-
Team Results Management
0 Followers

Husky Invitational

HS

Official Sat, Mar 17, 2018 Mar 17, 2018Sheldon HS

Field: 9:00 AMTrack: 9:00 AM

Show All Results

Womens Varsity 800 Meters

Finals
1.12Madelynn Denner 2:17.14a Oak Ridge
2.12Anitha Graves 2:17.25a Woodcreek
3.12Kara Smith 2:19.99a Franklin (EG)
4.11Lauren Calcagno 2:20.90a Rio Americano
5.11Michaela Andrews 2:22.41a Sheldon (CA)
6.12Annika Mellquist 2:23.35a Woodcreek
7.10Kelli Vierra 2:24.90a Elk Grove
8.9Melina McKee 2:25.49a Woodcreek
9.11Alyssa Barnes 2:27.07a El Camino (Sacramento)
10.12Jacquie Tan 2:27.54a Franklin (EG)
11.12Jasmin Correa 2:28.74a PRSierra
12.9Lucy Prieto 2:30.77a Rio Americano
13.9Katie Newton 2:31.13a Rio Americano
14.11Megan Oblin 2:33.10a Sierra
15.9Emily Eddy 2:33.25a Cosumnes Oaks
16.12Hannah James 2:33.30a Merrill West
17.10Jasmin Leath 2:34.34a Oak Ridge
18.9Lauren Frisk 2:34.50a Tokay
19.12Courtney Cooper 2:35.42a Inderkum
20.12Bethany Bodine 2:36.05a Dixon
21.11Katiana Reedy 2:37.06a PRTokay
22.11Laica Marte 2:38.13a SRSierra
23.9Anna Nicholas 2:38.44a PRInderkum
24.10Ashley Lindsay 2:43.31a PRGranite Bay
25.11Mia Terry 2:44.89a Cosumnes Oaks
26.11Dylan Farrell 2:45.61a El Camino (Sacramento)
27.10Emily Craven 2:49.35a Granite Bay
28.9Annabelle Stroganow 2:52.39a Cosumnes Oaks
29.11Stephanie Leon-Corrales 2:57.21a Franklin (S)
30.10Veda Fanning 3:01.04a Inderkum
31.11Isabelle Nguyen 3:03.71a Pleasant Grove
32.11Ia Yang 3:03.92a PRFlorin
33.10Daniela Lam 3:07.64a Pleasant Grove
34.9Mckenzie Moua 3:12.75a SRFlorin
35.10Morgan Semana 3:12.97a PRPleasant Grove
36.11Lillian Mims 3:16.26a PRDixon
10Amara Golden DNS Sheldon (CA)
10Samantha Hernandez DNS Sheldon (CA)
12Kayla Renner DNS Oak Ridge
9Catalina Huestis DNS Center
11Desiree Reber DNS Florin
11Datia Ershova DNS Yuba City
11Vivianna Gardea DNS Edison
10Jessica Leontieff DNS Center
10Alana Washington DNS Elk Grove
10El-Elyon Bailey DNS Elk Grove
10Gloria Diaz DNS Tokay
12Kiarra Ko-Madden DNS Dixon
11Jaidy Gomez DNS Buhach Colony
12Alexah Owens DNS Yuba City
11Karla Santos DNS Franklin (S)
11Brook Watson DNS Center
9Marae Swanson DNS Oakmont
11Chloe Foster DNS Union Mine
10Jewelian Grant DNS Union Mine
12Kaila Bishop DNS Franklin (EG)