-
Team Results Management
0 Followers

Husky Invitational

HS

Official Sat, Mar 17, 2018 Mar 17, 2018Sheldon HS

Field: 9:00 AMTrack: 9:00 AM

Show All Results

Mens Frosh/Soph 1600 Meters

Finals
1.9Erik Cruz 4:46.57a Merrill West
2.10Manuel Lara 4:48.54a Sheldon (CA)
3.10Josue Herrera 4:49.69a Tokay
4.10Evan Roybal 4:50.48a SRSheldon (CA)
5.10Miguel Ayala 4:52.07a PRSheldon (CA)
6.9Joshua Hernandez 4:52.60a Merrill West
7.10Atticus Driver 4:52.91a Yuba City
8.10Axel Rios 4:55.75a Sierra
9.10Robbie Brown 4:56.54a Granite Bay
10.9John Williams 4:56.90a Pleasant Grove
11.10Jorge Cardenas 4:56.97a Florin
12.10Jacob Larson 5:00.84a Woodcreek
13.9Clark Fransham 5:02.46a Oak Ridge
14.9Austin Holtz 5:03.04a Yuba City
15.9Jaeden Palmquist 5:03.13a SRPleasant Grove
16.10Efrain Sandoval 5:03.85a Woodcreek
17.10Luis Santiago 5:04.16a PRFlorin
18.10Joseph Babbit 5:05.07a Cosumnes Oaks
19.9Donovan Guertin 5:05.39a Pleasant Grove
20.9Joseph Archuleta 5:08.73a Woodcreek
21.10Stephen Wilcox 5:09.64a PROakmont
22.9Osmar Basaldua 5:14.44a Yuba City
23.10Josh Vallejo 5:15.72a Sheldon (CA)
24.10Kyle Miller 5:16.29a Granite Bay
25.10Alec Orozco 5:17.76a Inderkum
26.10Brennan Johnson 5:17.99a Yuba City
27.9Irving Figueroa 5:18.05a Sierra
28.10Jacob Peterman 5:18.08a Pleasant Grove
29.9Adrian Gutierrez 5:18.96a Elk Grove
30.9Pedro Tirado 5:20.88a El Camino (Sacramento)
31.10Nolen Berringer 5:22.45a Oak Ridge
32.10Joshua Anderson 5:22.87a PRGranite Bay
33.9Jacob Moreno 5:25.77a Elk Grove
34.9Matthew Myers 5:27.00a PRElk Grove
35.9Austin Carrizosa 5:28.15a Cosumnes Oaks
36.9Roman Walton 5:28.91a Cosumnes Oaks
37.10Gabriel Cortez 5:30.87a PREdison
38.9Kai Bayers-Cardone 5:31.27a Tokay
39.9Mani Williams 5:33.08a Florin
40.10Devon Angle 5:34.40a Inderkum
41.10Danashi Messele 5:48.86a PRInderkum
42.10Puneet Kaler 5:50.93a Cosumnes Oaks
43.9Trevor Patty 5:51.74a Elk Grove
44.9Brian Alson 5:54.72a Sierra
45.10Joshua Moreno 5:56.00a Tokay
46.9Julian Brown 5:56.57a Tokay
47.9Mathew Baclig 5:57.26a Dixon
48.9Khanh Nguyen 5:57.30a Inderkum
49.9Ryan Ea 5:57.67a Florin
50.9Evan Kwong 5:59.92a Oak Ridge
51.10David Levya 6:41.88a Franklin (S)
10Saul Herrera DNS Franklin (S)
10Uriel Gopar DNS Buhach Colony
10Drew Camp DNS Buhach Colony
10Gabriel Plummer DNS Center
9Daniel Gavrilyuk DNS Center
9Robert Wilson DNS St Mary’s
9Ethan Rowlette DNS Woodcreek
9Martin Cota-Parra DNS Dixon
10Taylor Maseda DNS Dixon
9Adam Gordiano DNS Buhach Colony
10Mauricio Arias DNS Franklin (S)
10Carlos Ramirez DNS Franklin (S)
10Tanner Thomas DNS Buhach Colony
10Brandon Frost DNS Oakmont
9Aidan Jones DNS Oakmont
9Javed Saliman DNS Oakmont
9Otho Johnson DNS Granite Bay
9Thomas Brookins DNS Center
10Alexander Vail DNS Franklin (EG)
9James Gezi DNS Oak Ridge
9Isaac Castro DNS Center
10Griffin Davies DNS Union Mine
10Michael Wright DNS Union Mine
9Peter Huerta DNS Union Mine
9Tristan Marrs DNS Union Mine