12Hannah James 5:47.44a Merrill West
12.11Jade Guerrero 5:48.03a Cosumnes Oaks
13.9Jasmine Cochiaosue 5:49.13a Merrill West
14.10Abigail Farr 5:49.49a Woodcreek
15.12Malia Luna 5:53.08a Granite Bay
16.10Alexandra Baldacchino 5:53.63a Franklin (EG)
17.11Liliana Ramirez 5:54.20a Sheldon (CA)
18.12Natalie Siliman 5:55.99a Rio Americano
19.12Caitlyn Butler 5:57.35a Inderkum
20.10Alyssa Escay 5:59.01a Rio Americano
21.10Hannah Conover 6:00.30a SROak Ridge
22.11Elizabeth Silvey 6:01.47a Inderkum
23.12Kaylah Ball 6:05.88a Elk Grove
24.11Vivianna Gardea 6:08.00a Edison
25.10Emma Roybal 6:11.65a Sheldon (CA)
26.9Olivia Vincent 6:11.70a Woodcreek
27.11Kaylie Pak 6:11.80a Pleasant Grove
28.10Jenelle Rodriguez 6:17.65a Sierra
29.9Marina Fuller 6:21.64a Tokay
30.12Jenna Rosendin 6:22.92a Sierra
31.12Kayla Renner 6:29.73a SROak Ridge
32.10Keiko Helmick 6:30.91a SRFranklin (EG)
33.11Karly Scott 6:36.00a Elk Grove
34.9Riana Azevedo 6:47.80a Pleasant Grove
35.9Nicole Su 7:01.76a Pleasant Grove
36.11Emma Estrella 7:04.08a SRWest Campus
37.12Rhea Atwal 7:27.38a Inderkum
38.11Hailey Bowden 7:28.81a Cosumnes Oaks
39.12Chong Xiong 7:36.55a Florin
40.10Nicole Errera 7:37.20a Pleasant Grove
9Tiana Oliver DNS Oak Ridge
12Karina Ramos DNS Buhach Colony
9Abigail Ribet DNS Elk Grove
11Natalie Cadrett DNS Elk Grove
10Samantha Hernandez DNS Sheldon (CA)
11Datia Ershova DNS Yuba City
11Marianna Coombs DNS Center
11Araceli Munoz DNS Buhach Colony
10Jessica Leontieff DNS Center
11Kate Larios DNS Buhach Colony
12Maya Patel DNS Inderkum
11Jaidy Gomez DNS Buhach Colony
9Emily Eddy DNS Cosumnes Oaks
12Kiarra Ko-Madden DNS Dixon
10Annie Wendley DNS Cosumnes Oaks
11Lois Kearney DNS Union Mine
10Jewelian Grant DNS Union Mine
11Brook Watson DNS Center